Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/21/19 in all areas

 1. 17 points
  PutaMadre

  Ranga dziewczyna

  Dzień dobry, Chciałbym tutaj poruszyć kwestię zarezerwowanego slota dla rangi dziewczyna za po prostu bycie sobą, czyli wylęgarnią cringe'u w internecie. Sam różowy kolorek daje lasce 50% atencji serwera od grona stulejarzy, na których widok chce mi się rzygać, ale dlaczego taka "gamer girl" dostaje przy tym zarezerwowanego slota za posiadanie cycków X D? #Równouprawnienie Zapraszam do wypowiedzi, Pozderki
 2. 10 points
  Tácõ

  Ranga dziewczyna

  Kolega ma tutaj świętą rację. Kiedy na serwerze dołączy gracz z różowym kolorem nicku, bądź słodziutki głosik na mikrofonie, od razu pojawi się milion ludzi pokroju "Scłubsów", zaczynają chodzić za nią w grupie, jakby jakiegoś vipa chronili i spuszczają się do niej przez kilka map.Są też tacy, którzy jako traitor oszczędzają swoją księżniczkę po wymordowaniu w jednym miejscu 5 osób, a potem porządni ludzie tracą karmę za takie akcje. W administracji też roi się od "spermiarzy", ponieważ dziewczyna może sobie rzucać "Kurwami" na lewo i prawo w swoim mikrofonie, w którym ma przestery ustawione na 50000%,a administratorzy będą jej tylko przytakiwać, ale jak jakiś młodszy gracz czymś rzuci na mikrofonie to od razu 30 administratorów ściga się na chacie, kto mu pierwszy gaga wlepi. Mam nadzieję, że Edzio wyleci z administracji. To tyle, dziękuję uprzejmie.
 3. 9 points
  azuspl

  Dołączenie Serwera DarkRP

  1. Nie widzę nic " Oryginalnego " w tym serwerze, wszystkie skrypty są ogólnodostępne, a co za tym idzie większość serwerów RP z nich korzysta. 2. Wsadzanie 100 pojazdów do gry, gdzie mapy są tak małe, że nie opłaca się nawet po nich jeździć, bo w minutę dojdziemy pieszo? Nie widzę sensu marnowania tylu mb na pojazdy 3. Ta "usługa" VIP to totalny Pay2Win, nie masz Vipa? jesteś nikim, same zarobki zbyt wiele mu dają oraz ten "brak oczekiwania na odrodzenie" 4. Praca prywatna za 30zł? To teraz tak, wyobraźcie sobie, że takie gówno kupuje z 30 osób, wchodzi nowa osoba na serwer i co zobaczy pod F4? Ah, tak.. Totalny śmietnik, bo każdy z tych 30 będzie miał własną rolę postaci, poza tym powodzenia później w pliku konfiguracyjnym w jebaniu się z tymi "pracami" 5. Serwer jest w trakcie budowy, ale posiada miłą społeczność? Chyba, że wliczacie administrację, to wtedy się zgodzę Podsumowując - Serwer niczym się nie różni, kolejny śmietnik robiony dla kasy, skrypty są dostępne wszędzie, więc nawet nie jest problemem znaleźć Według mnie odpada.
 4. 9 points
  kreciq198

  Najlepsze Odpowiedzi Na Reporty

  Przepraszam, cheatuję.
 5. 8 points
  azuspl

  Ranga dziewczyna

  chcesz to ci dam na briczu
 6. 7 points
  PutaMadre

  Ranga dziewczyna

  jakoś doszliśmy do porozumienia, temat można zamknąć
 7. 7 points
  Szjdss

  [BAN] - Moreno

  Skracając - "Nie wyrażam skruchy, jestem debilem i w sumie to fajnie jak dostanę unbana bo chcę pograć na Breachu" Odpowiedź się chyba sama nasuwa na myśl.
 8. 7 points
  nonejm

  [PBAN] [#2] pawvlus

  To po co w ogóle piszesz odwołanie i zawracasz głowę?! Zapewne. Ale swoją głupotę po 100 kroć potwierdziłeś w poprzednim temacie (obecnie jest ukryty w koszu), że nie należy Ci się żadne miejsce w SG zarówno na BR jak i forum. Za tamten post powinieneś dostać permbana na forum bez możliwości odwołania się. Ale, że dałem Ci szansę i tylko 2 warny, widzę, że jesteś tylko zwykłym . . . pozerem? Popisałeś się debilizmem na skalę ponad wszelką miarę na forum. Ameba jednokomórkowa przy Tobie wygląda na Alberta Einsteina, Izzaaka Newtona, Galileusza i Stephena Hawkinga w jednej postaci. To był mały off top za co przepraszam ale nie pozostawię tego bez przemilczenia. Tyle od mnie.
 9. 7 points
  NeXt2k19

  Dołączenie Serwera DarkRP

  Witam Serdecznie. Miał bym pytanie, czy jest możliwość dołączenia serwera do sieci? Co możemy zaoferować? Póki co jeden tryb DarkRP, w przyszłości planujemy więcej Co chwile, nowe aktualizację. Oryginalny Serwer, W jedynym swoim rodzaju. Miła Społeczność,oraz Administracja. Administracja, jest zawszę Aktywna. Informację o Serwerze: Serwer aktualnie jest, w trakcie budowy. Na serwerze znajdziecie płatne addon'sy typu: -VCMOD, main, oraz ELS -Advanced Keys -Tobaco Factory -Uweed -Gmedic -Casinokit Oraz więcej.! Serwer Posiada 60 Slotów Serwer Posiada FastDL. Paczka Serwerowa waży ponad 600 mb. Na Serwerze jest wgranę ponad 100 aut, rożnych modeli oraz marek. Na Serwerze jest wgrana mapa rp_Florida_v2 Na serwerze będą gangi, które będzie trzeba stworzyć Vip-Kosztuję 20 zł, na zawszę, Vip, będzie posiadać wiekszę zarobki, więcej modeli aut, oraz automatyczne odradzanię się, nie będzie musiał czekać na medyka. Oraz Tag na serwerze. Praca Prywatna- Na serwerze będzie można zakupić pracę prywatną, która kosztuję 30zł, Na prywatnej postaci można podać własny link do modelu, oraz będzie się odradzać z Bronią krótką na starcie.
 10. 6 points
  RavikPL

  [Perm Ban] [#2] (L)obert Kurwica

  Więc, Lobert był bardzo energicznym graczem bricza, przez co często lubił (a najczęściej młodszych) wyzywać/kłócić się z nimi. Noo, co najmniej okropne. Wyzywanie administratora na discordzie, wyzywanie niektórych osób na serwerze + częste kłótnie z Prorockiem. To jest taki przykład (chociaż bywało gorzej). Nie wiem na czym miało polegać to całe popisywanie, wyzywaniem nas? Masz 2 bany za obrazę graczy. Jak dla mnie nie powinieneś dostać unbana.
 11. 6 points
  Laki

  [skarga] MR.EDZIO

  Witam. Z racji banalnego podłoża tej skargi odniose sie tylko do najważniejszych kwestii. Nie muszę chyba nikomu nadmieniać, że w związku z bezpośrednim powiązaniem historii naszego narodu z uciskiem niemieckiego uzurpatora, a co za tym idzie w związku z faktem że rodzice wielu z nas właśnie przez SS czy Gestapo do dziś przeżywają utratę babci/dziadka a czasami nawet matki, żarty z nazywaniem kogoś gestapowcem są co najmniej nie na miejscu w stosunku do osób z którymi nie mamy BARDZO dobrych relacji. Co do kwestii trzech slayów- nie wiem czego się spodziewałeś. To jest totalnie normalny taryfikator za napisanie takiego reporta. Tutaj nie ma co więcej dodać. Jedyne co można wyciągnąć z tej skargi to prosty wniosek- Nie rzucajcie żartów, których nie jesteście pewni w 100%.
 12. 6 points
  Leged

  [Perm Gag] Yennefer BlackHairWoman

  1. RedHairWoman 2. nie wiem 3. STEAM_0:0:99479435 4. Spamiłem Je.ać Mistrzownie 5. No bo w sumie to ja je.ac qale juz nie bede sie atencjonowal i spamil tego
 13. 5 points
  pomidor™

  Zmiany na Placu

  Witam, jak zapewne zauważyliście (albo i nie) Plac Zabaw został delikatnie "odświeżony", Timon dodał nowe mapy, tryb chyba też 😊, także powoli idziemy naprzód. Z czasem pewnie będą testowane i wrzucane inne ciekawe rzeczy, ale na to przyjdzie jeszcze pora. Na razie potrzebujemy Was - graczy, żeby dostać jakikolwiek feedback, tzn., co jest do poprawy, usunięcie, etc. Wcześniej widziałem Wasze zaangażowanie w sprawę, dlatego pytanie, nie gracie na serwerze, bo się Wam znudził, czy planujecie już jakieś wyjazdy wakacyjne, a może jest jakiś inny powód, którym się podzielicie? Ja od siebie dodam, że jestem otwarty na propozycje, pogawędkę na TeamSpeak'u, itd. Reszta Administracji pewnie też 😉. PS. Chyba nie po to niektórzy się starali, żeby teraz wszystko ponownie poszło do piachu. Czekam na Wasz odzew.
 14. 5 points
  nonejm

  [PBAN] [#2] pawvlus

  A w związku z Twoją osobą dostajesz bana na rok czasu na forum. Każde multikonto, post czy też odwołanie będzie skutkować przedłużeniem tego bana o kolejny rok czasu zarówno na forum jak i na serwerze. i cytując Twoją własną wypowiedź Idź, nie wracaj bo i tak nikt Cię nie znajdzie na serwerze.
 15. 5 points
  azuspl

  [PBAN] [#2] pawvlus

  XDDDD Masz pojęcie, że straciłeś szansę? Fakt, proponowałem Tobie takie rozwiązanie na początku Twojego pbana, ale przecież z tego co pamiętam odrzuciłeś propozycję, bo po tym wszystkim dalej robiłeś swoje, więc nie rozumiem co chcesz tutaj odkopywać 🤔 Teraz jest po wszystkim. Za późno zdałeś sobie z tego sprawę, bo propozycja stała się nieaktualna zaraz po tym, jak znów zacząłeś z obraźliwymi nazwami wchodzić i spamować serwer.
 16. 5 points
  Sir. Danken Lore

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Chyba dotychczas mój najlepszy kb. Przy około 750 punktach zabiłem 2 innocentów. Zabicie MajoRa trochę by mnie odratowało, ale najwyraźniej moja celność dostała syndromu Tako. Na szczęście nad załatwieniem mi kb czuwał Xave, znajdujący się na lodówce z M24.
 17. 5 points
  Matrix.PL

  Najlepsze Odpowiedzi Na Reporty

  Siema kumple, co tam u Was?
 18. 4 points
  bodzio3334

  <BR#2> Bodzio

  1. Wiek (preferowany >= 16) = 16 2. Adres e-mail = [email protected] 3. Steam ID oraz namiary = https://steamcommunity.com/id/BodzioRichman ,STEAM_1:1:167909151 ,Discord = Bodzio#9477 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator = Ponad 8 miesięcy jako Moderator na serwerze Breach, 2 lata jako Administrator na serwerze Team Fortress 2, do dziś Administrator serwera Gta RP. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty = Chciałbym zostać administratorem ponieważ lubię pomagać innym ludziom jak i pilnować aby nikt nie łamał regulaminu. Mam duże poczucie sprawiedliwości by gracze przestrzegali regulamin ale nie od razu karać ludzi za ich przewinienia a bardziej zależy mi na tym by zrozumieli swój błąd i go nie popełniali w przyszłości. Zdaję sobie sprawę z tego, że serwer posiada już sporą ilość adminów, ale jak dla mnie osób "opiekujących się" serwerem nigdy za dużo. Sam popełniłem trochę niecnych czynów za które zostałem słusznie ukarany ale każdy uczy się na własnych błędach. Jestem dosyć rozpoznawalny na serwerze m.in. za BunnyHopa. Przy rozpatrywaniu reportów postaram się pozostać neutralny. Mam nadzieję że podanie będzie dobrze rozpatrzone. 6. Gametracker = https://www.gametracker.com/player/Bodzio/193.110.121.82:2302/
 19. 4 points
  Arczi

  [PBAN] [#2] pawvlus

  Hej! Czytając twoje poprzednie "odwołanie" jestem w stanie stwierdzić, że raczej nie nadajesz się obecnie do życia w tej społeczności. Jestem w 100% przeciwko dania tobie unbana w tym momencie. Nie sądzę, że twoja postawa w ciągu 2 dni się znacząco zmieniła. Nawet się dziwie, że możesz nadal normalnie pisać tematy na forum. Tyle ode mnie.
 20. 4 points
  Arczi

  Perm ban xde

  Gracz dostał unbana, a błąd zostanie naprawiony wkrótce.
 21. 4 points
  BezspornieNajlepszyGracz

  ]ban[ Lighter

  Według mnie panowie Zuris, oraz Bartek jak zwykle robią aferę z niczego. Myślę, że odpowiednim środkiem zapobiegawczym w tej sytuacji powinno być znaczące wydłużenie bana, a może nawet nałożenie bana pernametnego, gdyż jak zawsze powtarzam mniejszym złem byłoby eliminowanie pojedyńczych jednostek dla dobra społeczeństwa celem utworzenia serwera utopijnego. Korzystając z okazji wnoszę również o nadanie blokady wszystkim graczom poniżej 15 roku życia.
 22. 4 points
 23. 4 points
  maslaaaaaaaav

  [skarga] MR.EDZIO

  1. MR.Edzio (obecnie moderator serweru ttt) 2. Nie posiadam 3. Data: 22 czerwca 2019 godz 16.00 - 16.03 4. Mapa 76thway czy jakos tak 5 .W skrócie: " [Psay]: You do MR.Edzio72: jestes gestapo [Psay]: MR.Edzio72 do You: może spokojnie? [Psay]: You do MR.Edzio72: to byl rzart haha MR.Edzio72 added 1 autoslays to You with the reason : ' 'rzartow'' " 6. Więc tak, ja jako pozytywny proaktywny gracz serweru TTT Strefa gier często zagaduje do mojego dobrego znajomego edzia(3-4 lata znajomosci) . Czasami się podśmiechuję tak z jego rygorystycznego podejścia do egzekwowania prawa, bo już taki jestem, nie mam nic przeciwko jego akcji. No ale siedze sobię w spectacie bo dostalem 2 slaye (sprawiedliwe) od edzia, no i sobie tak mysle, "powiem edziowi dowcip". Więc wysyłam mu ten dowcip, i spodziewanie dostaję zimną odpowiedź od odpowiedzialnego, konsekwentnego moderatora serweru strefa gier ttt gmod. Później tłumaczę że to był żart a tu bum, slay(cała akcja trwała 30-40 sekund). Osobiście czułem się urażony i chciałbym aby pan E. został poproszony przez osoby wyższej rangi serweru ttt strefa gier gmod by nie dawał takich slayi, z mojej perspektywy, niesprawiedliwych.
 24. 3 points
  Timon

  Awaria serwera

  Z uwagi na awarie serwera będzie on niedostępny do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.
 25. 3 points
  Sir. Danken Lore

  Perm ban xde

  Brak tekstur umożliwia strzelanie przez obiekty, confirmed info. Jak chcesz sprawdzić, odinstaluj sobie tekstury i pograj na bowlingu przy testerze, albo na jakiejkolwiek mapie z ciężarówką.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×