Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Pesymista

  [Ban Pesymista]

  1. Nick, na który została nałożona kara: Kyle Broflovski 2. Steam ID: STEAM_0:1:43360992 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:43360992&advType=steamid 4. Opis sytuacji: Zostałem zbanowany za aimbot'a choć nigdy go nie używałem. Ban był według mnie nadany niesłusznie. 5. Coś od siebie: Po raz drugi pisze prośbę o unbana w tej sprawie. Odczekałem pół roku od ostatniej prośby, mam nadzieje, że to wystarczająco. Może to być dziwne, dlaczego dopiero po 3 latach próbuje zostać odbanowany, ale po prostu teraz mam ochotę wrócić do tej gry. Mogę obiecać, że jeśli zostanę odbanowany nie będzie żadnych dziwnych akcji z mojej strony na jakimkolwiek serwerze Strefy Gier.
 3. Dzisiaj
 4. 1. Nick, na który została nałożona kara: KJ315XD_Przyjaciel 2. Steam ID: 76561198386253757 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=KJ315XD&advType=name 4. Opis sytuacji: Nękałem 3 adminów, jednego admina obraziłem i dostałem przedłużenie od ~sniera nie wiem za co. 5. Coś od siebie: Przeprosiłem adminów, nauczkę dostałem na przyszłości i Wnioski wyciągnąłem. To mój ulubiony serwer nie wiem czemu mnie wtedy tak poniosło widocznie musiałem mieć wtedy zły dzień. Więc bardzo a to bardzo bym prosił o unbana lub chociaż skrócenie tego bana. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie.
 5. An!maL

  Fortnite Uratujmy Świat

  Ej siema ja chętnie pogram napisz na pw co i jak
 6. Wczoraj
 7. PutaMadre

  <BR#3> Zmiana

  Wywalcie bricza #3 i postawcie tpe.
 8. Grohiik Enarah

  <BR#3> Zmiana

  Serwer jest martwy i zepsuty. Dopóki będzie zepsuty, to będzie martwy, a póki będzie martwy, to raczej nie będzie priorytetem na liście napraw. Ja już straciłem nadzieję na powrót pięknego BR#3 i pogodziłem się z rzeczywistością. [*] A odnośnie tego pomysłu... No cóż, można to porównać do strzelania do trupa. Niby coś robisz, ale ani go nie ożywisz, ani nie sprawisz, że będzie bardziej martwy.
 9. Timon

  rtv votekick voteban

  W takim razie temat zamykam(?)
 10. Heroes

  rtv votekick voteban

  @TimonDobrze, że pytasz. Ogólnie jako najważniejsza osoba na strefie pozwalam, by było tak jak napisałeś.
 11. Timon

  rtv votekick voteban

  @Rzuf jeżeli chodzi o fakt kickowania zlej osoby - tak @Heroes jakie twoje zdanie względem tego co napisałem wyżej?
 12. Rzuf

  rtv votekick voteban

  @Timon a votekicki zostaną naprawione?
 13. Matrix1773

  <BR#3> Zmiana

  Powstrzymywać trolli od wchodzenia na pusty serwer?Świetny pomysł! Serwer stanie się martwy x2
 14. Arczi

  <BR#3> Zmiana

  "Serwer z otwartymi slotami jest martwy? Dajmy whitelistę na sloty, to załatwi nasze wszystkie problemy" ... Nie
 15. Tácõ

  <BR#3> Zmiana

  Będzie tak samo martwy jak teraz lol
 16. Timon

  rtv votekick voteban

  @[email protected] Rozrzucam na części pierwsze: 1 - Witam dziś grając sobie 1vs1 na placowym surfie wbiła 3 osoba na serwer i wpisała rtv co skutkowało zmianą mapy. 2 - Teraz odniosę się do reszty komend takich jak votemute voteban votekick 3 - Tak w ogóle to na mapach course, by mapa została zmieniona to rtv powinno wpisać 90% graczy Sprawę afk pluginu na razie zostawiam na bok (Ten plugin jest w fazie testów :) Odpowiedzi: 1 - Ewidentna QPA - Remzo z pomocą mojego nagminnego wiercenia w brzuchu chyba już poprawił, sprawdź przy następnej okazji. 2 - Wartości procentowe dla tych banów są defaultowe z pluginu, są one w miarę sensowne (kolejno 75, 80, 80)%, i są łatwo modyfikowalne z poziomu konfiguracji technicznej (ale nie są z poziomu konfiguracji mentalnej o czym niżej) Jeżeli mielibyśmy coś w tym zmieniać to musielibyśmy się wdać z wami jako graczami w dyskusje na to co jest właściwe (ile %), natomiast z uwagi na to że freevotebany sypały się garściami jest to coś co (raczej zrozumiecie) boimy się zmieniać bez głębszych przemyśleń (na razie nie mam pomysłu rozwiązania więc zostanę przy dyskusji) Być może tutaj jednak bardziej potrzebny jest ten plugin niż zmiana tych ustawień Zmiana w długości w żadnym wypadku nie wystąpi, te bany (votebany) mają być prewencyjne gdy nie ma admina, a nie zastępowe + kwestia tych freevotebanów o których wspomniałem wcześniej, to po prostu nie wchodzi w grę bo może zostać zbyt łatwo nadużyte (a raczej obrócone przeciw graczom). 3 - (⟃ ͜ʖ ⟄) nope. Zmień mentalność graczy a nie serwer jeżeli ci tak bardzo na tym zależy P.S. z uwagi na post wyżej: % głosów potrzebnych do RTV został zmieniony z 60% na 67% (co naprawi błąd z Ad. 1) To repost z uwagi na to żeby dać ostatnią odpowiedź bo trochę się temat zawirował dziwnie.
 17. Heroes

  rtv votekick voteban

  Ja proponuje zwiększenie wymaganych głosów z 51% do 65%. Może to spowodować bardziej przemyślany wybór podczas głosowania, oraz powstrzymać takie sytuację, że czasami w przeciągu 15-20min są grane 4 różne mapy gdyż ciągle jest dawane RTV. Oczywiście chodzi mi o rtv ogółem a nie tylko na najlepszym placowym trybie.
 18. nonejm

  Tło forum

  Temat umarł czy został olany? Dwa nowe tła wiosny nie czynią
 19. Salker©

  <BR#3> Zmiana

  Słyszałem co nieco o tym co ma się stać z br#3 więc mam propozycję przerobienia go na serwer breach whitelisted aby tylko grali tam gracze którzy nie trolują lub nie robią innych rzeczy na nie korzyść graczy lub ich rozgrywki. Uważam, że to był by dobry początek na spróbowanie czegoś nowego i przy okazji może mój pomysł na serwer by się przyjął.
 20. nonejm

  rtv votekick voteban

  @Jesus to podsumował. Utnę część dyskusji a mianowicie: -Nie będzie zmiany w długości votebanów -Nie zostanie usunięta komenda RTV na coursach. Afk - plugin jest w fazie testów Ilość głosów lub stosunek do zmiany mapy poprzez RTV - tu zachęcam do dyskusji bo widzę światełko w tunelu i chciałbym poznać Wasze propozycje.
 21. Alucardd

  [skarga] [2]

  Witam. Jako iż dotyczy to też mnie dam Ci krótkie wyjaśnienie. Jednakże proszę abyś zapoznał się z tym wyżej najpierw. Zacznijmy od tego iż jest punkt w regulaminie następujący 27. Zakaz wykorzystywania (exploitowania) błędów, bugów, niedociągnięć trybu, gry, mapy, pixelwalking'u itp. SCP-682 jak zdajesz sobie dobrze sprawe nie biega cały czas na "rage" tylko podczas użycia umiejętności która celowo zbugowałeś. Dałem Ci tylko slay mimo iż mogłem zbanować. Sam temat zamykam gdyż jest nie zgodny z wzorem
 22. EkstraZion

  [skarga] [2]

  Chciałem zgłosić skargę na członka ekipy gmod'a Alucardd za nieuczciwe potraktowanie mnie jako Scp-682 (Wielki Jaszczur). Zostałem zabity za pomocą komendy za ,,brak znajomości regulaminu" (Regulamin czytałem) lecz ze względu na to że regulamin mógł się zmienić to postanowiłem go przeczytać jeszcze raz. Po przeczytaniu regulaminu dalej nie wiem za co zostałem zabity. Na początku podejrzewałem exploit (27 punkt regulaminu) lecz tak samo gra prawie każdy więc to chyba raczej nie to. Mam nadzieję że ta sprawa rozwiąże się w miarę szybko
 23. Rzuf

  rtv votekick voteban

  Idąc Twoim tokiem myślenia, najlepiej bedzie gdy po votebanie gracz otrzyma perma, dla wielu bylby to "wielki" kaliber przestepstwa. pozdroooo
 24. Jesus

  rtv votekick voteban

  Prosta logika - krótsze kary za vote to będzie dla wielu 'mniejszy' kaliber przestępstwa (oj tam aj tam to tylko 30 minut) Pozdrawiam
 25. Rzuf

  rtv votekick voteban

  Proszę wytłumacz mi jak zmniejszona długość votebana ma wpłynąć na to, że będziemy wszystkich votebanować? Idąć Twoim tokiem myślenia(XD) że mamy zamiar wszystkich votebanowac, powinniśmy votebanować wszystkich TERAZ kiedy bany są DŁUŻSZE, a nie wtedy KIEDY będą KRÓTSZE. A czemu kiedy dłuższe? Myślę, że nie muszę tłumaczyć czemu, sam na to powineneś wpaść. pozdro, 300iq.
 26. nonejm

  rtv votekick voteban

  Ale co ma zmniejszenie długości banów do votebanowania się nawzajem? XD To że po zmniejszeniu długości votebana będziecie mieć w nosie skutki votebana i będziecie wszystkich votebanować. Już raz pokazaliście co potraficie.
 27. Rzuf

  rtv votekick voteban

  Ale co ma zmniejszenie długości banów do votebanowania się nawzajem? XD
 28. nonejm

  rtv votekick voteban

  RTV z coursów nie zniknie. Co innego kwestia być może przewartościowania procentów głosów przy np. 5 osobach na serwerze. Pytanie na ile pozwoli na to plugin. Co do AFK - będzie plugin dot. afk jednak jeszcze jest w fazie testów. Votebany - nie nie będą zmniejszone długości banów - będziecie się bawić w votowanie siebie na wzajem i to będzie nadużywane.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×