Skocz do zawartości
Chupa Chups Chuck Brother

[FFA] Chupa Chups Chuck Brother

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek- Mam ukończone 16 lat
2. Kontakt e-mail- [email protected]
3. Steam ID oraz namiary- STEAM_1:0:82961807  e-mail lub gadu gadu
4. Link do profilu hlstatsx- http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=495747
5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd-

Witam

16 lat temu dostałem na imię Piotrek. Mieszkam w małym miasteczku Nowy Dwór Gdański nieopodal Gdańska.Jestem miły, uczynny i pomocny, często pomagam ludziom w prawdziwym świecie, zarówno jak i w tym wirtualnym. Robię to całkiem bezinteresownie, bo wiem, że i ja kiedyś będę potrzebował pomocy od drugiej osoby. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi. Mam wiele różnych zainteresowań. Jednym z nich jest wędkarstwo jest to także moje hobby. Wędkarstwem zaraził mnie mój tata, już jako 5 letni chłopiec łapałem swoje pierwsze ryby! Moim następnym zainteresowaniem jest sport.  Następne i ostatnie moje zainteresowanie to zbieranie znaczków.W tej chwili ukończyłem 3 klasę w gimnazjum sportowym. I wybieram się do liceum na profil mundurowy. W niedalekiej przyszłości zamierzam pracować jako policjant. Z optymizmem patrzę w przyszłość i nie mam zamiaru żyć przeszłością.

Adminem byłem na 2 serwerach Minecraft-a. I moderatorem na serwerze gta samp.

Administratorem chcę zostać poraz drugi ponieważ, moje pierwsze podanie zostało odrzucone. Ale mam dalej chęć objęcia tego o to stanowiska.

Często spotykam na serwerze młodszych graczy. Niestety często nie czytają zasad/regulaminu i nie wiedzą że mikrofon można używać po mutacji. Upominam ich, aby lepiej nie dostali mute. Była podobna sytuacja, gościu dołączył do serwera i zaczoł puszczać muzykę. Powinnien dostać mute, ale niestety gdy tylko -Wee.lu- wszedł do nas, on odrazu opuścił serwer , a powinien dostać jakąś kare, gdybym tylko był Administratorem dostał by karę.

To wszystko

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sadysta   

http://www.strefagier.com.pl/index.php?/topic/8501-ffa-chupa-chups-chuck-brother/ - 2 tygodnie nie mineły - mijają jutro , ale że jestem normalny napiszę  że widać poprawienie aktywności , gracz nawet miły[jak grałem ] , ma tego skylla , ale jak tak patrze na gametrakera to tak w kratkę wchodzisz na serwer  a to słabo ,ale że przegrałeś te 33 h to bardzeij na TAK?

Edytowane przez Freddy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WILU_PL   

Podanie odrzucone z powodu braku zainteresowania oraz i obecności gracza na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.