Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Staszek   

Witaj na forum serwera ArmA 3.

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się z nami i powiedz coś o sobie. 

Edytowane przez Kadonashi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie wszystkich. Jestem Xusto.  Mieszkam przy granicy z Rosja, skad moje zainteresowanie ARMA :D. 

Przygodę z grą zaczalem juz w 1 części, jednak społeczność w tamtym czasie mojego życia nie była dla mnie odpowiednia - Wraz z 3 cześcią wróciłem do serii.  W Armie potrafię latać helikopterami, szkolę się wciąż na operatora drona ( ogolnie wywiad i transport). Lubie walki w mieście, zespołowe granie - Uwielbiam walki przeciw ludziom - jak tryb END GAME.  Najwiecej gram w Piątki - noce zazwyczaj.  

Strzelanie z dalszych dystansów idzie mi średnio - sczególnie gdy są błędy na serwerach i postaci lataja w powietrzu (przeklamanie terenu). 

W życiu prywatnym pracuje na codzien i wychowuje córeczkę dlatego mój czas na granie nie jest zawsze taki jak bym chciał. Jak zauważyliście czasem robie parominutowe przerwy -to dlatego, że moja córka sie budzi i muszę sie nia zaopiekować. Mam nadieje ze  w luźnej grze nie bedize to wiekszym problemem. 

Jeszcze raz witam !  dzieki za wspolne juz rozegrane mecze - i mam nadieje na wiecej rozrywki.  do usłyszenia na radiu i zobaczenia w ogniu walk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wojtex52   

Witajcie wszyscy. Nazwałem się w internecie wojtex52 i jak można się domyślić jest to wzięte z mojego imienia Wojtek. Mieszkam na zachodzie Polski i to totalnie (przy granicy z Niemcami :D ). Moja opowieść o zainteresowaniu Armą rozpoczyna się jak byłem mały i zacząłem wielbić symulatory (dosyć dużą część mego życia przejechałem za kołem ciężarówki w ETS'ie). Póżniej zacząłem wielbić wojsko, a skończyło się kiedy zobaczyłem na yt rozgrywki różnych grup, np. Arma3Coop, Intactilis itd. Tylko że z powodu mego wieku jeszcze do tych grup dołączyć nie mogę ( W kwietniu dopiero szesnastka i egzaminy :( ), postanowiłem że podszlifuję swe umiejętności (a raczej ich brak) i nauczę się grać w zespole, bo przyznaję się że za długo grałem w Bf'y,Cod'y i CS'y. Choć nawet w tych grach grałem Sparingi w różnych grupach, więc działanie w zespole mam obcykane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szakir   

Witam,

Mowia na mnie Szakir. Aktualnie zyje po za granicami polski dlatego na Armie mam wiekszy ping od innych, rowniez nie uzywam polskich znakow przez brak polskiej klawiatury.

Swoja przygode z taktycznymi strzelankami zaczolem od Project Reality. W Arme gram stosunkowo od niedawna, jednak korzystam z calego doswiadczenia ktore zdobylem dzieki PR oraz ASG.

Posiadam kilku swoich ludzi ktorzy rowniez graja na serwerze jednak ze wszystkimi stram sie nawiazac dobry kontakt.

W grze potrafie poslugiwac sie wiekszoscia broni dzieki czemu moge grac na roznych stanowiskach. Jednak nie lubie grac jako :AT, AA czy LKM(poniewaz nie lubie sie przeciazac).

Gdy biore udzial w zabawie na serwerze wczuwam aby zapewnic sobie i innym wczucie sie w otaczajacy nas swiat.

O zyciu prywatnym nie bede sie rozpisywal, ale jak na ts-ie mnie zlapiecie mzoecie smialo pytac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Filip   

Witam wszystkich. Jak widać w nicku mam na imię Filip. :) Głównie latam śmigłowacami w ARMA i w tym obszarze możecie liczyć na moją pomoc. Zbyt dużo czasu nie mam na grę ale jak mam to chętnie pogram. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SsAyR   

Witamy na pokładzie Panowie :D, mam nadzieje że na zawsze zatrzymaliście się na naszym serwerze ;)

Edytowane przez SsAyR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rutek   

Witam wszystkich bardzo serdecznie . Jestem Michał znany jako micrut22 lat 17 . Interesuje się Kinem teatrem . Jestem na technikum Informatycznym co pewnie i tak nikogo nie interesuje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hawk   

Witajcie dołączyłem do forum jednak nie wiem czy będę w stanie tu wiele pisać (przeważnie wolę robić coś konkretnego niż pisać czy mówić). Z armą mam do czynienia w zasadzie od poczatku tzn od 2000 roku - flashpoint. Starsi może skojażą mnie z addonmakingu (nawet mnie coś skusiło ostatnio i zabrałem się za zubra - lcac ale po tygodniu pracy i rozgryzania nowych narzędzi z army3 stwierdziłem ze potrzeba na niego jakiś miesiąc pracy aby prezentował zadowalający mnie poziom więc na razie trafił na bocznicę - może rhs dorobi wcześniej w jakimś updacie), kiedy byłem studentem teraz to już dziad jestem (37)i miałem więcej czasu - bo to naprawdę zajmuje go bardzo wiele i podziwiam ogrom pracy jaki wkładają wszyscy członkowie społeczności sieciowej w tworzenie tych wszystkich elementów którymi potem możemy cieszyć jako gracze. Zajmowałem się też misjami - głównie cti, a ostatnio modyfikowałem kilka misji pod arme 3 głównie pod kątem wykożystania jednostek z rhs - może admini pomyślą o wstawieniu kilku na serwer naprawdę świetna zabawa i to czasami na cały dzień. W armę grywam wieczorami i przeważnie końcem tygodnia właściwie ostatnio najbardziej lubię operować jako inżynier z rhsowskim m249 dlatego wszyscy czesto pytają czemu z pustymi rekami biegam (nie wiem czemu ostatnio nie ma misji tym modem na serwerze) i kierowca ciężkiego sprzętu choć po ostatnich lotach z muszę przyznać że odkryłem na nowo helki bojowe w tym rozdaniu army. warunek powodzenia jest jakże prosty -pilot i strzelec muszą być dograni, dobrze lata mi się na a10 jako cas i jestem zdania że arta powinna być w użyciu znacznie czēściej niż ma to miejsce w obecnych rozgrywkach. W nicku mam często ec jednak to bardziej honorowe członkostwo niż pełna aktywność, kiedyś to się grało ;) pozdrowienia dla romana i voya, czasami udaje się mi też namówić do gry żonę (PYCHA) więc nie zdziwcie się jak usłyszycie w radio damski głos :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich użytkowników tego forum, mam na imię Bartłomiej w grze jestem znany jako Sosna2377. Mam 14 lat lubię gry oparte o strategię oraz gry typu RTS, jestem zapalonym miłośnikiem sagi gothic ;) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
elwis   

Witajcie dołączyłem do forum jednak nie wiem czy będę w stanie tu wiele pisać (przeważnie wolę robić coś konkretnego niż pisać czy mówić). Z armą mam do czynienia w zasadzie od poczatku tzn od 2000 roku - flashpoint. Starsi może skojażą mnie z addonmakingu (nawet mnie coś skusiło ostatnio i zabrałem się za zubra - lcac ale po tygodniu pracy i rozgryzania nowych narzędzi z army3 stwierdziłem ze potrzeba na niego jakiś miesiąc pracy aby prezentował zadowalający mnie poziom więc na razie trafił na bocznicę - może rhs dorobi wcześniej w jakimś updacie), kiedy byłem studentem teraz to już dziad jestem (37)i miałem więcej czasu - bo to naprawdę zajmuje go bardzo wiele i podziwiam ogrom pracy jaki wkładają wszyscy członkowie społeczności sieciowej w tworzenie tych wszystkich elementów którymi potem możemy cieszyć jako gracze. Zajmowałem się też misjami - głównie cti, a ostatnio modyfikowałem kilka misji pod arme 3 głównie pod kątem wykożystania jednostek z rhs - może admini pomyślą o wstawieniu kilku na serwer naprawdę świetna zabawa i to czasami na cały dzień. W armę grywam wieczorami i przeważnie końcem tygodnia właściwie ostatnio najbardziej lubię operować jako inżynier z rhsowskim m249 dlatego wszyscy czesto pytają czemu z pustymi rekami biegam (nie wiem czemu ostatnio nie ma misji tym modem na serwerze) i kierowca ciężkiego sprzętu choć po ostatnich lotach z muszę przyznać że odkryłem na nowo helki bojowe w tym rozdaniu army. warunek powodzenia jest jakże prosty -pilot i strzelec muszą być dograni, dobrze lata mi się na a10 jako cas i jestem zdania że arta powinna być w użyciu znacznie czēściej niż ma to miejsce w obecnych rozgrywkach. W nicku mam często ec jednak to bardziej honorowe członkostwo niż pełna aktywność, kiedyś to się grało ;) pozdrowienia dla romana i voya, czasami udaje się mi też namówić do gry żonę (PYCHA) więc nie zdziwcie się jak usłyszycie w radio damski głos :)

Witam wreszcie widzę kogoś w podobnym roczniku, fajnie wiedzieć że jest jeszcze jakiś weteran :)

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

Witam :) 

Nazywam sie Barnaba i w grze i w prawdziwym zyciu. W Arme III gram juz prawie 500 godzin a ostatnimi czasy to wlasnie na tym serwerze spedzam troche czasu.Mam 14 lat i pochodze z Polski. Interesuje sie grami komputerowymi i lataniem dlatego mam pare fajnych gadzetow w domu.Mysle ze cieplo przyjmiecie mnie na tym serwerze i bede mogl z wami spedzic troche wiecej czasu :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie!
Nazywam się David Heckmann. Nazwisko zostało zmyślone na potrzeby innej gry i już jakoś zostało. Mam 20 lat. Jestem studentem I roku Historii. Przygodę z grami od Bohemii rozpocząłem od Army 2, Operacji Arrowhead i modyfikacji DayZ, późniejsze lata przyniosły Armę 3 i DayZ Stanalone. Na serwerze Wolfpack gram jako sanitariusz lub pilot. Do zobaczenia w grze ;)

Pozdrawiam

David Heckmann

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć!

Jestem Bartek, mam 19 lat, mieszkam w Wieliczce koło Krakowa. Arme 3 mam już od roku ale dopiero od tygodnia na waszym serwerze zacząłem ją poznawać. Wcześniej grałem w DayZ Standalone. Na waszym serwerze najbardziej przypadła mi do gustu klasa AT. Mam nadzieję, że będę się z wami świetnie bawił i miło spędzę czas ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Antithey   

Cześć jestem Borys to ksywka ale imienia nie lubie mam 23lata mieszkam w Koszalinie zabawe z Armą zacząłem jeszcze jak codemaster z bohemią stworzyli Operation Flashpoint: Cold War Crisis, Ci którzy mieli okazje zabawiac sie w nią na multi wiedza ile modów było potrzebnych by wejsc na jakikolwiek serwer. Kolejnym kroczkiem była Arma 2 i Arma 2:OA lecz brak jeszcze jednego dodatku sprawil ze z multi mało korzystalem noi po rocznej przerwie od Army za namową Bartosa kupiłem Arma3 mozna powiedziec ze po takiej przerwie raczkuje :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hrotghar   

Cześć, witaj, hej, czołem ! Mieszkam w Bielsku, mam 18 lat, z Arma 3 od roku z przerwami, na serwerze od 2 dni, powoli uczę się wszystkiego i poznaję ludzi, pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Djinn   

Bry! Jestem Janek, mam 17 lat, mieszkam w Wawie. Zabawę w Armie zacząłem jakieś 3 lata temu od drugiej części tego tytułu. Interesuję się militarią ale głównie sprzętem z nią związanym. Także do moich hooby do chodzą: kinematografia, motoryzacja i fotografia, jednakże to z nią mam najwięcej osiągnięć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jacob   

Siemka! Mam na imię Kuba, nick to Jacob ponieważ lepiej brzmi niż Kuba :/ mam 16 lat :/lecz mam nadzieje ze będziecie mnie traktować jak jednego z was a nie jak dzieciaka :) mieszkam w Poznaniu. Arme mam od 2-3 tygodni. Ogólnie tylko latam śmigłowcem i mi się bardzo to podoba(poprawiłem juz swoje umiejętności :D) a w polu nie mogę grać bo komputer mi na to nie pozwala :( niedługo będę mieć nowy komputer i mam nadzieje ze fps się dużo polepsza :) mam nadzieje ze mnie fajnie przyjmiecie :)pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich bardzo serdecznie . Jestem Michał znany jako micrut22 lat 17 . Interesuje się Kinem teatrem . Jestem na technikum Informatycznym co pewnie i tak nikogo nie interesuje :D

Witam technika informatycznego na polu walki - pamiętaj żeby podczas eventu korzystać z umiejętnosci i zhakuj pojazdy wroga :D. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maceeran   

Siems siems.

Gram już z Wami od 3 dni.

Wyglądacie na zlepek różnych wyjątkowych, dziwnych i pogrzanych charakterów. Też jestem porąbany na swój sposób, więc uznalem, że do Was dołączę.

Jestem Maciek(nick ARMA:Mac), studiuję Telekomunikację anglojezyczna na PW, a tam trzeba caly czas gadac po angielsku, przez co czesto brakuje mi polskich słów by sie poprawnie wysłowić.

Nadzieję mam, że miło nam się wspólnie bedzie niszczyć CSAT i AAF =]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
el_barto   

Hej!

Wczoraj pierwszy raz grałem z Wami, a 2 raz w życiu w Arma 3 :) Chyba dopiero od wczoraj, dzięki Waszemu zorganizowaniu i taktyce zaczynam rozumieć o co w tej grze chodzi :)

Jestem już stary, bo mam 30 lat, kiedyś zagrywałem się godzinami (ok. 1000h) w America's Army, ale że dla mnie ta gra skończyła się z wersją 2.5, toteż już w nią nie gram (chociaż AAo25 można jeszcze popykać). Potem był BF:BC2, BF3, ale to już jest za duży chaos i zero taktyki, ale nie widziałem alternatywy...

Zawsze grałem jako ObiKenobi/obi/kenobiobiwan itp. ale że wchodząc do Army obcięło moje imię czyli Bartosz do barto, to niech już tak zostanie ;) szukałem avatara i okazało się, że Bart Simpson był "el_barto" więc czemu nie?:) 

Gram raczej wieczorami, jak już dzieciaki pójdą spać czyli ok. 21:00 ;) 

Postaram się być jak najczęściej. 

HOOAH!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Djinn   

Hej!

Wczoraj pierwszy raz grałem z Wami, a 2 raz w życiu w Arma 3 :) Chyba dopiero od wczoraj, dzięki Waszemu zorganizowaniu i taktyce zaczynam rozumieć o co w tej grze chodzi :)

Jestem już stary, bo mam 30 lat, kiedyś zagrywałem się godzinami (ok. 1000h) w America's Army, ale że dla mnie ta gra skończyła się z wersją 2.5, toteż już w nią nie gram (chociaż AAo25 można jeszcze popykać). Potem był BF:BC2, BF3, ale to już jest za duży chaos i zero taktyki, ale nie widziałem alternatywy...

Zawsze grałem jako ObiKenobi/obi/kenobiobiwan itp. ale że wchodząc do Army obcięło moje imię czyli Bartosz do barto, to niech już tak zostanie ;) szukałem avatara i okazało się, że Bart Simpson był "el_barto" więc czemu nie? :)

Gram raczej wieczorami, jak już dzieciaki pójdą spać czyli ok. 21:00 ;) 

Postaram się być jak najczęściej. 

HOOAH!

Siema. A co do tych dzieciaków, to tak naprawdę jest ich dwójka (nie trzeba wymieniać nicków, każdy wie o kogo chodzi :P) A nawet jeśli jest ich więcej a nie mają mikrofonu to i tak potrafią wczuć się w klimat. Także nie uzależniaj swojej gry od nich. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
el_barto   

Siema. A co do tych dzieciaków, to tak naprawdę jest ich dwójka (nie trzeba wymieniać nicków, każdy wie o kogo chodzi :P) A nawet jeśli jest ich więcej a nie mają mikrofonu to i tak potrafią wczuć się w klimat. Także nie uzależniaj swojej gry od nich. :)

hehehe!  ja mówiłem o własnych dzieciach :))))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta