Skocz do zawartości
El

TS3 Overlay - teamspeak addon

Rekomendowane odpowiedzi

El   

Witam,

wszystkim korzystającym z TS w naszej sieci polecam addon TS3 Overlay. Jest to malutki program pokazujący w małej ramce(umieszczenie ramki w naszym zakresie - osobiście lewy górny róg) osoby z którymi siedzisz na kanale (i tylko na tym kanale) podświetlając (kolorystyka w pełni konfigurowalna) nicki wyciszone/zmutowane/w danym momencie korzystające z mikrofonu.

Bardzo przydatna sprawa w sytuacji, gdzie nie kojarzymy za dobrze nicków z głosami, zagłuszanymi dodatkowo przez CSa ;)

Program nie ogranicza się do CS, ilość programów obsługiwanych przez Overlay jest imponująca - zainteresują się tym programem przede wszystkim osoby grające MMO przez TS :)

Tu jest strona, z której sam ściągałem: http://ts3overlay.r-dev.de/

Znajdą się tu FAQ, instrukcje i inne informacje, których tu nie podałem. Konfiguracja może nie jest równie banalna co zabranie dziecku lizaka, ale z opisem nie ma problemów.

Good luck and have fun :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Wszystko fajnie, tylko, że TemSpeak 3 Overlay lugin jest standardowo instalowany wraz z samym klientem TemSpeak 3.

Pozdrawiam,

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
El   

Wierzę Remzo, ale ja na ten przykład nie miałem; inna sprawa, że jedynie co jakiś czas robię update TS (z tego względu, że niektóre serwery w moich zakładkach wymagają (wymagały?) tej nie najnowszej wersji :) Jeżeli ktoś nie posiada, bądź ma podobną sytuację do mojej - link na górze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.