Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/08/20 in all areas

 1. 11 points
  Sir. Danken Lore

  <BR> profesor

  Oczywiście, że na tak. Z jego sokolim wzrokiem, szóstym zmysłem i analizą sytuacji trwającą jednego heada ze scouta, jestem w stanie zobaczyć tego człowieka w szeregach administracji breacha.
 2. 9 points
  szabla101

  <TTT>szabla101

  1. Wiek (preferowany >= 16) - 16 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:0:466266605, discord: szabla#5409 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie byłam ani administratorem, ani operatorem. Nie posiadam żadnego doświadczenia. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Na SG aktualnie jest trochę administratorów i operatorów, jednak zdarza się, że przy obecnych kilkunastu osobach lub przy pełnym serwerze nie ma nikogo, kto by sprawdził reporty bądź wprowadził "porządek" wśród rozrabiających graczy, a trochę szkoda wołać kogoś, gdy chwilę temu poszedł :< (admini też ludzie, nie moga być 24/7 na serwie). Czemu powinnam zostać przyjęta: Wiem co się dzieje na strefie, znam regulamin i staram się go przestrzegać. Jak są osoby, które nie wiedzą czegoś, bądź nie rozumieją, to również staram się coś napisać, wytłumaczyć, chociaż wiele jest osób pomocnych, które od razu spieszą z odpowiedzią.
 3. 7 points
  Zuris

  [ban]Mateo

  mateo to jeden z najlepszych graczy tego serwera i z pewnoscia zasluguje na unbana. Nieraz gralismy i smialismy sie razem z weebow (tych wyzej, ale rowniez i innych, my nie dyskryminujemy) czy tez innych podludzi. Myślę, że danie temu człowiekowi ostatniej szansy jest jak najbardziej zasluzone
 4. 7 points
  szajbus

  <TTT> szajbus

  1. Wiek 18 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:79518204 DC:xSzajbuSx#1520 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Około 2 lata bycia adminem TTT, moja znajomość komend ULX może być trochę słaba ponieważ służbę zakończyłem w 2017 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Zostanie operatorem to tylko pierwszy krok mojego wieloetapowego planu przejęcie pozycji krecika, a tak bardziej na serio, na strefie spędzam 10-20 godzin tygodniowo często w godzinach w których nie ma obecnych adminów na serwerze, chcę pomóc utrzymać ład i porządek. Nie licząc lekko zakurzonej znajomości komend, znajomości regulaminu oraz przestrzeganie go (minus część o przeklinaniu) potrafię wyłapywać ghosterów i w kilku przypadkach wyłapane przeze mnie osoby dostały bany.
 5. 4 points
  kreciq198

  [ban]Mateo

  Stworzenie MK w momencie pisania drugiego odwołania... JUST WOW ???? Miłego dnia wszystkim życzę i proszę o banowanie wszelkich kont Mateopodobnych!
 6. 4 points
  gliniasz_apelacja1

  [ban]Mateo

  1. Nick, na który została nałożona kara: Mateo 2. Steam ID: STEAM_0:0:128476860 3. Administrator, który nałożył karę: WIZIO - chce otrzymać werdykt od osoby która nałożyła bana i wyznaczyła termin na minimum ROK od odwałania. 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:128476860&Submit 5. Opis sytuacji: Wyczerpałem temat w poprzednim odwołaniu. 6. Coś od siebie: Proszę aby werdykt wydała osoba banująca moje konto czyt "Wizio" - kazał mi napisać apelacje po minimum roku, jest już po ponad roku więc napisałem ją chciałbym uzyskać sensowną odpowiedź jakie są przeciwskazania w odbanowaniu mnie, dlaczego nie dostane drugiej szansy jak gorsze osoby ode mnie dostawały. Pozderki.
 7. 4 points
  szajbus

  Propozycje i pomysły

  Trochę ciekawsza propozycja, 60% dmg zadanego z pompy zostaje zwrócone w stronę osoby używającej tej broken broni.
 8. 4 points
  Szjdss

  Propozycje i pomysły

  Alternatywa: jeśli shattery zostaną usunięte, nie będzie problemu na tej mapie.
 9. 3 points
  Szjdss

  [ban]Mateo

  przeciwwskazania: - nikt szanujący się cie nie darzy jakąkolwiek sympatią wersja bez eufemizmu: chyba można zamykać
 10. 3 points
  Szjdss

  Propozycje i pomysły

  usuńcie szoguny
 11. 3 points
  Oliver Queen

  <ttt> Oliver Queen

  1. Wiek (preferowany >= 16). 15 2. Adres e-mail. Podam adminowi jak zostane przyjęty 3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:1:120111622 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Chciałbym zostać administratorem ponieważ jestem aktywną osobą na serwerze przykładem tego może być to że mam ponad 1000 godzin na nim i często jest tak że niema wtedy żadnego admina ani operatora a na przykład jest ktoś kto krzyczy lub nad używa mikrofonu i nie ma nikogo kto może dać gaga takiej osobie, tak samo z rdm'ami i wtedy nie ma kto takiej osobie dać slayów lub bana jak to jest mas rdm i wtedy trzeba pisać do jakiegoś admina i też częste takie może ich denerwować .
 12. 3 points
  Gaspcio

  BR#2 Bodzio

  Widzę że starasz się udowodnić, że się poprawiłeś nie poddając się w poprzez pisanie kolejny raz o uprawnienia, starając się pilnować porządku poprzez składanie reportów. Widzę również że w wielu aspektach twoje zachowanie poprawiło się natomiast są jeszcze takie w których musisz popracować nad sobą. Kończąc czuję że nie jestem jeszcze wstanie ci zaufać na tyle abyś dostał ponownie uprawnienia także podanie odrzucam.
 13. 2 points
  1. Nick, na który została nałożona kara:Mateo 2. Steam ID:STEAM_0:0:128476860 3. Administrator, który nałożył karę: Laki. 4. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:128476860&Submit 5. Opis sytuacji:Opis sytuacji jest oczywisty, w tamtym czasie byłem osobą toksyczną która mocno atakowała młodszych graczy - szczególnie młodszych graczy, co nie powinno mieć miejsca. To oczywiste że osoby młodsze popełniają błędy, no bo mogą dzieci dopiero uczą się świata i popełniają sporo błędów - dlaczego tak było nie wiem może to okres dojrzewania może zbyt serio traktowałem tą gre, nie potrafię tego wyjaśnić. Mogę jedynie przeprosić za takie zachowanie. 6. Coś od siebie: No oczywiście, wyrażam skruchę za swoje szczeniackie zachowanie które nie powinno mieć miejsca. Oczywiście przepraszam wszystkich urażonych i osoby postronne które były tego świadkiem, jest to ponad półtora roku od bana - chce otrzymać drugą szanse żeby pokazać administracji serwera, jej właścicielowi że zmieniłem swoje zachowanie i już więcej nie będzie toksyczne w żadnym procencie. - Jedna szansa chyba dużo nie zmieni, są osoby banowane kilkukrotnie które wracały na serwer ale ponownie z niego wylatywały, ja nie dostałem ani jednej szansy. Pozdrawiam, no i też fajnie jakby moderator forum odniósł się do mojego bana tutaj zostawię discord do kontaktu: gliniasz#9609
 14. 2 points
  MajoR

  <TTT> szajbus

  Można chłopakowi na próbę dać. Wie co się w okół niego dzieje, myśli, ogarnia. Jest miły i nie chodzi stadem z resztą adminów. Tak.
 15. 2 points
  Stepic

  <TTT>Stepič

  1 Wiek: mam 14 lat i mutacje sądzę że nie jest on problemem w moim przypadku 2 Adres Email: [email protected] 3 Steam ID i namiary : STEAM_0:0:112642763 Discord: Stepic#0602 4 Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Mam doświadczenie jako administrator byłem nim przez 2 edycje innej serwerowni. Znam komendy umiem uzywać logi oraz RDM menager 5Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chce zostać administratorem sieci SG ponieważ czuje że mogę nim być mam na waszych serwerach (TTT 70h Breach 100 H) rozegrane dużo godzin i znam wasz regulamin pozatym zawsze przyda sie ktoś do sprawdzania reportów
 16. 2 points
  MajoR

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Grillowanie z Rudym.
 17. 2 points
  kreciq198

  Propozycje i pomysły

  Zbanowanie wszystkich osób używających wybuchającej apteczki do przemieszczania się do wyżej wymienionego miejsca.
 18. 2 points
  szajbus

  Propozycje i pomysły

  Dodanie strefy śmierci w oznaczonej części więzienia na goldenie lub usunięcie wybuchowej apteczki która umożliwia dostanie się tam.
 19. 2 points
  Cezary_PL

  <TTT>szabla101

  Jestem na Tak - Gra prawie codziennie. - Ogarnia regulamin. - Pomaga nowym graczom. Pozdrawiam
 20. 2 points
  kreciq198

  <ttt> Oliver Queen

  Ja to tylko tu zostawię i zamknę temat. Nie róbcie tak.
 21. 2 points
  MajoR

  Propozycje i pomysły

  Dodanie strefy palącej graczy na owym dachu na mapie ttt_terrortown Gracze wlatują tam propami i kampią przez co rundy są 20 razy dłuższe i żmudniejsze. https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1252512172301551941/4D5CD4D0D1491715B64DB5EA75313C065E690143/
 22. 2 points
  Gerard aka Max Payne

  [ban] krasnal_xd

  @krasnal_xdWystarczyło napisać normalnie reporta, a nie z treścią jaką Ty go wysłałeś ("Kur** Jeb***" 2x). W większości przypadków jesteśmy w stanie wyłapać każdy propkill, nawet taki który bezpośrednio nie wyświetla się w logach. Po drugie, jak już wyżej wspomniałem za pierwszą obrazę w reporcie dałem Ci 3 slaye, jednak nie minęła nawet runda od sprawdzenia reporta a zdążyłeś dokładnie tak samo napisać kolejnego reporta do innego gracza, więc szybko zmieniłem kare na bana. W całej tej sytuacji pomyślę nad zmianą długości bana... oczywiście na dłuższą. Nie potrafisz się zachować, zero skruchy z Twojej strony a do tego marnie próbujesz kłamać, gratulacje. Ban przedłużony, temat zamykam.
 23. 2 points
  skate036

  [Skarga] Helsinki

  Witam Skoro skarga jest na mnie trzeba się wypowiedzieć. Z powodu że nie opisałeś sytuacji ja to zrobię, więc zaczęło się od mojego spawnu z gocami gdzie zostałem zabity przed ulepszeniem broni, po tym zapytałem graczy którzy nie brali udziału w rozgrywce kto się dokładnie tego dopuścił po czym wskazano mi ciebie i dwóch innych graczy, dostaliście po slayu po którym spytałem się dlaczego dopuściliście się spawnkillu, dwóch graczy się przyznało i ty powiedziałeś że nie brałeś w tym udziału i miałeś shotguna, z powodu że nie słyszałem żadnych strzałów z wcześniej wymienionej broni przeprosiłem cię i do tego powiedziałem że dostałem błędne informacje, ty za to narzuciłeś mi nadużywanie komend i napisałeś na mnie reporta, po chwili rozmów na czacie głosowym gdzie próbowałem się z tobą porozumieć rudolf wziął tego reporta i powiedział mi że z tobą pogada i żebym poszedł robić reporty, kiedy rudolf z tobą rozmawiał wspomniał ci o logach po czym ponoć chwile sobie pogadaliście gdzie rudolf powiedział mi że chcesz sobie ze mną jeszcze pogadać, po tym jak cię do siebie teleportowałem zacząłeś mocno wypominać mi logi, zasugerowałem że mam problem z logami gdzie próbowałem jeszcze to sprawdzić wraz z pomocą rudolfa gdzie nadal logi ukazywały mi się z godziny 17-19 a sam rudolf przyznał że logi są strasznie zbagowane i czasami nie pokazują aktualnych, ty za to mając to gdzieś powiedziałeś że nie wiesz dlaczego jestem w tej administracji i kiedy opisałem krótko to co działo się po twoim slayu na czacie głosowym chciałeś mi wmówić że nie dostałeś ode mnie żadnych przeprosin, po tym jak skończyłem mówić uznałeś że cię to nie przekonuje i się zastanawiasz nad tą skargą, kończąc powiedziałem że mnie to nie obchodzi czy napiszesz na mnie skargę i odesłałem cię na miejsce. Szczerze mam gdzieś twoje ignoranckie zachowanie gdzie przez całą tą sprawę miałeś gdzieś moje zdanie i próbowałeś narzucić swoją racje i jaki to ja jestem zły admin który jedyne co robi to nadużywa swoich uprawnień, kłamiąc mi prosto w twarz i wyjmując zdania z kontekstu sprawiłeś że dawno jesteś na tej gorszej pozycji choć nadal nie rozumiem dlaczego piszesz skarge za slaya. Jak narazie tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam Skejt.
 24. 2 points
  Heroes

  Problem z słuchawkami

  Jak nie używasz mikrofonu to po prostu noś je na odwrót i problem zniknie.
 25. 2 points
  kreciq198

  Strefowa Sala Sław (SSS)

  Witam wszystkich zgromadzonych, postanowiłem otworzyć strefową salę sław i aktualizować ją wraz z nowymi wybitnymi jednostkami na naszym kochanym serwerze. Zapewne spytacie kto może do takiej sali sław należeć? Otóż osoby, które w przeciągu jednej mapy uzyskały co najmniej 100 punktów, więc wystarczy, że wyślesz mi screena wraz z Twoim wynikiem, datą oraz mapą graną w tym czasie i zostaniesz w niej umieszczony. Pozdrawiam i gratuluję przyszłym "wygranym". Strefowa Sala Sław : @Gerard aka Max Payne - 23.08.2019r., mapa ttt_minecraftcity, liczba punktów : 129 @Gerard aka Max Payne - 25.08.2019r., mapa ttt_skyscraper, liczba punktów : 123 @Zajuu - 27.08.2019r., mapa ttt_67thway, liczba punktów : 112 @Zajuu - 27.08.2019r., mapa ttt_goldenplix prison, liczba punktów : 101 @WuruKatte - 27.08.2019r., mapa ttt_cod_stalingrad, liczba punktów : 127 @bartosz.korz - 25.09.2019r., mapa ttt_cod_stalingrad, liczba punktów :112 @Tomislav - 29.10.2019r., mapa ttt_goldenplix prison, liczba punktów : 101 @kreciq198 - 03.11.2019r., mapa ttt_minecrafcity, liczba punktów : 102 @TropiK - 22.12.2019r., mapa ttt_plaza_b7, liczba punktów : 105 @Tomislav - 23.12.2019r., mapa ttt_minecraftcity, liczba punktów : 104 @Batumen - 24.12.2019r., mapa ttt_simple_fixd, liczba punktów : 116 @Tomislav - 29.12.2019r., mapa ttt_minecraftcity, liczba punktów : 103 @Zajuu - 02.01.2020r., mapa ttt_minecraftdolls, liczba punktów : 145 @Tomislav - 11.01.2020r., mapa ttt_forest_final, liczba punktów : 105 @Tácõ - 19.01.2020r., mapa ttt_aircraft, liczba punktów : 100 @Meme - 02.02.2020r., mapa ttt_christmas_pool, liczba punktów : 112 @MajoR - 16.02.2020r., mapa ttt_cod_stalingrad, liczba punktów : 101 @Zajuu - 22.02.2020r., mapa ttt_minecraftcity, liczba punktów : 108 @TropiK - 21.03.2020r., mapa ttt_minecraftcity, liczba punktów : 112 @Zajuu - 24.03.2020r., mapa ttt_cod_stalingrad, liczba punktów : 106 @Krzaczkowa Świnka - 10.04.2020r., mapa ttt_simple_fixd, liczba punktów : 102 @Krzaczkowa Świnka - 12.04.2020r., mapa ttt_minecraft_b5, liczba punktów : 104 @Krzaczkowa Świnka - 14.04.2020r., mapa ttt_goldenplix prison, liczba punktów : 131 @Krzaczkowa Świnka - 21.04.2020r., mapa ttt_transition_a5, liczba punktów : 109 @Krzaczkowa Świnka - 24.04.2020r., mapa ttt_metroplolis, liczba punktów : 115 @Krzaczkowa Świnka - 24.04.2020r., mapa ttt_cod_stalingrad, liczba punktów : 106 @el smierdzielo - 24.04.2020r., mapa ttt_whitehouse, liczba punktów : 110 @Krzaczkowa Świnka - 25.04.2020r., mapa ttt_crummycradle, liczba punktów : 100 @Krzaczkowa Świnka - 28.04.2020r., mapa ttt_mc_mineshaft, liczba punktów : 115 @Krzaczkowa Świnka - 06.05.2020r., mapa ttt_trinity_church, liczba punktów : 112 @Krzaczkowa Świnka - 06.05.2020r., mapa ttt_museum_heist_v6, liczba punktów : 111 @.RUdY. - 08.06.2020r., mapa ttt_metropolis, liczba punktów : 107 @Gerard aka Max Payne - 18.06.2020r., mapa ttt_community_bowling, liczba punktów : 122 @edzio72 - 22.06.2020r., mapa ttt_mc_mineshaft, liczba punktów : 111 @Krzaczkowa Świnka - 26.06.2020r., mapa ttt_dols, liczba punktów : 105 @Jokkers - 26.06.2020r., mapa ttt_dols, liczba punktów : 106 @Krzaczkowa Świnka - 29.06.2020r., mapa ttt_67thway, liczba punktów : 101 @szajbus - 30.06.2020r., mapa ttt_craftroom_v3_d2, liczba punktów : 114 @Krzaczkowa Świnka - 01.07.2020r., mapa ttt_minecraft_b5, liczba punktów : 123 @Krzaczkowa Świnka - 03.07.2020r., mapa ttt_aircraft_v1b, liczba punktów : 101 @Krzaczkowa Świnka - 05.07.2020r., mapa ttt_67thway, liczba punktów : 101 @Czeslawwieslaw - 06.07.2020r., mapa ttt_metropolis, liczba punktów : 109
 26. 1 point
  profesol

  <BR> profesor

  1 15 2 [email protected] 3 STEAM_0:0:142105688 discord profesor #8748 4 Nie byłem nigdy administratorem i nie mam żadnych doświadczeń 5 Chce zostać administratorem na serwerze ponieważ dużo gram w momentach w których niema żadnych operatorów na serwerze i ludzie nagminnie łamią regulamin psując grę innym graczom. Kolejnym powodem dla którego chce dostać uprawnienia jest to, że chce zdobyć doświadczenie jako operator. Ostatnim powodem jest to ,że lubię grać na serwerze i chce pomóc administracij serwera. 6https://www.gametracker.com/player/profesor/193.110.121.82:2302/ (link do starej maszyny ponieważ niemoge wejść na nową ale jestem aktywny :D)
 27. 1 point
  azuspl

  Breach: Remaster 3.0 - postępy

  Tutaj są wypisywane informacje na temat postępu trybu. *Temat będzie aktualizowany wraz z postępem aktualizacji FILMIKI Z WERSJI ALPHA BREACHA 3.0: Breach: Remaster 3.0 AKTUALNY STAN: WPROWADZANIE AKTUALIZACJI - 95,90% - Nowe działanie ulepszarki - Nowa mapa - Bodygroup przycisków na drzwiach - Nowy system powitania na serwerze - Nowy system pokazywania gdy ktoś rozmawia/pisze - Od teraz bierze staminę również za skakanie (ludzie wykorzystywali do bunnyhopa i tym podobnych) - Od teraz mamy pokazane jako Chaos czy dany Szpieg CI to nasz sojusznik - Widoczność poziomu agresji SCP 082 - Nowy system chodzenia (będąc rannym oraz zwyczajny styl) - Nowa latarka - Nowe rozpoczęcie rundy jako GOC, NTF oraz CI - Nowe zakończenia rund dla klas postaci - Nowy rodzaj apteczki - Nowe, ulepszone radio - Animacje Gracza mającego karabin - Nowe animacje Zombie - Nerf Adrenaliny - SCP 372 bierze świadomość (błąd był) - SCP 457 leczy się za podpalenie (od 3-6hp) - Dodano monitor Omega Warhead - Poprawiono licznik Omega Warhead - Możliwość wyłączenia wybuchu Omegi - Rzeczywisty wybuch omegi Warhead, zamiast overleya na ekranie - Wszystkie modele postaci zostały zdekompilowane, edytowano ich kości oraz skompilowano ponownie, aby każda z nich miała animacje - Zmiana koloru pasków amunicji na hudzie - Nowe jednostki wsparcia (Snajper NTF i tym podobne..) - Nowy skin wsparcia Chaos (Niestety, poprzedniego nie byłem w stanie edytować, dodatkowo powodował spadki fps.) - Nowe dłonie u Zombie z pierwszej osoby (wraz z animacjami) - Nowe dźwięki Zombie - Nowe animacje biegu z rękoma (holdtype normal oraz passive) - Dodano SCP 1499 (Chwilowy teleport do specjalnego wymiaru, a po danym czasie wrócisz w poprzednie miejsce.) - Możliwość wezwania wsparcia wcześniej specjalnym urządzeniem znajdującym się w placówce (Maks. 3 użycia.) - Dodano nowe, specjalne Tesle - Progress Bar - Dodano kompatybilność do odbierania/dodawania staminy poprzez przedmioty - Dodano nowy rodzaj adrenaliny (Chwilowo powoduje, że stamina nam nie spada, dodatkowo dodaje nam trochę życia) - Bardzo potężna broń dezintegrująca "Gauss" (jedno użycie) - Mała animacja po założeniu pancerza - Dodano kluczyki samochodowe - Dodano przedmioty do picia, które odnawiają życie/staminę - Dodano Hamburgera, jako przedmiot leczący - Zwiększono prędkość SCP 106 podczas przechodzenia przez drzwi - Zwiększony resp maski gazowej - Dodano Gogle termowizyjne - Dodano prototyp Gogli termowizyjne - Dodano Gogle noktowizyjne (zielone) - Dodano specjalne Gogle noktowizyjne (niebieskie) - Dodano SCP 005 (Jednorazowe użycie) (otwiera każdy rodzaj drzwi/każdy przycisk bez potrzeby danej karty) - Dodano SCP 215 okulary ukazujące wrogów (zbyt długie noszenie grozi śmiercią.) - Dodano Syrygine (chwilowo nielimitowana stamina) - Po użyciu boosta do staminy, pasek zmienia się na niebieski - Po użyciu boosta do hp, pasek zmienia się na zielony - Dodano nową ikonkę mikrofonu - Dodano automaty z napojami. Aby użyć potrzebujemy specjalnych coinów, które możemy znaleźć po mapie (Napoje dodają bonus do staminy) - Dodano copper coin - Dodano silver coin - Dodano gold coin - Dodano stację do ulepszania broni (Zapobiegniemy ulepszaniu broni na maksa od razu na starcie rundy) (na mapie kilka stacyjek) - Nowy model SCP 049 - Od teraz jako NTF nie uleczymy trupa, którego Gracz stał się wsparciem - Kilka nowych animacji dla 049 - Nerf SCP 427 - Nowa, dodatkowa specjalna umiejętność dla SCP 049 (Chwilowy boost dla wszystkich zombie) - Nowe animacje powalenia dla 049 - Nowy system mrugania (Mrugamy szybciej) - Pasek mrugania będzie się zmieniał w zależności czy jesteśmy blisko scp 173 - Od teraz mrugamy jedynie gdy jest w pobliżu SCP 173 - Mała optymalizacja w renderze na ekranie - Mała poprawa przenoszenia oraz wyciągania przedmiotów w ekwipunku - Od teraz SCP 096 otwiera każde drzwi automatycznie podczas Rage (oprócz bram) - Poprawa ekranu SCP 096 - Pasek postępu do systemu rekontaminacji SCP - Od teraz jako widz, możemy sprawdzić kim jest Gracz naciskając 'E' - Poprawiono TargetID - Zmieniono TargetID, poprawiono czcionkę - Naprawiono działanie SCP 096 - Mały buff dla SCP 939, od teraz posiada umiejętność specjalną, dzięki której widzi chwilowo osoby mające poniżej 60 hp - Dodano Kanibala Klasy D (leczenie za jedzenie trupów) - Dodano po placówce monitory z informacjami - Ikonki poziomów w zależności od poziomu na scoreboard - Dodano alarm na początku rundy - Poprawiono/Ulepszono działanie świadomości - Dodano powitanie na serwerze - Wydłużono czas rozpoczęcia rundy - Nowy start rundy dla MTF - Poprawiono system rund (respienie Graczy) - Naprawiono kilka błędów z rundami - Nowy start rundy dla Naukowca - Poprawiono latarkę - Poprawiono ekran SCP 096 (ponownie) - Nowy start rundy dla SCP - Naprawiono widzenie dla SCP 939, usprawniono lekko jego kod - Od teraz Infiltrator może przebierać się również za trupy - Dodano dźwięki jedzenia dla Kanibala klasy D - Dodano nowy Interkom (lepsze działanie) - Od teraz Interkom działa dystansowo - Nowe działanie SCP 914 + interfejs - Dodano 5 nowych rodzajów pancerzy Hazmatu - Nowe dłonie hazmatu - Widok dłoni dla każdej z postaci - Dodano przebranie za naukowców - Progressbar do założenia pancerza - Ulepszono dłonie, od teraz pod przyciskiem R można zmienić animacje - Hitmarkery - Przyciszono dźwięki - Usunięto buldożer - Od teraz zamiast buldożera, Gracz jako SCP "niszczy" przycisk powodując otwarcie drzwi (dodany progressbar oraz dźwięki) - Od teraz jako SCP przyciski Bram niszczymy dłużej niż do zwyczajnych drzwi - Dodano menu główne trybu - Dodano wsparcie nowych pancerzy przeciw 049 oraz 106 - Kilka poprawek trybu - Usunięto poprzednie dźwięki tuptania - Nerf SCP 066 - SCP 049 od teraz nie może przemieniać ciała androida L1 oraz L2 - Dodano przerywanie niszczenia przycisku gdy jako SCP odejdziemy od niego - Poprawiono viewpos postaci - Losowe respy wsparcia w każdej rundzie + rzadsze respy wsparcia - Dodano nowy dźwięk wkraczania jednostek - Gruby Klasy D (HP z 290 na 180, buff prędkości z 0.60 na 0.94) - Nowy model SCP 500 (większy) - Od teraz pancerz przeciw elektryczności faktycznie działa na tesle - Naprawiono dłonie - Przenikliwy klasy d od teraz również wolniej przechodzi przez drzwi - EXP za ataki jako SCP 1048a - Nerf MTF RPG - Dźwięk paniki dla SCP 173 - Poprawa kodu z dystansem - Ikony nad głowami wsparcia jako widzowie - Buff dla przedmiotu SCP-3244-J - Całkowicie nowe działanie SCP 427 - Dodano nowe karty dostępu - Dodano animacje wyrzucania przedmiotów - Od teraz do plecaków nie są dodawane dłonie oraz identyfikatory - plecaki respią się obok Gracza, zamiast w nim - Zmiana dźwięków w plecaku - Od teraz karta respi się obok ciała postaci zamiast w ciele - Postacie reagują na strzał - Animacja przeglądania plecaka - Usunięto brak kolizji między Graczami (testowo) - Dodano bicie serca do przedmiotów na stamine - Naprawiono błąd z podnoszeniem przedmiotów do plecaka - Zmiana czcionki do niektórych przedmiotów - Naprawiono błąd z Omegą na koniec rundy - Naprawiono błąd z Zombie, które miały 100hp - Od teraz zombie podczas przemiany są niewrażliwe na ataki - Naprawiono odbieranie HP u zombie gdy są daleko od 049 + zwiększony dystans - Zwiększono resp wsparcia - Dodano wsparcie Ręki Węża - Od teraz G.O.C ma za zadanie zabić wszystkich - Ręka Węża ma za zadanie eskortować SCP - Naprawiono znaki w czcionce - Nowe dźwięki biegu dla uzbrojonych modeli - Nowy system kart dostępu - 19 kart dostępu + 1 dodatkowa dla wsparcia - Naprawiono dźwieki eskorty - Od teraz plecak można wyrzucić - SCP 173 buff z 2k hp do 3k - Dodano umiejętność dla dowódcy MTF zaznaczania celu dla reszty grupy - SCP od teraz nie będą się powtarzać - Naprawiono kilka błędów - Przesunięto ikonę mikrofonu - Usunięto menadżer MTF (Niepotrzebne, nikt nie używał, zastąpiony nowymi opcjami) - Od teraz ikonka kucania przy zmęczeniu jest czerwona - Usunięto zabijanie po wejściu na serwer (zobaczymy czy bez tego brak rozpoczynania rund dalej będzie) - Wsparcia od teraz respawnują się pojedynczo, typu: Sam Chaos, lub sama ręka węża itp.. - Dodano jednostkę wsparcia UIU - Naprawiono błędy - Usunięto kajdanki - Postacie od teraz patrzą w różne strony - Brak totalnego spowolnienia gdy stamina się skończy - Dodano chmury do skyboxa - Dodano system dnia i nocy (na podstawie aktualnej pory w Polsce) - Chromatyczny, intensywny ekran gdy coś wybuchnie obok nas, lub mamy mniejszą ilość hp - Cząsteczki krwi na broniach - Postacie noszą bronie na plecach (Maks. 1) - Nowe dźwięki wystrzałów - Nowe efekty pocisków - Kobiety oraz mężczyźni posiadają osobne dźwięki zmęczenia - Ulepszony base broni CW 2.0 - dodając INS2 - Usunięto wszystkie aktualne bronie - Usunięto wszystkie granaty - Dodano bronie z INS2 (lepsza optymalizacja, animacje, poprawione działanie) - Dodano precache modeli broni (Nie będzie już wczytywać podczas gry) - Dodano granaty z INS2 - Dodano dźwięki zranienia postaci - Zmiana dźwięków dekontaminacji SCP - Od teraz mężczyzna oraz kobieta wydają oddzielnie dźwięki podczas zranienia - Usunięto wyginanie kości (częste błędy) - Nowe dźwięki umierania, zamiast poprzednich + poprawione działanie - Optymalizacja kodu, usunięcie zbędnych śmieci - Poprawiono wygląd HUD'u + naprawiono kilka błędów - Poprzedni model SCP 173 - Nerf Hazmatu - Naprawiono błąd z SCP 527 - Usunięto przenikającego klasy D (służył dobrze, niestety na nowej mapie będzie zbyt mocny) - Zablokowano picie SCP 207 dla Androida Klasy D - Usunięto poprzednie modele G.O.C, zastąpiono nowymi modelami - Dodano modele U.I.U - Dostęp slotów do broni dla U.I.U oraz Ręki Węża - Zmiany w pancerzach - Usunięto Snajpera MTF (bezsensowna postać w placówce) - Usunięto MTF RPG (zastąpiony zostanie jako postać dla wsparcia) - Dodano MTF Guard - Dodano model dla Ręki Węża - Poprawa skinów NTF - Dodano nowy, oskryptowany helikopter (nigdy wiecej nie robię tego shitu) - Usunięto poprzednie pojazdy eskorty - Dodano nowy oskryptowany pojazd dla eskorty D przez Chaos - Usunięto .mdl z mapy - Usunięto błąd z kilkoma broniami podczas podnoszenia z plecaka - Dodano, aby po śmierci przebranie infla nie dało się podnieść - Dodano wsparcie, aby do danych pancerzy nie dało się używać przedmiotów - Nowy system komunikatów - Gruby Klasy D nie może zakładać pancerzy hazmatu - Różnorodne komunikaty wsparcia w zależności jakie wsparcie nadejdzie - Nerf SCP 5449-J - Zwiększony resp jako naukowiec - Dodano ulepszenia dla 19 kart dostępu do ulepszarki - Nowy Android Klasy D (Nie może używać boostujących przedmiotów, ani leczyć sie apteczkami, ale w zamian posiada nielimitowaną staminę oraz leczy sie bateriami) - Od teraz baterie służą również do leczenia dla Androida - Dodano aby Android nie mógł używać przedmiotów regeneracyjnych prócz baterii - Dodano komunikaty zabezpieczenia SCP - Nowy system ragdolli - Od teraz Ragdolle są po stronie serwera w pełni co da dla mnie większe możliwości - Limit Ragdolli do 25(najstarszy się usuwa) (zapobiegnie lagowaniu serwera - Limit czasu ragdolla do 450 sekund - Dodano umieranie z 1 osoby - Dodano informację z założeniem pancerza - Przyciemnienie ekranu na czarny gdy umrzemy - Po podniesieniu danego przedmiotu, nie da nam go od razu do ręki - Od teraz karty dostępu podnosimy automatycznie, jeśli w ekwipunku nie mamy innej karty - Dodano mgłę na zewnątrz gdy załączany jest warhead - Dodano powiadomienie gdy się zmęczymy - Poprawiono kod na niszczenie przycisku jako SCP - Przycisk zmienia z access granted na close - Poprawa nazwy MTF NTF - Dodano komunikaty dla wsparcia na typy obrażeń - Dodano rozpoczęcie rundy jako SCP - Dodano rozpoczęcie rundy jako MTF - Dodano rozpoczęcie rundy jako Chaos - Dodano rozpoczęcie rundy jako Wsparcie Chaosu - Dodano rozpoczęcie rundy jako Wsparcie G.O.C - Dodano rozpoczęcie rundy jako Wsparcie U.I.U - Dodano rozpoczęcie rundy jako Wsparcie Ręki Węża - Dodano rozpoczęcie rundy jako Naukowiec - Dodano rozpoczęcie rundy jako Klasa D - Dodano rozpoczęcie rundy jako Ochrona - Nowy system poruszania (Może być z początku trudny do ogarnięcia) - Zaaktualizowano nową mapę - Usunięto naukowca z gazem (denerwująca i niepotrzebna postać) - Usunięto tarczownika (Useless) - Poprawiono TargetID - Poprawka swepa dla 049 - Naprawiono wykryte błędy - Od teraz jako widzowie słyszymy również SCP - Dodano komunikaty w trybie (odświeżenie) - Zmiana rozpoczęcia rundy na 80 sekund - Nerf Naukowca Poziomu 3 - Małe poprawki z dźwiękami oraz omega warhead - Brak kolizji między SCP - Będąc w menu głównym, wszyscy Gracze w tle są wyciszeni (lokalnie) - Dodano nowy wygląd Voice chat'u - Optymalizacja (Usunięto, zoptymalizowano kod, zwiększając FPS) - Dodano oświetlenie na mapie (początek, zakończenie oraz koniec rundy) - Dodano czerwony alarm do Omegi warhead w placówce - Dodano generatory w placówce (5 generatorów) - Po włączeniu 5 Generatorów światło w placówce powraca - Dodano Inżyniera MTF (Może naprawiać generatory bez zużywania narzędzi + dostaje za to wiecej EXP) - Naprawiono Androida Klasy D2 - Naprawiono błąd z biciem SCP 173 przez Zombie ( i nie tylko ) - Naprawiono wykryte błędy - Nowe dźwięki strachu przy zobaczeniu SCP - Nowa latarka do broni + perspektywa 3 osoby gdy ktoś nią świeci - Dodano gaz w Light po czasie - Dodano efekt gazu w Light - Poprawiono lekko kod - Od teraz strzelając do SCP nie odrzuca go do tyłu - Dodano tablice z czasem, kiedy rozpocznie się gazowanie strefy - Dodano całkowite działanie gazu - Konfiguracja nowych broni z INS2 - Ustawiono obrażenia nowych broni INS2 oraz zrobiono przesiew - Nowy wygląd latarek do broni - Poprawa kilku błędów - Dodano osobne paczki amunicji do broni - Naprawiono wyrzucanie kart po śmierci - Dodano, aby bronie typu granaty, karabiny, rpg wypadały z Gracza po jego zabiciu zamiast wlatywać do plecaka - Od teraz można trzymać osobno pistolet oraz karabin w ekwipunku - Naprawiono błędy - Dodano hakowanie komputerów dla U.I.U - HUD dla jednostki U.I.U - Helikopter dla U.I.U - Zoptymalizowano dłonie - Dodano animacje do strzelby - Dodano animacje do pistoletu - Dodano animacje do karabinu - Dodano animacje do SMG - Dodano animacje do dłoni - Od teraz EXP otrzymuje również ofiara podczas rekontaminacji SCP 106 - Ulepszony TargetID (kolejny raz) - Nowy system informacji na początku rundy (napisy informacyjne na temat danej postaci) - Jako kanibal nie możemy zjeść ciała Androida - Poprawa kilku błędów - Dodano holdtype do reszty broni - Lekka zmiana kodu od informacji rundy - Dodano samochody jako rodzaj ucieczki, przerobiono ich kodowanie, więc teraz mamy kilka siedzeń dla pasażerów - Samochód otrzymał nowe dźwięki odpalania, zapinania pasów oraz silnika - Dodano HP dla samochodu - Dodano kluczyki, dzięki którym można otworzyć pojazd - Poprawiono omegę warhead - Dodano dla G.O.C wykonanie misji, jeśli nastąpi wybuch kompleksu - Dodano portale dla G.O.C do ucieczki 10 sekund przed wybuchem placówki - Dodano na głowie postaci modele nowych gogli przy zakładaniu - Odosobnione listy klas postaci dla wsparcia pod F2 - Dodano 3 rodzaje nowych kropli do oczu (W zależności od kropli poprawiają widoczność na x sekund) - Poprawa czcionki rozpoczęcia rundy - Nowy kolor mgły podczas odpalania Omegi - Dodano ptaka do PD, teraz gdy leci, to nasza postać posiada "force looka" otrzymując przy tym efekty oraz słysząc głośny dźwięk - Nowy końcowy ekran śmierci + dodatkowe informacje - Nowa ikona kursora - Ustawiono rozpoczęcie rundy - Dodano oczekującą muzykę do rozpoczynania rundy - Poprawiono kilka wykrytych błędów - Informacja na koniec rundy po wybuchu omegi warhead - Naprawione spalone ciało w nowym systemie ragdolli - Dodano SCP 409 (Posiada rozbudowaną mechanikę działania oraz infekowania) - Dodano możliwość uleczenia się dzięki SCP 500 przed wpływem SCP 409 - 049 i Kanibal nie mogą tykać ciała zainfekowanego SCP 409 - Dodano kryształ SCP 409 - Zainfekowani 409 dymią się pod wpływem krystalizacji - Naprawiono kilka wykrytych błędów - Dodano Ochronę jako osobną jednostkę rozpoczynającą w Light - Dodano Specjalistów ds. przechowywania - Dodano nazwy postaci, zamiast poprzednich - Ekran rozpoczęcia rundy dla Ochrony - Ekran rozpoczęcia rundy dla Specjalistów ds. przechowywania - Dodano nazwy postaci, zamiast poprzednich - Ekran rozpoczęcia rundy dla Ochrony - Ekran rozpoczęcia rundy dla Specjalistów ds. przechowywania - Osoby będące w hazmacie otrzymują teraz 40 od 049 oraz 106 - Komenda br_spectate działa tylko przez 90 sekund od czasu spawnu - Dodano info w konsoli kto używa br_spectate - Dodano nazwę postaci nad jej głową - Dodano ulepszanie broni tylko przy stoisku - Dodano zakończenie jako D u chaosu - Dodano cutscenkę z animacjami do zakończenia jako d u chaosu używając radia - Dodano cutscenke na początku rundy dla Klasy D - Dodano cutscenkę dla NTF - Dodano rozpoczęcia dla wsparć - Optymalizacja z pierwszej osoby - Dodano movement lock dla postaci - Dodano ustawienia trybu - Dodano zapis ustawień trybu - Naprawa paru błędów - Dodano dynamiczną muzykę w zależności od miejsca oraz sytuacji - Dodano wczytywanie modeli/dźwięków po naciśnięciu "Rozpocznij grę" - Poprawiono mapę - Naprawiono kilka błędów - Dopracowano dynamiczną muzykę - Zrobiono od nowa system staminy (Teraz nie będzie się bugować, naprawiono synchronizację między klientem, a serwerem) - Poprawiono HUD - Dodano nowego Androida Klasy D do klas postaci - Dodano nowego Klasę D do klas postaci - Dodano nowego Kanibala do klas postaci - Dodano nowego Weterana Klasy D do klas postaci - Nowy wygląd, animacje, działanie maski gazowej - Poprawiono widok animacji z oczu postaci przy jednej ucieczce - Poprawiono animacje wybuchu omegi, lekko dopracowano jej wybuch - Poprawiono efekt mrugania - Poprawione działanie napoi - Dodano wzmacniacz - Poprawione tabletki przeciwbólowe - Poprawiono działanie staminy, ulepszone działanie - Dodano SCP 038 (Drzewo duplikujące przedmioty, które posiada cooldown 60 sekund) - Dodano SCP 012 (Pergamin) - Naprawiono włączanie ekwipunku w Adminmode na obserwatorze jako administrator - Naprawiono problem z jasnością ekranu będąc blisko 106 - Dodano komunikaty przy rozpoczynaniu rundy - Agent CI może znaleźć torbę z przedmiotami pozostawioną przez swoich towarzyszy (ochrona może skonfiskować) - Małe poprawki w kodzie - Naprawiono rzut granatami - Dodano Nożownika Klasy D - Dodano Kieszonkowca Klasy D - Dodano Zatrudnionego Klasy D - Dodano Sanitariusza - Dodano Asystenta - Dodano Naukowca - Dodano Starszego Naukowca - Dodano Badacza - Okulary od teraz nie tylko poprawiają wzrok, ale także powodują, że widzimy będąc w gazie LCZ - Naprawiono kilka poważnych błędów - Naprawiono błąd ze światłem latarki - Dodano do menu głównego trybu informację o treści: *Wersja 3.0 R.E.M jest w fazie BETA i może zawierać błędy - Lekko poprawiono kodowanie okularów - Naprawiono pokazywanie targetid jako obserwator - Lekko zmieniony HUD obserwatora - Naprawiono targetid u scp z 1 osoby - Poprawiono skalowanie napisów pod Tabem - Dodano opcję, aby pod F3 włączyć myszkę na ekranie - Zoptymalizowano nowy kursor - Naprawiono kilka wykrytych błędów - Dodano system umiejętności do postaci + możliwość najazdu kursorem w celu sprawdzenia umiejętności - Nowy, ulepszony voicechat - Poprawa oświetlenia na mapie, naprawienie błędnych cieni - Usunięcie "lasku" oraz miejsca scp 106, gdzie był ten cały "ptak" Dzięki temu udało zagospodarować się więcej miejsca na nowe rzeczy na mapie - Dodano labirynt u SCP 106 - Przy używaniu interkoma voicechat naszej postaci zamienia sie na interkoma - Poprawiono działanie portalu dowódcy goc - Dodano .nav do mapy - Nowy panel od sterowania SCP 914 - Zaaktualizowano ambienty w pocket scp 106 - Nowa krew + impact effect - Odgłos wchodzenia pocisku w ciało - Optymalizacja działania dłoni - Naprawiono kilka wykrytych błędów - Dodano dźwięki otwierania i picia - Poprawiona tekstura nowej tesli, poprawione kolory przy jej działaniu - Dodano autorskiego NPC 939 do piwnic na nowej mapie (Można omijać kucając) - Dodano autorskiego NPC 1499-1 do wymiaru 1499 - Naprawiono ikonę kucania przy zmęczeniu wynoszącym poniżej 30 staminy - Poprawiono dźwięki - Dodano dwa rodzaje napoju Dado (SCP 3238) + dodano do nich efekty - Dodano Medyka - Dodano pierwszą umiejętność jaką jest: Diagnoza ( Po użyciu pokazuje stan zdrowia celu. ) - Hazmat chroni przed radioaktywnym SCP 3238 Dado - Dodano dźwięki do Dado - Dodano informacje do Dado - Dodano modele Medyków - Dodano Szeregowego Ochrony - Dodano Rekruta ochrony - Dodano modele ochrony - Dodano Sierżanta ochrony - Dodano Żołnierza CI - Dodano Szefa bezpieczeństwa - Dodano urządzenie hakujące dla Agenta CI (długość hakowania zależy od tego czy to brama, checkpoint czy drzwi.) - Dodano Agenta CI - Dodano Demomana CI - Dodano Medyka MTF - Dodano MTF SCU - Dodano Porucznika MTF - Dodano Szeregowego MTF - Dodano Jednostkę NTF - Dodano Medyka NTF - Dodano Agenta U.I.U - Dodano umiejętność sprawdzenia oraz podświetlenia klas dla dowódcy NTF - Dodano dla Huntera CI umiejętność zobaczenia osób z połową HP - Dodano Dowódcę NTF - Dodano Łowcę CI - Dodano umiejętność Specjalistki Medycyny - Dodano Specjalistkę Medycyny - Dodano umiejętność Szpiega CI - Dodano Szpiega CI - Dodano dialogi głosowe dla Specjalistki Medycyny - Dodano umiejętność specjalisty organizacji - Dodano specjalistę organizacji - Dodano dialogi głosowe dla specjalisty organizacji - Dodano Dowódcę CI - Dodano umiejętność Dowódcy CI - Dodano Dowódcę MTF - Dodano Umiejętność Dowódcy MTF - Dodano Infiltratora CI - Dodano umiejętność Infiltratora CI - Dodano Specjalistę tropienia - Dodano umiejętność specjalisty tropienia - Dodano ochronę SCP 714 przeciw SCP 012 - Dodano MTF Ochrony Biologicznej - Dodano wykrywacz - Dodano Dyrektora Placówki - Dodano Agenta Ręki Węża - Dodano umiejętność Dowódczyni Ręki Węża - Dodano Dowódczynię Ręki Węża - Dodano Infiltratora CI - Dodano Fiber Wire - Dodano Obserwatora U.I.U - Dodano umiejętność obserwatora U.I.U - Dodano drona - Dodano Żołnierza G.O.C - Dodano 3 bronie, specjalnie dla G.O.C - Dodano Szturmowca G.O.C - Dodano Med-Bota G.O.C - Dodano umiejętność Med-Bota G.O.C - Dodano drugą umiejętność Med-Bota G.O.C - Dodano dialogi głosowe dla Trappera - Dodano Specjalistę Bojowego - Dodano umiejętność Specjalisty Bojowego - Dodano Nawigatora U.I.U - Dodano umiejętność Nawigatora U.I.U - Dodano Inżyniera MTF - Dodano umiejętność Inżyniera MTF - Dodano działające tarcze - Dodano Ochroną RIOT - Dodano RIOT NTF - Dodano MTF Flame - Dodano Miotacz Ognia - Dodano umiejętność Mtf Flame - Dodano Tropiciela Ręki Węża - Dodano umiejętność Tropiciela Ręki Węża - Dodano Zjawę Ręki Węża - Dodano, aby Zjawa Ręki Węża nie mogła podnosić pistoletów/karabinów - Dodano umiejętność Zjawy Ręki Węża - Dodano Komandoskę MTF - Dodano umiejętność Komandoski MTF - Naprawiono dym przy umiejętności wybuchu miny zbliżeniowej - Dodano Dowódcę U.I.U - Dodano umiejętność Dowódcy U.I.U - Naprawiono "Holster" czterech noktowizji - Dodano Dowódcę G.O.C - Dodano umiejętność Dowódcy G.O.C - Dodano Testera MTF
 28. 1 point
  Rayker

  [ban] profesor

  Ja zamiescilem to na discordzie. Ban na miesiac to dlugi okres czasu osobiscie dla mnie 3 dni to dlugo ale no tak jak pisal I'maSheep to byl po prostu zart rozumiem ze nie byl smieszny ale wtedy byla bardzo luzna atmosfera i po prostu profesor poszedl troszeczke za daleko.
 29. 1 point
  kreciq198

  [Ban]Mateo Alias Gliniasz.

  Ban zostaje. Proszę nie nękać więcej moich kolegów z administracji w wiadomościach prywatnych.
 30. 1 point
  SuperStefan84

  [ban] SuperStefan84

  [b]1. Nick, na który została nałożona kara: SuperStefan84 [/b] [b]2. Steam ID: STEAM_1:0:454140451 [/b] [b]3. Administrator, który nałożył karę: AntyCheat [/b] [b]4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:155527797&advType=steamid&Submit [/b] [b]5. Opis sytuacji: Wszedłem pierwszy raz na serwer i dostałem informacje o tym że zostałem zbanowany za plik którego nie posiadam na żadnym dysku [/b] [b]6. Coś od siebie: Z wyniku opisu sytuacji uważam, że powinienem zostać odbanowany, ponieważ nic nie zrobiłem, Pozdrawiam [/b]
 31. 1 point
  bodzio3334

  <BR> profesor

  Zobaczmy z czym to się je: Nooo... , ja to mogę tylko tak skomentować: - Administratorzy są bardzo często na serwerze - Sam łamiesz regulamin, nie tylko przy mnie, ale również przy administracji, nawet wymienię - Trolling - Obraza graczy i administracji - Ogólny hostile - Pixelwalking - Exploiting - Nękanie Administratora, po to, by go "wyj**ać" z ekipy Wymieniać dalej? Tutaj masz marne szanse, polecam CS:GO, albo inne Robloxy, czy Minikrafty Po ich aktywności, myślę, że jest to bezcelowe. Również przystopuję z pisaniem kolejnego podania i napiszę, wtedy, kiedy będą potrzebowali pomocy. A to, to jest już kurwa żenada. Bez komentarza. Zanim dostałeś zaufanego, byłeś nawet spoko, ale po tym jak go dostałeś zaczęło ci odpier*alać tak po bandzie. Po tym jak dostałeś bana na 4 dni, pierwszy napisałem do Gaspcia z apelacją do Administracji, by ci tą rangę zdjęli w diabły. Kiedy cię zgłosiłem na discordzie za pixelwalking na WarHeadzie, podczas wysadzania placówki, zostałem poinformowany przez paru użytkowników, w tym Im ProRocka, że nic się wielkiego nie stało, oraz za to nie otrzymasz bana, co później napisał Ezral, kończąc temat. Natomiast, ja wiedziałem, że będą z tobą problemy w przyszłości i się nie myliłem. Teraz wszystko wychodzi na zewnątrz. Wszyscy już poznali twoją prawdziwą osobę, chcącą "władzy", a potem Bóg wie co. Taka osoba jest mniej więcej na poziomie samego Pawvlusa, który siedzi na permie i został na zawsze wykluczony ze społeczności Strefy Gier. Moim zdaniem otrzymałeś słusznego bana od Szczygla, a jeżeli coś takiego powtórzyłoby się, bądź będzie to podobne do tego, co zrobiłeś wcześniej, będę pierwszy w kolejce, co się o tym dowie i będzie pisał do [email protected], byś skończył z permem i nie wracał. Samo podanie do wywalenia: - Ban na 30 dni - Brak aktywności, nawet znikomej - Ogólna toksyczność - Utrata zaufanego w sposób komiczno-idiotyczny Ciekawe, czy dostanę od twoich "sojuszników" hunta na serwerze, żebym też wyleciał z banem i utratą zaufanego. Z poważaniem, Bodzio
 32. 1 point
  Adlino

  [ban] profesor

  Powinna?? Co niby miał poskutkować twój sposób? Jeżeli nawet operatora nie było na serwerze, to dlaczego taka odpowiedź się pojawiła? Szukałem bana i nie ma go w ostatnich ani nawet na twój steamID, może jakiś błąd jest. Patrząc na tego bana oraz powód, przez który go otrzymałeś to warto się zastanowić czy jest sens pisać podanie na administratora. Teraz powinieneś się modlić, aby aktualne nie było odrzucone, na co są spore szanse. Oby tak było, bo już wyczekuję rozwoju wydarzeń. Pozdrawiam~~ (P)Adlino
 33. 1 point
  poddruba84

  Odwołanie

  1. Nick, na który została nałożona kara: podruba842. Steam ID: STEAM_0:0:4513053073. Opis sytuacji: ghostingowałem foke i mu podpowiadałem potem to zgłasił i bostałem permban jest to mój 2 ban i chciałbym jeszcze zagrać na tym serverze
 34. 1 point
  FranekW

  [Skarga] Helsinki

  [Skarga] Helsinki 1. Skate036 2. http://steamcommunity.com/profiles/76561198393169470 3. 13 czerwca godzina 20-21:30 4. Breach II: Remaster StreafaGier.com.pl 5. Skate jako operator nadużył/ nie umiejętnie się posługuje komendami w tym wypadku !slay. 6. Zostałem zabity tą komendą ponieważ jak mi to on powiedział "ludzie mówili że tak było". Użył komendy by mnie zabić i nie użył wpierw komendy !log by sprawdzić czy tak naprawdę było. Uznałem że napiszę skargę ponieważ jeśli ktoś nie umie używać komend lub nadużywa nie powinien być operatorem. Dodatkowo podczas rozmowy z nim o tym powiedział iż go to nie obchodzi.
 35. 1 point
  JOHNNY KREMÓWKA

  [BAN]

  nick: JOHNNY KREMÓWKA steamid: STEAM_0:1:97191925 admin: GERARD link:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=JOHNNY+KREM%C3%83%E2%80%9CWKA&Submit=Search opis: Jako traitor nie zabiłem detektywa, który do mnie nie strzelał. Zabiłem go na końcu. Zostało to uznane jako współpraca. coś od siebie: Proszę o wybaczenie. Obiecuję poprawę. Zlituj się wszechmocny adminie. Pozdrawiam. PS. Temat z początku roku. Może teraz da się coś zrobić?
 36. 1 point
  bodzio3334

  [ban] SuperStefan84

  Plugin wykrywa podejrzane oprogramowania i skrypty, czy to w plikach gry, czy "wstrzyknięte", nawet jeżeli zmieniłbyś nazwę pliku na np. utilities_menu.lua Więc wątpię, że anticheat się pomylił, a raczej przeceniłeś serwer Strefy Gier. Pobrałeś jakiś shit z neta i myślałeś, że nikt i nic się nie kapnie, ale oszuści w teorii są debilami. TTT fajny tryb btw. Pozdrowienia z bricza
 37. 1 point
  Tomislav

  [ban] | DeBeK |

  Witam, Jak wspomniałeś, raczej wszedłeś na serwer po raz pierwszy od dłuższej przerwy niż pierwszy raz w ogóle. Musiałeś mieć parę zabójstw niewinnych na swoim koncie, a po tym musiałeś wyjść. Karma ci się zapisała, ale jako, że bany za karmę są dawane na koniec i start rundy to nie dostałeś wtedy bana tylko dzisiaj, jak wszedłeś na serwer po takiej przerwie. Ban ma tylko 12h więc kończy ci się dzisiaj o około 21:30. Zdejmować go nie będziemy jako że jednak wcześniej zabiłeś tylu kolegów z drużyny, że teraz dostałeś takiego bana. Możesz w międzyczasie poczytać regulamin oraz przydatne poradniki znajdujące się na naszym forum. Natomiast karma ci się zresetuje gdy wejdziesz na serwer po karma banie. Pozdrawiam, Degenerate
 38. 1 point
  krasnal_xd

  [ban] krasnal_xd

  Dobrze zapoznałem się z sytuacją ale dla jasności to mój brat wyzywał typa i chcę za to przeprosić i będę się dalej starał o skrócenie kary.
 39. 1 point
  1. Yennefer BlackHairWoman2. Gerard3. STEAM_0:0:994794354. Gag dany za toxic i nadużywanie czatu głosowego 5. Gag jest sprzed roku była jedna próba która nie uzyskała skutku z czasem widzę że słusznie. jeżeli się nie mylę nie było więcej gagów na moim koncie więc to jedyny. Wyrażam wielką skruchę i obiecuje poprawę (no kappa naprawdę będę używać czatu normalnie i nie będzie żadnego wyzywania z mojej strony .) P.s dzięki @Adlino za poświęcony czas i zwrócenie uwagi że poprzednie odwołanie nie było najlepszej jakości .
 40. 1 point
  szajbus

  Propozycje i pomysły

  Automatyczne wyłączanie możliwości zmieniania się w propy na mapach typu shattery. Można się domyślić się dlaczego.
 41. 1 point
  Zolak

  BR#2 Bodzio

  Dobra Szybkie podsumowanie podania Podanie: + Pomoc innym: + Zachowanie (teraźniejsze): + Doświadczenie: + + afera z discorda itp: - także podsumowując jestem na Tak #koleżeństwo
 42. 1 point
  Punkie

  BR#2 Bodzio

  Cóż, o Bodziu wypowiedziałem się w jego poprzednim podaniu. Po miesiącu gry i lepszym zapoznaniu z jego zachowaniem jako gracz mogę powiedzieć że jak narazie nie mam z nim problemów. Jako zaufany upomina i pomaga graczom, mutuje bułeczkę i innych graczy gdy tego potrzeba. Jak już jonek wspomniał "nie ma człowieka idealnego", co w połączeniu z moim "każdy zasługuje na drugą szansę" owocuje pozytywną opinią by przyjąć Bodzia na okres próbny, a w razie niepewności co do gracza można przydzielić mu admina-opiekuna ( moge to być nawet ja, wystarczająco jak na razie mu ufam). Pozdrawiam Szczygieł
 43. 1 point
  Jonek

  BR#2 Bodzio

  Dzień dobry, obserwując Bodzia na serwerze, wydaje się on być osobą miłą, spokojną i opanowaną. Był już kiedyś w Administracji, dzięki czemu ma doświadczenie w pełnieniu tej funkcji. Za "discordowej dramy" mnie nie było, jednak uważam, że każdemu można dać drugą szansę, jeśli ta osoba na nią zasługuje. W mojej osobistej opinii Bodzio na nią zasługuje. Nie ma człowieka idealnego, ja w życiu kieruję się tą zasadą Więc mój głos jest pozytywny. Pozdrawiam, Jonek2531
 44. 1 point
  rudolf

  BR#2 Bodzio

  Sądząc po wypowiedziach innych ja wypowiem się jako gracz który jest co dopiero prawie 3 miesiące na serwerze i grał aktywnie i obserwował zachowania Bodzia na serwerze w mojej opinii powinienien być w administracji jest miły,pomocny ,Zgłasza bardzo często ludzi którzy łamią regulamin.Niestety nie znam tej dramy której Bodzio szkalował Bricza na discordzie ale nie zagłębiajmy tam i puśćmy tą sytuację w zapomnienie. Kończąc moja wypowiedź Jestem na Tak.
 45. 1 point
  NeCkeR

  BR#2 Bodzio

  Siemankoo, ++++ Od kiedy się tym powiedzeniem kierujesz? Od paru dni? Może powinieneś sobie wybrać jakieś powiedzenie, które pomoże Ci w życiu, może coś na temat jak skończyć być toksycznym lub coś o kłamstwie tak jak Ezral wyżej wspomniał. Może "prawda jak oliwa, zawsze na wierzch wypływa" Uczciwość powiadasz, to jeśli administrator serwera pisze, że w podaniu jest głównie stek kłamstw to, czy można takie rzeczy zaliczyć pod jakąkolwiek uczciwość? Ja tam się nawet dziwie skąd ten zaufany, ale okej. Z zewnątrz wiem, że ta aktywność niektórych, nie jest, aż tak na niskim poziomie. A wytłumaczysz nam po co tutaj jakiś występek o melisie lub jakimś filmie? Jak się już nie ma co pisać w podaniu, to się nie pisze jakiś bzdur, które potrafią uzupełnić tylko całościową treść Twojego podania. Zgadzając się z Ezralem oraz (L)obertem Kubicą, również jestem na NIE. Sam nie wierzę, że to piszę, ale administracja breach zasługuje na lepszego członka, aniżeli kogoś Twojego pokroju ;). Pozdrawiam! ~NeCkeR
 46. 1 point
  xDLeszekxD

  BR#2 Bodzio

  Yo, Bodzio jest całkiem aktywnym graczem, czasami trochę toksyczny, zna regulamin. Na TAK, chłop się stara. XD
 47. 1 point
  Stefaneczeq

  BR#2 Bodzio

  Witam. Bodzio jest miłym i pomocnym graczem, który aktualnie nikomu raczej nie przeszkadza swoim zachowaniem. Wiek ok, aktywność też bardzo dobra. Jedynym problemem była afera discordowa, przez którą niestety muszę tutaj pozostać NEUTRALNY. Tak jak mój przedmówca napisał, pokaż jeszcze przez 2-3 miesiące, że na prawdę się zmieniłeś, a wtedy zmienię swoje zdanie. Pozdrawiam. Stefaneczeq.
 48. 1 point
  logiś

  BR#2 Bodzio

  Witam Serdecznie Zauważyłem podanie Bodzia to pomyślałem, że się wypowiem jako, że go trochę znam. Co do podania nie mam żadnych problemów dodatkowo napisałeś, że pracujesz nad sobą co jest rzeczą na plus lecz taka jest według mnie prawda, że człowiek w ciągu paru tygodni nie zmieni się o 180 stopni. Myślę, że nie zdążyłeś się na tyle zmienić by powrócić na stanowisko administratora chociaż kto wie. Poza tym uważam, że w obecnej serwer nie potrzebuje pilnie administratorów, ponieważ gdy tylko jestem na serwerze widzę ich cały czas. A więc jeśli chodzi o mnie JESTEM NA NIE lecz za 2/3 miesiące twojej pracy nad sobą, może zmienię zdanie i będę gotowy ci dać na tak. Pozdrawiam logiss
 49. 1 point
  foka2116

  BR#2 Bodzio

  Według mnie Bodzio jest aktywnym, miłym graczem która zna regulamin i go nie łamie.Jak widzi nowego gracza to stara się mu wytłumaczyć o co chodzi na breachu.Jestem na TAK przydał by się taki administrator taki jak on.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...