Combos

GTA V PC nowe info

12 posts in this topic

RockStar Games ogłosiła dwie ważne informacje dla graczy czekających z niecierpliwością na Grand Theft Auto V. Jak to czasem bywa przy dwóch informacjach na raz, jest ta zła i ta dobra. Od której zaczynamy?

Zła

RockStar Games przesuwa datę premiery GTA V na PC. Odbędzie się ona 24 marca 2015, a jak to w PL bywa możemy się liczyć, że poczekamy jeszcze dłużej.

Dobra.

Twórcy zdradzili wymagania sprzętowe dla komputerowej wersji GTA V.

O to one:

minimalne:

• OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*użytkownicy Visty muszą mieć karty NVIDIA)

• Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz

• Pamięć RAM: 4GB

• Karta graficzna: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

• Karta dzwiękowa: 100% DirectX 10 compatible

• HDD: 65GB

• Napęd DVD

rekomendowane:

• OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1

• Procesor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)

• Pamięć RAM: 8GB

• Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

• Karta dzwiękowa: 100% DirectX 10 compatible

• HDD: 65GB

• Napęd DVD

Oczywiście mogą one ulec zmianie. Pozostały jeszcze 3 miesiące szlifowania i grzebania w pliczkach.

Jak piszą producenci GTA V będzie śmigać w rozdzielczości 4K 1080p przy 60 fps nawet na 3 monitorki. Obsługiwać będzie też NVIDIA 3d Vison.

actual_1421160666.jpg

Multi będzie maksymalnie do 30 graczy i będzie zawierał tryb GTA Online Heists. 

actual_1421160680.jpg

Będzie także możliwość publikowania filmów z gry bezpośrednio na Social Club czy youtube.

actual_1421160708.jpg

Chyba żurnalista ze mnie ni jaki ale co tam. ;)

Pozdrawiam

Combo ;p

Mi to się marzy żeby do GTA V weszły serwery RP :D Stare dobre czasy z GTA SA ^.^

Samuraj lubi to

U mnie raczej "czy pójdzie w 60 fpsach na maksymalnych" :P

Jestem zaprawdę pewny, iż na moim przyrdzewiałym laptopie gra nie ruszy i/lub wybuchnie z powodu przeciążenia... gdyby jednak udało mi się uciągnąć na minimalnych... to mam nadzieję, na serwery RP rodem z SAMP'a, na których spędziło się wiele godzin.

Samuraj lubi to

A ja mam nadzieję, że przez przypadek komuś coś zaspoilerurje bo grę już dawno ukończyłem na moim PS3 :D

Hihihi *gimbo-śmiech*

_id1402829316_1.jpg

Łapię się spokojnie do wymagań :D Może będą jeszcze niższe do tego marca <3 Kto wie :D

Oro lubi to

Taaaa zabawne... Tak bardzo jak śmierć (spoiler) w płomieniach. Hihihihi (gimbo śmiech)

Zacytuję znajomego: "Slyszalem, ze niektorzy musza jeszcze poczekac aby zobaczyc smierc Michaela i Trevora oraz czlonkostwo Franklina w FBI?" sorcerer.gif

Jakbu zdradził 2 zakończenia z trzech :D Jak zginie jeden z nich napisałem ja :D Pozdro 600