Qiro

Kilka propozycji

15 posts in this topic

Proponuje dodać votekick, voteban, votemute, wgrać pluginy odpowiadające za ping i afkowanie oraz mapy z hostami dać tylko do nominate.

Jako ze nie mogę zedytować posta pisze kolejnego

W czasie zmiany map czasami wywala z serwera z powodu rezerwacji slotów choć ja grałem najdłużej

Ogólnie plugin do afk przydał by się ale, wydaje mi się że był on przyczyną 'wywalania' serwera dlatego go usunięto więc to raczej odpada.

Votekick był na serwerze i bodajże dalej jest.

A z votemute votegag itp. tak szczerze trzeba dużą ilosć głosów i większosć graczy ma po porostu gdzies to czy w drugiej drużynie jest ktos kto zasługuje na mute/gag lecz, można go dodać.

Votekick jest zablokowany, skoro nie można wgrać anty afk to proponuje żeby votekick był ustawiony na mniej więcej 30% osób z drużyny.

Afk manager kiedyś był i działał więc może jakaś wadliwa wersja była, zakładam że niedługo znowu pojawi się na serverze a co do votekick nie jestem przekonany, za dużo trolli na servie.

Na razie administracja jest zawalona sesją, więc jakichkolwiek decyzji i działań możecie się spodziewać za jakieś 2 tygodnie.

Na chwilę obecną do końca sesji prace nad serwerem będą spowolnione.

Cierpliwości. Administracji również zależy na tym, by serwery działały jak najsprawniej, a rozgrywka była możliwie najbardziej satysfakcjonująca. Niestety ograniczeniami wydajności pracy są inne obowiązki, które czasem mają wyższy priorytet.

Utworzyłem temat 18 i nadal nie widzę zmian lub komentarzy osób decydujących o serwerze a takie rzeczy jak votekick czy anty afk to podstawa na "każdym" serwerze wiec nie wiem jak mam zachować cierpliwy tym bardziej ze widzę takie coś 24.07.2015 wyłączony Afk Manager, od tego czasu macie obowiązki które wykluczają was z serwera? Skoro administracja wiedziała o sesji czemu nie zajęli się glosowaniami wcześniej żeby przygotować serwer na czas nieobecności adminów? Przez krotki okres grania na serwerze widziałem tylko jednego admina którego zresztą wolałbym zapomnieć.

Edytowane przez Qiro
Emipod lubi to

Czy mógłbym więdzieć którego z adminów chciałbys zapomnieć? Od kiedy został dodany afk manager serwer resetował się od czasu do czasu gdy pozbyto się afk managera problem również znikł.

Admnistracja niezawsze ma czas żeby pilonwać serwera ja jestem jednym z bardziej aktwywnych adminów i moim zdaniem votekick jest niepotrzebny ponieważ na serwerze gra dużo graczy którzy trollują i powiedzą "dawać kickniemy go bo nie ogarnia", z kolei gdy ktos jest afk to większosc osób ma to gdzies i napisze na czacie AFK czy cos takeigo. Zastanów się czy jest to twoim zdaniem potrzebne?

Afk manager został usunięty w lipcu i trochę rzeczy się zmieniło, jak ktoś nie umie go ustawić lub wybrał wadliwa wersję to może poprosić o pomoc bo jakoś na innych serwerach działa normalnie. Sobota wieczór to czas w którym admini powinni być, szkoda ze ich nie było i były osoby które utrudniały grę i nie dało się z nimi nic zrobić. Nie wiem dlaczego uważasz że większość graczy to trolle...

Powinieneś się zastanowić co się dzieje przez graczy afk ale  że widać że masz z tym trudności, to ci pomogę:

• Zajmują sloty
  • Burzą balans drużyn
  • Gra staje się wolniejsza

I chyba zapomniałeś ze w swoim pierwszym poście jesteś na tak ;)

Edytowane przez Qiro

Techniczni mowili ze po sesjii wszystko ogarna. A co do braku administracji to niech aplikuje wiecej osob. Wieksza szansa bedzie nato ze ktos w grze sie pojawi zawsze.

Hm...

Po części rozumiem Twoją irytację, jednak nie bardzo rozumiem powodu. Dlaczego? Od początku czerwca, na serwerze znajduje się zarówno afk manager, high ping kicker, jak i głosowania: votekick, voteban, votemute. Jak widzisz od strony technicznej wszystko to, o co prosiłeś zostało zrobione.

Jeżeli chodzi o administrację to nikogo przecież nie zmuszę do pełnienia tej funkcji. Jest to funkcja w pełni darmowa, ale również dobrowolna i każdy kto spełnia minimalne wymagania może spróbować swoich sił, ale nic na siłę...

Pozdrawiam

Remzo.

Wgraliście jakaś fałszywkę - nie reaguje jeśli są wielkie litery, / i ! oraz nie pokazuje liczby głosów oddanych na gracza (np. 3/8).

High ping proponuje edytować żeby kickal po 30s bo teraz chyba tylko sprawdza na początku rundy.

I wywalić niektóre mapy tylko do nominate.

Edytowane przez Qiro

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz