Jump to content

papiotr13

Świeżak
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About papiotr13

 • Rank
  Świeżak totalny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W teori to działa. W praktyce to wygląda zupełnie inaczej powiesz mu jak się oznacza oznaczy kogoś losowego by sprawdzić jak to działa i gwarantowane, że runda się zaczyna sypać: "bo dete go oznaczył" "a bo ten mnie obił" a ze skanerem jeszcze śmieszniej, ponieważ miałem sytuację, że skanował dna ze zwłok mówię, że osoba która jest oznaczana tym znacznikiem to zabójca wziął mnie zabił, bo wziął dna z T. Poziom logiki niższy niż parter. A jak za takim nowym będziesz łaził i poprosisz by ci dał skaner to w 1 na 3 przypadki cię zabije bo tak. W następnej rundzie trafi się podobna osoba to nie będzie cię słuchać bo nie. Więc nic nie robisz bo dete biega i nie robi żadnego oznaczania ogarniania provenów itd. zabijesz dwóch T kogo to obchodzi dostajesz podejrzanego od Dete. Takie są moje sytuacje gdy próbuję coś im tłumaczyć, więc już nawet nie odsyłam do poradnika bo i tak nie przeczytają.
 2. Bycie detektywem w TTT wymaga trochę wprawy, jako iż jest to kluczowa postaci, która pomaga przetrwać niewinnym. Ma dostęp do sklepu i dostaje na początku rundy kamizelkę i skaner DNA. Skaner ten może skanować ciała, które to DNA posiadają jaki i broń by znaleźć zabójcę. Dążę do tego by osoba grająca detektywem, od którego tyle zależy nie była idiotą strzelającą do wszystkiego co się rusza, lub mnie umiejąca używać sklepu i skanera. Januszek wpadł na pomysł by bycie detektywem było zarezerwowane dla graczy, którzy przegrali trochę czasu na serwerze. Według mnie ten pomysł jest genialny, ponieważ zdecydowanie, którą rzecz kupić, gdzie rozstawić stację do leczenia, komu pozwolić jej używać te decyzje w dużym stopniu, gdy drużyna zdrajców jest przeciętna, od wyniku rozgrywki. Mimo tego że jest poradnik jak grać praktycznie nikt go nie czyta. Ciekawszym pomysłem było by pod poradnikiem dotyczącym detektywa umieścić znacznik chcę być detektywem. Dzięki temu pewne będzie, że detektyw, że tak to ujmę "jest kompetentny".
 3. 1. Jaszczurek 2. STEAM_0:1:426731002 3. 14.01.2020 godzina 12-14 4. było ich kilka 5. Gracz Jaszczurek pod nieobecność administracji -wyzywa na chacie -zabija ludzi bez powodu co rundę , czyli massrdm Jest to typowy toxic, który utrudnia czerpanie przyjemności z rozgrywki Utrudnił on rozgrywkę 12 graczom w rundach poniżej 10 osób ( rotacja graczy ). w celu potwierdzenia można zapytać graczy, którzy byli na serwerze przed 13,30 bo wtedy Jaszczurek się ogarnął po tym jak nie mógł już nikogo zabić. 6. W między czasie na serwerze był operator Rudy, lecz pod jego obecnością nie "odpalał się", więc wystarczy, że wejdzie admin.
×
×
 • Create New...