Skocz do zawartości
Laki

Wspólne bicie noobów w tibii

Rekomendowane odpowiedzi

Laki   

Siema, na wstępie powiem, że wiem, że zostane za ten temat zjedzony, ale i tak spróbuje.

Szukam osób, które tak samo jak ja, dobrze wspominają lata, gdy rok dwutysięczny-x nie miał jeszcze w sobie liczby dziesiętnej, a w domu siedziało się hellenie, zapiekankach, i pociskało się w tibię.

Otóż z kolegami ostatnio znaleźliśmy bardzo fajny ots (Polski, 10x exp, 2x drop, item shop bez pacc), i szukamy takich samych fanatyków old-schoolowego grania, jak my. Każdy kto grał w tę gre, wie, że bardzo duża część sukcesu w tej grze to posiadanie ekipy, tudzież znalezienie sobie takiej, albowiem w innym przypadku nie ma nawet po co wychodzić na expa, bo wiecej z niego stracisz niż zyskasz.

Wymagamy tylko kultury, uczciwego grania bez auto-expiących botów (autopickup może być :P), oraz kilku godzin tygodniowo.

Oferujemy niedużo, bo wspólnie spędzony czas, dobrą zabawe i (jak w tytule) wspólne huncenie nobów ;)

Zainteresowanych proszę o wypowiedź pod tym tematem.

Pozdrawiam

Laki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dynamit   

Tibia Rulez :D zrobie konto i zgłaszam sie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
draksik   

Światłość Tibii przeminęła dawno temu. Z tego co wiem są na SG fanatycy, którzy grają na jakiś OTSach ze starymi wersjami gry. Niestety nie mogę przypomnieć sobie nicków.

Zawsze może poprosić Wodza o serwer :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
raver   
Napisano (edytowane)

Ja tam wole Altaron'a. Lecz po tym jak był reset serwera to przestałem grać.

Edytowane przez raver

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.