Jump to content

Jesus

Użytkownik
 • Content Count

  1090
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

4 Followers

About Jesus

Informacje

 • Steam ID
  huudyy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • O mnie
  00
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

6026 profile views
 1. Jesus

  Zmiany na Placu

  It's not a bug, it's a feature. Tak ma być na wypadek gdyby ktoś chciał celowo zsadzić serwer z rowerka by pograć swoją mapę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 2. Jesus

  ZRÓB PLAC LEPSZY PONOWNIE

  Ciekawe komu. Pozdrawiam
 3. Jesus

  Tablet 200-300 złoty

  Za te pieniądze to sobie lepiej odpuścić. Będziesz miał max 1gb ram w cenie i muła w komplecie.
 4. Wywalanie nikomu nie szkodzących graczy z serwera w imię żartu tylko poprawia skądinąd słabą reputację serwera, faktycznie.
 5. Ehehehehehehe 😍 Az mi dygnął z rana. Dziękuję. PS to prawda Co do tematu - ja wiem, że dla pewnych graczy voteban, votekick to było główne źródło beki i zabawy, aczkolwiek mało kto zdaje sobie sprawę, jak bardzo to szkodzi ogółowi serwera. Ludzie się zrażają, a niektóre śmieszki wręcz specjalnie do tego dążą, bo wiedzą, że to jest ze szkoda dla serwera. Do banicji z takimi, bo wywalanie komend to nie rozwiązanie. Edit: albo jeszcze lepiej, dać gaga na parę tygodni - bez dostępu do czatu nie mają dostępu do komend. Gracze pozostaną na serwerze, ale nikogo nie będą mogli wywalić. Wilk syty, owce całe.
 6. Jesus

  Antywirus jaki polecicie

  o to to to. Jeśli nie chodzisz po gunwo stronach z CP, to Windowsowy Defender powinien wystarczyć.
 7. Jesus

  [Plac Zabaw] Rothen

  Znam go długo, nie tylko z Placu, ale też z innych gier. Dobry chłopak, opanowany. Jestem na tak
 8. Jesus

  Restricty

  Całkowicie zapomniałem, że teraz restricty można wykupić. Restricty są spoko, jeśli są po równo dotyczą każdego. Skoro blokadę można za ziemniaki znieść, to faktycznie, jest totalnie bezsensu, a więc restricty wypieprzyć, a autokampy upaństwowić. pozdrawiam, J.
 9. Jesus

  Restricty

  czy Ty czasem czytasz te posty przed wysłaniem? X D Restricty fajna sprawa i tak pozostanie, pan Jezus w biblii ma to zapisane.
 10. Jesus

  Przeterminowane warny

  Daty warnów wraz powodami: Spam Dość. Nie będę tolerował trollingu na forum. Warned by Remzo, March 23, 2013 (za dwa dni minie 6 lat) Spam Pisanie bezwartościowych postów, służących jedynie autorowi do zwiększania licznika postów. Warned by Remzo, March 24, 2015 (za 3 dni miną 4 lata) Myślę, że tak błahe powody wygasają po tylu latach. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie, pozdrawiam Oba zostały cofnięte.
 11. Jesus

  .

  a Jesus, kurde -chlip chlip ten operator ma tak ciężko -zasrany patriarchalny serwer -ehhh tak by sobie chciał chodzić na disco i rwać dupy -a nie może -dajcie wzruszającą muzykę -trzymaj się Puta -będę do ciebie pisać -kocham cię ehhh niniejszy post nie miał na celu urażenia kogokolwiek, #pdk
 12. całe szczęście, że mój plan obalenia Strefy Gier oraz kosmosu został napisany o 5:01. Pozdrawiam niewiedzących, #kmwtw elo x2
 13. Jesus

  Plac Zabaw Sam_Fart

  Bardzo miło wspominam tego gracza, bezproblemowy i ułożony. Jestem na tak. PS walczysz z braćmi o kompa? Znam ból bro. Każdy z was ma własną kopie csa?
 14. Jesus

  [ban] JAnek

  Moim zdaniem gracz przemyślał swoje zachowanie i powinien dostać szansę tak jak jemu podobni. Pozdrawiam serdecznie, J.
 15. Jesus

  Długość warnów na forum

  Chcesz propozycji to masz - zmniejszenie ilości warnów do 3 by dostać bana, punkty karne przedawnienie po roku ¯\_(ツ)_/¯a nie ściganie kogoś, bo przez 6 lat nazbierał warnów. Powodzenia z obiektywna ocena. Ostatnie wydarzenia na forum jasno pokazują, że obiektywizm nie jest mocna cechą u żadnej ze stron.
×