Skocz do zawartości

Timon

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  228
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

3 obserwujących

O Timon

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Stamtad --->

Ostatnie wizyty

2313 wyświetleń profilu
 1. Timon

  [skarga] ♕Rainb0w S4yex0♕ InfinityCor

  @IceUP wyżej wymieniony kolega w wymienionym przez ciebie czasie - Raz namówił (Pierwsze przewinienie), potem napisał że poleca i że to nie namawianie (2 przewinienie), potem spruł się coś do ciebie i zakładam że z tego powodu założyłeś skargę Z uwagi na to że przewinienie jest błahe oraz gracz zostaje ukarany po raz pierwszy - Gracz dostaje mocno zawyżone 12h gaga. Temat zamykam.
 2. Timon

  [Ban] A$tor

  Z uwagi na poparcie które uzyskałeś od graczy oraz fakt że podanie piszesz już po raz 3 (co sugeruje że ci zależy) twój ban zostaje skrócony do 2 tygodni 🙂 Do zobaczenia na serwerze!
 3. Timon

  [Konkursy] - Pomysły na konkurs

  @Jakub Jakub ;) ku ścisłości, nie chodzi o konkursy cykliczne (co miesiąc) z podliczaniem statów, takich mamy już 5 i nie chcemy więcej 😛 Chodzi bardziej o eventy lub konkursy które możemy prowadzić z wami i integrować wszystkich graczy 🙂 Nie ma co wymuszać na ludziach nabijanie statystyk.
 4. Witajcie! Jeżeli ktoś z was ma jakiś ciekawy pomysł na konkurs to proszę abyście w tym temacie dokładnie go opisali - Jeżeli będzie on ciekawy i możliwy do zrealizowania, to taki konkurs najprawdopodobniej zawita w przyszłości na serwerze. Pomysły mogą być najróżniejsze - od najprostszych do naprawdę wymyślnych które mogą wydawać się niemożliwe do zrobienia. Tworząc pomysł pamiętajcie o głównym założeniu konkursu - Aby każdy miał dobrą zabawę 🙂 W głównej mierze chodzi o konkursy w których gracze bezpośrednio mogą się integrować - nie chcemy konkursów z podliczaniem statystyk miesięcznych tylko coś, co wciągnie przez chwilę wszystkich 🙂 Liczę na waszą kreatywność - Pamiętajcie żeby sprawdzić czy ktoś nie zgłosił już takiego samego pomysłu!
 5. Timon

  Skarga TFOSIBU

  Gracz został zbanowany przez administratora @pomidor™a Temat zamykam.
 6. Timon

  [Konkursy Miesięczne] - Zasady oraz Wyniki

  Wyniki Konkursu - Sierpień 1. Nolife serwerowy (Ilość przegranego czasu w momencie sprawdzenia przez admina) I miejsce - Brzęczyszczykiewicz (142h 1m 3s) [nagroda otrzymana] II miejsce - MaXiuR (137h 29m 53s) III miejsce - Koperek (111h 56m 35s) [nagroda otrzymana] 2. Kolekcjoner ziemniaków (Ilość posiadanych ziemniaków w momencie sprawdzenia przez admina) I miejsce - Brzęczyszczykiewicz (18969kg ziemniaków) [nagroda otrzymana] II miejsce - mariO (15751kg ziemniaków) III miejsce - MaXiuR (15405kg ziemniaków) 3. Mistrzowie coursa (Najlepszy czas na wybranej co miesiąc mapie w momencie sprawdzenia przez admina) I miejsce - mariO (5m 28s 898ms) II miejsce - TFOSIBU (5m 34s 359ms) [nagroda otrzymana] III miejsce - Ojojoj :< (5m 48s 963ms) [nagroda otrzymana] 4. Mistrz akcji (Zrób najśmieszniejszą akcję na serwerze i podziel się nią z nami na Youtube z oznaczeniem placu zabaw i IP ) I miejsce - 5 ton ziemniaków + rezerwacja slota II miejsce - 3 tony ziemniaków III miejsce - 2 tony ziemniaków Brak wygranych 😞 5. Mistrz mema (Zrób najśmieszniejszą akcję na serwerze i podziel się nią z nami na forum w odpowiednim dziale. https://strefagier.com.pl/index.php?/topic/11412-memy-z-placu/) I miejsce - 2 tony ziemniaków II miejsce - 1 tony ziemniaków III miejsce - 0,5 tony ziemniaków Brak wygranych 😞 NASTĘPNY MIESIĄC: WRZESIEŃ MAPA COURSE BRANA POD UWAGĘ: mg_sohigh_course
 7. Timon

  Nowy Moderator

 8. Timon

  Memy z Placu.

  - Dedykacja dla paru Adminów placu, - Mem ztriggerowany dzięki ostatniemu tekstowi @Jesusa ze SpamBoxa "Czyim jesteś multi?"
 9. Timon

  [Ban] Bochen

  @nonejm z uwagi na to że już poczyniłeś kroki w tym temacie, podsumujesz go i zamkniesz proszę?
 10. Timon

  Skarga [Maksimus]

  Jako że autor tematu nie posuwa go do przodu a ja osobiście nadal go nie rozumiem, zamykam - Jeżeli jest taka potrzeba proszę o nowy topic albo napisanie na priv aby rozwiązać wszelkie dodatkowe wątpliwości.
 11. Timon

  Słaba optymalizacja

  @spike Primo - Nie musiałeś robić tak obszernego w treść tematu, mogłeś zapytać na steam o pomoc lub opinie, na pewno ktoś by ci jej udzielił Secundo - Nie musisz dostawać odpowiedzi od HeadAdministracji (a tych gagatków jest tylko 2) aby ktoś ci pomógł rozwiązać problem, wielu jest ludzi na serwerze którzy znają się na komputerach i by ci pewnie chętnie pomogli Trio - Nigdy nie zdarzył mi się taki problem jak tobie, również nikt inny nigdy nie informował nas (albo przynajmniej mnie oraz 2 adminów których zapytałem czy cokolwiek kojarzą) o takim problemie (Audi) Quattro - Masz problem z połączeniem co za tym idzie winny jest najprawdopodobniej twój INTERNET (z przyczyn bliżej mi nieznanych) Zakładam więc że masz problem z tracert -> To że twój internet jest"dobry" lub że masz 100mb/s nie ma znaczenia, każde połączenie przechodzi przez konkretną ścieżkę która może powodować problemy z połączeniem. O co dokładniej chodzi? - W skrócie łącząc się z serwerem który znajduje się nawet obok ciebie łączysz się (najprawdopodobniej) przez jeszcze parę innych serwerów, to przez jakie serwery będziesz się łączyć zależy w dużej mierze od twojego usługodawcy, w każdym razie jeżeli twoja ścieżka będzie prowadziła np. przez Chiny (a może, mimo tego że serwer jest w Polsce) to zaczną się problemy z połączeniem. Zakładam więc że jest u ciebie problem z winy usługodawcy internetowego, jeżeli moje przypuszczenie było by zasadne to niestety - tego problemu łatwo nie da się rozwiązać (Sam zostałem zbanowany kiedyś na MM ponieważ trafił mi się serwer na który nie mogłem się połączyć) To wyżej jest oczywiście moim przypuszczeniem, jeżeli ty chcesz mieć pewność to musisz swój problem jakoś zdiagnozować, ale gwarantuje ci że nie jest to bezpośrednio wina tego jak serwer ustawiony jest na CS:GO A jeżeli miałaby to być wina serwera to również musiałbyś nam pomóc jakoś problem wykryć, bo MY go nie mamy - twoje zdjęcie nie mówi nam nic, możemy się tylko domyślać.
 12. Timon

  Skarga [Maksimus]

  @Maksimus czyli dobrze rozumiem że oskarżasz sam siebie o granie na multikoncie w momencie kiedy miałeś perma ponieważ ktoś i tak chcę na ciebie zgłosić skargę 🤔? Na co więc liczysz?
 13. Timon

  Skarga [Maksimus]

  @Maksimus mistrzu, wejdź na sourcebans ( http://sourcebans.strefagier.com.pl/ )i wskaż proszę gdzie ty dostałeś bana, jaki miałeś nick itd. Albo daj linka do wyszukiwania jak już znajdziesz. Na steamIDkach jakie podałeś nie widzę aby były obecnie jakieś bany. Chyba że się przyznajesz i chcesz bana ale wtedy to ja już w ogóle nie rozumiem co tu się odpitala.
 14. Timon

  odwołanie muta

  @Fabeq--Czarodziej xD To co napisał @Remzo ma jak największy sens ale mimo wszystko chcę ci temat przedstawić trochę "dosadniej" Nasza zasada (mutowania osób przed mutacją) głównie ma zabezpieczać starszych (dojrzalszych, przynajmniej na zasadzie ilości lat) graczy przed niepotrzebnym słuchaniem głupot. Dodatkowo no, dzieci mają te głosy raczej piskliwe co często sprowadza się do mocnych bólów głowy, a APAP tani nie jest. W każdym razie ta, jak i wszystkie inne nasze zasady są dla GRACZY i są skonstruowane w sposób ogólny -> Co za tym idzie jeżeli twój głos nie przeszkadzałby innym graczom, (czyt. byłby na tyle "dojrzały" aby był do "zniesienia") to bylibyśmy w stanie muta zdjąć na stałe. Nic ci nie obiecuję, możemy taki test przeprowadzić na serwerze i za równo ja, jak i reszta społeczności oceni czy OK -> Jak OK dostaniesz unmute Jak nie to zgłosisz się za miesiąc lub dwa kiedy no powiedzmy że będziesz bardziej owłosiony i już zgolisz dziewiczy wąs Jak mnie trafisz na serwerze (mój nick obecnie: "To nie ja.") to skontaktuj się ze mną to taki test przeprowadzimy i zobaczymy co z tego wyjdzie
 15. Timon

  Odwołanie

  Nie za bardzo rozumiem czemu temat został zamknięty, bez żadnego podsumowania(?) @Prestiżowy ZenekS jeżeli rzeczywiście zależy ci na unbanie napisz jeszcze raz odwołanie, tym razem opisz tą sytuację za która rzeczywiście dostałeś bana (szczegółowo) i zostaw to do naszej jurysdykcji. Nie opieraj się natomiast na opiniach przedstawionych w TYM temacie (a konkretniej na jego początku) albowiem tyczą się przewinienia za które bana NIE dostałeś.
×