Skocz do zawartości
Budynowaty

Lineage 2 - darmowy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wielu z fanow MMO pewnie slyszalo albo grali juz w ta gre. Czy to byly pirackie servy czy retail to nie wnikam :D

Chcialbym tylko polecic i powiedziec ze 1 kronika na globalnym serwerze stala sie kompletnie darmowa. Nie trzeba juz szukac pirackich serverow ani innych badziew gdy NCSOFt sie zlitowal i dal nam ta piekna gre do uzytku totalnie za darmo! Nie ma tam zadnych glupich donatow i innych badziew.

Zaprasza -- www.lineage2.com

Potem klikamy w ikonke Trurly free lineage i mozemy sciagac Goddes of Destruction;)

Lista osob ze strefy ktorze wiem ze graja:

Ja - DonBudynios

Sadrax - ?

Ariies - Ariies

Carlos - ISSGAR

Edytowane przez Budynowaty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Strange   

Za dużo czasu w L2 spędziłem na prywatach, żeby do niego wracać w ogóle ^^.

Niemniej jednak każdy kto chce zagrać w mmorpg ze świetnym (przynajmniej dla mnie) systemem PVP powinien spróbować właśnie L2.

Multum klas (a teraz słyszałem, że wprowadzają kolejne), mnóstwo taktyk, dużo zabawy i kombinowania, jak tu zdobyć eq.

Naprawdę polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokuro   

Chyba będzie trzeba zagrać :) Do tej pory nawet nie miałem styczności z ta grą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

naprawde warto, jak bedziecie w grze to wlazcie na Bartz, - wstal 14 grudnia:)

moj nick to - DonBudynios

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleko   

To gra to mega okrutny czaso-pochłaniacz, Ja osobiście grałem tylko na "Privach" ale to i tak była masakra najniższe raty jakie zahaczyłem to x9, przy 4tys. ludzi online....(Ale po roku czasu niezłe sumki na Allegro dostawałem za całe sety "ciuszków").

Potem nadeszły zmiany, Gracia...Freya...(Freyi już nie macałem w ogóle) + to że przez buga owego Priva stracilem 3/4 nejlepszych itemów spowodowało że dałem sobie spokój.

Ale generalnie w skrócie coś napiszę:

Masz za dużo czasu ? Rodzina Cie nie kocha ? Jesteś maniakiem Pecetowego samozadowolenia i całymi dniami ślęczysz przed komputerem ? Nie lubisz poznawać nowych ludzi (Realnych rzecz jasna) ? Lub masz w pyte siana żeby się obkupić na Allegro ? No najlepiej też by było się nie uczyć , mało jeść (co by taniej wyszło) , o pracy zapomnieć itd....

TO TA GRA JEST DLA CIEBIE, a jezeli padło choćby 1x NIE, To Sobie odpuść ^^

Edytowane przez mleko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wodzu   

Witam.

Pewnie :) mozna grac i na 10 lvl isię dobrze bawić , ale wracając do tematu zeby wbić np. 80 lvl to potrzeba kilkaset godzin i to najlepiej w tandemie

nie wiem jak teraz wygląda L2 ja grałem na retail-u wiele lat temu pvp był boski , dziś z tego co pobieznie poczytałem koreanczycy od lat preszliw strone pve "podobno" jak jest nie wiem

kazdemu polecam tą grę jesli nie miał możliwosci grania warto , sam się zastanawiam czy for fun nie zagram sps-em lub sh , korci ale jeszcze się zastanowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

naprawde polecam, jak grales kiedys.

Teraz samymi questami do 35 mozna wbic w zaledwie 3-5 godzin:) max

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wodzu   

Grałem grałem jak najbardziej może nie jakiś poteżny czas około 2 lat ,ale tak jak wczesniej napisałem na oficjalnym servie prywatne no coż są bo są ale tam skile prawie działają i niewiele mają wspólnego z orginałem.

Może wejdę bo od nas z forum już są którzy grają a nic o tym w tym temacie nie napisały :ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wodzu   

To warto jeszcze dać info na jakim serwerze bo chyba jest ich pięc do wyboru :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Strange   

To już widzę te ceny... Hm...

Ale raj dla spoila jak się patrzy ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wodzu   

Byłem zobaczyłem kibel ogólnie , zmienili sporo i to na gorsze wszystkie rasy i klasy zaczynają w tym samym miescie , do tego na startowych questach latają kolesie od 40 w góre i zabijają każdego kto chce wykonać questa takich buraków jest sporo i mają łatwą robotę bic 10 lvl :) , ogólnie masa dzieciarni mam wrazenie ze połowa to PL i to ta gorsza (czat i nicki masakra) , widać niektóre gry po przejsciu na F2P nadają się tylko do kosza jak L2 ,

Ja nie ukrywam nagrałem się już w dawnych czasach i mam miłe wspomnienia ale tu i w tych warunkach mało prawdopodobne abym tracił czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no tez prawda, ja sie w sumie to z tym ejszcze nie spotkalem ale ludzie tam juz pisali. Ale tak szczere to czesto na tym polega :P trzeba wykonac trudniej questa czy cos.

NIe wiem ja jeszcze zpkowany nie bylem :D.

I kurde trudno z interlude na goddes of destruction sie przezucic xd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ariies   

Ariies, bartz, sh lv48.

Gram od paru dni. 40level robi sie w 2 godziny. Questy na zmiane klasy tak uproscili ze robi sie je w 5 minut bez nakladu jakiejkolwiek kasy. Potem juz dawny, stary grind. Mimo ze sporo lokacji sie zmienilo a Talking Island wyglada jak z jakiejs innej gry - polecam. Swietna gra w ktora przegralem setki godzin. Jedno z lepszych mmo w ktore gralem. Skoro teraz retail jest darmowy to czemu nie? Zdecydowanie warto sprobowac :). Niestety zchrzanili pk system i zbijanie karmy za zabicie 1 osoby zamiast zajac 5 minut, moze zajac caly dzien. No ale dzieki temu nie spotyka sie tylu pk co kiedys :).

@Mleko, przesadzasz. Nie trzeba odrazu nolajfowac po nocach. W dodatku od jakiegos czasu n/csoft probuje ulatwic expienie i jest juz duzo latwiejsze niz kiedys.

Pozdrawiam.

Ps. Zapomnialbym, dzieki Path to Awakening system mamy do dyspozycji za darmo wszystkie bronie i sety od C do A grade na 30 dni, S grade na 90 dni - naprawde latwy start :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sadrax   

tyle łatwy co łatwy. od lvlu 40/41 (zalezy jak skonczy sie chain) ma sie do dyspozycji TYLKO i wyłącznie grinding mobow +okazyjne daily questy (jak na przykład Cruma Tower zabicie 20 mobkow = 240k expa dodatkowe (moby w cruma dają 20k-25 expa)). albo quest jeszcze w Ivory tower jako ostatnia część chain q po zmianie klasy. co do PK to trzeba mieć pecha. rzadko sie takowi pojawiają a Wodzu miał wielkiego pecha :)

@Strange o to rob spojla bo mi recek trzeba na craftera :P

co do path of awakening. racja, dostaje sie sprzęt w postaci paczek:na 20 lvl C broni, 40 lvl C armor + C accesory i zestaw 10k ssc+10k bssc(oraz mleko do picia dające Full Buff na godzinke, jednakże nic nowego w porownaniu do faktu że do lvlu 75 ma sie full buff od Noob Guide). bronie mają SA i są +4, armory chyba też posiadają takowe (nie chce mi sie logować aby sprawdzić).

wracając do expienia: jest tłok. trzeba mieć farta aby znaleźć miejscówke do expienia. Ci którzy pomyśleli "pojde do cata/necro, poexpie i przy okazji zdobede ancient adene" (miedzy innymi ja tak myslalem) to niestety nie da się. Wraz z dodatkiem Goddes of Destruction wszelkie cata/necro zostały zamknięte a event Seven Signs wyłączony. wymówka: "Bogini Destrukcji aby odzyskać swą moc zjadła na raz wszystkie potwory w Katakumbach i Nekropoliach".

4th Class transfer: Teraz po osiągnięciu lvlu 85 można zacząć q na 4th class transfer. nie wiem jak wygląda q jednakże powiem coś o klasach: mocno ułatwili sobie robote. nie mieli prawdopodobnie pomysłów na klasy dlatego wiele klas przechodzi na tą samą 4th class. Praktycznie wszyscy bufferzy zmieniają sie w Iss Enchanter ktorego skille to nic innego jak ulepszone + połączone buffy od PP/WC/SWS/BD. takowych klas jest 7 czy 8. Nie dostaje się skilli klas pobocznych które też sie w to zmieniają (tak tylko pisze jakby ktos sie głowił :). Czyli np WL nie dostanie skilli gladiatora albo Destro. jedyne co dostają to skille 4th class.

Lekkie zmiany w skillach od interlude(tu skończyłem, i z tego co słyszałem wiele osob) zaszły. WarCryer w porownaniu do interlude mocno sie nie zmienił. jedyne co to dosły mu skille dodatkowe, w tym momencie zaobserwowałem tylko Chant of Berserker + Chant of Fury (innymi słowy Haste od PP = a. speed). WL natomiast ma nowe skille: Charge(szarżuje do wroga, nie zadaje dmg), AoE Stun + Dmg, udeżenie za duży dmg(nie pamietam nazw skilli a klawiszy przypisanych nie bede przecież pisać :P ). o innych klasach sie wypowiedzieć nei moge gdyż takowymi nie gram ^^

(jak cos mi wpadnie do głowy to jeszcze dopisze)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

daggerek sie sporo zmienil od interlude,

Chodzby to ze mam skill teleportujacy mni za plecy przeciwnika xD.

Jakbys sadrax chcial kiedys razem pograc pisz na steam albo moj nick w grze :P

DonBudynios

Budyn byl zajety :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PakaL   

Kiedyś za bajtla(miałem z 11 lat) grałem w tą gierę :D Ale ogólnie nie potrafiłem za bardzo zaczaić ale potem troszkę się rozkręciłem, pamiętam jak jeszcze skill Frenzy był na destroyerze bodajże i się pykało

Z chęcią bym wrócił ale musiałbym mieć jakieś wsparcie i nauczyciela^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja ci moge potlumaczyc, mozna kiedys na ts sie zgadac, zaden problem jak bede mial czas i bed w grze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PakaL   

Ok tylko nawbijam sporo lvl na W3css i dołączam do Was :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Carlos   

Sorrki budyniowaty ale spaprałem 1 profke robie nową postać nick ISSGAR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta