Arolek

Propozycje i pomysły

498 posts in this topic

Podsumowując, przydałoby się:

-znerfić AUGa

-zbuffować rewolwer

-usunąć maskowanie (jak kto woli)

-przedłużyć czas obsługi samochodzika, bo obecnie jest gorszy od drona (nie wiem, minuta? bo pół minuty tak średnio wystarcza żeby gdziekolwiek dojechać)

-lekko zbuffować AK-47

-lekko znerfić autonooba.

PS Vargas, powiedz jeszcze że odbija granaty i naboje....

Edytowane przez Hans Kloss
Yor lubi to

5 godzin temu, Hans Kloss napisał:

PS Vargas, powiedz jeszcze że odbija granaty i naboje....

Nie no co ty... To tylko miecz. Skilli niestety nie wliczam a byłoby ciekawie.

12 godzin temu, adam104100 napisał:

Zbyt OP!

Efekt takowego RPG mamy w postaci HeadCrabów

20 godzin temu, Hans Kloss napisał:

Podsumowując, przydałoby się:

-znerfić AUGa

-zbuffować rewolwer

-usunąć maskowanie (jak kto woli)

-przedłużyć czas obsługi samochodzika, bo obecnie jest gorszy od drona (nie wiem, minuta? bo pół minuty tak średnio wystarcza żeby gdziekolwiek dojechać)

-lekko zbuffować AK-47

-lekko znerfić autonooba.

Edytowane przez Al0neW0lf

Witam, mam propozycje dodania tego o to addon http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=128089118&searchtext=M9K  a raczej sieci addonów na serwer TTT, osobiście sam bawie sie tymi addonami z M9K na singlu i moim zdaniem bardzo dobrze pasują do TTT i jest tam bardzo duży wybór broni, od pistoletów do snajperek i myśle że spodobały by sie te bronie graczom na TTT. Pozdrawiam :)

Szczerze? Byłbym na tak gdyby tak gdyby nie fakt iż z opisu wynika fakt iż jest on delikatnie przekombinowany. Poza tym to by mi pasował mimo potrzeby przystosowania się.

Podsumowując: pozostaję NEUTRALNY

O 29.09.2016 o 22:45, Xx_OldSnake_xX napisał:

Szczerze? Byłbym na tak gdyby tak gdyby nie fakt iż z opisu wynika fakt iż jest on delikatnie przekombinowany. Poza tym to by mi pasował mimo potrzeby przystosowania się.

Podsumowując: pozostaję NEUTRALNY

Nie wiem w jakim sensie twoim zdaniem opis jest przekombinowany :) tam jest opis addona i broni oraz kilka przydatnych komend do recoila, ammo, efektu gazu. Mógłby zostać wgrany na serwer na próbe i by sie zobaczyło czy wogóle da sie grać i czy sie spodoba graczom, ale to tylko moje zdanie i propozycja zmiany :) wiadomo że zrobią co zechcą :) 

Edytowane przez WilkuXD
Błąd

49 minut temu, WilkuXD napisał:

Nie wiem w jakim sensie twoim zdaniem opis jest przekombinowany :) tam jest opis addona i broni oraz kilka przydatnych komend do recoila, ammo, efektu gazu.  :) 

opis sam w sobie przekombinowany nie jest tylko z niego WYNIKA iż addon jest (delikatnie) przekombinowany

Selective Fire: Some weapons can now change between full automatic and semi automatic. Hold Use (default E) and hit Reload to select auto or semi-auto.
Silencing (only available on select weapons): Hold Use (default E) and hit Alt Fire (default right click)

moim zdaniem po prostu te opcje to już (delikatnie) za dużo

33 minut temu, Xx_OldSnake_xX napisał:

opis sam w sobie przekombinowany nie jest tylko z niego WYNIKA iż addon jest (delikatnie) przekombinowany

moim zdaniem po prostu te opcje to już (delikatnie) za dużo

Znaczy sie...hmmm.....to jest tylko i wyłącznie zmiana trybu strzału z single fire na full auto, ja bym tego nie nazwał "Przekombinowany" nawet delikatnie :) ale szanuje twoje zdanie bo tu chodzi oto żeby każdy sie wypowiedział co o tej propozycji myśli, aczkolwiek te bronie są w miare realistyczne i myśle że fajne a ta zmiana trybu strzelania jest przydatna w niektórych broniach które mają duży rozrzut i w jakiś sposób zawsze ułatwia rozgrywke. Gdzieś na necie chyba widziałem zagraniczny serwer TTT z tym modem i bardzo fajnie wyglądała rozgrywka :) Aha....zapomniałem dodać że każda broń czy karabin czy pistolet i snajpa (co jest oczywiste) mają bardzo dobre i fajne celowniki które sie nie bugują jak w tych broniach aktualnych na TTT gdzie na celowniku nie można polegać a w M9K jak najbardziej :) tam gdzie celujesz celownikem tam leci pocisk + w niektórych broniach możliwość skanowania ale to idzie wyłączyć,

Edytowane przez WilkuXD

e @WilkuXD, wiesz że obniżenie broni przy celowaniu możesz wyłączyć pod F1 tak, żeby celownik waskazywał, gdzie leci pocisk?

Eeeeeee.......aha, tyle tam przegrałem i sie teraz dowiedziałem XDD spoko

Jako wredny pan administrejtor przypomnę wam tylko, że jest to temat do propozycji i o wiele lepiej się go przegląda, jeśli ludzie zbytnio nie zbaczają z tematu ;).

Bezsensowna rzecz która tylko będzie zabierać cenne megabajty użytkownikom z limitowanym internetem. Możliwe ze będzie również zabierać jakże cenne FPS

Z tego co się orientuje wszyscy administratorzy zgodzili się co do jednej rzeczy - Nie będzie wgrywanych skinów. Powody są różne, od słabo zoptymalizowanych skinów które rzeczywiście zjedzą FPSy, po źle przyczepione collidery czy po prostu bezsensowna rzecz do pobrania.

/\ Wielka szkoda. Może na jb się odnajdzie

11 godzin temu, Xx_OldSnake_xX napisał:

dodać MRXZX'a grającego na harmonijce do listy piosenek bass cannona.

Daj nagranie xD

11 godzin temu, Al0neW0lf napisał:

Daj nagranie xD

niestety ni mam, czeba by zrobić :v

Al0neW0lf lubi to

Zmiany według mnie:

Spoiler

1. Dodać AWP

2. Wywalić Auto-Szm*te (Vargas Cichaj!)

3. KillCam

Spoiler

Może się przydać jeśli chodzi o reporty za np prop kill, lub jako dodatek za efektowne zabójstwo/śmierć.

Można wyłączyć pod F1

4. Większe prawdopodobieństwo pomyłki przy rozbrajaniu C4 - 5 razy pod rząd rozbrajałem i się udało (jeśli się da)
5. Dodanie do barnacla funkcje pożerania zwłok (jeśli się da)

6. Dodać Kij dla T (po kupnie zamiast łoma)

Spoiler

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=648957314&searchtext=ttt

Trzeba tylko pozbyć się efektu  PIERDOLNIĘCIA i dodać większe niż łom obrażenia :3

7. Ktoś coś mówił o JumpScare? Można by to zrobić jako broń dla T

Spoiler

T kupił by tą broń, jednorazowego użytku (ale nie po taniości) i umieścił jak beartrap'a gdzieś na mapie. Gdy Ino lub D będzie w pobliżu odpala się jedna z kilku opcji Jumpscare i zabija ino. Pytanie czy to będzie broń rejonowa jak mikrofala czy indywidualna jak beartrap. A w opisie zwłok pojawia się odpowiedni napis. @azuspl raczej będzie wiedzieć jak takie cuś zrobić ;3

8. Death Faker wymaga nie sprawdzonych zwłok (jeśli się da)

9. Cuda na kiju

10. D musi mieć karmę powyżej 900, inaczej bd ino/trait

11. Pierwszeństwo mikrofonu w kolejności H@, Adm, Op, D, T team chat, Ino

12. Wincej Kurczaków dla P!

Koniec

1. Było wiele dyskusji na temat AWP, gdzie każda była kończona stwierdzeniem: "Nie przywrócimy AWP ze względu na to, że jest to broń która zbyt łatwo zapewnia 1-2 zabójstwa".
2. Auto-szmatasnajpa miała być zamiennikiem dla awp. Niestety sukces jest częściowy i ta broń jest troszku za silna. Jak dla mnie wystarczy rebalans lub rework broni, bo obecnie ona wypełnia lukę na broń snajperską w tshopie.

3. Ciekawy pomysł, ale trzeba znaleźć taki skrypt/addon + ludzie i tak będą narzekali, że przez gra słabo chodzi.
4. Podłuż na dłużej, a będzie większe prawdopodobieństwo pomyłki. I tak paka jest silna tylko wtedy jak zostanie niewykryta.

5. Barnacl wtedy byłby już za silny. Zapewnia ci pewnego killa (w przypadku zmiany więcej pewnych) i będzie sprzątać ciała lepiej niż pistolet sygnałowy.

6. Ja chciałem, żeby traitor miał katanę. Niestety ciężko zrobić zbalansowaną broń do walki wręcz na ttt, co pokazuje nóż.
7. Już mamy dwie (pięć) pułapki które zabijają w określonych miejscach po podłożeniu. Dodanie kolejnej mija się z sensem + ludzie będą narzekać, że się po tej pułapce zesrali wystraszyli. Aczkolwiek nie wykluczam bytu jumpscare na ttt.
8. I tak nikt nie używa deathfakera, to po co jeszcze utrudniać jego działanie.
9. Cytując moją profesor od biologi sprzed 2 lat "Cudów nie ma".
10. I tak jest opcja odznaczenie, że osoba nie chce być D. Sam często bywam D jak mam jakieś 800 karmy i nie mam z tym problemów (a widok ludzi którzy mają 700 karmy i zostają dete jest bezcenny).

11. Po co, dlaczego, czemu? Nie widzę sensu w dodawaniu czegoś takiego, ale może dlatego noszę okulary :).
12. ?P wie jak hodować kurczaki i jak będzie chciał, to z jednego (reprodukcja tak nie działa, ale biologiem nie jestem) 30.

Edytowane przez Kwasu Siarkowy
Al0neW0lf lubi to

16 minut temu, Kwasu Siarkowy napisał:

10. I tak jest opcja odznaczenie, że osoba nie chce być D. Sam często bywam D jak mam jakieś 800 karmy i nie mam z tym problemów (a widok ludzi którzy mają 700 karmy i zostają dete jest bezcenny).

Yup, ty to masz doświadczenie w odbanowywaniu ludzi (mnie) po tym jak dostali kb gdy byli detektywem :v

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz