Bonus

Uwagi na temat forum.

69 posts in this topic

Byle by dzieci "szybkiegowzrostulevelbanku" nie spamowały tam "kiedy dostane lvl?"

Jaki widzisz w tym problem? :)

Przecież można gagować na SB. :):):)

Jak dla mnie wcześniej forum było bardziej czytelne, ale z kolei teraz jest bardziej wyraziste. Prędzej ma jakiś swój klimat, a nie jest takie anonimowe. Jedyne co bym dodał to jakieś logo sieci serwerów. Nie chodzi mi o ten napis na górze forum tylko o taką ikonę z charakterystycznym znakiem, która przy okazji mogłaby służyć za faviconke. (np. coś jak "fajka" Nike czy "f" facebooka). W sumie to jest pierdółka, ale może być wykorzystana chociażby do reklamy serwerów. Łatwiej zapamiętuje się symbole niż pełne nazwy :)

A dla mnie ta skórka jest ciut za ciemna, gdyby nie to tło, powiedziałbym, że nawet mroczna. Może spróbować coś ze szarościami? Osobiście, ze skinbox.net przemawiają do mnie dwie skórki: Source (ze zmienionym tłem, zbyt "Macowe", nie związane z grami), Less i Viril. Wiem, że są płatne, ale myślę, iż szybką "ściepę" bo można zrobić :)

Edytowane przez hesus

A dla mnie ta skórka jest ciut za ciemna, gdyby nie to tło, powiedziałbym, że nawet mroczna. Może spróbować coś ze szarościami? Osobiście, ze skinbox.net przemawiają do mnie dwie skórki: Source i Less, wiem, że są płatne, ale myślę, iż szybką "ściepę" bo można zrobić :)

Można zmienić sobie na defaultowy IPskin, w lewym dolnym rogu forum. Z czasem będą też inne tła, bardziej jasne, co sprawi, że cały wygląd forum będzie bardziej jasno-szary niż mroczny. Np. tło z Minecraft jest dość jasne. Pojawią się niedługo z CS, MW, BF, TF2 i inne.

dla mnie tez jest za ciemna, dlatego korzystam ze standardowego skina IPB, ktory mozesz sobie ustawic w lewym dolnym rogu forum, badz strony portalu:

UJ2fqv.png

aby powrocic na niestandardowy skin, wykonujemy analogiczna czynnosc:

T1Saij.png

Edytowane przez Dark.Phoenix

wersja mobile jest bardzo fajna i dopasowana

narazie sie wstrzymajcie z wyborem skórki forum bo 'nasi ludzie juz nad tym pracują' aby było tło tf2.

Arolek lubi to

Potwierdzam, mobilna wersja działa. Na iPhone dobrze, na ipadzie jeszcze lepiej.

Spostrzegłem mały błąd gdy próbujemy wysłać 2 wiadomości pod rząd na SB.

Pojawia się wiadomość, że musimy poczekać "(#EXTRA#) sekund". Nie wstawia poprawnie wartości.

Dokuro lubi to

Gdy chce zmienić sygnaturkę na jakiś tam obrazek ciągle wyskakuje błąd: "[#10210] Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum." Nie ważne czy ma rozszerzenie .jpg czy .png i jak mały by nie był tylko to ciągle widzę :( Dlaczego tak się dzieje?

Edytowane przez Dokuro

chodzi ci o zmiane avatara? Jeśli tak to znam być może rozwiązanie. Ja kiedy chciałem wstawić wyskakiwało podobnie. I wyszło że obrazek musi mieć dokładnie wymiary 200x200 czy jakoś tam około

Chodzi mi o podpis :P tam gdzie Ty masz link do hlx ja chciałbym mieć obrazek

Jak edytujesz podpis to kliknij grafika i wklej link do hlx.

czy mógłby powstać dział trade team fortress 2? To by ułatwiło sprawę i by nie zaśmicano shoutboxa.

Chyba wygodniej będzie stworzyć trzy wątki, np. 'Sprzedam', 'Kupię', 'Wymienię'.

To trzecie tak żeby się odnosiło tylko do wymian czapki za czapki/unusuale/budsy/bille.

jak zauważono trafia od ostatnich kilku dni prośby o unbana i takie tam. może powstał by dział gdzie takowe prośby można kierować?

Jest możliwość zrobienie statusów steam na forum? Przy postach itp tak jak jest to na wielu forach. Na pewno wiecie o co mi chodzi.

Dokuro lubi to

takie coś co funkcjonuje na tf2.com.pl?

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz