Skocz do zawartości
ArchonTheAscended

Trove 1.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym was wszystkich zaprosić do gry Trove. Jest to nowa gra z długim stażem w fazie beta, a dzisiaj, tj. 9 lipca br. gra wychodzi także na steamie.

Grafika gry jest oparta na voxelach, czyli jej głównym elementem są sześciany (tak jak w minecrafcie), jednak Trove wyróżnia fakt, że jest to gra MMO. Do wyboru mamy 11 klas, przy czym klasę możemy zmienić w dowolnym trakcie gry używając powszechnie dostępnego Class Changera.
Dla urozmaicenia gry, twórcy zadbali o wielorakie mounty ,m.in. smoki(także latające), konie wojenne lub pająki. Do wyboru mamy również wiele kostiumów zmieniających wygląd naszych bohaterów i ich umiejętności.

Byłoby mi bardzo miło gdybyście skorzystali z tego reflinka, ponieważ pomogłoby mi to w odblokowaniu jednego z rzadszych smoków :D
Reflink: https://trovelive.trionworlds.com/account/reg/account-registration-short-flow.action?voucherCode=7MQHJ7WPXKXCXLGNQMRN&request_locale=pl&experience=aaf&utm_source=manual&utm_medium=social&utm_campaign=ascend_invite

Przypominam jeszcze, że gra jest całkowicie darmowa :) Nawet przedmioty z item shopu można bezproblemowo kupić na rynku za walutę in-game.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
talaq   

I można kulturalnie zareklamować i wrzucić reflinka? Można. A takie pytanko, jak z optymalizacją gry, ściągając grę na steamie dalej potrzebujemy rejestracji? I jak z P2W?

Edytowane przez talaq

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

P2W nie praktycznie nie istnieje, ponieważ w sklepie można kupić tylko Mounty, kostiumy skrzydła, czyli przedmioty które nie przyczynią się do łatwiejszego lvlelowania, ale dadzą $VVAG.

A ze steamem to nie wiem jak to jest, bo sam uruchamiam grę poprzez client Glyph. Z optymalizacją grafiki nie będzie problemu, ponieważ można ustawić odległość renderowania obiektów i szczegółów.

PS Jak ktoś zacznie grać dzisiaj niech uważa na drobne lagi i zacięcia serverów, ale jest to norma po patchach :P jutro się wszystko ustabilizuje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra wygląda ciekawie, bardzo przypomina mi Brick Force i taką grę Early Access (oczywiście zapomniałem nazwy ale ta gra była MMO). Pobiorę jutro na steam'a ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wodzu   

Ja też się wypowiem , moja córka w to gra :P ma wszystkie klasy zrobione wymiata

ale serwery ich to koszmar lagi disconnecty to norma , po wejściu na steam-a pewnie będzie jeszcze gorzej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
talaq   

Jak córka wodza gra, to chyba grywalna gra :>, też sobie pobiorę w wolnej chwili. A co do crashy serwerów to chyba można przeżyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wodzu   

Eee tym bym się nie sugerował grają naprawdę stare konie w tą grę ,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
talaq   

A na poważnie, skończą się problemy z internetem, to sobie pobiorę :>.

Edit. Internety się ogarnęły, pobrałem chwila prawdy, co to będzie z tym Trovem :>.

Edit2. Zainstalowałem i napiszę parę istotnych informacji, ściągając grę przez steama dalej tworzymy konto na Glyph, steam używa launchera Glyph i do pierwszego logowania (na nowym sprzęcie lub miejscu) mamy takiego steamguarda, musimy kod z emaila wklepać w okienko. Jeszcze coś będzie ciekawego będę pisać.

Edit3. Na jakim regionie gracie?

Edit4. Pozycja w kolejce 1000+ czekam już z 10 minut i skacze mi czas na oczekiwanie z 5 minut do 9, momentami do 15.

Edytowane przez talaq

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak pisałem na SB czekałem 4h i nadal nie wbiłem, no ale cóż trzeba próbować :D

Dziś TOTALNIE lepiej - 30 min i jestem w grze. Razem z Ghost'em wbiliśmy 6lvl i możemy raczej pomóc w quest'ach tak więc zapraszamy :P.

Edytowane przez LeadGhosT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
talaq   

Edit5. Zalogowałem się, samouczek przeszedłem, trochę pobiegałem i nie moje klimaty niestety, miłej gry życzę, za to jak ktoś chętny na rundkę w awesomenauts to priv na steam :>.

Edytowane przez talaq

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam się świetnie bawię, ba nawet ostatnio trochę przy noł-lajfiłem w owy tytuł. Co prawda prawie co dziennie serwery około 18:30-19:00 są wyłączone z różnych powodów, ale są tego plusy - ostatnio dali free class coin, czyli wybieramy sobie drugą klasę taką jaka nam się podoba + chaos case x2 w ramach przeprosin B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta