Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. BezspornieNajlepszyGracz

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  [b]1. Nick, na który została nałożona kara: Opos2003 [b]2. Administrator, który nałożył karę: Cezary_pl [b]3. Steam ID: STEAM_0:1:63054303 [b]4. Opis sytuacji: Nadanie pernamentnego gaga ponad 4 miesiące temu, nadal nie wiem za co gdyż poprzedni wątek z moim banem został przedwcześnie zamknięty [b]5. Coś od siebie: proszę o jak najszybsze zdjęcie blokady głosowej Pozdrawiam BezspornieNajlepszyGraczTejGry
 4. Kajerky

  [PERMGAG] Kajersky

  Po pierwsze piesze to na forum i jest możliwość pomylenia przy wpisywaniu Steam id
 5. Slotek

  [PERMGAG] Kajersky

  Ale na którym serwerze kilka ich jest?Jak się da dostać gaga za nic?I kim ty jesteś? Ktoś odpowie na te pytania?
 6. Wygrana przez timeout Wygrana dla T
 7. Last week
 8. Kajerky

  [PERMGAG] Kajersky

  Odwołanie od Perm Gaga:1. Nick, na który została nałożona kara: Kajersky2. Steam ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198294122946/3. Opis sytuacji:Dostałem perm gaga z nikąd od chwili gdy weszłem na serwer4. Coś od siebie:Byłem u admin na serwerze a on mi powiedział ze mam gaga tylko że nie pisze czemu to powiedział mi by tu napiać.
 9. kreciq198

  [TTT] LupoFajnie

  Witam, ostatnio doszli nowi operatorzy i aktualnie w 90% na serwerze jest jakaś administracja. Co do podania to tak jak wcześniej wspomniałem bądź co bądź 11letni admin/operator moim zdaniem przez wielu graczy będzie lekceważony lub ignorowany. Na Twój plus jest fakt, że znasz regulamin i zazwyczaj go przestrzegasz, jednak w moim odczuciu wszelkiej maści konflikty na serwerze dla tak młodej osoby będą trudne do rozstrzygnięcia. Na serwerze potrzeba twardej ręki, która potrafi zapanować nad zoo, które czasem panuje. Nie zrozum mnie źle nic do Ciebie nie mam, po prostu uważam, że w administracji nie ma miejsca na osoby bez przebicia. Na NIE. Edit : osoby dające smutne reakcje, którym brakuje sensownych argumentów by napisać coś POZYTYWNEGO pod podaniem są poniżej krytki.
 10. Meme

  [TTT] LupoFajnie

  Oczywiście że na TAK, przyszłość serwera jest w jego rękach
 11. LupoFajnie

  [TTT] LupoFajnie

  1.Wiek (preferowany >= 16). 11 2.Adres e-mail. > [email protected] 3.Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:128541194 4.Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie nie byłem 5.Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Jestem dosyć aktywnym graczem i próbuje pomagać dla innych graczy, a że zdarzają się sytuacje kiedy nie ma adminów a ktoś na przykład nadużywa mikrofony. Drugi jest powód rezygnacji części administratorów i jest ich co raz mniej. Na serwerze mam zagrane ponad 500 godzin więc znam regulamin. Spora część graczy mnie przynajmniej kojarzy.
 12. edzio72

  Darmowe gry

  https://www.humblebundle.com/store/endless-space-collection-free-game
 13. Remzo

  Co dalej z placem?

  Nie wiem, wam się nudzi? Dokładnie w tym poście Jest napisane jak sytuacja wygląda. Będę miał czas to postawię serwer, nie będę miał to nie postawię. Napiszcie jeszcze 100 tematów co z placem i płaczcie, że nie odpisuję. Nie odpisuję bo nie mam nic do powiedzenia, chyba proste, nie?
 14. pomidor™

  Co dalej z placem?

  I still don't know what's going on. Pisałem coś o jakimś szacunku? ;o Fajnie, że bawi Cię moja postawa, bo najmniej mam do powiedzenia na temat przywrócenia serwera do życia i wszystko zależy od koloru #FF0000 😉 Strasznie dziecinne i męczące są Twoje posty, o podtekstach z d**y nie wspomnę, nie chce mi się tego czytać 🙂
 15. Jesus

  Co dalej z placem?

  Skoro wymagasz szacunku, to może okazcie szacunek też graczom, który liczą na JAKĄKOLWIEK odpowiedź z waszej strony ¯\_(ツ)_/¯ PS nie mam focha x D bawi mnie tylko twoja postawa, posty wiszą tygodniami, wystarczy, że ja coś napiszę i beng, odpowiedź w 24h. Przypadeggg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 16. pomidor™

  Co dalej z placem?

  Mówiłem już, że nie mam zamiaru wdawać się Tobą w żadne bezsensowne dyskusje. Po prostu sam po sobie pocisnąłeś, pisząc coś, co miało dogryźć obecnej administracji, a teraz zarzucasz mi, że wytykam Ci lenistwo, tylko nie wiem, w którym momencie to zrobiłem ;-D Bądźmy szczerzy, gdyby nie Remzo, to Placu nie byłoby już dawno, a Twój wkład od strony technicznej był dość znikomy, sam napisałeś, że nie ogarniałeś i nikt nie ma Ci tego za złe. Ja też jestem zielony w te klocki i dobrze mi z tym. Tyle w temacie. Na koniec prośba, przestań zachowywać się w taki sposób, jakbyś miał jakiegoś foszka, bo odnoszę wrażenie, że Twoje posty są jedynie po to, aby przedstawić administrację w czarnym świetle, mimo że sam ją kiedyś tworzyłeś.
 17. Jesus

  Co dalej z placem?

  Widocznie muszę srać do własnej kuwety, skoro to jest jedyna akcja która WAS zmusiła do odpowiedzi na temat. (swoją drogą fajnie po ponad roku dalej być persona non grata tutaj). Serio tak chcesz pogrywać pomidor? Mało czasu wsadziliśMY w ten serwer? A może mi powiesz, że mój poprzedni post mija się z prawdą? Szkoda trochę gadać, bo najbardziej chętna ekipa się już dawno rozeszła, a oczekiwania były spore. Wystarczyło dać znaka, że sprawa stoi/jest ruszona/umarła śmiercią naturalną. Pozdrawiam z gorących wakacji, ciao pico bello PS a co do tego jak było to z chęcią bym opowiedział bądź nawet wrzucił screeny, ale to będzie jak w tym żarcie o KGB - 'przyszliśmy popełnić Pana samobójstwo' (na SG). Nie byłem bez winy, nie byłem idealny - ba, z wiekiem widzę ile głupot robiłem. Jednak w tym się zawsze różniliśmy, jak coś robiłem, to ludzi otwarcie o tym informowałem. Natomiast wytykanie mi lenistwa ze strony technicznej jest co najmniej głupie, bo w logach na forum dot. updatów możesz nie raz zobaczyć mój nick. Co prawda mój wkład nie był może tak gigantyczny jak Remza czy Timona, ale tak tylko powiem, że ja się tego uczyłem OD ZERA. Po części piaskownica, po części poligon i metodami prób i błędów próbowałem do czegoś dojść. Wybacz, że nie wystarczyło mi cierpliwości i wolnego czasu by dojść do poziomu ostatniego [email protected] Eot.
 18. Remzo

  Co dalej z placem?

  Żeby być szczery. Tak, nastąpiła awaria serwera w efekcie czego poleciał system plików i wszystko zrobiło fruuuuuuu wodzu po powrocie z wakacji uruchomił maszynę i co prawda posiadam jakieś kopie i wszystkie pluginy, które były, jednak na chwilę obecną nie dysponuję czasem aby to poskładać. Nadmienię tylko, żebyście byli tego świadomi i potem nie marudzili - nawet jeżeli serwer powstanie, to będę starał się go zrobić jak najbardziej bezobsługowy, więc na jakiekolwiek updaty z ficzerami nie liczcie. Powtarzam, "jak powstanie", bo na razie jak patrzę na zachowanie niektórych osób to co raz bardziej oddalam się od myśli ogarnięcia tego.
 19. pomidor™

  Co dalej z placem?

  Ta? Mimo wszystko to i tak Remzo zajmował się sprawami technicznymi, nie Jesus ;-)
 20. PutaMadre

  Co dalej z placem?

  Problem jest w tym, że jak Jesus był [email protected] to serwer przynajmniej stał
 21. pomidor™

  Co dalej z placem?

  @Jesus, w tym momencie można powiedzieć, że srasz do własnej piaskownicy a po tylu latach spędzonych na Strefie nie powinieneś tego robić 😉 Chciałbym nadmienić, że Ty również pełniłeś funkcję Head Admina na serwerze, więc podczas Twojej kadencji też tak było? I nie, nie chcę shitstormu, ale zawiało ostrą hipokryzją. Co do serwera... Miałem przez ostatnie kilka miesięcy mało czasu, Timon i Remzo podobnie, dlatego nie będę osobiście zbytnio zabierał głosu w tej sprawie. Zobaczymy co da się zrobić. There is no ETA at this time 🙂
 22. Jesus

  Co dalej z placem?

  @Rzuf na nic innego chyba nie liczyłeś? Ile lat tu jesteś? Ja jestem na SG od bodajże 7 lat i jak było, tak jest. @tivo szybciej będzie, jak sam założysz od zera, poważnie. Ludzie chętni się znajdą, zarówno do rozkręcenia jak i grania. Pozdrawiam serdecznie, były członek administracji SG, J.
 23. Wizio

  [skarga] Kreciq

  Witam, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, mam zamiar powołać komisję, której zadaniem będzie obserwacja zachowania administratora. Na potrzebę śledztwa zmuszony jestem zamknąć skargę. Dalsze informacje pojawią się wkrótce. Pozdrawiam Wizio
 24. Rzuf

  Co dalej z placem?

  @tivo Zainteresowanie osób decyzyjnych jest niestety nikłe, a wystarczyłoby dodać krótki post i napisać jak się sprawy mają, a nie wchodzić codziennie na forum i udawać ze się nie widzi tematu olewając równocześnie osoby, które chcą zaoferować pomoc, oraz graczy czekających codziennie na powrót ich ulubionego serwera, na którym spędzili setki wspaniałych godzin. Pozdrawiam, Rzuf.
 25. Zukamedozu

  [ban] konrad lowca ravengerów

  Minęło sporo czasu od bana, co samo w sobie wiele razy skutkowało zdjęciem blokady, a no i Konrad to kozak z matematyki we no mi pomagaj czasem plz. Wierze, że jeśli dostanie szanse to jej nie zmarnuje, no i trochę uniezależni się od tego swojego pvb. odbanujcie go to już nie będę zabijał GOC jako SCP
 26. Cezary_PL

  Perm Gag oliwer1

  Witam. Unban. Pozdrawiam.
 27. oliwer1

  Perm Gag oliwer1

  1. oliwer1 2. Cezary 3.STEAM_0:1:148951863 4.Bana dostałem bardzo dawno nie pamiętam dokładnie wszystkiego co i jak, ale grałem sobie z kolegą bo zakupił sobie garry's moda, chciałem z nim pograć na trybie TTT, on jako nowy gracz nie wiedział jeszcze tak bardzo o co chodzi w tym trybie, więc mu mówiłem że np. Traitor to jest on itd. Ale nie robił RDM bo wiedział akurat że tak nie wolno, i wtedy jakiś gość wszedł na kolegi profil i zauważył że gramy razem i nas zgłosił, ale nikt inny się nas nie czepiał, nie stwarzaliśmy problemów. 5. Dostałem nauczkę za to, w wysokości perma bana serwery są świetne ale nie mogę na żadnym zagrać a to jest chociaż najbardziej ogarnięty, jeśli komuś przeszkodziłem aż tak bardzo w grze to przepraszam, mam nadzieje że moje odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie :) Pozdrawiam Administracje
 28. kreciq198

  [skarga] Kreciq

  Witam, każesz ziomkowi się zabić w odpowiedzi na reporta i dziwisz się, że dostajesz slayie? Piszesz raport o treści rdm na t i dziwisz się, że "winny" nie otrzymał slayi? Następnie robisz REVANGE RDMA i masz czelność pisać skargę? Fakt, że po moim wyjściu z serwer jakieś kilkadziesiąt minut później dostałeś bana od innego admina powinien mnie dziwić? Tak wiele pytań, a odpowiedź nasuwa się sama. Nie przeczytałeś regulaminu lub go nie zrozumiałeś, wchodzisz jako nowa osoba na serwer i jestes bardzo toksyczny, nie potrafisz napisac poprawnie reporta a następnie wylewasz swe żale na forum. Równie szybko jak zacząłeś tu grać to tak samo szybko skończyłeś. Nie pozdrawiam, Kreciq.
 1. Load more activity
×