Jump to content

KOwal42

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About KOwal42

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 1. cosik przekręciłeś, ale powiem, że w nazwie występuje słowo "space". Zgaduj dalej ^^
 2. Lego racers :P Równie dobrze mogłeś walnąć screena z lego star wars, na pewno nikt by nie zgadł. A tu moja propozycja, ostatnio doczekała się remaku HD ;) EDIT: ups, widać odpowiadaliśmy w tym samym czasie, więc mamy teraz 2 zagadki :)
 3. To parę hiciorów z czasów mojego liceum: Co się ciągnie lepiej niż karmel? Jelita. Co jest lepsze od 10 martwych płodów na drzewie? 1 martwy płód na 10 drzewach. Co jest lepsze od kręcenia dziecka na karuzeli? Zatrzymywanie go łopatą. Co jest czerwone i szkodzi na zęby? Cegła To na razie tyle, może potem mi się więcej przypomni :)
 4. Świetnie, bo akurat miałem pomysł @jakbu: Tym razem nie będzie tak łatwo >:) Sam przypominałem sobie tą grę ze 20 minut... to chyba moja najcięższa artyleria :)
 5. O boże, na zielonej szkole przejście na pierwszy poziom zajęło nam 10 minut. "I wanna be the guy" czy jakoś tak? Samej mapki nie kojarzę, poddałem się przy poziomie 1-2 ._. EDIT: No tak, zapomniałem, że od razu trzeba dawać swoje. Tym razem nawet nie ma szans, by znaleźć po obrazku, sam robiłem screena ^^
 6. widzę, że gra się trochę urwała, więc tu moja propozycja ciekawe, czy ktoś rozpozna, jako bachor katowałem tą grę rozpoznając większość glitchy z niej :p
 7. To pomysł mam taki: niech to se na razie wisi, a jak zrobię to nowe, to wyślę ci na privie do oceny.
 8. zmień, ta nie pasuje. ostatnio takiej użyłem do plakatu westernowego :P . Może także kolorystykę byś poprawił, ale to tylko moja osobista sugestia.
 9. Powiem od siebie tak: - rozmiary podane na początku tematu rzeczywiście mocno ograniczają wygląd logo. Przy takim małym obrazku trzeba zachować przejrzystość, żeby było czytelne. - Kontroler i joy były zrobione przeze mnie od podstaw, gdyż były najprostsze do zrobienia. Zmyliło mnie początkowe założenie, że nie można korzystać z gotowych obrazków, musiałem więc radzić sobie jak mogę. - jeżeli chodzi o wizję wodza, to czuję się na tyle kompetentny, aby ją wcielić życie, potrzebuję jedynie więcej czasu i jakieś konkrety dotyczące rozmiaru. To tyle co chciałem powiedzieć. Pytanie: Czy mam możliwość rehabilitacji i stworzenia nowego loga według wizji wodza? Myślę, że w jakiś tydzień się wyrobię.
 10. W poprzedniej wersji brakowało poblasku na efa. Dodałem też mały akcencik zaproponowany przez veltura. Raczej nic więcej nie będzie już poprawiane
 11. Bardzo chętnie, tylko dopiero na święta :P. Masa roboty w szkole, ale potem kto wie... W każdym razie program, z którego korzystałem to Adobe Illustrator.
 12. Nom, to już chyba ostateczna wersja. Jakby co, zgłaszajcie poprawki.
×
×
 • Create New...