Jump to content

Linku

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Linku

 1. Dziękuje za zgłoszenie. Gracz został zbanowany. Pozdrawiam i zamykam.
 2. Karma ban trwa tylko 12 godzin i nie można się od niego odwołać. Na przyszłość polecam zapoznać się ze wzorem odwołania od bana:
 3. Już ich ukarałem jak tylko zobaczyłem że do mnie napisałeś o tym zajściu
 4. 1. 20 2. [email protected] 3. SteamID: STEAM_0:1:51763481 | Discord: Linku#2910 4. Nie mam doświadczenia z byciem administratorem. 5. Dużo i regularnie gram na serwerze i często jestem, kiedy na serwerze nie ma adminów i chciałbym pomóc utrzymać porządek i przyczynić się do utrzymania pozytywnego stanu serwera.
 5. 1. Kundelcio 2. STEAM_0:0:503606934 3. 31.12.2020 20:15 4. ttt_christmas_bownling_v1a i ttt_riverside_b3 5. Kolega (Robił to przez co najmniej 2 mapy) co rundę wykorzystywał komendę !unstuck aby dostać się do secreta albo wyjść poza mapę, sam się nawet przyznał że miał tą komendę zbindowaną. 6. Sam bym się nie czepiał gdyby nie to że on ciągle to robił i pokazywał to innym graczom promując takie zachwanie. Dołączam screena z wydarzenia: https://imgur.com/a/ub8d5if
 6. Super, to powinno być od razu dodane. Nie podoba mi się zwłaszcza jeśli osoby tym objęte nie mogą nawet podnosić przedmiotów, którymi trudno prop killować, ale mogą być potrzebne do podniesienia np.: przedmioty potrzebne do zrobienia secreta, granaty, bronie, C4 i inne przedmioty Dete i Traktora.
 7. Kilka rund temu jako D dałem T "podejrzany" bo nie byłem pewien czy jest T i Szysz krzyczał "kto mu dał Provena!?" Jak widać niektórym się myli XD
 8. Proponuję zmanię oznaczenia pod Tab "Podejrzany" na coś, co się bardziej odróżnia i się będzie mniej miliło z "Proven" np. na: "Dziwny".
×
×
 • Create New...