Bonus

Uwagi na temat forum.

69 posts in this topic

Hm, nie wiem kto wpadł na pomysł przebudowy forum, ale jest ono teraz mega nieczytelne (a przynajmniej lista wątków) w porównaniu do jego poprzedniej wersji.

Kwestia przyzwyczajenia , ja patrząc na suche liczby statystyki twierdzę że userów jak i zainteresowanie forum jest średnio cztery razy większe niż kiedykolwiek na poprzednim.

Jak skin czarny nie pasuje na dole jest "zmień styl" nie ukrywam że jeszcze jeden jest w planach ale to w niedalekiej przyszłości.

Teoretycznie będzie dzisiaj , już mniej więcej wiem jak kod powinien być napisany ale wieczorkiem to zrobię jak będę trochę wolniejszy.

już przewiduje że gdy pojawią się statusy i ja sobie ustawie co trzeba to będę miał spam zaproszeń a ja mówię: CO JA? FACEBOOK?

Witam, Mam propozycję co do for itd.

Dodanie coś takiego jak kategoria Inne. A w tym forum takie działy jak : Pogaduchy, Gry i zabawy Forumowe, Hobby, Muzyka, Gry, itd. Bądź coś w tym stylu.

Oczywiście to moja propozycja, jeżeli nie potrzeba, to nie potrzeba. Pozdrawiam ;)

no pomysł dobry. Ludzie by częściej zaglądali by zagrać w jakąś grę lub porozmawiać z czymś.

A teraz z innej beczki. Czy forum posiada swojego facebooka? Wyguglowałem ale nie znalazłem ale wolę się upwenić. Jeśli nie ma to mogę zadziałać w tym kierunku.

Witam.

Dziś został dodany "Steam Profile" można używać np. w podpisie

76561197995690569.png

Ktoś chyba ukradł dział przeznaczony do dyskusji o innych grach, niż są serwery na SG. Kiedyś taki dział o ile dobrze pamiętam to istniał. Albo ktoś go nie zaznaczył na widoczny, albo ktoś go ukradł :P Człowiek chciał tu o wspólnym graniu w D3 i parę innych gier napisać, a tu psikus, no... :)

Nie było takiego działu.

O innych grach zawsze rozmawialiśmy w dyskusji ogólej.

Fajnie by było gdyby powstał dział "Wspólne gry" gracze by się umawiali na różne gry.

Do umówienia na grę wymagało by podać (To jest tylko przykład):

• Nazwa gry - Quake Live
  • Twój Nick - Dimeo32
  • Tryb gry - TDM
  • Opis co i jak - Wszyscy spotykamy się na Team Speak'u 3 [iP] Kanał taki, hasło takie.
  • Data oraz godzina - 01.04.12, 18:00

Oczywiście to tylko moja propozycja :)

Edytowane przez Dimeo32
jakbu lubi to

wracając do steam profilu to mi wyskakuje że zaduży...

Sprawdź ponownie powinno już trybic.

Jeśli chce ktoś zrobić LOGO strony to musi pisać "StrefaGier" czy Może serwer css "Plac Zabaw"?

Jeśli chce ktoś zrobić LOGO strony to musi pisać "StrefaGier" czy Może serwer css "Plac Zabaw"?

Zdecydowanie Strefa Gier. Plac Zabaw jak i inne serwery to tylko składniki całej sieci Strefy Gier.

Pozdrawiam

Remzo.

Hejo,

Mam taki mały problem od czasu nowego designu forum, a mianowicie rzecz widoczna na moim screenie. Dzieje się tak zarówno jak i na moim telefonie jak i tablecie. W tematach i poza nimi. Jedynie na stronie głównej nie mam takiego problemu. Jest na to jakiś sposób? Czy tylko ja mam taki problem?

PS: Jeśli był gdzieś jakiś temat odnośnie tego problemu, to przepraszam, ale jak widzicie trudno mi było się doszukiwać :^) (aż tyle cierpliwości nie mam :<)

Screenshot_2016-08-10-01-34-14.png

ja mam wszystko normalnie...

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz