Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kraku200   

Internetowe Radio Strefa-Gier

Chciałem przedstawić w tym poście moją propozycję dotyczącą wprowadzenia urozmaicenia na forum w formie radia.

Tak Radia mam na myśli radio internetowe na tym forum lub na innej domenie do ,której byłby dostęp z forum.

Radio to dawało by transmisje raz na 1-2 tygodnie z udziałem graczy lub adminów.

Oczywiście Prowadzącym byłby ,któryś z administratorów Strefy-Gier.

Radio miało by urozmaicać odwiedzanie forum i dawać rozrywkę dla jego użytkowniku.

Posiadanie takiego radia internetowego ,które transmitowało by raz lub 2 razy na tydzień było by dosyć ciekawe i mam nadzieję ,że rozpatrzycię moją propozycję.

Oczywiście nie chciałbym w przypadku przyjęcia tego projektu żadnych bonusów ani plusów lub innych dodatkowych korzyści ,ponieważ zgłaszam to wyłącznie po to bo uważam to za ciekawy pomysł.

Kamikaze/KS Man

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sadysta   

Radia internetowe : eska, radiozet, rmf-fm czynne 24/7. Radio strefowe - wiekszości rzeczy dowiesz się z postów lub shoutboxa [*]. I niby co w tym radiu za tematy by były ? Gracz ten mnie zabił i teraz opowiem wam historię jak do tego doszło ? Wczoraj na obiad miałem schabowe, ale z przepisu babci, a brzmiał on następująco... . 3eba by dac jakieś ciekawe tematy w propozycji i załatwić kogoś z dobrym gadaniem [ może kaptura?] i kogoś kto ma czas . Tyle ode mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kraku200   

Dziękuję za przypomnienie sadysta o tematach i już się za to biorę !

Edytowane przez Arolek
Nie cytujem całego posta, który mamy centralnie nad sobą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

Good pomysł m8. Trzeba by tylko ustalić co by miało konkretnie w tym radiu być. Tak to ***** pomysł :D

//Nie klniemy!
Edit: Tak wiem, wiem :| /Radke

Edytowane przez Radke

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

To i ja tu wtrące swoje trzy grosze a więc: 

1) kto by miał utrzymywać to radio?

2) kto miałby płaćić za licencje typu zaiks,stoart i podobne? pytam bo juz to przerabiałem i byłem właścicielem i wspołwłaścicielem dwóch "rozgłośni radiowych w internecie"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kraku200   

Oczywiście wszystkie te czynnyki by się ustaliło w gronie administracji no bo wiadomo ,że wpływ graczy byłby minimalny :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niekoniecznie musi być rozgłośnia radiowa... Można to w prosty sposób zrobić po swojemu 1/2 razy w tygodniu prowadzić transmisje na ts3 o wyznaczonych porach, chętni gracze wchodziliby na kanał na którym odbywała się audycja i słuchali, dla reszty byłaby nagrywana i wrzucana na strefowe konto na yt. Koszty utrzymania zerowe, jedynie ktoś musiałby to wrzucać, ale to jest pikuś bo plik nie ważyłby dużo, w końcu to same gadanie bez żadnego obrazu. Oczywiście gracze którzy by wchodzili na kanał nie mieli by przyznanego głosu, a wyłącznie osoby które miałyby wystąpić w audycji. 

Edit: Osoby które siedzą z kimś na innym kanale i rozmawiają i chcieliby posłuchać audycji, mogliby wejść na teamspeak`a na innym identify.

Edytowane przez Kappa DragonFly

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dynamit   

Można by to przetestować - jak nie wypali to wiadomo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

tylko problem jest w tym ze jak chcesz nadawac w eter na dwie osoby na ts3 lub skype musi byc skonfigurowany program VAC Virtual Audio Cable i nie u wszystkich moze poprawnie działac i nie wszyscy by sobie poradzili z konfiguracja tego programu (strona prowadzącego) no i zaleznie jeszcze jakim programem by nadawał muzyke/strumień :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kraku200   

Pomysł Kappy z TS3 mógłby być całkiem dobry więc na audycje na Teamspeak'u są bardziej prawdopodobne niż audycję na live w internecie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czego chcieć więcej? Podczas przerw w rozmowie, byłaby puszczana muzyka z tego bota. A i do osób które miałyby się tym zająć, to radziłbym to robić samemu bez czekania na Administracje forum która i tak pewnie się nie wypowie, a temat umrze jak każdy inny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dynamit   

Raven, przecież tak jest w radiu, że nie bierzesz udziału w rozmowie, tylko słuchasz O.o a co do gustu, Strefowicze mogą zaproponować różne rodzaje muzyki, i każdy znajdzie coś dla siebie. Ewentualnie można zrobić kilka kanałów-stacji: jeden dla tych, którzy lubią metal i rock, drugi dla tych co lubią disco polo, trzeci dla fanów hip-hopu i rapu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kraku200   

Nie chodziło mi ,żeby w tym radiu leciala muzyka ponieważ każdy może sobie sam ją puścić a raczej chciałem ,żeby prowadzący omawiał sprawy dotyczące Strefy-Gier(serwery,zmiany itp) z graczami zaproszonymi lub administratorami.

A skoro radio to miało by być co 1-2 tygodnie to muzyka już zupełnie jest nie potrzebna.

Rozmowy na TS3 z wyciszonymi użytkownikami to jest to.

YT Strefy odżył by pod wpływem chęci wysłuchania nawet przegapione audycji.

Więc z mojej strony na pomysł z muzyką jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie pomysł ciekawy, tylko pytanie ile osób będzie was słuchać w danym momencie?

Moja sugestia to nagrywać takie audycje i wrzucać na kanał youtube SG. Wtedy każdy zainteresowany będzie mógł odsłuchać w dowolnej chwili. ;)

Plus ruszy się trochę strefowy kanał. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dynamit   

Wpadł mi jeszcze do głowy taki pomysł, żeby było kilka różnych audycji (od kilku różny osób oczywiście) i potem byłoby to jakoś montowane w spójną całość. Jak by to działało?

- na wyznaczony kanał TS wbija kilka osób

- wszystkie osoby oprócz prowadzącej dany program wyciszają mikrofon (chyba że ktoś ma mówienie pod przycisk [ja mam aktywację głosem - dla wygody])

- gdy jedna osoba kończy, wycisza mikro, a zaczyna mówić następna

- wszystko jest nagrywane bez cięć

- w razie potrzeby ktoś obrabia nagranie (tylko tyle, żeby zamaskować przerwy między audycjami)

Co sądzicie o czymś takim?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta