Vartor

Powód Bana.

4 posts in this topic

Witam.Chciałbym dowiedzieć się dlaczego zostałem zbanowany.You are banned permanently. Reason: "Pozdrawiamy".Nie robiłem nic na szkodę serwera ts jak i sieci serwerów SG a zostałem zbanowany.Czy można to jakoś wyjaśnić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się kończy wpadanie na kanał na którym jest H@ i robienie sobie jaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razem z moimi znajomymi posiadamy internet od tego samego dostawcy.Nie moja wina,że jeden z nich ma porażenie mózgowe i zachowuje się jak idiota.Mamy takie same IP więc moja osoba w tym 2 inne zostały bezpodstawnie zbanowane tym bardziej,że jedna z nich dopiero co zapoznawała się z tym tsem.Jeżeli zajdzie taka potrzeba kolega może przeprosić przy wszystkich adminach.Możecie to nawet nagrać i wrzucić na YT.Tak czy siak ja i 2 moich znajomych nie ma z tym nic wspólnego tylko jeden z nich był niekochany przez rodziców i się tak zachowuje.Także proszę o odwołanie bana jeżeli jest to możliwe :)

DragonFly lubi to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

W filmie pt: "Ciało" Jest zabawna sytuacja. Mianowicie występuje tam postać/postacie - zrośniętych ze sobą 2 braci syjamskich. Jeden jest gnojem i gangsterem, ale ten drugi jest wzorowym obywatelem w opozycji do zachowania i poglądów tego pierwszego. Ten pierwszy (zły) dzięki temu drugiemu, ma całkowite przeświadczenie o swojej totalnej bezkarności... w końcu razem z nim musieli by zapuszkować niewinnego, wzorowego obywatela :D.

 

No to Ci dopiero dylemat moralny. "Rozmnażają" razem net, ale to ten zły narozrabiał ;) - a teraz jest na te "dobrze rozmnażane" konta oczywiście...

 

Rozmnażanie w naszym kraju nie jest przestępstwem. A "rozmnażanie" netu? Ciekawe co jeszcze potrafią "rozmnożyć"? Klucze do gier? Siebie? Kasę na ksero?

 

Pozdrawiam

dawre

 

Edit: Dodam tylko że "nieudolnie rozmnożeni" stali się w ostatnim czasie plagą naszego TS-a.

Edytowane przez dawre

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.