draksik

Dorianlych - sprostowanie

1 post in this topic

Cześć,

Ten wątek powstał jako odpowiedź związku z tematem, który powstał w dyskusji grupy jego serwera: http://steamcommunity.com/groups/StanLakeside/discussions/9/492379439681093727/

Temat wyjaśniający sprawę Doriana miał pojawić zaraz po jego "odejściu" ze Strefy Gier.

Dorian opiekował się serwerem LakeSite, który był przez nas hostowany. Nic nie zapowiadało się, aby przemiły człowiek z imieniem Dorian był tak bardzo dwulicowy. 

Wszystko zaczęło się od skarg graczy, że opiekun serwera (czyli Dorian) nadużywa władzy (po cichu) przeciwko prostym graczom serwera.

Po całej tej akcji i zwróceniu uwagi Dorian obraził się i odszedł. Parę dni przed odejściem zorganizował zbiórkę pieniędzy na skrypty:

ytEFZK9.png?1

Celem było 500 zł, a deklarację wpłaty złożyli:

- James Frost 200 zł
Spoiler

AU7WNc9.png

- Joker Ra's al Ghul 150 zł 
Spoiler

STYAn7f.png

- Mr.Benes 100 zł 
Spoiler

kqI6aLz.png

- Dimitri-Kautaty 20€ 
Spoiler

psaqXAF.png

Dorian zarzeka się, że nie uzbierał całej kwoty, ale ostatni wpis mówi co innego: 
Spoiler

feEjvbv.png

Tak samo jak w dyskusji w grupie STEAM pisał, że 310 zł poszło na osobę, która pisała skrypty. Niestety jej zdanie jest inne na ten temat:
XOQLGGu.png

Dorian nie ma pojęcia o zarządzaniu serwerem od strony technicznej od zawsze miał ludzi, którym płacił, za coś co można było wygooglować.

Na sam koniec załączam rozmowę Doriana z Latającym po całej "akcji"
Spoiler
00:49 - FliesWithWind: W sprawie zwrotu pieniędzy porozmawiaj proszę z Bartolomeo, jak pieniądze zostaną przelane to misja zostanie usunięta
01:48 - Dorianlych1 (1): Wiesz jakos nie mam ochoty rozmawiac z osobami ktore mowia jedna robia drugie,tak czy siak misja jest Critical Gaming jak i ich mody wiec jest nielegalnie na waszym serwerze jesli oni sie dowiedza to wy nie ja bede mial problemy.A z tego co wiem nie mozecie dzialac wbew regulaminowi neostrady/orange gdyz oni was sponsoruja.A jak sami sie o tym dowiedza mysle ze tez nie byli by zadowoleni.Napewno macie taki podpunkt ze nie mozecie uzywac rzeczy/plikow ktore sa nielegalne prawda?Ja zaplacilem skrypterowi programscie jesli sobie zyczysz moge cofnac przelew tzn. wycofac i wtedy zwrocic wszystko.
01:48 - Dorianlych1 (1): Bo z walsnej kieszeni napewno nie bede wykladal gdyz mam inne wydatki.
01:50 - FliesWithWind: Jeśli nie chcesz rozmawiać z Bartolomeo to możesz w takim razie zwrócić pieniądze mi
01:50 - FliesWithWind: A co do Critical Gaming, to sam planuje z nimi pomówić o zaistniałej sytuacji
01:51 - Dorianlych1 (1): Smialo akurat juz cie wyprzedzilem wiec ich pozdrow odemnie ;D Z tego co sie dowiedzialem podobno juz byl ktos od was tam prawda?
01:52 - FliesWithWind: Nic mi o tym nie wiadomo
01:52 - Dorianlych1 (1): Jeson Sick?
01:52 - Dorianlych1 (1): Dobra mniejsza.
01:52 - FliesWithWind: Właśnie mniejsza, widzę, że jendak jesteś złodziejem i oszustem
01:53 - FliesWithWind: życzę powodzenia
01:54 - Dorianlych1 (1): Nie rozumiem twojej postawy ale okej.W malym stopniu jestescie wizytowka SG jak i Oragne/Neostrady mysle ze odpwoeidnie orzeczenie do tej firmy bylo by w szczegolnosci bardzo dobrego.Wiec prosze cie hamuj sie.
01:57 - FliesWithWind: Nie rozumiesz? To chyba wręcz oczywiste, ale niech będzie, wytłumaczę Ci. Przychodzisz do nas z plikami serwera które masz nie od crytical gaming a z wycieku. Zbierasz kasę na skryptera / programistę, z czego częścią tej kasy płacisz mu za jakąś stronę którą kiedyś ci zrobił
01:58 - Dorianlych1 (1): To ty chyba nie rozumiesz bo ja juz sie skontaktowalem z jedna osoba ktora wyslal mi hajs i ja juz zalawilem to co mailem zalatiwc.Wiec twoja obraza w moja strone jest kierowana bez podstawinei.
01:58 - FliesWithWind: Jedna mhm? A ile osób wysłało kasę?  :)
01:58 - Dorianlych1 (1): A to ze wy checie robic komus na zlosc itp. to juz nie moja wina.
01:58 - Dorianlych1 (1): Dwie osoby  :)
01:59 - Dorianlych1 (1): Tylko Dwie.
01:59 - FliesWithWind: Nagle dwie?
01:59 - Dorianlych1 (1): Tak  :)
01:59 - Dorianlych1 (1): Chcesz prosze kontatkuj sie z osobami ktore "Mialy" wyslac chajsy. Haha...Wlasnie tak tego dopilnowales nawet nie weidziales jak to sie przeprawadzalo.
02:00 - Dorianlych1 (1): Masz nicki osob ktore sie deklarowaly kontaktuj sie z nimi.Ja juz to zrobilem.
02:00 - Dorianlych1 (1): Jak to ktos powiedzial "Polskie Comunity SG to jedna wielka DRAMA"
02:00 - FliesWithWind: hah oczywiście
02:00 - Dorianlych1 (1): To nie jest moja opinia tylko jakies 60 osob.
02:01 - FliesWithWind: Które poleciały w tym samym dniu co ty
02:01 - Dorianlych1 (1): A jak checie bym robil problemy wam to nie problem nie znasz mnie prywatnie wiec radze bys naprawde sie pochamowal.
02:01 - FliesWithWind: Hah
02:01 - FliesWithWind: jak na razie to ty tylko rzucasz groźbamio
02:01 - Dorianlych1 (1): Ja rozumiem ze cie to bawi TERAZ.
02:02 - Dorianlych1 (1): Naprawde chesz latajacy bym dalej dziure wam robil?
02:02 - FliesWithWind: siedzę w strefie już 7-8 lat
02:02 - Dorianlych1 (1): Kojarzysz moze Comunity Polish Clan?
02:02 - FliesWithWind: myślisz, że jesteś pierwszy który się wygraża?
02:02 - Dorianlych1 (1): Ja wiem ze napewno bylo 100 innych osob co pisaly pdobnie.
02:03 - Dorianlych1 (1): I dopiero jak dostaniecie wiadomosc od "Gory" to sie okarze ze jednak jestem wyjatkowy ;D
02:04 - FliesWithWind: jeśli chcesz sobie robić wrogów i problemy to proszę bardzo, my na pewno nie będziemy obojętni
02:04 - Dorianlych1 (1): Tak wiec jesli chcesz dalej to ciagnac to nie ma problemu.Ale wpierw skontaktuj sie z osobami ktore rzekomo mialy dokonac wplaty i z osobami ktore dokonaly wplaty,zbierz wnioski i napisz do mnie ze jestem zlodziejem.
02:05 - Dorianlych1 (1): Podatek od dotacji to oko 40 zł jak bys byl ciekawy,wiec mozesz sobie przeliczyc ile bylo hajsu.
02:05 - FliesWithWind: Jeżeli zwróciłeś wszystkim pieniądze które Ci wysłali, to będę mógł cofnąć swoje słowa
02:06 - Dorianlych1 (1): Owszem i napisac publicznie przeprosiony nieprawdasz?
02:06 - FliesWithWind: i jeszcze czekoladki wyślę
02:06 - Dorianlych1 (1): Bo jak publicznie mnie obrazono to i publicznie mnie przeproisz a nie ty tylko dokladnie pan"drakisk"
02:06 - Dorianlych1 (1): Co ciekawe te objecywanie maszyn to nie tylko mi prawda?
02:07 - Dorianlych1 (1): Ze szanowny wodzu specjalnie dla mnie kontatkowal sie z firma o nowa maszyne.
02:07 - FliesWithWind: Ech... nawet nie chce mi się tego tłumaczyć
02:08 - FliesWithWind: rozmowa z tobą i tak prowadzi do nikąd, szkoda mi na to czasu
02:08 - Dorianlych1 (1): Lepiej napisac tak niz sie tlumaczyc przed kims.
02:08 - Dorianlych1 (1): Ale mam nadzieje ze sobie pare spraw uporzadkowalismy.
02:09 - FliesWithWind: ale ja nie mam się z czego tłumaczyć, ani nie muszę ci tłumaczyć jak funkcjonuje sg
02:09 - Dorianlych1 (1): Zobaczymy jakie skutki tego beda.
02:09 - Dorianlych1 (1): Teraz nie musisz owszem  :)
02:10 - FliesWithWind: Jak na razie to wyszło tylko na to, że muszę pytać ludzi czy im kase oddałeś
02:10 - Dorianlych1 (1): Tylko ze ty nawet nie wiesz ile wyslali i kto to wyslal wychodzi na to.
02:11 - FliesWithWind: a twojego wielkiego poczucia mocarności nie bede komentowal
02:11 - Dorianlych1 (1): Oczywiscie nie musisz i ja ci nie karze.
02:12 - FliesWithWind: No fakt i co teraz zrobie. Tak ciężko ludzi zapytać.
02:12 - Dorianlych1 (1): Nie no oczywiscie,lepiej odrazu kogos oskaraz nie majac nawet na to dowodwo.
02:13 - FliesWithWind: Ty czytasz co piszesz? W pierwszej wiadomości podajesz do informacji, że nie zwróciłeś wszystkiego
02:14 - Dorianlych1 (1): Nie do konca rozumiem?
02:15 - FliesWithWind: Jeżeli ja mam ci tlumaczyc znaczenie tego co sam piszesz to nie widze sensu dalszej rozmowy
02:15 - FliesWithWind: zegnam
02:16 - Dorianlych1 (1): Nie chcailem bys wytlumaczyl mi to co ty napsiales w ostaniej wiadomosci  :)

Gość
This topic is now closed to further replies.