Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/27/19 in all areas

 1. 11 points
  Skorkowy

  [ban] skórkowy

  1. Nick, na który została nałożona kara: skórkowy 2. Steam ID: STEAM_0:0:176158275 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:176158275&advType=steamid&Submit4 4. Opis sytuacji: Używałem skryptów na bh, oraz posiadałem wiedzę na temat tego kto jest mordercą. 5. Coś od siebie: Byłem wtedy głupi i moje zachowanie było niestosowne, lecz z czasem człowiek mądrzeje (Zależy w jakim przypadku kek) i myślę że przez te 2 lata nauczyłem się już że nie należy robić rzeczy w stylu: "A se wejde na serwerek hehe, no co tam odpale skrypcika i wyje**ne).
 2. 8 points
  marin

  [skarga] nex oraz rak wiec nie patrz

  1.Nick osoby oskarżonej: Nex oraz Rak wiec nie patrz (łącze jedną skarge w całość) 2.Steam ID osób oskarżonych : STEAM_0:0:135176798 : STEAM_0:0:238764832 3.Steam ID osoby zgłaszajacej: STEAM_0:1:49012760 4.Przyblizona data zajscia:27.04 21:40 5.Nazwa mapy: jb_arcade_b4 6.Opis sytuacji: Po przetrwaniu jako ostatni terrorysta otrzymałem życzenie, które wykorzystałem jako darmowy dzien do konca rundy.Czasu było dosc sporo, koło 6 minut, natomiast gdzies do połowy bartix00 przypadkowo popełnił samobójstwo, a sam rak wiec nie patrz pod presją graczy zabił mnie, ponieważ nie chciało się reszcie czekac. 7.Coś od siebie: Pomijajac fakt, iż freekille sie dzieją non-stop tak nie zabija sie osoby z zyczeniem pod koniec rundy.Natomiast najwiekszą zmorą dla mnie jest zachowania admina Nexa,który zaleca CT zabicia mnie, będac adminem.Moim zdaniem osoba nie na miejscu admina.
 3. 8 points
  Nie wiedziałem, że kroniki breachowców miały mieć spin-off w kolaboracji z TTT.
 4. 8 points
  nonejm

  Odwołanie bana przez Mateo

  Powtórzę to samo co ostatnio pisałem. W tym temacie się nic nie zmieniło.
 5. 6 points
  1. Nick osoby oskarżonej: Bella, August D, Oski Lakers, Sans 2. Steam ID osoby oskarżonej: "Bella" STEAM_1:0:455952762, "Agust D" STEAM_1:1:86035920, "♥ Oskí ♥ lakers" STEAM_1:1:88858575," [CodeWiseGaming]Sans" STEAM_1:1:114410372 3. Steam ID osoby zgłaszającej: "Kuba :P" STEAM_1:1:169745008 4. Przybliżona data zajścia: 05.05.2019 13.43 5. Nazwa mapy: Mg_16_battles_csgo 6. Opis sytuacji: Nawet nie zdążyłem dobrze laptopa rozgrzać a juz poleciał na mnie bezpodstawny voteban, oczywiście kto zaczął? August D i machina ruszyła bo reszta jak potulnie baranki robią to co Pan. 7. Coś od siebie: Proszę o ukaranie graczy, którzy bezpodstawnie mnie zvotebanowali, a z Augustem D aby któryś z administratorów z nim pogadal. Dodam jeszcze ze to nie pierwszy raz.
 6. 6 points
  nonejm

  [TTT] LupoFajnie

  Drodzy forumowicze W tym momencie proszę o zakończenie dyskusji kwestii wieku . Wiek jest określony regulaminem składania podań. Jeżeli macie do tego zastrzeżenia , możecie ten temat poruszyć na forum. Tu chciałbym zaznaczyć, że na dzień dzisiejszy punkt regulaminu dotyczącego wieku brzmi następująco : "(preferowany >= 16)." Preferowany nie znaczy to samo co zalecany, czy też wymagany. Administracja TTT weźmie zapewne wszystkie argumenty za oraz przeciw wobec kandydata jak również zostanie poruszona kwestia wieku przy decyzji. Przypominam, że administracja decyduje na podstawie własnego osądu oraz opinii graczy czy dany kandydat nadaje się i czy zostanie zaakceptowany tym samym będzie pełnił on rolę administratora. -end-
 7. 6 points
  Od niepamiętnych czasów anty-pompiarze byli gnębieni przez pompiarzy, przez co ci pierwsi musieli żyć w ukryciu. Ci drudzy natomiast siali strach i spustoszenie wśród swoich wrogów, szczególnie na długi dystans, dzięki broni, która nie wymagała ani trochę umiejętności-pompie. Tak naprawdę cała historia świata opiera się właśnie na tej odwiecznej wojnie. Pompiarze, po licznych wygranych z anty-pompiarzami postanowili założyć państwo, które nazwali Rzymem. Na cześć pompy nazwali nawet jedno miasto ,,Pompeje". Nikt nie mógł się im przeciwstawić. Byli coraz silniejsi. Wieki mijały, a pompiarze niszczyli przeciwników jednego po drugim. Postanowili odłączyć się od Rzymu(475 r. n.e., rok później Starożytny Rzym upadł) i zacząć podróżować po świecie, aby znaleźć nowych przeciwników. Po kilkunastu wiekach wędrówki postanowili osiedlić się w Polsce, gdzie stoczyli jedną z najważniejszych bitew z anty-pompiarzami, czyli Bitwę pod Grunwaldem(1410 r.), w której po raz pierwszy od dawna udało się wygrać anty-pompiarzom. Po tej porażce pompiarze postanowili przyłączyć się do Strefy Gier, ponieważ mieli tam silnego sprzymierzeńca, który poprzysiągł, że za wszelką cenę zrobi pompy jeszcze silniejsze(Wachu). Był on wybitnym naukowcem(technikiem TTT) strefy i ciągle uszkadzał bronie, które mogły zagrozić pompie(pamiętny nerf deagle 2018r. oraz inne pomniejsze nerfy). Aczkolwiek anty-pompiarze nie poddali się. Zaszyli się w Polsce i obserwowali pompiarzy z ukrycia, natomiast ci powoli niszczyli społeczność Strefy Gier, przez co coraz mniej osób widzi jakąkolwiek szansę na wygranie tej walki. Anty-pompiarze nie mogli dłużej czekać. Postanowili wyjść z ukrycia i raz na zawsze rozprawić się z pompiarzami. Ta walka trwa do dziś. Historia prawdziwa w 100%. Jeżeli chcesz pomóc rozprawić się z pompiarzami to dołącz tutaj: https://steamcommunity.com/groups/jebacpompiarzy Proszę aby, pompiarze nie edytowali posta. Ps. Post napisany w celach humorystycznych, nie ma na celu nikogo obrazić.. Ps.2.Post dotyczy tego, co aktualnie dzieje się na serwerze, czyli ,,walki" dwóch grup.
 8. 6 points
  edzio72

  [TTT] MR.Edzio72

  @PutaMadreDobrze że nie widziałeś mojej grupy szkalującej breacha, ufff
 9. 6 points
  Moreno

  Odwołanie bana przez Mateo

  Uwaga Uwaga wiem że możecie myśleć że to pomyłka ale jasno i niezaprzeczalnie stwierdzam w tym momencie że jestem wykorzystywany jako kurier gracza który nie jest w stanie się wypowiedzieć na naszym skromnym forum gdyż posiada pbana. Jednakże nasz wszelako kochany przyjaciel okazał skruche i jest gotowy do powrotu do społeczeństwa w warunkach chwilowego zawieszenia pod stałym nadzorem. Zostałem zobowiązany do przekazania tych oto jego słów "Więc tak, na początku chce zaznaczyć że popełniłem błąd obrażając administracje SG, szczególnie chodzi o moderatorów.Popełniłem błąd do którego się przyznaje, robienie screenów, prowokacje jak i pisanie skargi to były błędy poniosło mnie i to za bardzo, przepraszam administarcje SG, głównie moderatorów za rzecz którą uczyniłem i proszę o unbana, jestem już spokojny staram nie robić z siebie ofiary a tym bardziej nie prowokować innych.Proszę o unbana na forum strefy gier, żałuje mojego zachowania i poprawiłem się przemyślałem wszystko przeanalizowałem i za bardzo użalałem się nad sobą - proszę o drugą szanse." https://zapodaj.net/93994b53ddaf3.png.html a tu dowód jeżeli działa to git jeżeli nie prosze nie bić jestem niewinny nie chce perma. Błagam ja się poddam bez walki
 10. 5 points
  DimooN

  [Perm Gag] DimooN

  1. Nick, na który została nałożona kara: DimooN 2. Administrator, który nałożył karę: The Cruelest 3. Steam ID: STEAM_0:0:139618988 4. Opis sytuacji: Zdarzyło się to dnia 30 kwietnia 2019. Od rozpoczęcia rundy zaczęłam od razu szukać Zaja i Morena. Gdy ich znalazłam Moreno rozkazał mi stanąć w kącie (Był D), więc tak i zrobiłam. Przy tym postawił wokół mnie działka D bym nie mogła się ruszyć co mnie przestraszyło i wydałam głośny jęk przestraszenia, po czym zaczęłam się z tego śmiać. Po tym moim pisku dostałam pgaga. 5. Coś od siebie: Chciałam przeprosić za moje głośne i nieznośne zachowanie, a szczególnie za moje piski strachu. Nie wiedziałam, że zachowuje się aż tak głośno, dopiero po tym pgagu uświadomiłam sobie moje zachowanie. Dodam też, że bardzo zależy mi na tym unpgagu, ponieważ przywiązałam się do serwerowni Strefy Gier, a gadanie na VC z innymi jest dla mnie przyjemne.
 11. 5 points
  edzio72

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Filmik wstawiony tylko w celach humorystycznych nie należy brać go na poważnie. Żaden gracz nie dostał poważnych obrażeń... no może z wyjątkiem jednego gracza z połamanymi nogami.
 12. 4 points
  BoguS

  skarga [GUCCI]

  1. Nick osoby oskarżonej: GUCCI 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:447635194 3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:211317314 4. Przybliżona data zajścia: 01.05 18:47 5. Nazwa mapy: mg_office_course_2013_fix 6. Opis sytuacji: Grając sobie na serwerze dobrze mi szło jeśli chodzi o przechodzenie mapy i zazwyczaj zostawałem ostatni, ponieważ inni ginęli czasami nawet na początku. W końcu kiedy przeszedłem pułapkę sprawiającą mi trudności napisałem ,,ez'' co najwyraźniej nie spodobało się graczowi GUCCI i postanowił wykrzyczeć ,,voteban na niego'' co oczywiście doszło do skutku. Nie wydaje mi się żeby był inny powód namówienia do zbanowania mnie gdyż w tamtej chwili po prostu przechodziłem mapę. 7. Coś od siebie: Myślę, że gracz GUCCI powinien zostać ukarany w postaci permanentnego zablokowania dostępu do mikrofonu gdyż zachowuje toksycznie kiedy coś mu się nie podoba, wtedy namawia i wyzywa.
 13. 3 points
  edzio72

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Tajny agent @Zajuu nie zwraca uwagi na zagrożenia czyhającego świata... perspektywa @Gerard aka Max Payne
 14. 3 points
  Dimeo32

  Mega okazje na gry. Promocje/zniżki

  Black Ops 4 (+ kolejne gry, które zostaną ujawnione 7 czerwca) w Humble Bundle Monthly (12$, a więc po kursie widoczne niżej). https://www.humblebundle.com/monthly. Zaznaczam, że gra jest w edycji Battle Edition, a więc działa tu tylko tryb multiplayer + battle royale. Sama gra natomiast zajmuje niecałe 120gb.
 15. 3 points
  Skorkowy

  [ban] skórkowy

  Witam. Panowie się przypadkiem nie zagalopowali?, podanie o unbana pochodzi z serwera Murder (Z roku 2017) A nie z Breach #1, #2 czy innego serwera. Nie będę nikogo atakował bo zdaje sobie sprawę że to pogorszy moją szansę o unbana na Strefie lecz wypomnę parę kwestii: @Szjdss Tak, dałem punkty Tako z konta Azusa (z tego co pamiętam to było 10 lub 15k punktów - lecz już zapomniałem o tym incydencie, ponieważ minęło już parę miesięcy a z tego co wiem serwer został wyłączony). Nie nie dałem Tako punktów żeby uniknąć wykrycia ponieważ każdy wie że siedzę czasami na koncie Azusa (P.S - @azuspl odebrał mi dostęp do gry "Garry's Mod" z jego konta, więc nie musicie się już przejmować incydentami jakie mogłyby zajść z mojej strony) - Tak samo jak napisałem w podaniu od którego kompletnie zeszliście z tematu, z czasem człowiek się zmienia i nie należy traktować wszystkiego na poważnie, ponieważ tak jak napisał @Alucardd ("Podobne wejścia na koncie Azusa miały miejsce również na breachu i również nic dobrego z tego nie wyszło.") - Niby co wyszło na źle?, czasami nawet na jego koncie potrafiłem sprawdzić kilka jak nie kilkanaście osób kiedy administracji nie było na serwerze - w tym czasie kiedy siedziałem na jego koncie nie dostałem żadnej informacji o: -Zepsutej rozgrywce przez moją osobę, -Atakiem w jakikolwiek sposób na serwer Więc nie wiem do czego zmierzasz. Następnie, @Pr!d3 dokładnie to 2 Permy, z czego ten 3 był dla "żartów" (Chociaż w sumie sam nie wiem, wtedy Kanade miał jakieś dziwne zachowania jeżeli chodzi o Administrację i wywalał a następnie nadawał mi rangę, lecz wiem że Odbanował mnie i zapomnieliśmy o całej sprawie). A, i nie pamiętam abym dawał punkty @PutaMadre (Ani nikomu innemu po za Tako) Pozdrawiam Skórkowy.
 16. 3 points
  supp

  [skarga] nex oraz rak wiec nie patrz

  Powiem krótko. Nex nie zasługuje na rangę admina...
 17. 3 points
  Unknown

  skarga [GUCCI]

  Osobiście byłem świadkiem owej sytuacji gdzie widziałem jak GUCCI namówił graczy do voteban'a, który doszedł do skutku. Oskarżony powinien zostać ukarany surowo, ponieważ posiada również obraźliwy clantag zacytuje "JEBAĆRIPSONA" gdzie administrator @Nex17 upominał już go wiele razy, by zmienił clantag.
 18. 3 points
  PutaMadre

  [ban] skórkowy

  Jedyna osoba, która dostała punkty od skóry to tako, które zresztą dałby mu pewnie sam azus, gdyby tako go tylko o to zapytał. Na jb skórkowy nie używał uprawnień administratora, a same punkty zostały już wcześniej dodane na konto azusa. Grał on na jb tyle, co nic, a serwer nie był wtedy nawet podpięty pod sb, ponieważ dzień wcześniej zaprosiłem na serwer an!mala, który również posiadał bana. Więcej szkody dla serwera od skórkowego wniósł sam [email protected] jb. Piszę tu to samo, co napisałem ci w prywatnej wiadomości szejdi i następnym razem nie podpinaj mnie pod żebranie punktów na jb. Jedyne nadużycia miały miejsce na briczu, tak jak już wspomniał wyżej alucard. Dla mnie skórkowy może dostać tego ub i sobie egzystować na tym scp rp, nic do niego nie mam.
 19. 3 points
  Szjdss

  [ban] skórkowy

  Witam. Pewnego razu miałem przyjemność adminować Jaila, jakoś niedługo po jego odrodzeniu. Wbił "Azus", a raczej Skórkowy na jego koncie. Zaczął rozdawać punkty z pointshopu, które sobie dodał za pomocą komend innym (świadek twierdzi, że tylko Tako dostał punkty, ale podejrzewam, że Puta również, może nawet ktoś jeszcze). Podobno miało to być po to, żeby go nie sprzedali, ale jakoś mnie doszły i tak wieści. Omijanie bana na koncie administratora, który ma permisje do wielu serwerów naszej sieci i wykorzystywanie komend to zdecydowanie nie jest stosowne zachowanie, to samo się tyczy co prawda Azusa, który Ci swoje konto udostępnił, ale cóż. Zaśmieję się na głos z tego, który tego bana zdejmie. Pozdrawiam, Szejdi, the Cruelest.
 20. 3 points
  Maksimus

  [skarga] nex oraz rak wiec nie patrz

  Pragnę zauważyć, że nie jest to pierwsza skarga, w której pojawia się @Nex17 Pozdrawiam, Maksimus 🐧
 21. 3 points
  mlodyamti

  [ban] mlodyamti

  1. Nick, na który została nałożona kara: BOT_MATI 2. Steam ID: STEAM_0:0:183925207 3. Administrator, który nałożył karę: Console 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:183925207&Submit 5. Opis sytuacji: Zostałem permanentnie zbanowany na serwerze TTT oraz Breach za posiadanie pliku SmegHack.lua refy Gier wykryją ten plik i mnie permanentnie zablokują, blokada została nałożona 01-02-19 14:45. Nie posiadam już tego pliku i prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.
 22. 3 points
  LupoFajnie

  [Ban] Lizcon

  Nadal moja wypowiedzi jest dobra skrucha jest niczym innym niż ŻAL ZA GRZECHY W SPOWIEDZI. Tylko to ŻAL ZA OBRAŻANIE, w twoim przypadku, Ty jej nawet nie chcesz wyznać więc nie żałujesz tego. Nie tylko admina źle obrazić nawet ZWYKŁEGO GRACZA STAREGO I NOWEGO jest źle NADAL ZA BANEM. //Usunąłem zbędną tęczę i sformatowałem tekst //Arczi
 23. 3 points
  LupoFajnie

  [TTT] LupoFajnie

  Ślepy Kruk z Bartosz.Korz założyli grupe głównie ot tak i dla beki Dołączyłem bo pompy nie używam a lubie grupy znajomych I tylko grupa tak się nazywa a tematów na niej nie ma (No jeden ale pomp nie dotyczy) Więc nie wiem czy zrobione grupy ot tak i dla beki nie jest nic złym nie ?
 24. 2 points
  Adas

  skarga [GUCCI]

  Po obejrzeniu demka stwierdzam, że gracz Gucci zostanie ukarany mutem o długości dwóch dni za bezpodstawne votebany i namawianie do votebana innych graczy. Natomiast trzem innym osobom, które brały udział w banowaniu gracza Andy Garcia zwracam uwagę i proszę, żebyście przestrzegali regulaminu i nie banowali innych, gdy są niewinni, bo następnym razem to Wy wylecicie z banem (żółta kartka). Zamykam
 25. 2 points
  Meme

  [TTT] LupoFajnie

  Lupo jest dosyć ogarnięty, często utrzymuje wysoką karme itp. . Jednak Jak dla mnie 11 lat to troche za mało więc.... Jestem Obojętny
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×