Jump to content

Jeff

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Jeff

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wywalcie umpa z sklepu dete, przez to gówno nie da się spokojnie grać.
 2. Jestem za, nie ma nic bardziej denerwującego niż nie trafianie ze snajperki w nieruchomy cel trzy razy pod rząd.
 3. xXMateuszXx: to jebać administracje i ludzi którzy mnie zwyzywali i nie dostali bana na mówienie Batumen zakleil usta xXMateuszXx, powod: obrażanie administratora Batumen banned steamid STEAM_0:0:92474442 permanently (wyzywanie administracji) Myślę że skarga już nie aktualna.
 4. Lupo jest pomocnym, spokojnym i przede wszystkich przyjaznym graczem. Często pomaga nowym graczom. Brak doświadczenia myślę że nie ma większego znaczenia, jest to kwestia nauczenia się co na pewno nie będzie sprawiało mu problemu. Dużym plusem jest czas poświęcony na serwerze. Jest BEZ KONFLIKTOWY, jeszcze nigdy nie słyszałem aby lupo wdał się w poważniejszy konflikt. Jedynym minusem tego podania jest wiek. ale trzeba pamiętać że preferowany =/= wymagany. Więc jest to bardzo mały minus jak na pozostałe olbrzymie plusy. No ogólnie to jestem na TAK. Myślę że lupo byłby dobrym administratorem dla młodych graczy którzy na pewno bardziej woleli by aby ktoś taki jak on im pomagał lub coś wyjaśniaj niż typa z głosem niszczyciela światów którego od razu by się bali (no offence).
 5. 1. Nick, na który została nałożona kara: Jeff 2. Steam ID: STEAM_0:0:140940240 3. Administrator, który nałożył karę: Gerard123 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:140940240&advType=steamid&Submit 5. Opis sytuacji: Było to 3msc temu więc nie pamiętam jak było dokładnie. (chyba) Była to mapa rooftops i oczywiście jak na tę mapę przystało grałem praktycznie cały czas snajperką. Kilkanaście minut po mojej wspaniałej akcji w której zginąłem dostałem Bana za "HAXY". Stwierdziłem że to jakiś nieśmieszny żart bo jednak 1 kwietnia. Niestety jak się później okazało byłem w błędzie. Podobno było jakieś nagranie na moje HAXY ale po kilku prośbach do admina który mnie zbanował (i do [email protected]) o nagranie nie otrzymałem go. No cóż, napisałem odwołanie na szybko (w jakieś trzy minuty) ale zamiast dostać unbana, dostałem Bana na forum. I wtedy stwierdziłem, że robię sobie przerwę. Początkowo miała trwać 1msc, ale wydłużyła się do 3msc, bo nie wiedziałem co napisać. Nie wiedziałem nawet czy dostałem unbana czy nie więc co jakiś czas wchodziłem na serwer zobaczyć czy mogę grać. 6. Coś od siebie: Czy żałuje że haxowałem na ttt? Nie, bo tego nie robiłem. Czy obiecuje że nie będe więcej haxował? Nie, bo nigdy nie haxowałem w gmodzie. Tak naprawdę dalej nie wiem co napisać, i nie ważne ile bym nie czekał i ile bym nie myślał to i tak nie będe wiedział. Nie jestem nawet pewien czy HAXY nie zostały wpisane dla żartów a tak naprawdę dostałem bana za coś innego. Nie będę oceniał czy ban został nałożony słusznie czy nie, po prostu poczekam na zdanie administracji. Chciałbym powiedzieć że przepraszam, przepraszam szczerze za to co zrobiłem i za to czego nie zrobiłem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Moim zdaniem swoje odczekałem bo aż 3msc i to podczas koronaferii.
 6. 1. Nick, na który została nałożona kara: Jeff 2. Steam ID: STEAM_0:0:140940240 3. Administrator, który nałożył karę: Gerard123 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:140940240&advType=steamid&Submit 5. Opis sytuacji: w powodzie bana są HAXY, których nie używam. Nie mam pojęcia po jakiej akcji dostałem bana, grałem jak zwykle czyli jak frajer więc tym bardziej nie wiem za co owego bana dostałem. Za swoje zbrodnie przepraszam i proszę o wybaczenie. 6. Coś od siebie: Nic nie zrobiłem :(. Dodam tylko że są nudy, i chciałbym pograć na strefie.
 7. Zgadzam się z kolegą powyżej, nie ma lepszej osoby na to stanowisko (nie licząc lupa). Jestem na TAK pozdrawiam z rodzinką
 8. Zdecydowanie na NIE. Wyzywanie NOWYCH graczy już przepadło (i nie tylko)? Już się nie liczy? XDDDDDDD No chyba nie.
×
×
 • Create New...