Laki

Daily challenge by Laki

13 posts in this topic

Siemanko! Zabawa znaleziona na jednym z amerykańskich forów poświęconych serwerom. Czekałem na nią dość długo, bo istotnym było dla mnie, żeby nikt nie zarzucił mi, że chce w ten sposób nabijać sobie punkty reputacji.

Okej zasady: Każdego dnia, ja bądź osoba, której przekaże tą odpowiedzialność przed południem zamieści zadanie jakie macie zrobić w ciągu następnego dnia! 

Zadanka będą proste, nie wymagają żadnych, albo skrajnie minimalne poświęcenia.

Przykładowe zadania to- "Kup dziewczynie lizaka", "opowiedz szefowi kawał" czy różne inne pierdółki.

Każdy kto wykona dane zadanie daje zieloną strzałkę pod danym postem. Nie dajemy czerwonej jeśli nam się nie uda! NIE DEMOTYWUJEMY SIĘ!

Jeżeli zadanie cię nie dotyczy (Np. dotyczy komunikacji miejskiej, a ty jeździsz samochodem) To czekasz na następne, w którym możesz wziąć udział. Bez zbędnej presji.

Zabawa ma za zadanie rozwijać pozytywne nastawenie, niszczyć nieśmiałość i powodować miłe sytuacje,możliwe nawet że owocujące w przyszłości. Przy okazji rozwija też umiejętność dopilnowywania obowiązków. Mi osobiście przez 2 miesiące zabawy w taką grę udało się znaleźć zupełnie przez przypadek na prawdę fajną prace w wakacje(gdzie pracowałem w restauracji w superowych warunkach, oraz miałem obiadki za free :] ), oraz zostać zaproszonym na grilla do bardzo uprzejmego małżeństwa.

Lecimy!

andżej, Kotysław, Kuc i 5 innych lubią to

31.10

Zadzwoń do swojego starego przyjaciela, z którym nie miałeś kontaktu od dawna, i spytaj zwyczajnie co u niego.

Przypominam że są to zadania na dzień jutrzejszy.

Moja wina ze spóxnieniem, wybaczcie. Postaram się żzeby to się nie zdarzało.

andżej, An!maL, DragonFly i 1 inny lubią to

Zadanie na dzień 02.11 z oczywistych względów.

Zrób ludzika z kasztanów i podaruj go przypadkowej osobie przeciwnej płci =)

Kotysław lubi to

03.11

Zrób sobie śniadanie do pracy, i podziel się nim z kimś.

An!maL lubi to

04.11

Tego dnia nie używamy słowa "Nie" ani żadnych jego synonimów :)

DragonFly i andżej lubią to

Przez następny tydzień najprawdopodobniej cele bede umieszczał po 16, bo pracuje na nocki.

06.11

Zagadaj do przypadkowej osoby, i dowiedz się:

Co robi w życiu

Jakiej słucha muzyki

Jakie ma zainteresowania

Powodzenia!

08.11

Powiedz do kogoś coś totalnie bez sensu/głupiego, i wybrnij z sytuacji =)

Radke, DragonFly i Kuc lubią to

09.11

Dzisiaj sami zgłaszamy się do odpowiedzi/ wyręczenia kogoś z czegoś!

Póki co zamrażam temat. Mam za dużo zajęć pobocznych, przez co jestem na komputerze dość nieregularnie. Jeśli znajdzie się chętny prowadzący -> PM

Gość
This topic is now closed to further replies.