Skocz do zawartości
Arolek

The Ship - Wspólne granie

Rekomendowane odpowiedzi

Arolek   

Witajcie.

Poszukuję chętnych do zagrania w ten znamienity tytuł jakim jest The Ship. Sporo osób na forum posiada ową grę. Prawdopodobna data rozgrywki to sobota lub niedziela w godzinach wieczornych. Proszę o zgłaszanie chęci zagrania w tym temacie, a co do godziny i dnia jeszcze się dogadamy.

Pozdrawiamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgłaszam się (dzięki Arolek za linka :D)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Świrex   

Brzmi ciekawie. Chciałbym kiedyś zagrać w to w odpowiednio dużym gronie bez pingu o wysokości liczonej w setkach :) Jak ostatnim razem próbowałem (dobre parę lat temu) z kilkoma znajomymi, to nie szło grać w 3-4-osobowym gronie z lagami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

Zagram ale skąd to kupić/pobrać ;x

@@Dobra, na Allegro są :D

Edytowane przez azuspl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arolek   

Witam

Przypominam, że w dniu dzisiejszym koło godziny 19 zbieramy się na TS3 (prawdopodobnie w pokoju "Sliver Room" ale nigdy nic nie wiadomo).

Pozdrawiam i zapraszam :)

IP:109.173.230.2 serwer już stoi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Świrex   

Dziękuję wszystkim, którzy byli, za miłą grę. Lamiłem straszecznie, Yor nas deklasował, ale i tak sympatycznie było móc zagrać po latach w tę grę w wieloosobowym gronie :) Może kiedyś to powtórzymy (tylko niezbyt prędko, co by się ludziom nie znudziło :P)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję wszystkim, którzy byli, za miłą grę. Lamiłem straszecznie, Yor nas deklasował, ale i tak sympatycznie było móc zagrać po latach w tę grę w wieloosobowym gronie :) Może kiedyś to powtórzymy (tylko niezbyt prędko, co by się ludziom nie znudziło :P)?

mozna ale trzeba jeszcze raz to zorganizowac. :D . Spk bylo tylko ze mi the shipa zbugowalo i musialem wczesniej isc :/. Najlepiej zeby tak za 2 tyg zagrac znowu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.