Skocz do zawartości
Bonus

Uwagi na temat forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Bonus   

Proszę o wpisywanie w tym dziale uwagi dotyczące samego działania i zorganizowania naszego forum.

Jeżeli masz propozycje zmian, pomoc mile widziana? ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luki   

Nie można wysyłać PW. Dokładniej nie da się ani zobaczyć obrazka z kodem, ani tego kodu odsłuchać. W ogóle dziwne dla mnie jest wymaganie wpisania kodu z obrazka w celu wysłania PW. Sprawdzałem w Firefox'ie i IE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam pytanie: zaznaczylem opcje "ukryj email" a mimo wszystko mozna mi wyslac maila - po kliknieciu otwiera sie klient domyslny (np. outlook) i z ukrycia maila nici. Dlaczego?

wg. mnie to powazna (i dla mnie wazna) sprawa. "ukryj email" to "ukryj email", a nie "zamaskuj email tak, ze nawet 6-latek sobie z tym poradzi"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
makaroni   

Może to troche nierealistyczne jest, ale czy nie fajnie by było gdyby osoba która raz wejdzie na serwer miała od razu zakładane konto na forum (powiedzmy, nawet tymczasowe - wg. danych steam) i mogła się z poziomu gier do tego forum dostać? Miło by było gdyby forum rozrosło się o szersze dyskusje o grach zamiast obracać się ściśle wokół tematów okołoserwerowych. Założone konto byłoby wg. mnie dobrą zachętą aby forum odwiedzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wodzu , ale co wódz ;/ ?

Nie no sb jest dobre z tego wzgledu , ze mozna tam szybko wymienic sie jakas informacja i pozatym nie wiem w czym ci to by przeszkadzalo , bo przeciez moglbys go nie czytac i sobie go zrobic aby go nie widziec. Ale rob jak uwazasz , ja sie dostosuje .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wodzu   

Witam.

Nic nie będę przenosił bo nie ma takiej potrzeby o SB mam swoje zdanie i na razie nie zamierzam go zmieniać , co do buhaha proserwer polecam http://www.webhostingtalk.pl/topic/15982-proserwerpl-wasze-opinie/

nie interesuje mnie serwer ulokowany w Theplanet.com , z pingami po 160 ms , gdybym chciał taki sam bym go zakupił bezpośrednio u nich i zrobił to co mi potrzebne niż przez pośrednika.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pobawię się w górnika i odkopię temat :)

Dałoby się jakoś wyraźniej zaznaczyć otrzymanie prywatnej wiadomości? Może jakiś kolor ? Samo wyboldowanie jest trochę mało widoczne.  Sam dopiero teraz zauważyłem, że pare tygodni temu dostałem jakąś wiadomość ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rambo   

Pobawię się w górnika i odkopię temat :)

Dałoby się jakoś wyraźniej zaznaczyć otrzymanie prywatnej wiadomości? Może jakiś kolor ? Samo wyboldowanie jest trochę mało widoczne.  Sam dopiero teraz zauważyłem, że pare tygodni temu dostałem jakąś wiadomość ;p

Profil -> Opcje prywatnych wiadomości -> "Wyświetlać wyskakujące okienko, kiedy otrzymasz prywatną wiadomość?"

Dodatkowo jest tam opcja wysyłania maila z powiadomieniem o nowej PW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bump.gif

Bump...

... nie żebym odgrzewał temat, ale fakt faktem mamy problem z forum. Raz, że jest na starym silniku, co nie ulega wątpliwości, trochę psuje nam tutaj atmosferę. Sprawą drugą jest "żywość" forum, powinniśmy między innymi poprzez uatrakcyjnienie wyglądu oraz silnika jakoś zachęcić ludzi do korzystania i postowania. Dla przykładu 80% graczy na MC nie ma bladego pojęcia, że forum istnieje... A to źle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wodzu   

Witam.

Nie wiem co ma do tego "silnik" forum zmiana na 2.x nic prawie nie wnosi , ba nawet wygląd będzie ten sam , jest co prawda parę funkcji ale głównie po stronie administracyjnej nie widocznych dla "kowalskiego" , ja nie uatrakcyjnię wyglądu :) co by to nie znaczyło , mam tyle z grafiką wspólnego co z baletem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
draksik   

Shoutbox przyda się to przyciągnie ludzi.

Przydałoby się znieść aktywacje kont na forum przez administratora. Ostatnio przeglądałem listę osób zarejestrowanych, którzy nigdy się nie zalogowali i była to spora lista...

Przydałaby się wtyczka do ukrywania zawartości nazywa to się "spoiler" a bbcode szło:

x

Polecam wyeliminować powtórzenia kolorów grup, aby się wyróżniały. Tak samo z flagami pod nickiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wachu   

Polecam wyeliminować powtórzenia kolorów grup, aby się wyróżniały. Tak samo z flagami pod nickiem :)

Eeeee u mnie chyba jest ok :D

Co do SB to jest mi to obojętnie, byleby był na dole ;)

@UP

i żeby była możliwość gagowania trollface.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta