Jump to content

Freddy

Użytkownik
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

About Freddy

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday 12/20/2005

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:

Recent Profile Visitors

2967 profile views
 1. Freddy

  [Perm Mute] Lambert

  Po pierwsze: -kara została nałożona na nick Valium Po drugie: Mute był ode mnie i myślę, że Jesusek może go spokojnie już zdjąć. Zresztą sam był na serwerze w momencie gdy kara zostałą nakładana.
 2. Freddy

  Mistrz surfa!

  Możecie mi już przekazać nagrody, niech inni nie marnują czasu
 3. Czy ktoś z przeglądających forum gra, lub miałaby ochotę pograć w ww. grę? Pytam, bo noszę się z zamiarem kupna, lecz wątpię czy samemu chciałoby mi się grać.
 4. Freddy

  Podanie Donald Trump[PlacZabaw]

  W takim razie zamykam.
 5. Freddy

  Podanie Donald Trump[PlacZabaw]

  Jedyne co mogę powiedzieć o Tobie, to to, że widuję ten nick na serwerze. To wszystko. Moim zdaniem powinieneś jeszcze trochę pograć przed złożeniem podania na administratora, dlatego na tą chwilę jestem na nie. Pozdrawiam
 6. Freddy

  [CT BAN] Blodi9

  Miałem Ci ściągnąć tego bana, ale troszkę nakłamałeś tutaj więc chyba lepiej będzie, jeśli będziesz go jeszcze chwilę miał. Obserwowałem Cię drugą rundę, i drugą rundę z rzędu bawiłeś się muzyką na mapie przeszkadzając w prowadzeniu. Wcale nie podchodziłeś wyłączyć, bo zrobił to Pomidor, w czasie gdy Ty szczęśliwy sobie gdzieś skakałeś.
 7. Freddy

  [PLAC ZABAW] Blodi9 #Lewa♡♡♡

  Jestem na NIE, użytkownik lubi poprzeszkadzać innym w grze. //Edit: Minął ponad miesiąc, a zainteresowania podaniem brak. Pozwolę sobie zamknąć temat i przenieść do podań odrzuconych. Freddy
 8. Freddy

  [Perm Mute] Garzki™ #Heroes <3

  Mute dostałeś 6 lipca 2016, tak więc ledwo ponad pół roku temu. Czy w tym czasie zdążyłeś przejść mutację? Szczerzę w to wątpię.
 9. Freddy

  [PZ] Slazzy

  Jestem na tak.
 10. Freddy

  Prośba o kanał

  Witam, Zwracam się z prośbą o utworzenie kanału "Kotłownia Freddy'ego". Pozdrawiam, Freddy
 11. Freddy

  [PZ] Mitruz

  tak
 12. Freddy

  [PZ] bania

  Co jest z Wami panowie, cheater to cheater. Musimy być konsekwentni. Jestem na nie.
 13. Jakby ktoś chciał to mam do wydania kod startowy dający konto premium. Kto pierwszy ten lepszy. DBBK6-M84SV-XCEUT Żeby użyć go musicie założyć nowe konto.
 14. Freddy

  [FFA] NervuSmeister

  Czyżby? https://zapodaj.net/b940a17298c15.png.html Podanie zostaje odrzucone z powodu niskiego poziomu kultury aplikującego.
×