Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/21/19 in all areas

 1. 14 points
  Gaspcio

  [SKARGA] Miniorek i xDLeszekxD

  Witam Po obejrzeniu nagrania dochodzę do wniosku, iż głównym błędem Miniorka było pozwolenie Leszkowi na przeszkadzanie w rozprawie oraz danie mu broni do której nie powinien mieć dostępu. Uważam że błędy te nie są wystarczające na degrada dlatego w jego przypadku skończy się to na upomnieniu. Przechodząc do sprawy Leszka z tego co widzę jego zachowanie było karygodne. Utrudniał on prowadzenie rozprawy do tego stopnia, że ciężko było nadążyć za tym co się działo. A co dopiero musiał sobie myśleć nowy gracz który postanowił go zgłosić za coś co myślał, że było złamaniem regulaminu. Zamiast wytłumaczyć mu jak wyglądała sytuacja Leszek postanowił zacząć grozić mu permem. Kończąc moją wypowiedź karą dla Leszka będzie utrata uprawnień na serwerze.
 2. 12 points
  Szjdss

  Propozycje i pomysły

  Jakiś dobry [email protected], z przykładu Yor, żeby średnia waszych punktów inteligencji na zebraniach wynosiła więcej, niż 55. Nie usuwanie dobrych map i nie wymienianie ich na jakieś badziewne przeróbki. Dodanie ttt_camel.
 3. 11 points
  logiś

  [SKARGA] Miniorek i xDLeszekxD

  Hejka! Jak tak sobie patrzę na te screeny i filmik to widzę, że zachowanie leszka jak i miniorka jest mega słabe. Nowy gracz wszedł na serwer przeczytał regulamin lecz dał reporta za coś co myślał, że jest złamaniem regulaminu. Oczywiście nie miał racji lecz zachowanie dwóch powyżej administratorów jest dziecinne. Zamiast wytłumaczyć mu dlaczego nie ma racji ci mu grożą permem bawią się na tej rozprawie dając sobie jakieś miniguny i jeszcze tazerująć go. Jak widać przestraszył się tego co może też przejawić się tym, że na serwer już nie wróci. Moim zdaniem powinni zostać oni ukarani degradem albo całkowitą utratą rangi bo widzę, że nic nie wnoszą na ten serwer oprócz głupoty. Dziękuje za uwagę logiś.
 4. 11 points
  snajper24

  <BR#2>MASTER_DEMON

  1. Nadal nie masz tych wymaganych 30 dni(Do teraz się dziwię, że nie zamknięto ci podania na dzień dobry) 2. W punkcie 5 praktycznie nic nie napisałeś, większość to typowe gdybanie, twoje argumenty są dość... Naiwne? Skoro ktoś łamie regulamin i nie słucha się zaufanego, to czemu miałby się słuchać kidopa lub operatora? Przecież te rangi mają max 8 więcej użytecznych komend+ prefix. 3. Zaufany aktualnie o niczym nie świadczy, bo wystarczy wbić wymaganą ilość godzin i poprosić znajome osoby z administracji o poparcie i tyle, a to że nie nadużywasz komend o niczym nie świadczy. Przykład z dzisiaj: Stwierdziłeś, że ranga zaufanego jest Ci obojętna, bo i tak dostaniesz range administratorską, co moim zdaniem nie pasuje do postawy "miłego Pana operatora". 4. Każdy administrator wypowiadający się tutaj powinien mocno uderzyć się w głowę i przemyśleć, czy adminują czy robią klub przyjaciół Myszki Mickey... I mean fanklub glutka, osoba składająca podanie nie spełnia jednego z ważniejszych wymogów i zamiast zamknąć, to dajecie mu głosy na tak? Dodatkowo z tego co wyczytałem to przerwa w dniu założenia tematu była większa niż teraz... Myślcie chociaż raz na ruski rok. Stanowczy głos na NIE (jeżeli ktokolwiek z administracji ma zamiar wylewać swoje żale odnośnie tej wypowiedzi, to zapraszam na Discord strefy). Pozdrawiam Snajper. //Alucard: Nie będziemy zamykać podań z 3-4 dniami różnicy... I jakby nie patrzeć ciężko podać obecnie ludzią unikalny powód "Dlaczego" jak również najważniejsza różnica między zaufanym - kidopem = możliwość banowania. Pozdrawiam
 5. 9 points
  Wachu

  Digielek pozdro

  Dzień dobry, W przyszłym tygodniu wracam do Polski i zajmę się paroma sprawami. Do szjdss nawet nie będę odnosił, szkoda mi nerwów i czasu. Jak dorośniesz to zauważysz, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż gry. Wizio ma sa do czasu mojego powrotu, nigdzie nie jest napisane nic na temat [email protected] Co do Xave- większość, jak to ująłeś, nie daje Ci mandatu do wypowiadania się w imieniu wszystkich graczy... Większe zmiany nadejdą na pewno w przyszłym tygodniu, co do formy- muszę jeszcze przemyśleć. Pozdrawiam
 6. 8 points
  Xave

  Digielek pozdro

  No hejka skąd to zwątpienie? Czemu w dalszym ciągu deagle nie powraca do starych wartości jeżeli p########a wiekszosc obecnie grających graczy (99.99%) chce tego, ale jakieś kilka osób które mają sobie władze a na serwa wbijaja raz na 2-3 miesiące żeby zachować pozory i głośno krzyczą oj kurdebele nie ma takiej opcji homies nawet pomimo tego że ten serwer maja juz gdzieś głęboko w powazaniu i w sumie IMO nistro byłby już lepszy albo jakiś inny słodziak. Dzienkuje wylalem swoje smuteczki na internety i proszę o ogarnięcie tego miszmaszu bo prawilne gangstery jak Januszek to wylewaja łzy w moje ramię jak widzą że ziom dostaje po łbie i nie umiera bo zadajesz mu tylko 87 dmg a pompa go oneshotuje chociaż Janusz miał pierwszeństwo strzału. Normalnie mi się serce kraje. Kochajmy się i róbmy dobrze innemu człowiekowi to twoja nauka na dzisiejszy dzień chwalmy ja póki czas (btw jeśli ta zmiana nie wejdzie w życie to proszę nie mówcie mi że serwer jest tworzony od graczy dla graczy bo to jest czysta kpina xd) Pozdro 6set dycha&masno enterprises H4h4 87 d4m4g3 w gl0w3 plz buff eagle PS prawie zapomniałem unban dla puty już na jutro
 7. 7 points
  Slotek

  [ban] Śmigło

  Takie są kary mogłeś za to dostać perma ponieważ to jest zabicie D i ucieczka z serwera, jednak wróciłeś a sprawa została załatwiona więc takiego nie dostałeś. Kara którą dostałeś jest idealna i ban powinien zostać. Ja jestem za zostawieniem go na banie. Pozdrawiam.
 8. 7 points
  bodzio3334

  [SKARGA] Miniorek i xDLeszekxD

  Ta cała sytuacja jest lekko pomieszana. Większość osób jest za tym żeby ich zdegradowano/wyrzucono z administracji. Może skupmy się bardziej na wydarzeniach, a nie na wymierzaniu kary. Przeczytałem wszystkie posty, wnioskując jest więcej oskarżeń do Leszka, bo latał sobie z deathmachine i zabił gracza/y oraz że grozi permami. Popatrzmy na to z innej strony: - teksty w stylu "masz perma" i inne, są raczej w formie żartu niż w formie poważnej sprawy, więc nie spinajmy się, bo ktoś powiedział, że "masz perma" bo nie ma to sensu - co do zabijania graczy: Filmik oraz ss'y ukazujące leszka z najbardziej op bronią która zadaje ok. 300 hp na strzał i zabija gracza/y, no wow, w tej sytuacji, wątpię że pomyślał, jakie będą konsekwencje, ale za taki wybryk, według mnie, wyrzucenie z administracji to zbyt surowa kara, zważywszy na jego wiek/pobyt w administracji, i inne. Jakbym był na miejscu [email protected], to dałbym pouczenie i do zrozumienia. Jesteśmy tylko ludźmi. - prowadzenie rozpraw: w prowadzenie rozprawy nie ingeruję, ponieważ to zależy od naszego charakteru osoby, którą jesteśmy, jak ją poprowadzimy. - Albo posty z góry, gdzie wypowiadały się osoby w stylu: "zachowanie dwóch powyżej administratorów jest dziecinne" albo "Jego zachowanie jest karygodne", spójrzmy na siebie jakimi jesteśmy osobami, nie każdy jest idealny. Ja pierwszy raz zostałem administratorem serwera Team Fortress 2 mając 11 lat, i też pajacowałem, ponieważ był to mój "pierwszy raz" kiedy byłem serio za coś odpowiedzialny. - "Miniorek sobie respi bronie": Jeżeli to zrobił w odizolowanym pokoju od strefy tzw. podboju, to nic się nie dzieje, natomiast należy uważać kiedy się daje komuś innemu broń, bo może sobie np. "wylecieć z pokoju i pozabijać osoby". Na takie ewentualności należy bardzo uważać, gdyż osoba np. snajper24 napisz skargę i to będzie twoja wina, bo tą broń dałeś komuś kto nie pomyślał o konsekwencjach. Szczerze, chciałem napisać tylko w tym poście o tym, że nie wszystko da się rozwiązać "okrucieństwem" i innymi srogimi karami. Nie którym osobom wystarczy powiedzieć, że tak się nie robi, nie których opieprzyć, natomiast nie od razu karać, w niektórych wydarzeniach wystarczy porozmawiać. W żadnym stopniu nie popieram degradów/wyrzuceń itp, bo to się mija z celem. Może lepiej nauczymy te osoby, czegoś nowego niż tylko karać, karać i karać, ponieważ wiele można się dowiedzieć i wiele nowego nauczyć. Wiele osób odbierze ten post negatywnie lub nawet zostanie ukryty, bo "nic nie wnosi", ale cieszę się, że mogłem dołożyć swoje 4 grosze w tej sprawie. PS: Nie będę odpowiadał na posty skierowane do mojego. Pozdrawiam cieplutko.
 9. 6 points
  snajper24

  [SKARGA] Miniorek i xDLeszekxD

  1. Nick osoby oskarżonej: Miniorek i xDLeszekxD 2. Steam ID oskarżonego: Miniorek: STEAM_0:1:29129010 Leszek: STEAM_0:0:231657457 3. Przybliżona data zajścia: 28.10.2019 19:36+ 4. Numer/Nazwa serwera: " [PL] Breach SCP | Oficjalny #2 |StrefaGier| Wersja 8.6 " 5. Opis sytuacji: Kochana i szanowana przez wszystkich administracja stwierdziła, że zacznie pajacować i grozić permami praktycznie początkującym graczom, dodatkowo zaczęła sobie dodawać broń, która wręcz zabija na strzała bez większego powodu. W wersji TL;DR: Miniorek oraz Leszek nadużywają swojej pozycji zarówno za pomocą komend jak i lekceważącym stosunkiem wobec graczy/zreportowanych/osób które im podpadły. 6. Coś od siebie: Tutaj tylko umieszczę screeny oraz filmik(w filmie co jakiś czas nie ma głosu, co jest spowodowane alt+tabowaniem by sprawdzić czy wszystko się nagrywa i by odpisać na discordzie) Oraz filmik:
 10. 6 points
  SCP-Natsuki

  [SKARGA] Miniorek i xDLeszekxD

  Hejka! ^-^ Z tego, co widzę to Leszkowi zaczęło odbijać jak dostał rangę, Operator''. Jego zachowanie jest karygodne. Dawanie slaya nowemu graczowi który nie rozumie co to, ,,MTF Creep''? Serio? Według mnie Leszek powinien stracić uprawnienia ze względu na ich nadużywanie, jak i również Ghosting, których jest przecież karany permanentnym banem (SS w spoilerze). Nie wiem, dlaczego w tamtym momencie kiedy Leszek ghostował ani Ravik, ani Miniorek nie zareagował, bo obaj wiedzieli, że podał info Miniorkowi. Poza tym czy przypadkiem tazerowanie nie zabiera hp osobie, którą się tazeruje? Bo jest chyba zakaz ranienia innych na rozprawie, ale wszystko mogło się zmienić ¯\_ (ツ)_/¯. Co do Miniorka to nie powinien wziąć Deathmachine, bo chce sobie postrzelać (jak dla mnie to jest nadużywanie permisji). Podsumowując moim zdaniem Leszek powinien wylecieć z administracji, a Miniorek dostać degrada lub otrzymać rangę początkową, KIDOP'' na jakiś tam okres.
 11. 6 points
  Hevenn

  Propozycje i pomysły

  Złoty deagle dla detektywa jetpack dla traitorow, detektywow tester dla detektywow pointshop ze skinami anime (moze byc nawet mrugacz z brencha) defibrylator dla detektywow i traitorow
 12. 5 points
  Gaspcio

  <BR#2>MASTER_DEMON

  Podanie odrzucam. Jeśli poprawisz aktywność za miesiąc myślę, że masz szansę dostać się do administracji.
 13. 4 points
  edzio72

  Digielek pozdro

  Wizio... Ale czy trzeba tak gracza atakować za to że wytyka ci coś co każdy widzi?? Ignorancja, Arogancja, Chamstwo wobec innych graczy czy administratorów... To jest twoja codzienność, część administracji uciekła przez ciebie z administracji ponieważ "z nim to nie da się dogadać", "olewa pomysły nasze i graczy". Nie wiem jakim cudem jeszcze cię nie wywalili... Może dobrym pomysłem jest mieć wywalone w serwer i tylko czekać aż upadnie, póki co to udało ci się zbliżyć nasz serwer do serwera innej "fajnej" serwerowni... Czyli bardzo nisko upadliśmy... I nadal upadamy... @Wachu błagam cię abyś coś z tym zrobił. Pozdrawiam i mam nadzieję że znowu wrócę na serwer lecz wtedy gdy ktoś "normalny" przejmie inicjatywę bycia [email protected] edit: Jak dobrze że administrator woli sprawdzać pisownie zamiast zajmować się serwerem.
 14. 4 points
  Xave

  Digielek pozdro

  Powtarzasz tą kwestię przy wszystkim co jest dla ciebie problemem, a największą chorobą, która trawi ten serwer jesteś ty pełniący funkcje [email protected] Pozdrawiam cieplutko
 15. 4 points
  loltek2

  [BAN] loltek

  1. Nick, na który została nałożona kara: loltek2. Steam ID: STEAM_0:1:901442763. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&amp;searchText=loltek&amp;Submit=Search4. Opis sytuacji:odstałem bana za obrazę administracji za rzecz której nie zrobiłem ani nie rozprzestrzeniłem (sprawa akame) a bana dostałem od mr flacka i uważam że dostałem go bezpodstawnie 5. Coś od siebie:bana mam już rok i troszkę gdy chcę wejść na serwer i mam bana mi smutno gdyż chciałbym móc pograć z powrotem na strefie
 16. 4 points
  Gerard aka Max Payne

  [ban] Red Lagger

  Na prośbę autora zamykam odwołanie. "Sprawa nieaktualna, a wszystkie informacje zapisane w tym poście nie są prawdziwe ~ Red Lagger".
 17. 3 points
  Snajpero28

  [Perm] Sevler

  Sevler odczekał 7 miesięcy, zrozumiał swój błąd i za niego przeprasza. Well, każdy zasługuje na drugą szansę. Jestem za zdjęciem bana.
 18. 3 points
  Gaspcio

  [BAN] loltek

  Mogłeś chociaż trochę się postarać pisząc to odwołanie zwłaszcza, że powodem bana są groźby wobec jednego z byłych administratorów. Odwołanie odrzucam.
 19. 3 points
  Miniorek

  [SKARGA] Miniorek i xDLeszekxD

  Witam! Dałem sobie deathmachine, żeby postrzelać z niego po rozprawie w pokoju odizolowanym od graczy. Jak zostało mi 1 ammo to oddałem Leszkowi, bo poprosił o to na asayu. Nie przyszło mi do głowy, że może odpalić noclipa i wylecieć normalnie do graczy i zacząć z tego strzelać. Oczywiście jak najbardziej moja wina, że dałem mu tę broń. Nie będę się wypierał, deathmachine nie powinno znaleźć się w rękach Leszka. Napisał "daj mi coś czego nie mogę mieć", więc wyrzuciłem (praktycznie) puste deathmachine. Nie napisałem jednak do osoby reportującej podczas rozprawy, że "dostanie perma". Twoje nagranie ukazuje jak próbowałem mu wyjaśnić dlaczego jego report jest zbędny i może być uznany za trash report. Jestem przekonany, że Leszek jedynie pisze o tych permach w formie żartu, może trochę niesmacznego jeżeli jest skierowany do nowej osoby w społeczności. Cóż mogę napisać, chciałem sobie postrzelać w admin roomie, a wyszło z tego tyle, że Leszek wziął później tę broń i zabił nią gracza. Reszta oskarżeń nie jest skierowana do mnie, toteż się do nich nie odniosę. Jest mi bardzo przykro, że aż tak źle wpłynęło to na Twoją rozrywkę na serwerze. Chociaż tak naprawdę przepraszam samego siebie, bo nieważne co tutaj napiszę to i tak dla Ciebie nic nie zmieni. Pozdrawiam, Miniorek
 20. 3 points
  maxus6

  <BR#2>MASTER_DEMON

  Dobry wieczór Widząc te podanie chcę zwrócić uwagę na kilka podstawowych rzeczy. Po pierwsze, kandydat nie posiadał trzydziestu dni na serwerze wymaganych do napisania podania. Skoro teraz brakuje wciąż kilku to nie trudno się domyślić, że wcześniej było ich jeszcze mniej. Następną sprawą jest postawa kandydata. Zakładanie z góry, że dostanie się do administracji, a nawet stwierdzenie "mogę stracić zaufanego, bo i tak będę w administracji" raczej nie pasuje do osoby kandydującej. No i po trzecie i ostatnie. Ostatnio miałem okazję zobaczyć screena na którym widać, że dopuszczasz się pixel walkingu. Co tu więcej mówić? Na nie.
 21. 2 points
  Wizio

  Digielek pozdro

  Powiedziałbym, że mi przykro... ale tak nie jest. Dalej zastanawiam się co kierwowało Gerardem w przypadku Twojego unbana. No cóż, każdy ma chwilę słabości. Chętnie bym ten błąd naprawił, ale nie mam jakoś zbytnio powodów. No cóż, może kiedyś. Będę czekał. Nie pozdrawiam
 22. 1 point
  Sevler

  [Perm] Sevler

  1. Nick, na który została nałożona kara: [Sevler] obecnie ṢΞṾḶḘṚ ❤ 2. Steam ID: STEAM_0:0:107973847 3. Administrator, który nałożył kare: [Snajpero] 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Sevler&advType=name] 5.Opis sytuacji: Był to pewien dzień kiedy grałem w TTT na strefie z kolegą [Anter], kolega namówil mnie zebyśmy troche po Ghosting'owali. Nie myślałem że to może się tak zakończyć. Mialem wtedy zły dzień, czyli jak ktoś mnie przypadkiem postrzelił czy zranił granatem to mu oddawałem czasem nawet zabijałem. 6. Coś od siebie: Wiem ze żle postąpiłem i że nie powinienem tak robic. Przepraszam administracje i wszystkich graczy ktorych mogłem wtedy zabić lub zranić.
 23. 1 point
  kreciq198

  [ban] Twentyn

  Witam, Twoje zachowanie było poniżej jakiejkolwiek krytyki. Zamiast zreportować osobę, która zabiła Cię bezpodstawnie to Ty robisz revange, a zaraz po tym jeszcze obrażasz tą osobę na voice chacie (nie pamiętam dokładnych słów). Postanowiłem Cię zbanować aby dać Ci nauczkę na przyszłość. Ban zostanie zdjęty po tygodniu (taka miała być początkowa długość bana, ale coś się zepsuło (?)). Mam nadzieję, że będzie to pierwsze i ostatnie wykroczenie z Twojej strony. Pozdrawiam, Kreciq.
 24. 1 point
  Zukamedozu

  <BR#2>MASTER_DEMON

  Sieam, na nie bo miesiąca chłop nie ma.
 25. 1 point
  Remzo

  ZRÓB PLAC LEPSZY PONOWNIE

  Hejka Chciałbym się z wami nie zgodzić, że my techniczni nie robimy nic, jednak macie rację, nie robimy nic w kierunku zmian. Niestety dbanie o taki serwer jak plac zabaw nie jest jak instalacja czy wprowadzenie poprawek do wisndowsa, czyli dalej, dalej dalej. Wymaga to sporo czasu, którego po prostu nie posiadam, dlatego też jest @Timon do którego w pierwszej kolejności powinniście pisać, jeżeli nikt z administracji nie reaguje na problem. Ale do rzeczy. W chwili obecnej nie ma mnie w Europie, gdy wrócę na pewno pogadam z timonem oraz ewentualnie z pozostałymi administratorami co dalej. Chciałbym w ramach testów wprowadzić to o czym pisaliście w temacie, czyli nowe tryby ze/zm/hs a jak to już będzie funkcjonować przetestujemy w praktyce. Na chwilę obecną to tyle, chciałbym, żebyście wiedzieli, że temat nie pozostaje mi niezauważony i mimo urlopu obserwuję co się dzieje P. S To w załączniku to croco park w Agadir
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×