Skocz do zawartości
Kare

Regulamin Serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Kare   

Regulamin serwera Gmod TTT Strefa Gier:

 1. Polish on a voice chat only. If you can’t use it, type English on a chat or use radio commands for communication.

 2. Niewinnym i detektywom zabrania się współpracy ze zdrajcami.

 3. Zakaz umieszczania dowolnych treści urażających graczy, nazistowskich, erotycznych oraz niedozwolonych przez prawo RP.

 4. Zakaz ranienia innych graczy bezpodstawnie.

 5. Hackowanie oraz bugowanie map, a także tego próby, są zabronione (Administracja decyduje, czy dana sytuacja podbiega pod bugowanie). Szczególnie dotyczy to wchodzenia do miejsc trudno dostępnych znajdujących się na mapach:ttt_manufactory, terrortown, mw2_terminal, cod_stalingrad, traitorville_v2, ttt_town_b1 ttt_street_light_v7 oraz na każdej innej nie wymienionej tutaj, ale dającej znaczącą przewagę nad resztą graczy.

 6. Zakaz ghostowania - porozumiewania się z żyjącymi graczami po śmierci w celu przekazywania informacji związanych z daną rundą.

 7. Zakaz nadużywania mikrofonu, szczególnie, jeśli dana osoba nie przeszła mutacji bądź też nie przekroczyła wieku 16 lat. Nie używamy go również jeśli harczy i przeszkadza graczom. 

 8. Zakaz podejmowania dowolnych działań na szkodę sieci SG.

 9. Zakaz trollowania, rozumianego jako działania powodujące u innych stratę karmy lub zmuszające do zabicia danej osoby, a także psucia rozgrywki innym.

 10. Gracz ma prawo wydać polecenie o odejście innego gracza lub też nie blokowanie przejścia. W wypadku braku reakcji ma prawo zabić taką osobę.

 11. Zakaz zabijania graczy AFK. Jeśli tak owy się znajduje zostawiamy go na pastwę losu.

 12. Zakaz używania propów do przeszkadzania innym graczom.

 13. Na serwerze ma panować kultura, obrażanie innych graczy lub nadmierne przeklinanie będzie karane.

 14. Gracze, którzy posiadają w swoim nicku link do strony internetowej proszeni są o usunięcie go w trakcie grania na serwerze. Brak zmiany skutkować będzie kickem takiego gracza, a następnie slayem/banem do czasu zmiany.

 15. Zabronione jest zmienianie nicku w zamiarach podszywania bądź ośmieszania danej osoby używając tylko danej części tej nicku. Zachowajmy oryginalność.

 

Przewidziane kary:

 1. Przypadkowe zabójstwo - można wybaczyć
 2. RDM - slay
 3. Revenge RDM - slay’e lub ban
 4. Ghosting - Ban
 5. Hackowanie/Bugowanie - Ban
 6. W innych sytuacjach decyzje podejmuje administrator/moderator na serwerze

W innych przypadkach decyzje o wysokości kary podejmuje administrator lub też moderator na serwerze. Administrator decyduje, czy dana sytuacja podlega karze.

 

W godzinach późnowieczornych/nocnych administracja łagodniej karze przewinienia - o tej porze gramy dla relaksu, nie dla spiny.

 

Sytuacje nieopisane w regulaminie zostawia się ocenie administratorów i moderatorów.

 

Brak odpowiedzi na reporta lub wyjaśnienia sytuacji na czacie jest jednoznaczne z przyznaniem się do winy. Raporty o treści “RDM” i podobne nie muszą być brane pod uwagę.

Nieznajomość regulaminu szkodzi. Grając u nas automatycznie go akceptujesz!

 
Regulamin aktualny od dnia 06.07.2016 r.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×