Remzo

Otwarcie serwera zbliża się wielkimi krokami

16 posts in this topic

Witajcie.

Od ostatniego tematu w tym dziale minęło sporo czasu, nie oznacza to jednak, że nic się nie działo. Cały czas powoli pracowałem nad uruchomieniem serwera. Po drodze napotkałem wiele problemów z integracją ras, generowane przez kolejne aktualizacje Counter-Strike: Global Offensive, ponieważ oryginalnie mod wywodzi się z CS: S i aby dostosować pewne funkcjonalności musiałem się nieźle nagimnastykować. Lecz udało się... przedstawiam reprezentantów War3Source

w3s.png

Wkraczam w ostatnią fazę testów i serwer będzie gotowy do uruchomienia. Przewiduję, że nastąpi to w połowie listopada.

Informujcie znajomych, że start serwera już tuż tuż. Zapraszam do komentowania.

Pozdrawiam

Remzo.

HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Czekamy :D. i grind grind grind. Ninjaaa. :)

No nie, prezentuje się świetnie. Wygląda na to, że spędzę na nim dłuuugie godziny :D

Na czym właściwie stoi sprawa serwera? Bo według szacunków otwarcie miało być ponad miesiąc temu.

Bylek i KenoN lubią to

Prace nad serwerem na chwilę obecną zeszły na tor boczny, przez co pojawi się, ale niestety trochę później. Remzo pracuje teraz nad czymś innym.

Chętnie zobaczę serwer jak wystartuję, lecz przyznaje się ze zwykłym Warcraftem miałem małą styczność, z cs 1.6 troszkę większą ale też krótką, więc będę musiał to ogarnąć.

Powtarzając chętnie zobaczę nowy tryb na rynku CS:GO

Zbliża się pierwsza rocznica funkcjonowania serwera! Tak, to już w połowie przyszłego miesiąca. Czy planowane będę jakieś eventy? Typu potrójny exp lub długo wyczekiwane otwarcie? 

Matrix jakbyś wchodził na serwer, to byś wiedział, że otwarcia serwera nie będzie, ale można liczyć na 2x exp oraz nowe klasy specjalne. Ja tam zacnie wykorzystam te 2 tygodnie na wbicie maksymalnego levela na Barbarzyńcy albo Łowcy. 

Matrix.PL lubi to

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz