Kraku200

Radio StrefyGier

63 postów w tym temacie

No na razie nikt się na prowadzącego nie zgłosił. Trochę szkoda tego pomysłu żeby został zapomniany. Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

sygnal shoutcast a nie ts3... dla czego? poniewaz na ts3 potrzeba VAC (virtual Audio Cable) a do shoutcasta wystarczy tylko link :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dawno nie odzywałem się na temat mojego postu ale postowanie nic nie da jeśli się zgadzamy. Wszystko zależy już tylko od administracji i czy będą chcieli się za to wziąść !

Po co zakładałeś temat? Myślałem, że jako założyciel tematu i propozycji wykażesz choć trochę inicjatywy i poszukasz osób chętnych do bycia prowadzącym, tym samym dając kilka tematów na start których byśmy użyli. Ty tylko czekasz na gotowca, potem będąc dumnym, że to Twój pomysł. Założę się, że nawet nie napisałeś do nikogo z propozycją "pracy" jako prowadzący. A jak już wszyscy wspomnieli to administracja już dawno pozwoliła na takie audycje...

Ps. Interpunkcja!!! Samo odczytanie pierwszego zdania zajęło mi 4 minuty.

Edytowane przez Kappa DragonFly

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko zależy już tylko od administracji i czy będą chcieli się za to wziąść !

Przepraszam bardzo, za co? Za prowadzenie tego za was? Administracja i tak ma wystarczająco dużo roboty. Sami wiecie, że czasem na wprowadzenie potrzebnych zmian na serwerach trzeba czekać (zbyt) długo, a co dopiero gdyby miała się rozdrabniać na dodatkowe inicjatywy. Admini to też ludzie, którzy mają swoje obowiązki. Często z racji wieku nawet więcej niż typowy gracz SG. Chcecie coś zrobić, to róbcie, ale im pozwólcie gospodarować czasem na tyle efektywnie, na ile potrafią. Wtedy w odpowiedniej chwili wezmą na warsztat problemy w danym momencie istotne. Rzucanie pomysłem z hasłem "zróbcie to" nie jest sztuką. Dopiero realizacja przynosi efekty w postaci nabycia umiejętności, zaskarbienia sobie szacunku itd.

@Up

Image1.png

Uwielbiam osoby czepiające się gramatyki, które same robią błędy ];->

DragonFly, Kare, raver i 1 inny lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam nadzieję, że ktoś się zgłosi, już pisałem do kilku ludzi ale uważają, że nie mają weny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

do mnie nikt nie napisał a kilka(nascie) postów wyżej napisałem ze moge pomoc przy radiu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głosuję na Ciebie Chester, będziesz dzwonił do ludzi w bardzo nietypowej sprawie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz to już sam musiałbyś poprowadzić te radio, bo wszyscy Ci chętni powyżej, przestali się interesować tematem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no wlasnie... a tyle krzyku bylo o radio... ale i tak bym to zrobil jako prywatne i tylko link dla chetnych (nie do wiadomosci publicznej) zeby nie bylo komercyjnie

odswieżam temat i zapraszam wszystkich chetnych którzy chcą spróbowac swoich sił jako prezenter radiowy :) nie sa wymagane zadne super umiejestnosci wystarczy mikrofon (nie szumiący) i troche zbioru muzycznego oraz jak to zawsze bywa checi i czas :) każdy chetny niech mi napisze PM-a lub odpisze tu ostatecznie ts3! swoje dane kontaktowe a ja sie odezwę.

Edytowane przez Chester

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie chyba coś ,źle zrozumieli ponieważ ja tylko zapronowałem/dałem pomysł ale nie mówiłem ,że będe w tym brał udział ani chciał za to żadnych laurów.

Chciałem jedynie przedstawić fajny pomysł ,który byście spełnili wy a ja co najwyżej byłbym dumny z swojego pomysłu i nic więcej bym nie chciał dlatego uważam mówienie ,że czekam na gotowe ,żeby się zebrać laury za nic jest błędne ! Powiem to jeszcze raz ja nie rozpocząłem projektu i nic tych rzeczy a tylko zgłosiłem pomysł ,który mógłby się wam spodobać.

11733452_973759709354917_1689107108_n.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
O 26.12.2015 o 22:14, Kraku200 napisał:

Dziękuję za przypomnienie sadysta o tematach i już się za to biorę !

Aha, czyli to napisałeś tylko po to, aby nas zmylić? Szprytne posunięcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodziło mi o mój błąd w poście ale nie poprawiłem go bo nie potrafiłem edytować postu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta