Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. @mr_zagadka odbanowany w Liberation RX
 3. Hej mam pytanie. Dostałem Bana w Arma 3 na serwerze Strefa gier. Dostałem go za Bad Gaming. Chciałem się zapytać czy ten ban się anuluje ? Dostałem tego bana kiedy z kompanami chcieliśmy wrócić na spawn więc uznaliśmy że się wysadzimy w powietrze. Więc rzuciłem granatem, wtedy dostałem tego bana. Mój nick w arma 3. SteamID64: 76561198817114678
 4. to mozliwe, w przyszlym tygodniu sprawdze i zobaczymy
 5. Oczywiście, że na tak. Z jego sokolim wzrokiem, szóstym zmysłem i analizą sytuacji trwającą jednego heada ze scouta, jestem w stanie zobaczyć tego człowieka w szeregach administracji breacha.
 6. Widocznie musiałeś zabić paru innocentów jako innocent/detektyw i twoja karma spadła poniżej 700. Bana dostałeś na 12h. Musisz poczekać aż minie. Pozdrawiam.
 7. Dostałem bana za za niską karmę lecz nie zabijalem na pałe kazdego a na serwie siedzialem mysle ze ponad 2h Mój nick to mk
 8. Stworzenie MK w momencie pisania drugiego odwołania... JUST WOW ???? Miłego dnia wszystkim życzę i proszę o banowanie wszelkich kont Mateopodobnych!
 9. Earlier
 10. Dostałem bana za TK(team kill), ponieważ gdy się leczyłem przez przypadek postawiłem pod sobą minę i kliknąłem złą opcję po czym wybuchłem razem z dwójką znajomych, mogą to potwierdzić jeśli trzeba. SteamID64: 76561198290704638
 11. mateo to jeden z najlepszych graczy tego serwera i z pewnoscia zasluguje na unbana. Nieraz gralismy i smialismy sie razem z weebow (tych wyzej, ale rowniez i innych, my nie dyskryminujemy) czy tez innych podludzi. Myślę, że danie temu człowiekowi ostatniej szansy jest jak najbardziej zasluzone
 12. X odwołań i typ dalej nie wie kto dał mu bana xD. To tylko pokazuje jak bardzo się "zmieniłeś", dalej ukazując swój brak ogarnięcia i ciągle dając temu community powody, żebyś tego ub nie dostał. A wystarczyłoby napisać, że bana dostałeś z powodu prywatnej wendetty lakiego, która ni jak nie podchodzi pod bana słusznego i może jakiś kretyn by się za tobą postawił, but whatever, nikt Cię tu nie chcę.
 13. przeciwwskazania: - nikt szanujący się cie nie darzy jakąkolwiek sympatią wersja bez eufemizmu: chyba można zamykać
 14. 1. Nick, na który została nałożona kara: Mateo 2. Steam ID: STEAM_0:0:128476860 3. Administrator, który nałożył karę: WIZIO - chce otrzymać werdykt od osoby która nałożyła bana i wyznaczyła termin na minimum ROK od odwałania. 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:128476860&Submit 5. Opis sytuacji: Wyczerpałem temat w poprzednim odwołaniu. 6. Coś od siebie: Proszę aby werdykt wydała osoba banująca moje konto czyt "Wizio" - kazał mi napisać apelacje po minimum roku, jest już po ponad roku więc napisałem ją chciałbym uzyskać sensowną odpowiedź jakie są przeciwskazania w odbanowaniu mnie, dlaczego nie dostane drugiej szansy jak gorsze osoby ode mnie dostawały. Pozderki.
 15. Nie wiem, czy chodziło Ci o to nagranie, ale mam coś takiego >>click<<. Sam byłem przy tej sytuacji i pisałem o tym z autorem filmiku, nawet chyba zaalarmowałem administrację na czacie dla adminów, że coś może być na powietrzu. Jeśli chodzi o mnie, to poza tą akcją na filmie i tym, że dostałem od Ciebie perfekcyjne 180 na kładkach nic nie widziałem, ale iirc @Gerard aka Max Payne i @Sir. Danken Lore obserwowali Cię trochę na spectatorze, więc pewnie zebrali wystarczającą ilość dowodów po czym Gerard wlepił bana. Albo tak jak pisze Gepard w poprzednim odwołaniu, po prostu przyznałeś się do wspomagaczy Kreciqowi na privie, ale nie mnie to weryfikować
 16. 1. Nick, na który została nałożona kara: Jeff 2. Steam ID: STEAM_0:0:140940240 3. Administrator, który nałożył karę: Gerard123 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:140940240&advType=steamid&Submit 5. Opis sytuacji: Było to 3msc temu więc nie pamiętam jak było dokładnie. (chyba) Była to mapa rooftops i oczywiście jak na tę mapę przystało grałem praktycznie cały czas snajperką. Kilkanaście minut po mojej wspaniałej akcji w której zginąłem dostałem Bana za "HAXY". Stwierdziłem że to jakiś nieśmieszny żart bo jednak 1 kwietnia. Niestety jak się później okazało byłem w błędzie. Podobno było jakieś nagranie na moje HAXY ale po kilku prośbach do admina który mnie zbanował (i do [email protected]) o nagranie nie otrzymałem go. No cóż, napisałem odwołanie na szybko (w jakieś trzy minuty) ale zamiast dostać unbana, dostałem Bana na forum. I wtedy stwierdziłem, że robię sobie przerwę. Początkowo miała trwać 1msc, ale wydłużyła się do 3msc, bo nie wiedziałem co napisać. Nie wiedziałem nawet czy dostałem unbana czy nie więc co jakiś czas wchodziłem na serwer zobaczyć czy mogę grać. 6. Coś od siebie: Czy żałuje że haxowałem na ttt? Nie, bo tego nie robiłem. Czy obiecuje że nie będe więcej haxował? Nie, bo nigdy nie haxowałem w gmodzie. Tak naprawdę dalej nie wiem co napisać, i nie ważne ile bym nie czekał i ile bym nie myślał to i tak nie będe wiedział. Nie jestem nawet pewien czy HAXY nie zostały wpisane dla żartów a tak naprawdę dostałem bana za coś innego. Nie będę oceniał czy ban został nałożony słusznie czy nie, po prostu poczekam na zdanie administracji. Chciałbym powiedzieć że przepraszam, przepraszam szczerze za to co zrobiłem i za to czego nie zrobiłem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Moim zdaniem swoje odczekałem bo aż 3msc i to podczas koronaferii.
 17. Ja zamiescilem to na discordzie. Ban na miesiac to dlugi okres czasu osobiscie dla mnie 3 dni to dlugo ale no tak jak pisal I'maSheep to byl po prostu zart rozumiem ze nie byl smieszny ale wtedy byla bardzo luzna atmosfera i po prostu profesor poszedl troszeczke za daleko.
 18. Ban zostaje. Proszę nie nękać więcej moich kolegów z administracji w wiadomościach prywatnych.
 19. Można chłopakowi na próbę dać. Wie co się w okół niego dzieje, myśli, ogarnia. Jest miły i nie chodzi stadem z resztą adminów. Tak.
 20. Jak będziesz teraz wbijał usuń cheaty, będzie lepiej ci się grało. Pozdrawiam
 21. witam z tej strony wasz kochany administrator sprawa wygląda tak zgłoś się za miesiąc to ci coś tam skrócimy do tego twojego tygodnia dziękuje dobranoc
 22. Grać na serwerze możesz normalnie jak masz detebana. Jak wejdziesz na serwer to zgłoś się do admina żeby ci go zdjął. Pozdrawiam.
 23. Ban został już wcześniej zdjęty i był nadany przez pomyłkę. Przepraszamy za problemy i zapraszamy do ponownej gry. Pozdrawiam i zamykam.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...