Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Na początku rundy Ten innocent,który mi ufał nie wiedział że jestem traitorem,gdy się rozeszliśmy powiedziałem mu że jestem traitorem,nie musiał mi wierzyć,odpowiedział ok,potem zaczołem mordować ludzi pod jego nieobecność aż zostały 3 osoby: ja mój kolega traitor i on,powiedziałem mu że został sam,wtedy niespodziewanie mój kolega traitor go zabił,kiedy chciałęm się z nim pojedynkować,a na koniec rundy dostałem niespodziewanego perm bana. 1.Nie nic mu nie kupiłem z sklepu traitora. 2.Tak on wiedział i mnie nie zabił,nie dał na mnie kos'a,ale ta kara chyba nie jest dla mnie?
 4. peszek

  [BAN] Tylkozombie

  Dlatego jest tu taki dział jak "skargi i odwołania" gdzie można wszystko sobie wyjaśnić. Nie wiem jak sytuacja wyglądała. Jeśli kupiłeś mu item traitora to jest karane druga sytuacja jeśli wiedział że jesteś T i cię nie zabił to też jest karane.
 5. Po obejrzeniu Demka z tej mapy stwierdzam ze oskarżony nie dawał nikomu "freeruna". Można tylko powiedziec ze baitował, zeby potem zabić na innej pułapce. Jednak Trollᵧₒᵤᶠᶸᶜᵏ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮ namawiał zeby zvotebanować gracza "Hanikena". Z kontekstu wydaję mi się ze chodzi tutaj o gracza "Henieq". Mój werdykt w sprawie tej skargi: Trollᵧₒᵤᶠᶸᶜᵏ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮ dostaje gaga na 6 godzin.
 6. AlanWake

  Propozycje i pomysły

  Propozycja: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=852160370 zamiana za Lee Enfield (sprawdzić czy ma hitboxy).
 7. sokowirowka

  [ban] JAnek

  No gracz już swoje odbył, nawet z nadwiązką. Janeczka nie znam długo, ale grałem z nim pare meczyków i jest gitem, więc nie widze sensu trzymania go dalej na banie skoro chciałby powrócić na placyk. Pamiętajcie Panowie, czas leczy rany...
 8. Laki

  [ban] CT JB

  Postanowienia licencyjne steam mówią o tym, że nie można udostępniać, przekazywać hasła, ani sprzedawać konta steam. W praktyce oznacza to że nie tylko zasługujesz na bana na PZ, ale także zasłużyłeś sobie na blokade konta STEAM.
 9. Nex17

  [Plac Zabaw] Nex

  Mimo to, dużo osób na serwerze poznałem łącznie z Tobą. Widywalem Cię na serwerze przez około tygodnia a potem się mijaliśmy, mimo to przeprowadziłeś że mną nie jeden dialog. Po drugie przeczytałem regulamin kilka razy i wiem jak go interpretować. Po trzecie mam duży staż bycia adminem, a dokładniej: -Admin na serwerze 4fun ponad miesiąc, bo został zamknięty -Admin na serwerze mg_course 2 miesiące. Nie jestem nim z powodu różnych zdań o właścicielu, dowodem były screeny jak oscamował innego gracza tego serwera. -Admin na serwerze deathrun prawie rok. Na serwerze zmienił się właściciel, a został nim człowiek, który nie nadawał się do tej roli.
 10. Ostatni tydzień
 11. Jakub Jakub ;)

  [Plac Zabaw] Nex

  Nie znam Cię, nigdy nie widziałem Cię na serwerze, twoj Total connection to około 3 dni. Jestem na NIE
 12. Nfz

  [ban] CT JB

  1. Nick w grze, na który została nałożona kara:Nfz albo na piesel200 2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:144847495 3. Link do bana na Sourcebans: nie ma na sourcebans 4. Na ile dostałeś bana i od kogo:Perm ban na ct na jailbreak 4. Opis sytuacji:kupiłem konto z tym więc 5. Coś od siebie: chciałbym unbana bo nie moja wina ze kupiłem konto z banem ;;P , w sumie to moja ale rozumiecie 6. Dlaczego akurat ja powinienem dostać unbana?:ponieważ ja na niego nie zasluguje
 13. Adas

  [Plac Zabaw] Nex

  Jestem na tak. Spoko gracz, aktywny na serwerze, przestrzega regulaminu.
 14. Adas

  Plac Zabaw Sam_Fart

  Jestem na tak. Pomocny, miły gracz. Przestrzega regulaminu, a na jailach konfidenci.
 15. 1.Nick na który została nałożona kara: Tylkozombie 2.Steam ID:[U:1:453899736] 3.Administrator który nałożył karę: Arczi 4.Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:226949868&advType=steamid&Submit Opis sytuacji: nie wydaje mi się że perm ban mi się należał,w powodzie było napisane że to "współpraca z inno" gdy byłem traitorem, komicznie to brzmi co nie? nie chciałem go zabić od razu (inno),chciałem go zostawić na koniec i się z nim pojedynkować na łomy,a to chyba nie jest karane? Ufał mi to czemu nie skorzystać?I skorzystałem,a dostałem za to perm bana,gdyby to był na 12 godzin to ok,ale dostałem perma 5.Coś od siebie:By uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji admini i moderatorzy powinni wyjaśnić sobie tą sytuację z "oskarżonymi",jak zwał tak zwał,a niewłaściwe bany,muty i gagi karać czasowym degradem albo zablokować dostęp do takich komend.
 16. Rzuf

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: mg_princess_circlecourse_x3 Powód: "Missing map maps\workshop\746619882\mg_princess_circlecourse_x3.bsp, disconnecting"
 17. Szisz

  [TTT] Cezary_PL

  Cezary to opanowany człowiek, który zna się na adminowaniu. Na tak.
 18. Kasia Tusk

  [ban] JAnek

  8 miesięcy! Mamma Mia! Szmat czasu spędzonego w czyśćcu, które zostały odpokutowane wzorowo jak to wyżej rzuf napisał. Janek był jednym z graczy najczęściej grających na serwerze i przyczyniającym się do dobrej atmosfery dlatego też jestem na TAK. Więksi zbrodniarze już kiedyś dostawali drugą szansę.
 19. 1. Nick osoby oskarżonej: Trollᵧₒᵤᶠᶸᶜᵏ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮ 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:31429009 3. Steam ID osoby zgłaszającej:STEAM_0:0:459223956 4. Przybliżona data zajścia: Środa ok. 17;45 5. Nazwa mapy:dethrun_aztecan_v5_go 6.. Opis sytuacji: Oskarżony na mapie Dethrun gdzie jest całkowity zakaz dawania freerun (Regulamin) postanowił sobie pobiegac po swoim spawnie i mieć gdzieś to ze inni gracze chcą pograc mape tak jak zawsze z przeszkodami. Mało to gdy mu o tym powiedziałem postanowił mnie Obrazic. (*DEAD* Trollᵧₒᵤᶠᶸᶜᵏ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮ : koles serio smierdzi) (teksty nie na poziomie) Po krótkiej chwili dał na mnie voteban i powiedział do innego gracza "*DEAD* Trollᵧₒᵤᶠᶸᶜᵏ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮ :banuj tego hanikena" (nawet zle napisał) 7.Coś od siebie: taka sytuacja z obrażaniem jest nie po raz pierwszy ani drugi.. wszystko "olewałem" ale to już za duzo razy sie powtarza. Więc postanowiem napisałem skargę zeby może ten gracz nauczył sie czegos w końcu i coś zrozumiał Pozdrawiam gracz Henieq
 20. Tácõ

  [TTT] Cezary_PL

  Ja tam ogólnie lubię Czarusia, więc jeżeli on dostanie admina to ja dostane bana, więc jak najbardziej na tak. W jego latach świetności często mnie szkalował za bricza.Ogólnie się sprawdzał zajebiście w swojej roli.
 21. Rzuf

  [ban] JAnek

  Zapomniałem wspomnieć o tym, że Janek nie wiedząc do końca za co ma perma w miarę grzecznie czekał te 8 miesięcy, by napisać odwołanie, nie bugował map i serwera z multikont, nie nasyłał jakichś dzieci na serwer, by psuły graczom rozgrywkę, nie próbował w żaden inny sposób zaszkodzić serwerowi tak jak to robili inni pernamentnie zbanowani gracze. Pozdrawiam, rzuf.
 22. xStrike!

  [ban] JAnek

  Od bana już dużo czasu więc wydaje mi się że Janek się zmienił i nie popełni takiego błędu drugi raz. Jestem za odbanowaniem gracza.
 23. Efox

  Plac Zabaw Sam_Fart

  Jestem za tym żebyś dostał admina. Jest to mój dobry przyjaciel. zawsze mogłem na niego liczyć. Kochany, miły, grzeczny, pomocny i uzależniony od komputera. Po prostu idealny do roli admina.
 24. bartoo339

  [ban] JAnek

  Myślę, że po tak długim czasie Janek przemyślał co zrobił. Poza tym zbanowanie go na nowo to nie jest jakis większy kłopot. Pozdrawiam, bartx00.
 25. Rzuf

  [ban] JAnek

  Rozumiem, że taki Asko za włamanie się na sourcebansy i ogólnie za całokształt ma zakaz wstępu na serwer, to samo z aksjerem i innymi, którzy mieli pieldyriard szans, które zmarnowali lub chcieli zmarnowac, ale! Tak szczerze nikt nie wie co zrobił janek(Oprócz admininistracji), aby *już nigdy nie dostać unbana na na placu *- Z tego co pamiętam takie lub podobne słowa(oczywiscie nie w formie bezokoliczna ) padły z ust Remza, gdy widział filmik, w którym do pewnego PatoStreamera został przesłany donate o treści "Je*ać Remza Je*ać Remza", osobą która wysłała tego donate, i która również(chyba) ma zakaz wjazdu na serwa jest Buchal. Każdy może wysłać takiego donate i podpisac się nawet jako Andrzej Duda, i czy to oznacza, ze to Prezydent RP wysłał takiego donejta? No wlasnie, nie. Ale w tym przypadku akurat wiemy kto to wysłał, ponieważ buchal nie ma problemu z przyznaniem sie do winy. Ale wracajac do tematu Janka. Znam już go od kilku lat i wiem, że jest on osobą impulsywną, więc nie mam pojęcia, tak samo jak on, co zrobił że jest traktowany jak osoby, które w większym stopniu zaszkodziły serwerowi niż on. Mówiąc, że jest, a w sumie bardziej, to był impulsywny(ostatnio się uspokoił xD) biorę pod uwagę to, że mógl zrobić jakąś głupote, ale tak jak wszyscy gracze, on i ja również nie mam pojęcia o co dokładnie chodzi. Dlatego proszę któregoś z administratorów o dokładne przedstawienie sytuacji, aby Janeczek miał jakąkolwiek szansę do obrony (No bo jakie są szanse na obronę, gdy oskarżony nie wie o co chodzi?) I nie zrozumcie mnie źle, pisząc iż nie wie o co chodzi, nie mowie że jest nie winny. Absolutnie. Po prostu musi wiedzieć o co dokładnie chodzi, aby móc się w jakikolwiek sposób obronić/wytłumaczyć/przeprosić, i liczyć na odpuszczenie grzechów. Mam nadzieję, że Administratorzy zdrowo podejdą do sprawy i dadzą szansę Janeczkowi na ustosunkowanie się do tego co "zrobił". Niech się dzieje wola Nieba. Amen. Pozdrawiam, rzuf.
 26. kreciq198

  [TTT] Cezary_PL

  Jest dobrym, niekonfliktowym graczem. Jego staż na serwerze jest ogromny i z pewnością wielu z Was go bardziej lub mniej kojarzy. Myślę,że przydałby się taka osoba, szczególnie jeśli Waszym zdaniem poprzednio się sprawdzał. Jestem na tak.
 27. Matelooooo

  [TTT] Cezary_PL

  W porządku gracz, sprawdził się na poprzedniej roli administratora. Jestem w stu procentach na TAK ; D
 28. Laki

  [TTT] Cezary_PL

  sprawdził sie poprzednio- jestem na tak.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×