Skocz do zawartości
Arolek

Propozycje i pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

NoName   

proponuje aby był jakiś sklep jak na jb w którym można by było kupić skiny bronie na start itd. urozmaiciło by to trochę rozgrywke :):D Pozdro. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   
Godzinę temu, NoName napisał:

proponuje aby był jakiś sklep jak na jb w którym można by było kupić skiny bronie na start itd. urozmaiciło by to trochę rozgrywke :):D Pozdro. :) 

Nie - to jest syfiaste i tandetne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   

Sklepik - jak już to kosmetyczny i w zadnym wypadku jakies skiny czy inne rzeczy bo to zwyczajnie psuje idee trybu. Natomiast dla ludzi(i Vargasa, odkad usunąłęś autolamę nie jesteś człowiekiem tylko crynoobem :( ) którzy chcą usuwania niektórych itemów - git gud. Pamiętajcie, że 1 kredyt pozwala na bardzo dużo, a wybranie autolamy czy disguisera to tylko jedna z opcji. Traitor zawsze powinien być silniejszy odgracza, wkońcu na jednego traitora przypada paru innocentów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, przeglądając workshop znalazłem ciekawy addon, a mianowicie taki addon. Moim zdaniem przydałoby się to w sklepie detektywa, ponieważ musi on dużo biegać po mapie i sprawdzać ciała.

Pozdrawiam

Teemo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, jakubek1810 napisał:

Witam, przeglądając workshop znalazłem ciekawy addon, a mianowicie taki addon. Moim zdaniem przydałoby się to w sklepie detektywa, ponieważ musi on dużo biegać po mapie i sprawdzać ciała.

Pozdrawiam

Teemo

Może dodajmy jeszcze do tego samochody dla T i rowery dla inno... Kompletnie niepotrzebne moim zdaniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
edzio72   
Napisano (edytowane)
5 hours ago, jakubek1810 said:

Pozdrawiam

Teemo

1 hour ago, Gerard aka Max Payne said:

Może dodajmy jeszcze do tego samochody dla T i rowery dla inno... Kompletnie niepotrzebne moim zdaniem.

Zgadzam się z kolegą u góry, takiego typu buty CAŁKOWICIE zniszczyły by rozgrywkę dla Zdrajców jak i BARDZO ułatwiły grę detektywowi, który i tak ma dużo fajnych zabawek u siebie.

I dodam coś od siebie, połowa graczy nie umie używać skanera, więc nawet nie schylają się po dna czy też zasuwają przez całą mapę. Dla takich osób wystarczy mały pokoik 20x15m, mała apteczka oraz tarcza frajera co z nazwy wynika, że większym frajerem się być nie da.

[T-SHOP D-SHOP] Ja osobiście jestem za dodaniem granatu błyskowego co kiedyś DETE miał, czasem poważnie jeden błyskowy może uratować komuś życie, czy dać czas na ucieczkę z pola bitwy, jednak granat na 4 slocie nie jest zbyt dobrym pomysłem a jako broń na 7 albo 8 slocie jest o wiele lepszym pomysłem, bo w takiej sytuacji granat "Dymny" zdaje się być bardziej ofensywny iż wywalenie czytaj "dymnego" i zastąpienie go, zabiera zbyt dużo czasu.

Edytowane przez edzio72

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Proszę, wróćcie do starego sklepu. Nie dość, że musisz trzymać guzik to jeszcze scrollować godzinę, żeby do czegoś na dole zejść. No i tekstu w innych kartach nie widać, jak ktoś nie ma bindów, to przypał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
edzio72   

Dla mnie nowy sklep(kiedyś był) to dobry pomysł, łatwiejszy w obsłudze jak i bezpieczniejszy na polu bitwy, teraz nie zakrywa 1/3 interfejsa w tym celownika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale o co tyle szumu, przecież pod F1 mozna sobie sklepik wyłączyć? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szjdss   
Napisano (edytowane)
  • TTT Spring Mine - Broń dla zdrajcy, po postawieniu jej pojawia się czarna.. mina? Coś w tym stylu. Wyrzuca ona w powietrze, spadając tracimy około 50% hp, jeśli upadniemy w to samo miejsce. Zdrajca niestety nie może użyć takiej miny do zboostowania siebie, bo po wejściu na nią po prostu nic się nie dzieje. Myślę, że mogłaby się w niektórych przypadkach przydać oraz dzięki tej broni będziemy mogli podrzucać naszych kolegów zdrajców do miejsc, gdzie normalnie musieliby propsurfować lub aby dostać ich do naszej ofiary z miejsca, z którego by się tego na pewno nie spodziewał!

EDIT: Mina nie działa tylko na osobę, która taką minę postawiła, czyli jeśli zdrajca x postawił minę, to zdrajca y może na nią wejść!

• TTT Pocket Yor - Kto z was nigdy nie marzył o trzymaniu Head Admina w swojej kieszeni? Teraz możecie to zrobić! W dodatku, jeśli wypuścicie tego małego zdrajce, wyskoczy z małego, wybuchowego "pokeballa" i zacznie atakować waszych przeciwników.

• TTT Explosive Corpse - Czy kiedykolwiek przydarzyło wam się wybuchnięcie po sprawdzeniu ciała? Niektórym niestety tak (ciekawe od kogo >:) ), ale teraz będziecie mogli zrobić to samemu! Wystarczy, że wyrzucicie ciało na ziemię, a efekt możecie obserwować z daleka :).

• TTT Door Buster - addon, do którego nie jestem w pełni przekonany. Z jednej strony, testując go miałem niezły ubaw, ale po chwili doszło do mnie, że jest zbyt op. Jeśli miałby znaleźć się na serwerze, jego limit zakupu musiałby zostać zmniejszony do jednego oraz usunięty ze sklepu detektywa. Przedmiot ten można postawić na każdych drzwiach, włączając w to drzwi do pokoju zdrajców. Myślę, że nie chciałbym aby jakiś detektyw wysadził mnie kiedy będę chciał wejść lub wyjść z T rooma.

• TTT Prop Exploder - każdy chyba zna remote, który gości na naszym serwerze już dość długo. Jest to zupełnie to samo, lecz nakładamy to nie na gracza, a na propa. Myślę, że może to być ciekawa odmiana i będzie można robić z tym ciekawe rzeczy. Przy okazji, zauważyłem jedno śmieszne zastosowanie tej broni działające tak, że słynny helikopter z aircrafta w sekundę może zniknąć... Czy to wada, czy zaleta, to już sami sobie dopowiedzcie.

• TTT Turtlenade - granat z żółwikami już kiedyś na naszym serwerze się pojawił, nie wiem do końca czemu został usunięty. Zawsze lubiłem z niego korzystać i tęsknię trochę za tą bronią. Możliwość wysłania do walki swoich małych rzolfi było świetną możliwością dla zdrajcy.

• Poza tymi wszystkimi addonami, myślałem o dodaniu gumijagód do sklepu detektywa. Bardzo lubię z nich korzystać kiedy mam wolny kredyt, a gdy gram detektywem dosyć często się to zdarza.
Edytowane przez Szjdss
Poprawki głupich błędów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym dodał to do sklepu Detektywa.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=166839792

Ale po co Bubble Gun?
Żeby zawadzał w ekwipunku jeżeli ktoś ma sporo kredytów i nie ma co z nimi zrobić.
Jeżeli dałoby się dodać ten Addon do trybu TTT to broń mogła by zadawać tak z 1-2 DMG.

Jestem otwarty na wszystkie opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
edzio72   

Powiem tak...

"Żeby zawadzał w ekwipunku"

Dowidzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie dobrym pomysłem jest dodanie rangi ,,Starszy gracz'' , którą będzie można otrzymać po minimum 300 godzinach grania na serwerze oraz po zgodzie administracji(podobnie jak na trybie ,,murder'').Starszy gracz miałby dostęp do komend tj. votekick, votegag i voteslay. Ranga szczególnie przydała się jak nie ma administracji ,ponieważ wtedy osoby nie zawsze przestrzegają regulaminu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
edzio72   

Może nie 300, ale trochę więcej, ale sam pomysł jest spoko :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jefrey12   

Stali gracze to trolle więc no nie wiem :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapomniałem dodać, że jeszcze mogłyby być wyjątki dla niektórych.

@edzio72 no może 350-400, to może być jeszcze do zmiany.

Teraz, jefrey12 napisał:

Stali gracze to trolle więc no nie wiem :/ 

Mówię, że za zgodą administracji, a tacy raczej nie będą trollować, a jak będą to ranga tej osobie zostanie odebrana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jefrey12   

Na moje to raczej ktoś potrafiący Lua mógłby stworzyć dość prosty skrypt który:

Posiada listę zaufanych graczy i gdy na serwerze nie ma administratora przyznaje mu uprawnienie do votów do czasu aż takowy się na serwerze nie pojawi.

To, że dany gracz otrzymuje przyzwolenie do votowania powinno być ogłoszone napisem na środku ekranu i wpisem w konsoli, że dana osoba pełni tę funkcję w danym momencie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, jefrey12 napisał:

Na moje to raczej ktoś potrafiący Lua mógłby stworzyć dość prosty skrypt który:

Posiada listę zaufanych graczy i gdy na serwerze nie ma administratora przyznaje mu uprawnienie do votów do czasu aż takowy się na serwerze nie pojawi.

To, że dany gracz otrzymuje przyzwolenie do votowania powinno być ogłoszone napisem na środku ekranu i wpisem w konsoli, że dana osoba pełni tę funkcję w danym momencie.

Faktycznie, jest to również dobry pomysł, tylko nie koniecznie musi być to wyświetlane na środku ekranu, po prostu jest lista graczy, którzy dostają w danym momencie jak napisałeś możliwość votowania przy nieobecności admina. Jestem za.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lewuz   

Część graczy pamięta, część może niekoniecznie -  "Motylem jestem" do wyboru w basscanonie.

Jestem zwolennikiem przywrócenia tego, bo nie przypominam sobie żeby ktoś miał na temat tego negatywną opinię. Było to ciekawe urozmaicenie.

Generalnie, chętnie zobaczyłbym też wiele innych kawałków dostępnych w basscanonie.

Edytowane przez lewuz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   
1 godzinę temu, lewuz napisał:

Część graczy pamięta, część może niekoniecznie -  "Motylem jestem" do wyboru w basscanonie.

Jestem zwolennikiem przywrócenia tego, bo nie przypominam sobie żeby ktoś miał na temat tego negatywną opinię. Było to ciekawe urozmaicenie.

Generalnie, chętnie zobaczyłbym też wiele innych kawałków dostępnych w basscanonie.

Będą zmienione i całkiem nowe piosenki (z tego co mówili na zebraniu).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   
1 godzinę temu, AlanWake napisał:

Będą zmienione i całkiem nowe piosenki (z tego co mówili na zebraniu).

Będzie osobny post do propozycji piosenek bass cannon?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Postaramy się w gronie administracji wybrać kilka piosenek, raczej was nie zawiedziemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta