Skocz do zawartości
LordMavis

[FFA]LordMavis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ☜☆LordMavis☆☞

GG:53515124   E-Mail: [email protected]

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198085820169/ STEAM_0:1:62777220

Link do profilu: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=504208

Mam 16 lat jak napisałem wyżej ;p. Gram w CS:GO około dwóch lat i grałem w różnych amatorskich turniejach. Jestem osoba spokojna która lubi kontakt z ludźmi :). Często przebywam na serwerze i dobrze się tam bawię. Chciałem zostać adminem ponieważ jest ich mało a na serwerze jestem dość często i często tez widzę co się tam dzieje kiedy akurat nie ma adminów. Byłem adminem na paru serwerach CS 1.6 parę lat temu. W sumie to wszystko. Liczę na pozytywny odzew ^^.

Edytowane przez WILU_PL
Dodanie STEAMID i nick

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pHobia   

Jestem na TAK, bardzo przyjazny i odpowiedzialny admin :). Często jest na serwerze i pomaga adminom w ogarnianiu serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
light   

Często spotykam tego gracza na serwerze i pomaga adminom.Nie mam żadnych zastrzeżeń.Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WILU_PL   

Ogólnie spoko ziomek. Gadałem z nim często, wydaje się być ogarnięty, chociaż nie udziela się tak dużo jak ja (można powiedzieć, że gadam nawet za dużo), to jak coś mówi, to z sensem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Toxuu   

Gralem tam z nim kilka razy,mysle ze sie nada na admina :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Miaoosi   

Moim zdaniem przydalby sie taki admin, poniewaz dosyc czesto gra na serwerze, probuje pomagac slabszym gracza (dam siebie za przyklad <3) oraz stara sie podtrzymac przyjazna atmosfere serwera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
b1ue   

Jestem na nie, patrząc na historie czatu gracza jestem w 100% przekonany że nie jest gotowy na bycie administratorem. Dodatkowo proszenie randomowych ludzi z serwera żeby ci nabazgrali coś miłego w temacie nic dla mnie nie znaczy, jedyny post z jakimkolwiek tutaj znaczeniem dla mnie to post WEE.LU.

Pozdrawiam, b1ue.

Edytowane przez b1ue

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
cuk!er   

Mimo że nie przesiaduje często na serwerze, tego gracza widziałem juz kilka razy, i przynajmniej dla mnie zrobił wrażenie sympatycznego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Matty   

Witam. Musze Ci przyznać Mavis że siłę przekonywania to Ty masz, żeby przekonać tyle ludzi do rejestracji na forum :) Jednak wydaje mi się że Twoje podanie zostało już odrzucone w momencie gdy napisałeś temat w złym dziale na dodatek nie wg wzoru, nie wiem czy widziałeś dlatego pozwolę sobie zacytować Remzo:

"Nie, nie szukamy Cię ponieważ nie spełniasz wstępnych warunków rekrutacji. Nie potrafisz również samodzielnie rozwiązać prostego "problemu", jakim jest znalezienie odpowiedniego działu do napisania podania o administratora serwera. Strach pomyśleć co by było, gdyby przyszło Ci się zmierzyć z prawdziwym problemem."

Jesteś spoko graczem, tylko właśnie.. zgodzę się z blue. Twoja historia chatu dostarcza powodów do śmiechu i trochę zażenowania :D Admin powinien wyróżniać się przede wszystkich uczciwością, sumiennością a w pewnych przypadkach powagą, w końcu reprezentuje server i nie każdemu podobają się takie wygłupy. Dla mnie po prostu pograj jeszcze na serverze, pomagaj ludziom, upominaj tych którzy działają na jego szkodę a na pewno nie zostaniesz przeoczony. Pozdrawiam.

Edytowane przez Matty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
talaq   

Niestety Mavis mimo całej mojej sympatii do twojej osoby, umiejętności przekonywania do ludzi do siebie, odrzucam podanie, gdybyś chciał być wodzirejem, owszem byłbyś idealny, ale to niestety podanie na admina, z związku z twoja historią chatu i ocenami 2 zaufanych adminów, podanie odrzucam. Zapraszam za jakiś miesiąc, a nuż coś się zmieni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.