Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

OddPaul   

Czy jeszcze gracie? Ostatnio stracilem moją postać, ale gra mi się podoba i nie chciałbym z nią kończyć, tylko gra samemu jest mocno nudząca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Worm   

Pięknie się rozwinęliśmy :D

http://game.salemthegame.com/mt/ss/c5d330e4672bee7af2e8d4de031459c4

http://game.salemthegame.com/mt/ss/69909a64639605817089d75aab9feb95

http://game.salemthegame.com/mt/ss/72abe8521ef69c1ccea0fb1c96ef0499

Na trzecim obrazku mamy jeszcze dalej rozbudowane ale render już nie sięga ;)

@OddPaul

Nie zauważyłem postu dwa dni temu, szybciej bym odpisał.

Oczywiście, cały czas gramy. Mamy póki co 4 aktywnie grające osoby, reszta znudziła się po kilku godzinach gry.

Skontaktuj się ze mną na steamie, profil masz w mojej sygnaturze lub wskocz na TS3 i napisz do mnie.

PS: W jaki sposób straciłeś postać?

Edytowane przez Ceres

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwne. Mnie dopiero dzisiaj o 12 poinformowało ze jest nowa odpowiedź w temacie.....

no nic. Jeśli jesteś chętny, to zapraszamy do współpracy. ALE. Żeby nie było, że przychodzisz na gotowe-zanim dostaniesz klucze do wioski- będziesz musiał odbębnić murzyńską robotę ;)

wszyscy mieli duży wkład w rozwój woski i pasożytnictwa nie lubimy więc pozwolimy Ci najpierw się wykazać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Worm   

1 Those Rarefield Thornbush Flowers, 6 Etterfang, 1 Whispering Snake Skull, mnóstwo grzechotek i języków... I tyle tylko z wyprawki do naszego sąsiada :D

Ogólnie ubiłem z 47-49 węży patrząc po skórkach.

Sąsiad jakoś nie jest za aktywny, nic nie zrobił z tymi kłodami które leżały po moim ścinaniu jego drzew.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
OddPaul   

OddPaul załamał się psychicznie i poległ (Madness lvl10) - to była moja pierwsza postać i generalnie uczyłem się gry i robiłem wszystko, nawet nieźle mi szło ale moim błędem było niedopilnowanie Czarnego wskaźnika podczas okradania sąsiada, który był nieaktywny przez 2 tygodnie. Nie byłem przygotowany na taką stratę, nie miałem ani alta, ani nie zapisałem progresu swojej postaci w mieści, więc wszystko na co pracowałem przez blisko miesiąc straciłem. Troszku się załamałem, ale po kilku browarach i przespanej nocy znowu zachciało mi się grać, teraz mam 2 postacie jedną na serwerze Providence i jedną na Popham obie jednak mają ze 2dni. Postacią na Providence przez te 2 dni szukałem miejsca bo już się szykowałem na następną grę solo i kiedy znalazłem już idealne miejsce z wapieniem, kamieniami, gliną, 4 różnymi biomami i wodą oraz bezludną okolicą w promieniu 30min marszu chciałem oczywiście się osiedlić, ale stwierdziłem, że jeszcze 1 dzień poczekam, może dostanę odpowiedź. I oto odpowiedź jest. Jeśli cosik trzeba namajstrować we wiosce to dajcie znać, na ten moment moja postać nie jest jeszcze wyedukowana w żadną konkretną profesję, zatem dostosuje się z łatwością do wymogów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Worm   

Zobaczy się do czego się nam przydasz :)

Edytowane przez Ceres

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Coma   

Aktualnie jaki mamy skład:

-Coma

-Worm

-Kahetabi

-Mati

Z oddPaul będzie 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Worm   

Już jest nas 5 ;)

Dwa misie ubite, jeszcze nie ma śladu blood moona. Chyba jeszcze popoluję, kuszą mnie te łapy niedzwiedzie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Worm mi kazał napisać, że gram z Wami, bo inaczej grałbym sam. Jemu chodzi o to, by podbić temat i złapać jakieś nowe mordeczki.

EDIT: Poległem, już nie gram.

Edytowane przez Kappa DragonFly

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Worm   
Dziękuję wszystkim za grę.

Niestety, nasza wioska upadła, a mój main został zamordowany. Spadło również samo zainteresowanie graczy, co poskutkowało że na końcu grały tylko dwie osoby. Sam już nie chcę wracać do niej i nie widze innego miejsca na osiedlenie się, więc tylko zostaje mi podziękować i poprosić o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Worm   

Wodzu to lepiej założyć nowy temat już na to a Salem pogrzebać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.