Jump to content

Jesus

Użytkownik
 • Content Count

  1097
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

3 Followers

About Jesus

 • Rank
  Forumowy weteran

Informacje

 • Steam ID
  huudyy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • O mnie
  00
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

8278 profile views
 1. 1. Jesus 2. dużo 3. 76561198047213722 4. przypadkiem chyba, nie pamiętam już. 5. Cześć, jestem Jesus, lubiłem grać w gry, a teraz lubię smeltować metale. // Podanie przyjęte. Latający //Usunięto za brak aktywności
 2. X D Dobra historia, liczę na unbana.
 3. Myślę, że w tych ciężkich czasach Plac byłby znakomitą odskocznią dla mnóstwa osób uwięzionych w domu. Remzo, nie robisz tego tylko dla osób związanych z PZ, to byłoby coś z profitem dla całego społeczeństwa!
 4. Jestem na tak, osoba z ogromnym wkładem skądinad w SG.
 5. Skoro wymagasz szacunku, to może okazcie szacunek też graczom, który liczą na JAKĄKOLWIEK odpowiedź z waszej strony ¯\_(ツ)_/¯ PS nie mam focha x D bawi mnie tylko twoja postawa, posty wiszą tygodniami, wystarczy, że ja coś napiszę i beng, odpowiedź w 24h. Przypadeggg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 6. Widocznie muszę srać do własnej kuwety, skoro to jest jedyna akcja która WAS zmusiła do odpowiedzi na temat. (swoją drogą fajnie po ponad roku dalej być persona non grata tutaj). Serio tak chcesz pogrywać pomidor? Mało czasu wsadziliśMY w ten serwer? A może mi powiesz, że mój poprzedni post mija się z prawdą? Szkoda trochę gadać, bo najbardziej chętna ekipa się już dawno rozeszła, a oczekiwania były spore. Wystarczyło dać znaka, że sprawa stoi/jest ruszona/umarła śmiercią naturalną. Pozdrawiam z gorących wakacji, ciao pico bello PS a c
 7. @Rzuf na nic innego chyba nie liczyłeś? Ile lat tu jesteś? Ja jestem na SG od bodajże 7 lat i jak było, tak jest. @tivo szybciej będzie, jak sam założysz od zera, poważnie. Ludzie chętni się znajdą, zarówno do rozkręcenia jak i grania. Pozdrawiam serdecznie, były członek administracji SG, J.
 8. It's not a bug, it's a feature. Tak ma być na wypadek gdyby ktoś chciał celowo zsadzić serwer z rowerka by pograć swoją mapę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 9. Za te pieniądze to sobie lepiej odpuścić. Będziesz miał max 1gb ram w cenie i muła w komplecie.
 10. Wywalanie nikomu nie szkodzących graczy z serwera w imię żartu tylko poprawia skądinąd słabą reputację serwera, faktycznie.
 11. Ehehehehehehe Az mi dygnął z rana. Dziękuję. PS to prawda Co do tematu - ja wiem, że dla pewnych graczy voteban, votekick to było główne źródło beki i zabawy, aczkolwiek mało kto zdaje sobie sprawę, jak bardzo to szkodzi ogółowi serwera. Ludzie się zrażają, a niektóre śmieszki wręcz specjalnie do tego dążą, bo wiedzą, że to jest ze szkoda dla serwera. Do banicji z takimi, bo wywalanie komend to nie rozwiązanie. Edit: albo jeszcze lepiej, dać gaga na parę tygodni - bez dostępu do czatu nie mają dostępu do komend. Gracze pozostaną na serw
 12. o to to to. Jeśli nie chodzisz po gunwo stronach z CP, to Windowsowy Defender powinien wystarczyć.
 13. Znam go długo, nie tylko z Placu, ale też z innych gier. Dobry chłopak, opanowany. Jestem na tak
 14. Całkowicie zapomniałem, że teraz restricty można wykupić. Restricty są spoko, jeśli są po równo dotyczą każdego. Skoro blokadę można za ziemniaki znieść, to faktycznie, jest totalnie bezsensu, a więc restricty wypieprzyć, a autokampy upaństwowić. pozdrawiam, J.
×
×
 • Create New...