Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witaj @Nazar !

Edytowane przez Shay27

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich.
W Armę  3 gram od czasu do czasu, lubię grać jako pilot śmigłowca zwłaszcza Hummingbird'a (mam dobry joystick i wyczucie do pilotażu), poza tym umiem grać na stanowisku strzelca. 
Do niedawna grałem pod nickiem Fernir, obecnie mój nick jest taki sam jak tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kudlaty   
Napisano (edytowane)

Witam!

Nazywam się Piotrek, przebrnąłem przez 27 wiosen. Przygodę z Armą zacząłem od A2, chociaż dość późno po jej premierze. W A3 gram (z pewnymi przerwami) od momentu kiedy pierwsza wersja ujrzała światło dzienne. Jakiś czas temu postanowiliśmy ze starym znajomym znów popykać i tak trafiliśmy na ten serwer :)

Bardzo przypadły mi do gustu atmosfera, wyluzowane, ale jednak skoordynowane granie, misja Liberation (jedna z lepszych moim zdaniem) i brak modów nie licząc TFAR. Szczerze mówiąc mam trochę dość RHS'ów i tym podobnych.

Nigdy nie przepadałem za typowo milsimowymi grupami, ale jednocześnie lubię gdy gra i ludzie podchodzą do tematu choć trochę na poważnie. To co najczęściej mnie irytuje na publicznych serwerach to zjawisko 'jednoosobowej armii'. Na Waszym serwerze do tej pory rzadko się z tym spotykam, zazwyczaj tylko jeśli graczy jest niewielu.

Generalnie mam niewiele okazji żeby faktycznie wczuć się w grę i komunikować głosowo ze względu na cienkie ściany, ale zawsze jestem chętny do współpracy.

Co do mojego stylu gry. Najbardziej lubię prostą piechotę lub zwiad. Rozpoznać cel, sporządzić plan, wykonać bez strat używając minimalnych środków. Nie lubię strasznie wbiegania na hura do celu,strzelania do wszystkiego co się rusza, miotania granatami na lewo i prawo jednocześnie zasypując cel artylerią zrównując z ziemią całe miasto (moje cenne FPS'y :( ).

Radzę sobie również jako tako z pilotażem śmigłowców i bez problemu mogę robić za kierowcę pojazdów opancerzonych/czołgów. Niektórzy uważają to za bardzo nudne, ale w ostateczności jest chyba bardziej wymagające i odpowiedzialne niż samo strzelanie.

Jeżeli chodzi o inne gry jakie zabierają mi czas to jest tego sporo, chociaż ostatnio wpadłem w sidła symulatorów wyścigowych. Konkretnie rFactor2 - jeżeli ktoś ma jakiekolwiek ciągoty do samochodów, kierownicę z FFB (lub może kupić), trochę czasu do poświęcenia na nauczenie się tras, a  przede wszystkim sporo cierpliwości i dyscypliny to szczerze polecam! Może być trudno zacząć, ale satysfakcja z ukończonego wyścigu jest niesamowita.

Będę próbował częściej zaglądać na serwer i postaram się ogarnąć starych kumpli żeby zrobić trochę ruchu. Liczę na to, że uda nam się kiedyś zagrać ciekawą dobrze zorganizowaną sesję większą grupką!

Edytowane przez Kudlaty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
doodzio   

Witamy i zapraszamy każdego chętnego iz otwartym umysłem.

Czołgi na 1 osobie szczególnie wyjazd z ciasnego FOB'a potrafią być uciazliwe.  

Jateraz mam inną sesje ale możliwe że jutro wieczorkiem wpadnę na dłuższą chwilę .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sylwka   

Hejka, zawitałam u was przypadkiem 2 dni temu i czasami będę Was odwiedzać, także wypadałoby się przywitać :D Na imię mam Sylwia, za tydzień mam maturkę, dlatego właśnie teraz wpadłam na pomysł, żeby zacząć grać w cska, zamiast się uczyć.... :D większość pewnie wie jak to jest :D Lat mam 20. hmm.. To chyba na tyle z mojej strony, póki co. Pondroo :* =P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

Witaj Sylwia chyba napisalas w zlym dziale bo to Arma 3 a ty napisalas o cs... Arma to nie cs. A ty nic nie napisałaś o Armie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta