Skocz do zawartości
Worm

Szukam graczy do Space Engineers

Rekomendowane odpowiedzi

Worm   

Tak jak w temacie. Sam nie posiadam jednak genialnego internetu więc możliwość hostowania odpada.  Chętnie pogram z innymi inżynierami na creative i survival. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak w temacie. Sam nie posiadam jednak genialnego internetu więc możliwość hostowania odpada. Chętnie pogram z innymi inżynierami na creative i survival. :P

Jeżeli dalej szukasz kogoś do gry to napis z do mnie na stem mój nick to: HuginPL

Pozdrawiam;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

Odkopuje temat i również od dnia dzisiejszego zagram z kims chetnie w Space Engineers :) a w przyszłosci równiez nawet i w Take to Mars :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kopec23   

Hej, zauważyłem temat - od jakiegoś tygodnia/dwóch gram ze znajomymi, więc gdyby ktoś chciał zagrać to chętnie się podłączę :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Imidar   

Space Engineers? 

Jeśli zakładasz testowanie broni jądrowej, budowlę wyrzutni balistycznych i ogromnych okrętów kolonizacyjnych to wchodzę *^*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

ee fajnie sie zapowiada :) w sumie juz sie rozgladałem i znalazłem tylko trzy serwery polskie ale mozna kupic serwer gdzie to koszt 18 złotych na 4 sloty/30 dni a minimum to chyba wlasnie 4 sloty... moze jak nas wiecej bedzie to cos sie wymysli nie? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kopec23   

Pisałem już do Ciebie na Steam, ale skontaktuję się jeszcze ze znajomym, bo możliwe, że też będzie zainteresowany, bo ilość zmian jakie zaszły jest spora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzycu   

Ja także mogę do was dołączyć jak się będzie dało :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaoferował bym wam postawienie serwera, ale z tego co czytałem to na chwilę obecną serwery działają tylko na Wingrozie.

Jak wypuszczą linuxowe binarki lub będzie znowu możliwe odpalenie serwera przez wine to będzie można coś ruszyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

To w takim razie ja też odkopuję temat, szukam ekipy która pomogła by mi ogarnąć trochę tą grę i zarazem w nią pograć, czas mam od piątku do niedzieli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kopec23   
Napisano (edytowane)

@Barnaba

trzeci raz się wpiszę do wątku, bo gra jest ciągle na dysku, ale nie mam z kim grać :-P

Edytowane przez kopec23

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

@kopec23 Ja nie mam na dysku, bo nie miałem z kim grać a przypomniało mi się że taki temat istnieje i można znaleźć graczy

Niestety jednak zagram dopiero za tydzień, bo teraz jestem zawalony nauką i poumawiałem się na grę z wieloma osobami. Trzeba znaleźć jakiś serwer i jakąś większą ekipę żeby coś ciekawego porobić :D.

Pozdrawiam,

Barnaba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

serwer to nie trudno znalezc gorzej jest z kapsula ratunkową bezpiecznie wyladowac... mi to sie jeszcze nie udało :P ale chetnie pogram w kazdej ekipie na polskim serwerze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

@Chester @kopec23 No to panowie w piątek będę od 19 to można coś pyknąć albo przynajmniej zacząć bo jedyne co potrafię robić w tej grze to dłubać w asteroidach... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kopec23   

Ja już trochę pograłem, ba nawet na planetach coś grzebałem (chociaż trochę przestrzegam przed pojazdami ziemnymi, coś ponoć zmieniali ale ja im nie wierzę).

Ogólnie to zabawa na planetach jest przednia, ale bez ekipy nie ma to sensu, bo czas potrzebny na zbudowanie czegokolwiek jest straszny. W kilka osób idzie już sprawnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

jesli army 2 nie naprawie do piatku do 17.30 to zagram w spacesów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

@kopec23 @Chester Panowie jutro mam czas od 18-północy, można byłoby coś spróbować, oczywiście jeżeli macie czas :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kopec23   

Między 18:00, a 18:30 powinienem już być wyrobiony. Chyba, że mnie jakieś korki albo inne zło w drodze z pracy złapią to niestety może się to delikatnie przesunąć, ale będę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

Ja kończę trening o 17:00 to o 17:30 może się nawet uda, to poczekam :) No ale wstępnie jesteśmy umówieni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

no u mnie jesli nie uda mi sie dobic na trening Armowy to bede na spejsach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.