Budynowaty

BUM BUM #1 & #2

14 posts in this topic

Czy jest mozliwosc postawienia kopii serwera Bum bum? O kazej porze dnia kiedy bym nie probowal wbic czas oczekiwania na wejscie na serwer to okolo 5-15 minut. Przeczowam ze kolejka graczy rowna jest 5 minumum. Kiedy nas serwer jest pelen graczy poprostu ida do konkurencjii. Jak sa juz plany postawienia w przyszlosci 4FUN i war3 to warto by bylo zatrzymac tych ludzi i nie kazac im szukac czegos na czas oczekiwania wbicia na serwer.

P.S. Prosze pamietac ze w Polsce mieszkalem 11 lat i nie poprawiac mojej gramatyki/ortografii.

Budyn

talaq lubi to

Postawienie drugiego, takiego samego serwera mija się z sensem. Zdaję sobie sprawę z tego, że kolejka do wejścia na serwer jest, lecz dzięki temu serwer utrzymuje się wysoko w rankingu gametracker. Dodatkowo z doświadczenia wiem, że wprowadzi to niezdrową atmosferę pomiędzy graczami obu serwerów.

Jak sam zauważyłeś w przygotowaniu jest serwer war3, a później również 4fun, więc cześć graczy przejdzie na wspomniane serwery, robiąc miejsce na bum bum. Gdyby uruchomić jeszcze jeden ffa to po uruchomieniu serwerów byłby problem z graczami, a lepiej mieć jeden dobry serwer niż dwa przeciętne, prawda? Zresztą 3 serwery na jednej maszynie to i tak na styk.

Podzielam zdanie Ręza, że postawienie drugiego serwera mija się z sensem, aczkolwiek Może jeżeli Remzo się zgodzi, to dałoby się postawić jakiś serwer deathmatch albo 1vs1 arena?

Deathmatchy na których pingi pozwalają grać jest około 10-15, z 1vs1 arena troche mnie bo ja znalazłem ich z pięć. Problemem tych pierwszych jest dość duża ilość slotów, przez co częściej się skupiamy na obracaniu myszą o 180* niż rzeczywiscie na celowaniu, a co do samej 1vs1 areny, to po prostu fajnie byłoby pograć pod banderą SG.

Szczerze mówiąc bardziej skłoniłbym się do zwiększenia liczby slotów do 24 niż do drugiego serwera. Rozumiem kolejki itp, ale nadal nie ma aż tylu osób, żeby dwa serwery ciągle były pełne.

migacz100 i Toxuu lubią to

Ok to byla tylko sugestia. Zawsze mozna by na sprobowac. A co do deathmatch to tez ciekawy pomysl ale jak nie bedzie miejsca na maszynie to lepiej zaczekac na 4FUn i war3 gdyz te serwery beda ciekawsze.

Mysle ze wellu ma racje co do powiekszenia liczby slotow.

Zgadzam się z Lakim, można pomyśleć nad jednym z tych trybów.

Jestem przeciwny powiększeniu slotów na BUM BUM, nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię serwerów, gdzie jest masówka i każdy tylko się blokuje nawzajem.

lol przeciez juz tak jest

lol przeciez juz tak jest

NIe rozumiem co ten post wnosi. Ale ok.

@Fred skoro jest opcja tez DM to warto by bylo zrobic jakas ankiete co by ludzie woleli kiedy na serwerze jest miejsca na 3 tryby.

;)

Ucichło, bo znamy odpowiedź na pytanie. Wiemy także jakie są plany odnośnie nowych serwerów. Czego więcej potrzebujesz?

#Offtop: Broń boże mi tu zwiekszać liczbę slotów na bumbum. 20 jest idealne bo ani za dużo ani za mało i niech tak zostanie.

Freddy lubi to

Ucichło, bo znamy odpowiedź na pytanie. Wiemy także jakie są plany odnośnie nowych serwerów. Czego więcej potrzebujesz?

jakis kontretow. Co z 4FUN. DM czy war3 jakies plany ;d;d

Witaj.

Jeżeli chodzi o war3 to prace nad rasami niestety zajmują mnóstwo czasu, którego niestety jak na razie mam mało. W każdej wolnej chwili staram się zrobić kilka ras i tak "gotowych" jest 89 ras, a pozostało 11 i... czas na testy. To że rasy się kompilują nie znaczy jeszcze, że działają jak powinny.

Przyjdę do domu z uczelni to coś więcej napiszę, z telefonu pisze się niewygodnie.

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz