Skocz do zawartości
Staszek

Propozycje i Pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

Staszek   

W tym temacie możecie podzielić się swoimi pomysłami lub dać swoją propozycję na temat społeczności,forum oraz rozgrywki.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hawk   

Staszku wspominałem jakiś czas temu o misjach typu CTI, dasz radę zerknąć na tego typu misje? (najlepiej w odmianie z jednostkami z RHS)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hawk wszystko ok ale z RHS bawić będziemy mogli się w tedy gdy duża ilość użytkowników zostanie z nami + dołączy na forum bo tak na pusto nie opłaca się zbytnio na razie RHS według mnie odpada 3/4 osób jak by chciała wejść na serwer dużo osób by dostawało kicka po paru minutach gry bo nie widzą ubrań ani pojazdów dodatkowo broni i to komplikuje sprawę gdy się ogarnie więcej osób chętnych to na 10000 % będzie wprowadzony RHS :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Staszek   

@Hawk, bardzo ciekawie wygląda to CTI, postaram się coś zdziałać ale nie obiecuje, że z jednostkami z RHS. Możliwe , że zaczniemy grać na RHS ale to dopiero w przyszłym roku i w ograniczeniu tylko do Eventów. Bardzo dobrze, że dałeś o tym wzmiankę, ponieważ myślę, że taki tryb bardzo urozmaici rozgrywkę a z drugiej strony mamy deficyt misji TVT/COOP. 

Pozdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Staszek   

Jeszcze za wcześnie na modyfikacje. W nowym roku zaczniemy grać eventy z modyfikacjami, ale najwcześniej w drugiej połowie stycznia. Mogę uchylić rąbka tajemnicy, że możecie się spodziewać tego moda, którego obserwuje od kilku miechów a już pojawiła się pre alpha ;) War Chronicles WW2 Modification .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chiałem przypomniec o dodaniu klucza Arkhir Mk1 eyeball i zwiekszenie zasięgu widzenia na serwerze, bo na misjach innych niż Staszka zasięg jest ograniczony do 1600. Dajcie na 12000 i bedzie Łokej:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hammer   

ACE3 :) Może trochę za wcześnie, ale moim zdaniem to bardzo dobry pomysł w przyszłości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja proponuje wszystkie CUP z steam'owego workshopu. Graczy cały czas przybywa, codziennie słyszę nowe głosy. Gdy uzbieramy solidną ekipę czemu by nie. Podstawowe mapy i bronie pewnie się znudzą po jakimś czasie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Djinn   

Ja proponuje wszystkie CUP z steam'owego workshopu. Graczy cały czas przybywa, codziennie słyszę nowe głosy. Gdy uzbieramy solidną ekipę czemu by nie. Podstawowe mapy i bronie pewnie się znudzą po jakimś czasie.

A w szczególności: 

- https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=541888371&searchtext=

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=497661914

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=497660133&searchtext=

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=583544987

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myśle ze warto spróbować, święta sie pokończyły wiec frekwencja na serwerze zacznie spadać :( Byc moze mody to jedyna szansa aby zatrzymać graczy którzy jeszcze goszcza na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Combos   

Historia kolem sie toczy. Serwer A3 juz kiedys stal w wersji vanila. Nastepnie weszly mody dla chetnych jak teraz. Po jakims czasie goscil na serwerze ACE. Przyczyna upadku serwera nie byly mody na szczescie.

Decyzja trudna bo zatrzyma fale nowych graczy z powodu Gb do sciagniecia. Promocja serwera stanie sie kluczowa i powinna spasc nie tyle co na administracje, a na cale community A3. Chyba ze powstanie calkiem nowy serwer vanila gdzie regularnie beda siedzieli rekruterzy zachecajacy do przejscia na ACE tak jak to dziala na serwerach A2.

Pozdro

(pisane z tel sry za bledy)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barrok   

Moim zdaniem mody trzeba narazie odpuścić, ze względu na małą liczbę graczy. Sam jestem świeżakiem w Armie, więc wiem jak to wygląda - każdy kolejny mod niezbędny do gry zniechęca nowych. Ja sam wogóle bym nie trafił na ten serwer, gdyby nie to, że nie są wymagane żadne mody (bez radia też da radę wejść), żadne zapisy do tajemnych klanów, przebyte szkolenia i świadectwo z gimbazy.

Skupmy się na tym, żeby graczy było więcej, bo w wolne dni była kupa ludu, ale od dwóch dni wieczorami jest pustka, więc nie podniecajmy się za bardzo.

Może warto się zastanowić jaka była droga każdego z nas do tego serwera? Ja osobiście trafiłem tu w miarę przypadkiem - jednego dnia sortowałem serwery po ilości graczy, zobaczyłem, że jest coś z [PL] co ma kilkanaście graczy, co więcej można wbijać bez modów, więc wszedłem, zobaczyłem, że jest fajnie i zostałem :)

Jeśli chcemy pomyśleć o promocji wokół każdego z nas to można się zastanowić nad grupą na Facebooku. Często mamy w swoim otoczeniu graczy Army, a nawet o tym nie wiemy. Wrzucając sobie coś na tablice zwiększamy szanse, że ktoś się wyłoni i powie "O, Ty też grasz w Armę? Może pogramy razem?". Ot, taki pomysł..

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomo nie ma się co śpieszyć. Mnie też by tu nie było gdyby nie to, że nie potrzeba było żadnych modów na wejście na serwer.

Combos pomysł z drugim serwerem jest dobry. Mogło by to wyglądać tak, że wszyscy gramy na czystym serwerze bez modów. Zapraszamy nowych na ts itd. Gdy zebrało by nas się więcej, najczęściej weekendy, moglibyśmy grać na serwerze z modami. Organizować się tam dopiero jak będzie większa grupka o danej porze na ts. A normalnie grać na czystym serwerze.

Nie ma co podejmować już decyzji. To tylko moja propozycja. Możemy to kiedyś obgadać wszyscy na teamspeaku.

Jeśli chodzi o reklamy i zapraszanie ludzi, mogę popisać na kilku forach na prośbę administracji. Sam gdy kupiłem Armę szukałem grup ludzi, którzy grają w Armę i mógłbym się do nich przyłączyć, ale nie szukałem klanu tylko luźnej grupy tak jak jest tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Grzegorz   

Ja się od jakiegoś czasu staram rozreklamować serwer wstawiąjąc filmy na youtuba z rozgrywek na serwerze, staram się nagrywać jak najwięcej filmów żeby serwer był łatwy do znalezienia :) Ja jeśli chodzi o reklamy to pozostanę przy yt :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chetnie pobawiłbym sie jako operator Drona zwiadowczego lub bombardującego. Czy jest szansa na udostępnienie tych pojazdów na serwerze  w naszym głównym trybie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie. Jeżeli graliście w Armę II i Operację Arrowhead to musicie kojarzyć tryb rozgrywki coop/mp o nazwach: "When Diplomacy Fails". Misja polegała na tym, żeby BLUFOR i OPFOR wybudowały a później rozbudowywały swoje bazy, przez wznoszenie budynktów typu: koszary, fabryka lekkich oraz ciężkich pojazdów, radary, hangary lotnicze, itd.
Jakiś czas temu rozpocząłem poszukiwania misji tego typu dla Army III i udało się. Właściwie to wskazał mi ją Hiperion. Dzięki wielkie!  :P 
Misja nazywa się...podam linki będzie prościej :D  
Oryginalna misja: http://www.armaholic.com/page.php?id=22985

Edit by Zerty's: http://www.armaholic.com/page.php?id=27451

Moja propozycja jest taka, żeby tą misje wgrać na serwer i w nią grać.

Pozdrawiam
David Heckmann

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

Witajcie. Jeżeli graliście w Armę II i Operację Arrowhead to musicie kojarzyć tryb rozgrywki coop/mp o nazwach: "When Diplomacy Fails". Misja polegała na tym, żeby BLUFOR i OPFOR wybudowały a później rozbudowywały swoje bazy, przez wznoszenie budynktów typu: koszary, fabryka lekkich oraz ciężkich pojazdów, radary, hangary lotnicze, itd.

Jakiś czas temu rozpocząłem poszukiwania misji tego typu dla Army III i udało się. Właściwie to wskazał mi ją Hiperion. Dzięki wielkie!  :P 

Misja nazywa się...podam linki będzie prościej :D  

Oryginalna misja: http://www.armaholic.com/page.php?id=22985

Edit by Zerty's: http://www.armaholic.com/page.php?id=27451

Moja propozycja jest taka, żeby tą misje wgrać na serwer i w nią grać.

Pozdrawiam

David Heckmann

Popieram w 100%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Staszek, przydało by się w tym tygodniu zebrać kilka osób i postarać się ustalić optymalne parametry dla nowo dodanych misji. Chyba, że już zostały wybrane.

Edytowane przez David Heckmann

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
JimmyPT   

My suggestion is making some more topics with english translation, with special focus on key topics.

This way everyone who cannot speak polish is more at ease.

You can do it by adding english translation to the topic title as well as the more important information.

I hope I made my points clear for you guys.

As always have fun

Jimmy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Staszek   

We're working on it Jimmy and we have certain ambitions to open our webpage for people form abroad. I'd like you to conntact me on steam => you have a link to my account under my profile picture.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krystol   

Trzy sprawy:

Pierwsza - propozycja: dodanie do serwera eventowego modów "Community Upgrade Project". W skrócie - content z A2 + OA + DLC (BAF, PMC, ACR) przeportowany do A3. Ostatnio (bodaj przedwczoraj) miały duży update i doszło sporo nowości (np. uwielbiane przeze mnie Littlebird'y :D). Mod dostępny na Steam Workshop, także nie trzeba się w ogóle gimnastykować z instalacją. Wszystko jest plug'n'play :)
https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=583575232

http://cup-arma3.org/

Druga - pytanie: czy nowy serwer będzie służył wyłącznie do organizowania modowanych eventów, czy będzie również dostępny na co dzień jako alternatywa dla serwera vanilla?

Trzecia - propozycja: zmiana tytułu/nazwy serwera. Z jednej strony nie są wymagane mody, z drugiej od graczy przebywających na serwerze oczekuje się komunikacji przez TFAR, który de facto jest modem. Obserwowałem sytuacje podczas gry, kiedy gracze którzy TFAR'a nie posiadają zmuszeni byli opuścić serwer ze względu na brak komunikacji. Wydaje mi się, że informacja w nazwie serwera "NO MODS REQUIRED" jest w tej sytuacji nieco myląca i być może warto ją zmodyfikować?

Edytowane przez Krystol
literówki, interpunkcja i inne duperele

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta