Skocz do zawartości
Pr!d3

Strefowy meeting, ale trochę inaczej

Rekomendowane odpowiedzi

Pr!d3   

Bonjour

Co prawda nie chodzi tu o wspólne granie, ale to chyba najbardziej pasujący dział. Często na serwerach poruszana była kwestia zorganizowania meetingu Strefowiczów, często półżartem, bo nikomu nie chciałoby się przejechać np. pół Polski żeby się na chwilę spotkać z ludźmi z gry, których ledwo znamy. JEDNAK za tydzień będzie miało wydarzenie w Poznaniu zwane pyrkonem.

Wpadłem więc na genialny* pomysł żeby gracze naszej serwerowni, którzy tam będą, mogli napisać w tym temacie. Daje to możliwość by się spotkać, a przy okazji mieć co robić. 

Spoiler

*Ironia-sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wizio   
Napisano (edytowane)

Pyrkon absolutnie ssie i jest drogi. Nie jest to dobre miejsce na meeting. Nie zmienia to jednak faktu, iż się tam pojawię, gdyż prowadzę atrakcję. Jeśli coś się będzie działo, to na chwilę mogę wpaść.

2 godziny temu, AlanWake napisał:

Jechać z Warszawy do Poznania *TFU* *żart*

Ano, po takim awansie społecznym potrzeba czasu na przetrawienie informacji. ;)

Edytowane przez Wizio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   

4 godziny temu, Wizio napisał:

Pyrkon absolutnie ssie i jest drogi. Nie jest to dobre miejsce na meeting. Nie zmienia to jednak faktu, iż się tam pojawię, gdyż prowadzę atrakcję. Jeśli coś się będzie działo, to na chwilę mogę wpaść.

Well, nie chodziło mi żeby specjalnie kupować bilety na Pyrkon tylko po to żeby się spotkać. Raczej o to żeby osoby które już postanowiły tam jechać wiedziały np. czy jest ktoś znajomy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
An!maL   

Cóż, ja mam zamiar być na Pyrkonie jadąc przez całą polske (jazda z Bieszczad X D) także jakby było coś takiego organizowane, to w sumie chętnie bym wpadł ;D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szisz   

Jakiś czas temu na snapie ttt był pomysł żeby zrobić meeting w Bydgoszczy ze względu na to że jest w miarę w centrum Polski, ale jakoś ucichło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wizio   
Godzinę temu, Szisz napisał:

Jakiś czas temu na snapie ttt był pomysł żeby zrobić meeting w Bydgoszczy ze względu na to że jest w miarę w centrum Polski, ale jakoś ucichło.

Jakoś się nie dziwię. Jeśli Bydgoszcz wygląda tak samo jak 5 lat temu to sam bym unikał tego miejsca jak ognia. Szczególnie dworca. I zimą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Vanish   

Woooo! Pyrkonowicze! :V tylko napiszta w późniejszym terminie gdzie dokładnie spotkanie bo wydaje sie to dosyć interesujące

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   

Czekam tylko jak więcej osób tu napisze :D

Btw. Do Cybermachiny chętnie wpadnę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   

Jakby komuś się nudziło to zapraszam dziś koło jadalni około 20.

Ps. Do Łodzi wpadnę.... Kiedyś 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
23 hours ago, Fliper (SirFliper) said:

hurr durr Łódź centrum Polski i tu w opór ludzi jest @Katka @lewuz i @Tomislav chyba też 

A JA TO CO, PIES?

niecaps.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
draksik   

kiedyś to były zloty. Z tego co pamiętam wszyscy brali PCty, a nikt ich nie używał :)

na jedyny zlot na który byłem zapisany chyba 2009 nie dotarłem z powodów osobistych...

kiedyś nawet koszulki były SG w pakiecie :)

@Latający @wodzu może mają :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha, ostatnim czasem natknąłem się na jedną koszulkę ze zlotu grzebiąc w szafie :1f605:

Ciężko by teraz było zlot zorganizować, bo osobiście nie wiem w co by się wtedy grało, jedynie na myśl mi przychodzi TTT albo coś z Placu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Ciężko? Myślę, że starzy wyjadacze są już na tyle dorośli, że jeżeli ogarniemy jakiś jeden wspólny to nie będzie problemu ze spotkaniem się. Każdy zarabia, więc wydaje mi się, że te parę groszy na benzynę czy bilet autobusowy odżałuje ;) Jak ktoś chce, to znajdzie czas, ochotę :)

Btw. Pamiętam jak wygrałem swojego pierwszego 4paka piwa, który wodzu mi przysłał :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak mi się wydaje, że jakby ktoś poważnie się do tego zabrał i przedstawił jakiś wstępny plan, to sporo osób by się znalazło.
@Latający co do grania, to flanki albo kings na świeżym powietrzu ;))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szisz   

Swoją drogą ostatnio na TTT też był jakiś temat o koszulkach Strefy. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta