Skocz do zawartości
Vartor

Powód Bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Vartor   

Witam.Chciałbym dowiedzieć się dlaczego zostałem zbanowany.You are banned permanently. Reason: "Pozdrawiamy".Nie robiłem nic na szkodę serwera ts jak i sieci serwerów SG a zostałem zbanowany.Czy można to jakoś wyjaśnić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Vartor   

Razem z moimi znajomymi posiadamy internet od tego samego dostawcy.Nie moja wina,że jeden z nich ma porażenie mózgowe i zachowuje się jak idiota.Mamy takie same IP więc moja osoba w tym 2 inne zostały bezpodstawnie zbanowane tym bardziej,że jedna z nich dopiero co zapoznawała się z tym tsem.Jeżeli zajdzie taka potrzeba kolega może przeprosić przy wszystkich adminach.Możecie to nawet nagrać i wrzucić na YT.Tak czy siak ja i 2 moich znajomych nie ma z tym nic wspólnego tylko jeden z nich był niekochany przez rodziców i się tak zachowuje.Także proszę o odwołanie bana jeżeli jest to możliwe :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dawre   
Napisano (edytowane)

Witam

W filmie pt: "Ciało" Jest zabawna sytuacja. Mianowicie występuje tam postać/postacie - zrośniętych ze sobą 2 braci syjamskich. Jeden jest gnojem i gangsterem, ale ten drugi jest wzorowym obywatelem w opozycji do zachowania i poglądów tego pierwszego. Ten pierwszy (zły) dzięki temu drugiemu, ma całkowite przeświadczenie o swojej totalnej bezkarności... w końcu razem z nim musieli by zapuszkować niewinnego, wzorowego obywatela :D.

No to Ci dopiero dylemat moralny. "Rozmnażają" razem net, ale to ten zły narozrabiał ;) - a teraz jest na te "dobrze rozmnażane" konta oczywiście...

Rozmnażanie w naszym kraju nie jest przestępstwem. A "rozmnażanie" netu? Ciekawe co jeszcze potrafią "rozmnożyć"? Klucze do gier? Siebie? Kasę na ksero?

Pozdrawiam

dawre

Edit: Dodam tylko że "nieudolnie rozmnożeni" stali się w ostatnim czasie plagą naszego TS-a.

Edytowane przez dawre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.