Budynowaty

Dodanie paru niestandardowych map

14 posts in this topic

Wiem ze wczesniej te mapy sprawialy ze na serwer za duzo ludzi nie przychodzilo ale czy jest teraz mozliwosc na dodanie map takich jak:

de_westwood

awp_india

itp.

Mozna tez skrocic na nich czas rozgrywki do 16 rund na mape.

Pozdrawiam,

Budyn

Toxuu lubi to

Jeżeli mamy dodać takie mapy, to wtedy serwer nie byłby już takim, jakie było pierwotne założenie, czytaj "rozgrzewkowy". Ale jeśli te zostaną dodane, to ja od razu proponuje de_toscan oraz cs_estate.

Edytowane przez WILU_PL

Zostawiam temat pod dyskusję przez większą ilość graczy serwera.

Jestem przeciwny. Dlatego przy pracy nad tym, by serwer wstał usunęliśmy wszystkie mało znane mapy. Ludzie po prostu na nich wychodzą. Serwer został skonfigurowany w myśl jak najbardziej popularnych ustawień i map. Myślę, że zmiana w idei serwera tylko by mu zaszkodziła. Mapy typu awp india zostawmy na serwer deathmatch, o którym już wspominaliśmy w propozycjach.

migacz100 lubi to

Jestem przeciwny. Dlatego przy pracy nad tym, by serwer wstał usunęliśmy wszystkie mało znane mapy. Ludzie po prostu na nich wychodzą. Serwer został skonfigurowany w myśl jak najbardziej popularnych ustawień i map. Myślę, że zmiana w idei serwera tylko by mu zaszkodziła. Mapy typu awp india zostawmy na serwer deathmatch, o którym już wspominaliśmy w propozycjach.

Zgadzam sie z tym, niestety gdy mapa zmienia sie na te "mniej lubiane" gracze wychodzą i zostaje około 10 osób

Ostatnio wpadłem na pomysł eksperymentu. Spytałem się graczy, czy chcą następną mapę niestandardową, zrobiłem głosowanie ( chodzi o mapy z poza rotacji ) i wbrew pozorom jakieś 80% było za + kiedy wybrali de_blackgold, to wszyscy zostali na serwerze. Mamy już na tyle dużą społeczność, że wychodzenie niektórych graczy z danej mapy zmieni tylko to, że wejdą czekający w kolejce do wejścia.

Ja nadal jestem neutralny. Jeżeli by takie mapy weszły do rotacji, to w godzinach porannych graczy byłoby dużo mniej. Dopiero wieczorami zbiera się ekipa stałych bywalców nie zważających na mapy czy wynik, tylko na dobrą zabawę.

Toxuu lubi to

Potwierdzam, nie raz zmieniałem mapy na niestandardowe w późnych godzinach (nawet do 2:30) i serwer dalej był pełen. Dodanie takich map tylko by urozmaiciło rozgrywkę, zresztą już w momencie dodawania militi i assaluta mieli gracze wychodzić, a jakoś zostawali :>.

Nie wiem jak teraz, ale po dodaniu ich do listy map, były grane, może nie tak często jak DD2 czy Mirage, ale były i to ludzie sami wybierali, wystarczyło, że ktoś je nominował.

Militia i assault nie są grane tylko dlatego, że nikt ich nie lubi i są słabo zbalansowane. Na assault całą grę CT kampi na dachu, i rozgrywka jest bardzo nudna. Dla przykładu tuscan - Taki drugi dust/mirage.

Z doświadczenia wiem, że tuscan też nie jest lubiany. Róbcie jak chcecie, ja mogę grać wszystko, ale zobaczycie, że wyjdzie na moje i jak będzie zmiana na jakąś nową mapę to serwer będzie pustoszał, albo po prostu te mapy będą pomijane.

Edytowane przez Freddy

Jestem za ale tylko mapy typu de_westwood niech bedzie w koncu jakas roznorodnosc a nie tylko mirage,cache,inferno, itp.Ale znajac zycie te mapy nie beda grane :D

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz