Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtku przecież napisaliśmy, że audycje byłyby nagrywane i wrzucane na strefowego yt. Ale dla osób które chciałby posłuchać wcześniej na żywo, wchodziliby na kanał i tam trwałaby audycja, gdzie nikt oprócz osób wyznaczonych osób nie mógłby rozmawiać. 

Dynamit coś ala debata? Nie jest to zły pomysł. Tylko tutaj powstaje problem, tym problemem jest czas, nie każdy może być obecny w danej chwili, a ciężko byłoby znaleźć odpowiednią datę dla kilku osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dynamit   

Kappa, nie debata, tylko program za programem, tak samo jak np. w Radio ZET najpierw jest Pawlikowska, potem ktoś inny, potem następny. Oczywiście program mogłoby prowadzić kilka osób naraz, przykładowo w charakterze podkładania głosu, czy coś w tym stylu (tak jak w ,,Sensacjach XX wieku"). Tylko właśnie największy problem jest z osobami prowadzącymi

(a może nie muszą to być te same programy i te same osoby? Prowadzi ten, kto ma coś ciekawego do powiedzenia.)

oraz czasem. No i ktoś musiałby to wrzucać. Tyle że każdą audycję trzeba by planować, a to może też być problemem.

Wpadłem też na jeszcze jeden pomysł. Osoby nie prowadzące audycji miałyby możliwość używania chatu pisanego, gdzie mogłyby bez przeszkadzania informować o czymś istotnym (jeśli prowadzący ma słaby internet i go przerywa :v). Można by go wykorzystać także w następujący sposób: prowadzący mógłby tam umieszczać link do obrazka lub filmu, który byłby potem umieszczany na gotowym pliku wrzucanym na Strefowego YT. Powstałby z tego taki komentarz na żywo. Przez resztę filmiku byłoby widać czarny ekran (mam nadzieję że opisałem to zrozumiale).

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kraku200   

Uważam twój pomysł za ciekawy Dynamit ale pierwotny plan jest lepszy i wygodniejszy dla prowadzących noi selekcja osób mówiących lepsza bo z twojego pomysłu mógłby łatwo wyniknąć chaos co niszczyło by efekt końcowy ,więc Dynamit wolę zostać przy pierwotnym planie a twój plan odrzucić lub zachować na kiedy indziej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dynamit   

Ale jakiego pierwotnego planu? :) To tylko Twój pomysł, który jest rozwijany, nie żaden drugi plan. I też proszę o wyjaśnienie, w jaki sposób powstawałby chaos? Przecież mówi tylko prowadzący, słuchacze mogliby ,,pisać na chacie NIE PRZESZKADZAJĄC". No chyba że miałeś na myśli ten spoiler :P ale to jest rodzaj zabezpieczenia, w razie gdyby ,,główny" prowadzący nie mógł akurat być na ts. Moge ewentualnie sprostować co miałem na myśli - chodziło mi raczej o coś w rodzaju zastępcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PaczekPL   

Ja prowadziłem kiedyś swoje radio internetowe (głownie muzyka). Za dobrych czasów miałem nawet ok. 100 słuchaczy. Ale do takiego czegoś są potrzebne osoby, które w danej chwili będą miały czas prowadzić audycje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kraku200   

Tym się nie trzeba się martwić ponieważ znajdzie sporo osób ,które chętnie to zrobią(mam nadzieje ,że z ogarniętym głosem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Świrex   

Przyznaję, że gdy jakiś czas temu prześledziłem temat, to zacząłem się w pewnym momencie gubić w kwestii finalnej wizji projektu. Być może administracja ma podobne wątpliwości i dlatego nie wie, co z tym fantem zrobić. Dostaliście jednak w temacie odpowiedź Latającego. Zasugerował nagrywanie audycji. O ile wasz zapał nie był słomiany i wciąż chcecie spróbować swoich sił, to proponuję zrobić testowy podcast, który wszyscy (a przynajmniej decydenci) będą mogli odsłuchać. Na jego podstawie możliwe będzie dalsze podejmowanie decyzji. Tak jak wspomniał wcześniej Kappa, nie ma co czekać na "zielone światło". Dajcie próbkę pod ocenę i zobaczy się, co dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie pomysł ciekawy, tylko pytanie ile osób będzie was słuchać w danym momencie?

Moja sugestia to nagrywać takie audycje i wrzucać na kanał youtube SG. Wtedy każdy zainteresowany będzie mógł odsłuchać w dowolnej chwili. ;)

Plus ruszy się trochę strefowy kanał. :)

Zielone światło już dawno dostali, już po wypowiedzi Wojtka można było zacząć pierwsze audycje. Nie wiem, czy muszą Wam napisać wprost "Ruszcie tyłek i zaczynajcie nadawać" :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

No bo prowadzącego nie ma :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Świrex   

Tym się nie trzeba się martwić ponieważ znajdzie sporo osób ,które chętnie to zrobią(mam nadzieje ,że z ogarniętym głosem)

No bo prowadzącego nie ma :P

A potem dziwicie się, że administracja niechętnie angażuje się w takie przedsięwzięcia, mając doświadczenie wielu podobnych hurr durr pomysłów ;) Jeśli chcecie coś zorganizować, a nie ma przeszkód formalnych, to to organizujecie.

Protip: działa przy grze w życie.

[KLIK!]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

proponuje zaczac chocby na darmowym radiu (a takich jest mnóstwo) i zobaczyc czy to wam wogóle wypali... i bierzcie sie do roboty a nie siedzicie i za przeproszeniem g*wno robicie... juz w przyszlym tygodniu z kumplem bedziemy reaktywowali stare nasze radio... wiec DO ROBOTY!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

nie bedzie radio... to niech cos ZACZNĄ robic bo jak na razie to tylko posty widze nic wiecej... poza tym nazwa tematu powinna byc zmieniona skoro to nie radio...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dynamit   

Pewnie nie, a trochę szkoda :/ ja osobiście się do tego nie nadaję z kilku powodów, ale głównym jest brak stałego dostępu do komputera (chyba że ts wyjdzie na Windows Phone). Problemem jest jeszcze prowadzący i rodzaj audycji. A może Ty Raver masz jakiś pomysł i lubisz dużo gadać? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
raver   

Myślę, że warto zrobić służący do audycji kanał TS,a audycje odbywałyby się o określonych, ustalonych wcześniej godzinach. Mogłoby być kilku prowadzących, którzy stanowisko to pełniliby na zmiany. Każdy oprócz prowadzącego miałby wyłączony z góry mikrofon.Sama realizacja przez TS'a problem by nie była. Ale najtrudniejsza jest kwestia osób chętnych do prowadzenia. Ja odpadam, ale myślę, że kogoś znaleźć się uda. Tym samym proszę wszystkich chętnych(administrację i zwykłych graczy) do zgłaszanie się w tym temacie. Nie ma czego się bać, to nie praca w radiu, tylko amatorskie audycje, a ilość słuchaczy to nie tysiące. Za to możesz pokazać się z dobrej strony, pokazać jaki jesteś, jakie masz poczucie humoru itp. Naprawdę warto!

Edytowane przez raver

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kraku200   

Dawno nie odzywałem się na temat mojego postu ale postowanie nic nie da jeśli się zgadzamy. Wszystko zależy już tylko od administracji i czy będą chcieli się za to wziąść !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dynamit   

WZIĄĆ* !!!! I nie trzeba administracji, jak już ktoś zauważył :| trzeba po prostu założyć kanał i znaleźć prowadzących. Chyba że audycje nie musiałyby być regularne. Wtedy bedzie troche łatwiej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta