Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Suraix   

Cześć!

Pogrywam tu już od jakiegoś czasu, więc przydałoby się przywitać.

Jestem Kacper, mam 15 lat (już niedługo 16) i chodzę do trzeciej klasy gimnazjum.

Moja kariera na waszych serwerach Arma rozpoczeła się wraz z pobraniem Arma2 Free [*], kiedy to grałem na serwerze Arma 2 CO.

Były to wspaniałe chwile, jednak wszystko co dobre nie trwa wiecznie.

Zamierzam zostać wojakiem, więc w następnym roku szkolnym zaczynam LO w klasie mundurowej.

Chciałbym wyciągnąć jakąś wiedze z tego, co dzieje się na serwerze (oczywiście mowa o zorganizowanej rozgrywce).

Mam nadzieję, że miło spędze czas z wami na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
owenxpl   

Siemaneczko jako iż gram z wami już od paru dni postanowiłem się przedstawić. Także nie przyciągając jak można zauważyć w sieci używam nicku owenxpl a w realu (nie nie chodzi o sklep) mam na imię Damian. Aktualnie mam 17 lat za parę dni 18 :-P. Mieszkam w Olsztynie i chodzę do technikum na profil informatyczny. Interesuje się komputerami, samochodami, trochę fotografia i modelarstwem RC (To takie pojazdy na pilota :-) ). W arme zacząłem grać od army 2 stety niestety wtedy jeszcze trybu coop nie ogarnąłem ale za to strasznie wyciągnąłem się w dayz moda w którego przegrałem ok 2000h. Aktualnie po ok półroczne przerwie wróciłem do army 3 dzięki waszemu serwerowi gdzie można fajnie pograć (tylko kromex czasami wkór***). Jeżeli już chodzi o arme to jaką klasę preferuje?  Ogólnie mogę grać chyba każdą lecz jak jest taka opcja to pilot f-18 :-P ewentualnie Thunderbolt (jak by ktoś był ciekawy latam na joysticku) lubię także być pilotem drona szczególnie na serwerach typu wasteland wtedy z ziomakami na altisie robimy sobie bazę na molos airfield tj. kupujemy pelotke, cysterne, naprawczy, amunicja i oczywiście z 2 drony. Dronami lecę sobie na wysokość ponad 1km i nawalam z rakiet nic nie spodziewających się graczy :-P taki niedobry oto jestem. Co do umiejętności które chciałbym posiąść to chciałbym nauczyć się dowodzić tj. dowódca drużyny i ew pomocnik HQ. Hmm zapomniałem napisać ile w arme przegrałem a strzeliło mi już 800h. Dodam że grałem wcześniej z ziomeczkami na własnym serwerze coopy szczególnie na takistanie. To chyba wszystko co chciałem napisać ale jeżeli chcecie się jeszcze czegoś dowiedz to pytajcie. 

Pozdrawiam Owen. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Damek   

Witam wszystkich operatorów :D

Zwę się Damian, mam 16 wiosen na karku. Będę z Wami pogrywał w Armę 3, dzisiaj ją zakupiłem. Normalnie stale gram na serwerach Army 2, więc będę grał raz tu, raz tam. :)

Co tu napisać.. hm.. interesuję się militariami, troszeczkę ASG, mam kolekcje kilku noży, gram dużo w strategie, FPS'y, MMO. Kiedyś dużo pogrywałem w CS'a, teraz już mniej. Tak więc, mam nadzieję, że mnie dobrze odbierzecie i widzimy się na polu bitwy. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Konasz   

Elk00, nazywam się Patryk.
Mam 20lat, pochodzę z Zachodniopomorskiego, dokładnie ze Szczecina. Interesuję się boksem, trenuje go od 4 lat.
Mam zamiar zostać zawodowym bokserem :). Pozderki Konasz! Sorki za spam :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nadir   
Siemka, nazywam się Adrian , mam aktualnie 18 lat. Interesuje się grafiką komputerową, sportem oraz grami typu arma 3. Pozdrowienia Narid ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krystol   

Czołem wszystkim :)

Jako że od kilku dni regularnie zaglądam na Wasz serwer wypadałoby się przywitać, co niniejszym czynię :)

Seria gier BI jest mi znana począwszy od leciwego już OFP przez A1 i A2 aż do A3. W samą A3 akurat gram dopiero od niedawna. Poza serią ArmA lubię wszelkiej maści mniej lub bardziej taktyczne fpsy, simy itp. gierki jak np. Insurgency, chociaż nie ograniczam się tylko do tego gatunku :)

Liczę, że będzie można z Wami miło spędzić czas przy dobrej rozgrywce :D

Do zobaczenia "w terenie"!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka, nazywam się Tomek mam 17 lat.Interesuję się informatyka (chodzę do 1 kl. technikum informatycznego). Wczoraj kupiłem Arme 3 więc miałem tylko okazje porozglądać się na serwerze i jest na prawdę godny do polecenia :)

Pozdrawia TheTomson

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czołem,

Część osób już mnie pewnie parę razy widziała na serwerze, ale dla zachowania porządku się wpiszę.

Mam 34 lata, już nawet nie pamiętam co studiowałem i gdzie. Przy większości z was jestem starcem ;). W Arme gram od premiery Operation Flashpoint: Cold War Crisis (mam gdzieś nawet oryginalną vintage płytkę), czyli z przerwami od 15 lat? :P Steam pokazuje że w Arme 2 i 3 mam w sumie przegrane ponad 2000 godzin, ale to przekłamanie, bo kiedyś Steama nie było i nie liczyło... smuteczek. Jestem tak nienormalny, że z RexSikorski opłaciłem dedyka, na którym gram sam albo we 2 ćwicząc się w obsłudze "Liberation" czy ostatnio "BECTI - Zerty mod"... jednym słowem lubię tę grę i właściwie głównie w to pykam wieczorami. Z trybem gry coop mam małe doświadczenie nie licząc dowodzenia małymi teamami po 5-6 osób w overpochu czy dayz. Kiedyś zagrywałem się również w Eve online gdzie udało mi się nawet administrować 100 osobową korporacją, ale to zupełnie inny świat. Wasz serwerek przypadł mi do gustu, bo nie specjalnie przepadam za realistycznym faszyzmem jaki prezentuje wiele milsimowych społeczności. Lubię się zrelaksować zamiast kuć na blachę setki stron regulaminów, chociaż nie ukrywam, że tematyka wojskowości bardzo mnie interesuje.

Ingame lubię zajmować się logistyką, latać helkami i samolotami. Na piechotę snajpić. Obsługa żołnierzyków AI też mnie bawi ostatnio... w sumie w armie wszystko mi pasi... szczególnie to, że wciąż można się czegoś o niej nauczyć :P

Mam nadzieję, że nadal będziemy się fajnie wspólnie bawić. 

Pozdro 500.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bloku   

Cześć jestem Borys to ksywka ale imienia nie lubie mam 23lata mieszkam w Koszalinie zabawe z Armą zacząłem jeszcze jak codemaster z bohemią stworzyli Operation Flashpoint: Cold War Crisis, Ci którzy mieli okazje zabawiac sie w nią na multi wiedza ile modów było potrzebnych by wejsc na jakikolwiek serwer. Kolejnym kroczkiem była Arma 2 i Arma 2:OA lecz brak jeszcze jednego dodatku sprawil ze z multi mało korzystalem noi po rocznej przerwie od Army za namową Bartosa kupiłem Arma3 mozna powiedziec ze po takiej przerwie raczkuje :D

Anti...zapomniałeś dodać że latasz gorzej ode mnie he he :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
JimmyPT   

Hi there guys, I am relatively new to arma having only played about 100h of Arma 3 so I have next to no experience.

I am from Portugal so I'm next to Poland's timezone.

Hope to learn a lot from you guys!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bloku   

Siema.

Chyba już większość mnie trochę poznała...moja ksywa wzięła się od nazwiska...Block...czyli dla znajomych Bloku ;)

Mam 27 wiosen (jak ten czas leci). Jestem żołnierzem...czyli taka bardziej rzeczywista ArmA...a po powrocie do domu trzeba się odstresować...nawet nie wiem kiedy stuknęło mi prawie 200 godzin w tej grze...nie ukrywam, ArmA wciąga i to bardzo.

W prawdziwym życiu jestem zwiadowcą czyli wszystko widzieć i nie zostać wykrytym...coś tam liznąłem z taktyki, planowania, zasadzek, współdziałania ze wsparciem i śmigłami. Jeśli trzeba, będę służył pomocą, ale wiadomo że nie wszystko da się przenieść z życia do gdy. Kilka rzeczy wiem na pewno...że im bardziej skomplikowany plan tym bardziej pewne że coś pójdzie nie tak- dlatego zazwyczaj najprostrze  rozwiązania są najlepszym rozwiązaniem ;)

Do zobaczenia na serwerze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hi there guys, I am relatively new to arma having only played about 100h of Arma 3 so I have next to no experience.

I am from Portugal so I'm next to Poland's timezone.

Hope to learn a lot from you guys!

Welcome Jimmy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
novy   

witam wszystkich mam na inie Pawel nick novy2 jestem z Goleniowa koło Szczecina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemano, Jestem LavenHaart. Ksywkę wytrzasnąłem ... W sumie nie wiem tak jakoś mi wpadło. Na waszym serwie mam już ponad 50h więc raczej mnie kojarzycie. Zabawę z grą taktyczną zacząłem od swat4 oraz Arma 2. 20 lat. Kraków, Warszawa. Tyle o mnie.

Dzięki i mam nadzieję na owocną współpracę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

Powiem tak Na serwerach Army ZAWSZE jest dobra zabawa ale nie zawsze stały COOP no ale mysle ze jak znikną moje problemy z dolaczeniem na serwer A3 to bede czesciej :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KraszoL   

Nie wiem czy mogę tak odświeżać stare tematy, ale jednak kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, jak to mówią.

Witam Jestem Oskar, i internecie znany jako KraszoL, a w środowiskach typowo "RPGowych" Masza,

w skrócie chodzący człowiek prowizorka, jeśli coś ma iść dobrze, to będzie dobrze, ale jak coś ma walnąć, to walnie jeszcze bardziej, taki już fart życia.

Ogólnie to mam 17 lat, "rocznik 99 mocno" 2 LO Profil Wojskowy.

Na co dzień jestem osobą która zwykle siedzi gdzieś tam z boku, nie mieszając się w typowe brudy dnia codziennego, chociaż sam wywodzę się bardziej z kultury "Metalowej" ciężka muzyka, ciężkie buty, ciężkie ubrania, i kruche serduszko <Aww so cute> lol nie,

mimo że mam w sumie do tego wszystkiego mega dystans, to nie rajcuje mnie takie męczenie się, jak wiadomo jednak najlepiej to siedzieć w domciu przy dobrej kawce, ciasteczku.

To co trzeba na pewno o mnie wiedzieć to to że mam problemy z wymową, znaczy w skrócie jąkam się, jednak lubię rozmawiać z ludźmi, i często sam się śmieje z tego jak mówię, więc tutaj, nawet użycie dobrego smaku może być fajne, jak się zająknę :D.

Tak to w sumie interesuję się strasznie "RPGami" sesje D&D to jest coś co mogę robić dzień i noc, dodatkowo kiedyś strzelałem z łuku, znaczy dalej strzelam, tylko teraz bardziej prywatnie, kiedyś miałem kilka dość sporych imprez na swoim koncie.

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z Armą, to bardziej ogrywałem Arme 2, i głównie to na DayZ Epochu, jednak to w sumie tam nauczyłem się co to współpraca w armie, za co dziękuje bardzo, a serwer tutaj to w sumie pierwsza grupka do której będę chciał się przypałętać by wspólnie pograć, jednak zawsze podziwiałem takie coopowanie, trzeba mieć jakieś fajne umiejętności z tym, więc w końcu trzeba spróbować, jednak zanim zawitam do was na serwer, pokręcę się chwilkę na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nazar   
Napisano (edytowane)

Witam,

Mam  33 lata. Moja przygoda z serią Arma rozpoczęła się głównie od Arma 2 Operation Arrowhead. Następnie Arma 3 na której spędziłem dotychczas ok. 320 godzin grania. Uwielbiam zespołowe gry militarne. Przygodę z nimi rozpocząłem od gry "SWAT 3: Close Quarters Battle" oraz "Delta Force".

Zainteresowania - polityka i filozofia.

Pozdrawiam,

Nazar

Edytowane przez Shay27

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta