Jump to content

NiStr0

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About NiStr0

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

159 profile views
 1. [b]1. Nick, na który została nałożona kara: NiStr0 [b]2. Steam ID: id/nistrotokozak [b]3. Administrator, który nałożył karę: Gerard [b]4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=NiStr0&Submit=Search [b]5. Opis sytuacji: To nie była jedna akcja, było kilka takich że proppushowałem lecz po ostrzeżeniu od osobe pchaną przestawałem a innych sytuacji nie kojarze przez, które miałbym zostać zbanowany lecz wydaje mi sie, że chodzi o akcje z użytkownikiem Murloc, mimo że pisałem mu wielokrotnie żeby nie pisał do mnie żadnych wiadomości nie chodził za mną lecz on chciał bym do niego strzelał i stracił karme po kilku rundach mnie to denerwowało pisałem reporty lecz na nic bo kłamał w reporcie (i najlepsza administracja nie chciała tego sprawdzić) tylko uznawała, że mówi prawdę (np. idę sobie korytarzem a on mnie zabija | | | obok ciebie było niesprawdzone ciało) i administrator uznawał, że nie ma co tego sprawdzać - wejść w deathscenke i zobaczyć tam czy są jakieś niesprawdzone ciała czy nie -. Moim zdaniem to nie ja zawiniłem lecz on i to Administacje nie przejmowało lecz na koniec jak już wyszedłem z serwera Gerard uznał, że najrozsądniejsze będzie dać mi bana na miesiąc a jemu na 5 dni [b]6. Coś od siebie: administracja (nie chodzi mi o wszystkich) powinna bardziej zajmować się pomaganiem innym i unikaniu takich właśnie sytuacji niż samą grą bo w końcu od tego jest. Jak widzi moment, gdzie gracze są w trakcie kłótni spróbować ich pogodzić a nie podawać im gagi i koniec. Takie jest moje zdanie nie wiem jak inni o tym myślą. NISTR0
 2. Skargę można zamknąć, lecz niech Berlin więcej tak nie robi jak nikomu się to nie podoba oprócz jemu.
 3. [b]1. Nick osoby oskarżonej: BeRLiN ︻芫 ---- [b]2. Steam ID osoby oskarżonej: [b]3. Przybliżona data zajścia: 03.08.2020 ok godziny 22:30 [b]4. Nazwa mapy: ttt_island_2013 [b]5. Opis sytuacji: Znalazł moje ciało, wziął na magneto sticka i zaczął się nim bawić, po chwili włączył muzykę "Hard Bass" i uznawał to za śmieszne, na serwerze niestety wtedy nie było admina, który mógłby coś zrobić aby zapobiec temu czynu, inni gracze (w tym ja) mówili aby zaprzestał puszczać muzykę lecz on kontynuował do momentu swojej śmierci, dopiero jak powiedziałem że napiszę na forum to zatrzymał muzykę. Świadkiem tego może być osoba @Stepic [b]6. Coś od siebie: Według mnie powinien się najpierw zastanowić a potem robić. I tu takie zdjęcia
 4. I tu jeszcze dodam jedno z zgłoszeń z wczorajszego dnia i twoją odpowiedź
 5. Chciałbym tylko zaznaczyć, że to ty mnie trolowałeś typu strzelasz do mnie jako Detektyw bo cie zgłosiłem w poprzedniej rundzie i ignorujesz moje kosy, dodatkowo mnie wyzywałeś na voice chacie i nie przypominam sobie jakbym miał cię obrażać ale jak pokażesz dowód jestem gotowy przyjąć karę.
 6. LupoFajnie jest użytkownikiem często aktywnym, jak każdy gracz łamie regulamin lecz bardzo rzadko. Grając z nim można się pośmiać i świetnie pobawić. Często pomaga osobom nowym, np. jak używać skanera DNA, jak poprawnie pisać reporty, administratorem nigdy nie był ale każdy kiedyś zaczynał i każdy był pierwszy raz, może nie ma odpowiedniego wieku ale pomimo tego inni gracze go słuchają. Jestem na TAK . Lupo na pewno się nauczy jak to i owo działa, na serwerach Strefy Gier jest już jakiś czas i wydaje mi się, że mało kto go źle kojarzy.
 7. 1. Oliver Queen 2.id/PanJaroslaw 3. 09.04.2020 Godz. 19:13 4. ttt_cod_stalingrad 5. Olivier Queen trolował na mnie ; mam na myśli m.in. rzucanie granatów w moją stronę, obijanie mnie łomem lub bronią palną więc w obronie byłem zmuszony go zabijać. Myślałem, że zrobi tak raz, drugi lecz on to robił cały czas przez co moja karma z każdą rundą malała. W rundzie, w której otrzymałem karma bana po niebliskiej śmierci przez barnacla, zabiciu zdrajcy Pan Olivier postanowił, że to będzie bardzo śmieszne jeśli zacznie mnie atakować abym dostał karma bana więc w obronie własnej obiłem go do małej ilości zdrowia i by mi się udało go zabić gdyby nie jeszcze jedna osoba, która mnie zabiła bo jest prywatnym ochroniarzem Oliviera, który także mnie trolował razem z Olivierem mając dobrą ... bardzo dobrą zabawę. Nie posiadam żadnych dowodów (mam na myśli zdjęć, filmików) aby potwierdzić tę sprawę. 6. Według mnie takie zachowanie zasługuje na ukaranie, ponieważ przez jego i jego nowego przyjaciela wyczyny nie mam możliwości zagrania na serwerze Strefy Gier.
×
×
 • Create New...