Skocz do zawartości

GhosT

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

7 obserwujących

O GhosT

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 08/31/1994

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  5151589
 • Skype
  esiu32

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Jesteś?
 • O mnie
  To klasyka rapu i nie ma że chałtura,
  Choć brodę mam wysoko to nie obrastam w pióra,
  Mógłbym już odlecieć, ale wiem co to pokora,
  Ty nie wrzucaj mnie z innymi do jednego wora.

  "Żołnierz nie umiera - idzie do piekła się przegrupować."
 • Gram na serwerach:
  ARMA
 1. GhosT

  [Podanie] Szklarek

  To nie jest chyba odpowiedni temat na tą rozmowę, poczekajmy na werdykt w sprawie podania Szklarka.
 2. 1. Wiek: 19 2. Kontakt GG i e-mail: 5151589 i [email protected] 3. Coś o sobie: Byłem tutaj adminem jakiś czas temu, administrację znam, regulamin również. Mam jednak zastrzeżenie, nie chciałbym otrzymać Admina na ArmA 2 ponieważ jak widzę Adminów jest sporo, nie znam tych nowych (długo nie grałem), a nie chcę im wchodzić w paradę. Dlatego ubiegam się o Admina na serwerze DayZ, który ma się dopiero pojawić i również jeżeli nie będzie to nikomu przeszkadzało na CO.
 3. GhosT

  [Podanie] Szklarek

  Co masz na myśli mówiąc dzieci?
 4. GhosT

  [Podanie] Szklarek

  BTW: Szklarka dobrze znam i wiem, że funkcję admina wykonywał poprawnie (mieliśmy adminów w tym samym czasie i spotkała nas podobna sytuacja). Co do aktywności to każdy ma jeszcze życie... więc takie argumenty do mnie w ogóle nie docierają. Ja sam osobiście na serwerze nie grałem już może pół roku, ale z forum jestem cały czas związany i śledzę informacje w jakim kierunku wszystko podąża. Na forum siedzimy już około 1.5 roku i uwierz Abba, że jeśli tylko wysilisz swoją pamięć to sobie Szklarka przypomnisz, bo ja Cię pamiętam. Wracając do tematu to jestem na TAK, jeśli Szklarek znowu ma powrócić to niech ma Admina, doświadczenie ma, regulaminu się trzyma i jest już z nami jakiś czas.
 5. GhosT

  [Podanie] FOX [13PPL]

  Przyznaję :) Co do poziomu to zgadzam się z Kerimem, sam nie miałem pojęcia o tym i przyznaję, że spojrzałem tylko na to co FOX zrobił i pomyślałem, że to będzie dobra kandydatura, lecz teraz chciałbym to wycofać, bo nie przegrałem z kolegą ani minuty i nie mam prawa tu zawierać głosu. Niech decyzję podejmą Admini, którzy z Tobą grali np. Kerim, Zydu.
 6. GhosT

  [Podanie] FOX [13PPL]

  Jestem na tak, widzę też duży wkład z Twojej strony co bardzo mi się podoba i pewnie nie tylko mi. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Twojej przeróbki Domi Xena, czy możesz mi wypisać listę głównych zmian jakie tam zaszły, ale to już w tamtym temacie. Pozdrawiam!
 7. GhosT

  Podanie [1PDZ] GreG ~ [KR]

  Admin przyznany. Zamykam!
 8. GhosT

  Podanie [KG] Kerim PL (1PSK)

  Admin przyznany. Zamykam!
 9. GhosT

  [PODANIE] Lucek

  Jeżeli masz CD-Key ze strony, która wykupiła licencję to OK. Takowe wersje ostatnio były w CD-Action, jak i są na stronie producenta.
 10. GhosT

  [PODANIE] Lucek

  CD-Keye - WTF?!!?!?! My wszyscy posiadamy pełnoprawną wersję gry (pudełkową lub zamówioną przez sieć). Po co piracić grę, która obecnie jest darmowa do ściągnięcia ze strony producenta?
 11. GhosT

  [PODANIE] Lucek

  Widzę, że nikt nie kwapi się do odpowiedzi - więc może ja zacznę: Na gametrackerze widzę, że często jesteś na serwerze - dobrze. Sam nigdy z Tobą nigdy nie grałem, ale to pewnie dlatego, że ostatnio przebywam tylko na naszym serwerze CO. A co do Twoich doświadczeń to: GTA: SA raczej Ci się nie przyda w Armie.
 12. GhosT

  Podanie [1PDZ] GreG ~ [KR]

  W tej sprawie niestety nie wypowiem się, bo nie mogę być bezstronny w stosunku do kumpla z RL, z którym zagrywałem się jeszcze w epoce Flashpointa łupanego :).
 13. GhosT

  Koleos (podanie)

  To jest wersja obowiązująca na naszym serwerze i najbardziej popularna.
 14. GhosT

  Koleos (podanie)

  z ACE nie ma problem, bo u nas już nie ma (może kiedyś wróci), podaj mi swoją wersję CO.
 15. GhosT

  Koleos (podanie)

  Zastrzeżeń nie mam oprócz małej ilości godzin przegranych, ale to da się nadrobić. Mam też pytanie czy posiadasz OA i czy masz połączone Arme 2 i OA w CO?
×