Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatniej godziny
 2. Witam, broni nie przetestowałem i raczej nie zdążę (chyba że jutro) ale podzielę sie opinia: - 3 broń może mieć kłopot jeśli będzie T, chyba że configi są ustawione na Inno Tylko. Ale to prowadzi do wykrycia T poprzez 2 strzały w niego... Niepotrzebny gadżet moim zdaniem. - Kamerki nie są aż tak popularne, a podłączenie kamery do gracza to już zbyt op moim zdaniem. No chyba że do sojuszniczego D będzie podpięta, ale tak to zbyt op i nie potrzebne. Reszta brzmi ciekawie ale nie wiem co robi 4 broń. Jest to coś w stylu idź ścieżką z punktu A do B i cofnij na punkt A?
 3. Dzisiaj
 4. <BR#1>Tornister

  Potwierdzam słowa @Szjdssa (może nie do końca potwierdzam, ale uważam je za wiarygodne, brzmi lepiej). Jak byłeś kiedyś na TTT i Cię zabiłem to do mnie napisałeś 'Za co?'. Odpisałem Ci po rundzie (nie zauważyłeś) I zacząłeś gadać bezsensowne rzeczy typu 'widać niski* poziom administracji na TTT' *nie pamiętam czy akurat mówił dokładnie o niskim poziomie, ale przekaz był mniej więcej taki Nie wiem co się na Breachu dzieje, ale lepsi kandydaci do administracji się znajdą, takie moje zdanie.
 5. Beta testy nowych broni

  Moim zdaniem 3 broń jest trochę dziwna, lecz po prostu nie będę jej używać ogólnie reszta jest dobra.
 6. Skarga Jan Matejko

  Osoba zostanie ukarana adekwatnie do popełnionego czynu.
 7. [Skarga] Exaver45 i V!p3333r

  Zamykam tą skargę na pana Exaver45 dowodów aż do dziś nie ma a kolega V1p333r niestety dostanie karę za popełniony czyn.
 8. [Ban] <BR#2> WOF Szkajerowniczy

  Ban upłynął, temat zamykam.
 9. Dzień dobry Dzisiaj zostaną wrzucone nowe bronie na nasz serwer: Działko dla detektywa- detektyw może zaznaczać na tabeli graczy. Oznaczenie jako zdrajca powoduje aktywację działka- strzela tylko do tej osoby https://www.youtube.com/watch?v=5pY-b5LYxx8 Zaawansowane kamerki dla detektywa, 3 zamiast jednej. Można przełączać się miedzy nimi, możliwość przyczepienia kamerki do gracza. https://www.youtube.com/watch?v=jhDXEJLcTQ8 Człowiek działko - dostajesz czerwonego deagle z 3 nabojami. Po trafieniu dwoma w innocenta zamienia się on w działko z 300 HP, nie może się ruszać ani mówić. https://www.youtube.com/watch?v=nB4vDj3Ev3w X Marks The Spot - skill Kunkki z Doty, po odpaleniu tego itema przez 10 sekund zostawiasz za sobą ślad, potem możesz wrócić na jego początek https://www.youtube.com/watch?v=keJlXNnD_f0 Proszę pamiętać, że bronie są w fazie testów i mogą zawierać błędy. Wszelkie nieprawidłowości proszę zgłaszać w tym temacie, bez zbędnego spamu. Pozdrawiam
 10. Br#2 Podanie o operatora

  Nie wiem czy to tylko Ja, lecz nie widzę byś grała na serverze przez miesiąc, może przez zmianę gametrackera. Rozumiem, że chciałabyś wesprzeć administrację, ale najpierw popraw aktywność (Tak, sam lepszy nie jestem..). Aktualnie jestem na NIE.
 11. <BR#1>Tornister

  Witam. Rzadko udzielam się na forum, mimo że często je przeglądam i mogę stwierdzić, że nie ma drugiej takiej osoby, która mnie tak bardzo irytuje. Masz brak dystansu do siebie, łatwo łapiesz prowokacje, sam twój awatar jest prowokujący i uważam ustawianie sobie dziewczyn, które próbują pokazać swoje "atuty" za dziecinne. Pamiętam jak raz odwiedziłeś TTT. Po tym, gdy cię raz zabiłem, zacząłeś się na mnie wydzierać, obrażać i wołać admina o slaya dla mnie. Nie jesteś osobą, która nadaje się na administratora, a nawet na zaufanego gracza, czy cokolwiek na tym breachu macie.
 12. Propozycja [BR#3]

  Nie sądzę by na #3 brakowało komend do spełniania swojej funkcji administracyjnej. Azus ma problem na wgranie addon'u !reportadmin, gdyż taki zabieg już był trochę czasu temu lecz po prostu nie udał się.
 13. <BR#1>Tornister

  Braku dystansu do czego ? do tego że typek nie ma co do robienia i się cały czas mnie czepia i wkur*** ?
 14. <BR#1>Tornister

  Wiadomości typu "DObra mam tego dośc. Jak moje podanie zostanie odrzucone to z automatu wychodze z forum i więc nigdy nie nie nie wejde chyba ze napisac skarge na kogoś gdy nie będzie admina co zbanuje jak mu dma na pv." chyba świadczą o braku dystansu, całkiem potrzebnego przy pracy administratora.
 15. <M> Adlino

  Podanie PRZYJĘTE,witamy w administracji .
 16. Br#2 Podanie o operatora

  Mogę być z tobą szczery? Te twoje "analizy" to zwykła kpina. Poznaj najpierw graczy, a potem ich oceniaj. Tak będzie najlepiej [Tak samo ten komentarz nie ma na celu urażenia ciebie] (Oraz ten komentarz nie ma nic do podania, aczkolwiek życzę szczęścia do dołączenia do administracji )
 17. Br#2 Podanie o operatora

  Jestem że tak powiem, restrykcyjny. Skoro pisze że 16 minimum to 16, nie naginam wymagań. Tak samo jak moje oceny pod podaniami - krótka analiza, wytknięcie błędów i werdykt. Jeśli ci sie nie podoba sposób w jaki oceniam podania, to nie mój problem. A ten komentarz nie ma nic wspólnego z danym podaniem. To tylko odpowiedz dla @Limbo Pozdro ~Death #Limbo ~~ Nie robiąc spamu to wiek jest preferowany a nie wymagany.
 18. <TTT> Vanish

  Podanie jest ładnie napisane, ale jak Alan napisał jest dużo administracji w tym momencie, bardzo często widuje Szisza lub jakbu, którzy są większość dnia NIE
 19. Br#2 Podanie o operatora

  -Słaba aktywność na serwerze co widać na GT. -Duże doświadczenie w czym ? W graniu na serwerze czy byciu administratorką ? Jestem neutral Dodam iż chodzę do klasy sportowej która ma 7-9 lekcji i mam lepsza aktywość od ciebie więc nie mam pojęcia czemu napisałaś o tym że się uczysz...
 20. Br#2 Podanie o operatora

  Nie wiem kogo ty potrzebujesz Death na stanowisko administracyjne, może od razu 20 latka hmmm ale ile ich będzie grać. Mój głos to neutral na wzgląd twojej aktywności Zostawiam link do gametrackera: GT
 21. Br#2 Podanie o operatora

  Witam - Za niski wiek - 2 bany to 2 bany ale miejmy nadzieje że się czegoś nauczyłaś Jestem neutralny. Pozdro ~Death
 22. Propozycja [BR#3]

  Jak dla mnie pomysł jest dobry ale trzeba też uważać na jedną rzecz: W końcu to serwer Vanillia, który (moim zdaniem) jest bardziej przyjazny dla graczy ze słabszymi komputerami (czytaj mnie) Tak samo mogę także pomóc w dodaniu nowych SCP (znajdowanie teksturek dla nich oraz tego typu rzeczy), jeśli oczywiście ten pomysł przejdzie
 23. 1. Wiek (preferowany >= 16) : 15 2. Adres e-mail : [email protected] 3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:0:221257967 http://steamcommunity.com/profiles/76561198402781662 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator? : Nie nie miałam ale jestem pewna że sobie poradzę. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty? : Chce być Operatorem ze względu na brak oraz rezygnacje wielu administratorów. Myślę że moja pomoc chętnie by się przydała na br#2 ze względu na brak operatorów jak i administratorów na tym serwerze. Uważam że powinnam zostać przyjęta z powodu dość dużego doświadczenia w br#2 jak i jego zasad. Mimo iż dostałam 2 bany z powodu złamania tego regulaminu to go przestrzegam i jestem świadoma moich czynów jak i innych graczy. Różni ludzie wchodzą na br#2 i większość z nich nie czyta regulaminu i popełnia błędy łamiąc regulamin. Mimo że są reporty to i tak gdy administrator wchodzi na serwer to sprawdza je ale nic nie robi bo gracze którzy byli związani z tym reportem opuścili serwer już dawno możliwe że już nie wrócą lub jak wrócą to administrator zapomina o tym. Byłabym ogólnie w godzinach wieczornych i nocnych gdyż w dzień jak i rano jest mało osób a ja się jeszcze uczę.
 24. [Plac Zabaw] nonejm

  Jestem na TAK. Często się widujemy na audiencji.
 25. Propozycja [BR#3]

  Jak pewnie niektórzy już zauważyli, serwer BR#3 od kilku dni jest "martwy" albo wchodzą na niego pojedyncze osoby. Mam pomysł, by z serwera BR#3 który w tej chwili jest serwerem "Vanilla" zrobić "custom". Nie chodzi mi o taki "custom" który jest na BR#1 czy BR#2 ale taki, który będzie się wyróżniał od innych serwerów. Na przykład (wszystkie rzeczy można uzgodnić) dodać nowe SCP, może i nowe klasy, oraz nowe komendy dla administracji jak dla mnie to jest trochę dziwne, że na BR#3 nie ma komendy !report. Oraz oczywiście czy będzie takie coś możliwe? @azuspl
 26. [Plac Zabaw] nonejm

  Wniosek? : Wszędzie gdzie grał to serwery upadły Nie no żarciuszek. Ogarnięty jestem na TAK
 27. Wczoraj
 28. <BR#2> adekkk

  Jestem zwyczajnie na NIE. Może nie jestem najaktywniejszy na #2, ale jak już jestem na serverze to nie idzie Cię spotkać. Może zwyczajnie nie wyrozniasz się z grona graczy. A co do "chce być operatorem próbnym" to powody takie 2/10, osobiście nie przepadam też za zbyt młodymi "operatorami" - piszczacymi gimnazjalistami, miałem dużo złych doświadczeń z takimi delikwentami. Tak samo jak kolega @snajper24, jak i reszta uczestników dyskusji - muszę przyczepić się do jakosci podania, która jest miernawa.. takie napisane na odwal.
 1. Pokaż więcej aktywności
×