Skocz do zawartości
Rever

[FFA] Rever

Rekomendowane odpowiedzi

Rever   

1. Wiek: 15 lat ( 13 stycznia skończę 16 )

2. Kontakt e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary:  STEAM_0:1:126884689 , http://steamcommunity.com/id/Reeveer/

4. Link do profilu hlstatxhttp://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=515210 

5. Coś o sobie: Cześć! Nazywam się David. Chciałbym zostać Adminem ponieważ często widzę dzieci na mikrofonie których nie obchodzi że mikro po mutacji ...  na serwerze sporo gram :) najczęściej rano ponieważ mam często na późno do szkoły .. weekendy także spędzam na serwerze .. rzadko widzę aby jakiś admin był online i to strasznie denerwuje ludzi, ponieważ ciągle ktoś puszcza muzykę na mikro, wyzywa lub poprostu trolluje.

Wcześniej bywałem adminem na paru serwerach typu Minecraft  lub CS:GO   z efantazji sam zrezygnowałem ponieważ miałem złe relacje z jednym z administratorów ( ciągle udawał że ma racje , , sciągał admina oraz banował ) 

Edit: Nie reklamuj w podaniu~ Kappa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Matty   

Nie kojarzę z servera :l Albo się zbytnio nie udzielasz, mało grasz albo jesteś wtedy jak mnie nie ma :P Raczej to ostatnie, daj sobie czas, udzielaj się więcej i pograj jeszcze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

15h dlatego bo mam nowe konto :/ pod koniec wakacji kupione ;d

A czemuż to nowe konto? Czyżby vacacje na starym?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mało kojarzę tego gracza z serwera i dostałem już kilka skarg na niego, oraz sam byłem świadkiem niestosownych zachowań z jego strony. Ze względu na to ze jesteś nowy zgodzę się ze zdaniem Matty'iego żebyś pograł jeszcze jakiś czas, i się po udzielał. MAVIS.

Edytowane przez LordMavis

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WILU_PL   

Szczerze mówiąc pierwsze widzę, pierwsze słyszę. Nigdy na serwerze nie widziałem. Jak dla mnie to albo gracz nabija godziny nocą, albo wchodzi w takich godzinach, kiedy innych adminów nie ma. Ja tam jestem póki co przeciwny. Może jak spotkam na serwerze, lepiej poznam to się zmieni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

15h dlatego bo mam nowe konto :/ pod koniec wakacji kupione ;d

to podaj hlstatsy drugiego konta. Teoretycznie nie powinno to znikac.

@Weelu godzin nie nabija bo na hlstatsach ma chyba standardowa ilosc zabic jak na ten czas.

Edytowane przez Budynowaty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.