Jump to content

KOwal42

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About KOwal42

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 1. KOwal42

  Jaka to gra?

  cosik przekręciłeś, ale powiem, że w nazwie występuje słowo "space". Zgaduj dalej ^^
 2. KOwal42

  Jaka to gra?

  Lego racers :P Równie dobrze mogłeś walnąć screena z lego star wars, na pewno nikt by nie zgadł. A tu moja propozycja, ostatnio doczekała się remaku HD ;) EDIT: ups, widać odpowiadaliśmy w tym samym czasie, więc mamy teraz 2 zagadki :)
 3. KOwal42

  Jaka to gra?

 4. KOwal42

  Kawały

  To parę hiciorów z czasów mojego liceum: Co się ciągnie lepiej niż karmel? Jelita. Co jest lepsze od 10 martwych płodów na drzewie? 1 martwy płód na 10 drzewach. Co jest lepsze od kręcenia dziecka na karuzeli? Zatrzymywanie go łopatą. Co jest czerwone i szkodzi na zęby? Cegła To na razie tyle, może potem mi się więcej przypomni :)
 5. KOwal42

  Jaka to gra?

  Świetnie, bo akurat miałem pomysł @jakbu: Tym razem nie będzie tak łatwo >:) Sam przypominałem sobie tą grę ze 20 minut... to chyba moja najcięższa artyleria :)
 6. KOwal42

  Jaka to gra?

  O boże, na zielonej szkole przejście na pierwszy poziom zajęło nam 10 minut. "I wanna be the guy" czy jakoś tak? Samej mapki nie kojarzę, poddałem się przy poziomie 1-2 ._. EDIT: No tak, zapomniałem, że od razu trzeba dawać swoje. Tym razem nawet nie ma szans, by znaleźć po obrazku, sam robiłem screena ^^
 7. KOwal42

  Jaka to gra?

  Yup, correct.
 8. KOwal42

  Jaka to gra?

  widzę, że gra się trochę urwała, więc tu moja propozycja ciekawe, czy ktoś rozpozna, jako bachor katowałem tą grę rozpoznając większość glitchy z niej :p
 9. KOwal42

  Konkurs na LOGO Strefy Gier

  To pomysł mam taki: niech to se na razie wisi, a jak zrobię to nowe, to wyślę ci na privie do oceny.
 10. KOwal42

  Konkurs na LOGO Strefy Gier

  zmień, ta nie pasuje. ostatnio takiej użyłem do plakatu westernowego :P . Może także kolorystykę byś poprawił, ale to tylko moja osobista sugestia.
 11. KOwal42

  Konkurs na LOGO Strefy Gier

  Powiem od siebie tak: - rozmiary podane na początku tematu rzeczywiście mocno ograniczają wygląd logo. Przy takim małym obrazku trzeba zachować przejrzystość, żeby było czytelne. - Kontroler i joy były zrobione przeze mnie od podstaw, gdyż były najprostsze do zrobienia. Zmyliło mnie początkowe założenie, że nie można korzystać z gotowych obrazków, musiałem więc radzić sobie jak mogę. - jeżeli chodzi o wizję wodza, to czuję się na tyle kompetentny, aby ją wcielić życie, potrzebuję jedynie więcej czasu i jakieś konkrety dotyczące rozmiaru. To tyle co chciałem powiedzieć. Pytanie: Czy mam możliwość rehabilitacji i stworzenia nowego loga według wizji wodza? Myślę, że w jakiś tydzień się wyrobię.
 12. KOwal42

  Konkurs na LOGO Strefy Gier

  W poprzedniej wersji brakowało poblasku na efa. Dodałem też mały akcencik zaproponowany przez veltura. Raczej nic więcej nie będzie już poprawiane
 13. KOwal42

  Konkurs na LOGO Strefy Gier

  Mówisz, masz :)
 14. KOwal42

  Konkurs na LOGO Strefy Gier

  Bardzo chętnie, tylko dopiero na święta :P. Masa roboty w szkole, ale potem kto wie... W każdym razie program, z którego korzystałem to Adobe Illustrator.
 15. KOwal42

  Konkurs na LOGO Strefy Gier

  Nom, to już chyba ostateczna wersja. Jakby co, zgłaszajcie poprawki.
×