Latający

Friendly Fire i TeamKill manager

10 posts in this topic

Rzucam propozycję włączenia Friendly Fire oraz dodanie team kill managera na tych, którzy będą mordować swoich.

Tylko to dzieli serwer od poziomu turniejowego i przy okazji Remzo oduczy się ciachania nożem swoich na meczach turniejowych. :)

Jestem na nie:

- Dużo nie ogarniętych graczy;

- Dużo "lanowych" granatów;

- Osoby które chcą pograć w miarę normalnie będą się wkurzać bo ktoś im kose w plecy zasadzi;

- Większy chaos;

pkowPL, WILU_PL, Sadysta i 1 inny lubią to

Jeżeli tak miało by się stać to liczba graczy na serwerze musiała by się również zmniejszyć. Inaczej będzie tak jak migacz100 napisał.

Pozdrawiam 

Także jestem na nie, gra za dużo randomowych ludzi którzy przeważnie mają niskie rangi co sprowadza się tak jak migacz napisał do lanowych granatów którymi każdy by obrywał. Dzieję się to już z fleshami więc z nade'ami będzie to samo.

Jestem na Nie.Zbyt duzo randomow i troli.Co runde ktos przypadkiem kogos zabije a ten bedzie chial mu oddac i sie beda caly czas zabijac :_:

Włączyć na próbę w weekend i po problemie.

talaq lubi to

Włączyć na próbę w weekend i po problemie.

Ale po co? Każdy wie jak to się skończy. Skończy się tak jak to napisałem ja albo toxuu, randomowe kille i pół serwera dostanie bany przez TKM.

Toxuu lubi to

Już tak na tym serwerze było, taka opcja na serwerach społeczności nie ma podbicia, musielibyśmy ograniczyć do 10 slotów, żeby była jakaś kultura gry. Jestem na nie.

Jesli tak by mialo sie stac to by trzeba bylo zwiekszyc liczbe administracji bo ktos by ten chaos musial pilnowac.

Brak opini.

Freddy lubi to

Taka opcja była kiedy liczba administratorów była równa zeru, teraz to może wypalić o ile administracja się postara.

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz