Jump to content

Pandzia

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

About Pandzia

 • Rank
  Forumowicz

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  Nie mam
 • Skype
  Nie mam

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Mists of pandaria
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2314 profile views
 1. @Laki Czytając twój post nie odniosłem wrażenia, że Twój tok myślenia był taki, jakim go teraz przedstawiasz. Może to moje głupota, może Twój błąd przy pisaniu wypowiedzi. Nie mnie to oceniać. Jednak dobrze usłyszeć, że mój post jest bezużyteczny. Troszkę was okłamałem odnośnie swojej propozycji na temat warnów. Jednak ma to swoje podstawy głównie u starego posta @Remzo (bo ja głupi nie wiedzieć jak zacytować post z inny temat) Jeżeli po ostatnich wydarzeniach, wiemy na co zwracać uwagę, a osoby pokrzywdzone przez moderatorów forum nie będą bały się podnieść głosu, to system permanentnych warnów jest moim zdaniem bardzo sensowny. Ostatecznie zebranie warna nie jest prostą rzeczą dla osoby, która 2-3 razy przeczyta swojego posta przed dodaniem go. Usunąć złą wypowiedź nie jest tak trudno. Reasumując, po przemyśleniu sytuacji moja opinia brzmi: zachować system warnów, a zachęcić użytkowników do pisania postów, niezależnie od tematu.
 2. Jeżeli ma wejść jakakolwiek zmiana w stosowanym systemie to wyrażam stanowczy sprzeciw, aby jeden post z komentarzem był podstawą do zmian. Zmiana w systemie, jeżeli ma pozostać na dłużej niż miesiąc powinna zostać spokojnie przemyślana i przedstawiona od początku do końca. Tutaj automatycznie pojawiło się dobre pytanie ze strony Garzki o usunięciu banów. Tak więc wstrzymajmy nasze konie i dajmy sobie trochę czasu na przemyślenie sprawy. Osobiście uważam @Laki, że Twój post powinien wyglądać bardziej w tym stylu: "Siema. Krótko zwięźle i na temat: Nie podobają mi się długości warnów. Mój zarys nowego systemu, to potraktować warny jak punkty karne w prawie jazdy - ważne rok od daty otrzymania. Jestem ciekaw waszych propozycji, również czekam na posty, które wytkną problemy powiązane z tym rozwiązaniem. P.S. Bolą w oczy warny które są z 2014 roku, gdy zaraz zetkniemy się z drugą dekadą XXI wieku. (Bo jak wszyscy wiemy to nic nie wnosi do dyskusji ) " Pomarudzić zawsze łatwo, a dobrego pomysłu nie ma komu. Tak więc, aby nie być gołosłownym za ok godzinę postaram się zedytować ten post dodając do niego mój oryginalny, nigdzie nie podejrzany i w pełni przemyślany pomysł na nowy system warnów.
 3. Proszę o utworzenie kanału wraz z 2-oma pod-kanałami i nadanie mi na nich prawa właściciela
 4. U mnie błąd się nigdy nie pojawił, jednak pierwsze wyniki wyszukiwania dają całkiem obiecujące rezultaty (źródło informacji: LINK_STEAM) Z tego co jest tam napisane rozwiązaniem problemu może być ręczne ustawienie opcji "executable" na pliku .exe terrari. Możesz tam też ustawić, żeby zawsze była uruchomiona z poziomu administratora, co może pozytywnie wpłynąć na ewentualne przyszłe problemy z programem. Nie mam pojęcia jak to ustawić na Windows7. Powinno być to gdzieś we właściwościach pliku w miarę na wierzchu, lub w opcjach zaawansowanych. Opcjonalnie można spróbować tego: LINK_YT. Jeżeli pomoże, to pisz które rozwiązanie zadziałało.
 5. Jak dla mnie to wygląda na to, że po prostu chcesz mieć możliwość karania ludzi i grożenia im "nie rób tak, bo cię kicknę", albo "rób jak mi się podoba, bo cię kicknę". Same komendy mute i gag dają niesamowitą władzę. Ty chcesz posiąść władzę bez odpowiedzialności, jaką ponosi się ze względu zostania adminem. Moje rozwiązanie jest proste. Tworzymy z ciebie materiał na admina. Zgłaszasz się dobrowolnie na serwerze do któregokolwiek z adminów, czekasz np 2 tyg na rozpatrzenie i albo dostajesz albo nie. Nie piszesz podania, nie należysz do grona administracji, nie masz praw na forum, sb, nie jesteś brany pod uwagę przy zebraniach administracji itp. Przyjmujesz tylko warunki, które wam przedstawiamy. Dostajesz władzę i klarowne postępowanie w wypadku jej nadużycia, lub jej niegodnej reprezentacji. Wszystko jak powinno być, tylko z pominięciem etapu rekrutacji na admina, której się tak boisz. ~Edit by Pandzia: P.S. Świetna robota. Zakładanie konta na forum tylko po to, żeby poprzeć pomysł kolegi.
 6. Chcąc pogodzić obie strony można chyba znaleźć rozwiązanie które zapewni nam sytego wilka i całą owcę. Zanstanawiając się chwilę nad problemem doszedłem do ciekawego pomysłu. Dla tych, którzy rzeczywiście są tacy "super fajni", chcą pomagać, przestrzegają ragulamin, pomagają już graczom, są przez wszystkich lubiania i są zaufani przez administrację, oraz nie chcą składać podania o administratora. Dla tych osobników można stworzyć rangę Wzorowy gracz. Ranga Wzorowy gracz posiadałaby wyżej wymienione komendy czyli: votemute, votegaga, votekick, slap, mute, gag, kick. Jednnakże zgłaszając się na tą rangę podejmujesz się wyzwania pozostania wzorowymm graczem. Co za tym idzie najmniejsze przewinienie, przekleństwo, bug mapy, glitch. Jedna taka akcja skutkowałaby usunięciem natychmiastowym rangi, banem na miesiąc, a następnie po powrocie gagiem i mutem na tydzień. Żeby osobnik przypomniał sobie jak miał się zachowywać. Po ukaraniu osobnik mógłby się zgłaszać po rangę ponownie tylko tym razem pod groźbą perm-bana za błąd, ponieważ już raz dostał szansę na udowodnienie siebie. W ten sposób wyeliminujey osobniki, które chcą mieć władzę pokroju admina bez odpowiedzialności admina, a także dostaniemy dobry materiał na przyszłych adminów, jeżeli postanowią zostać. Potem, jeżeli ktoś się utrzyma na pozycji przez powiedzmy 2 miesiące (czasu przeganego na serwerze po otrzymaniu rangi) można się zastanawiać nad nadaniem praw admina. Jestem szczerze ciekaw jakie macie zdanie na temat tego pomysłu!
 7. Mam kilka zastrzeżeń. 2. To jest zbędne i trochę bezsensowne. No dalej chłopie. Trochę profesjonalizmu. 3. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu bez informowania użytkowników (to załatwia sprawę i jest krótsze) 5.3 Guziki i lampy są wystające. twórca mapy wystawiając je ponad przestrzeń ściany i ustawiając je przedmiotem fizycznym, a nie teksturą musiał się godzić na takie ich wykorzystanie. 6. Zakaz wchodzenia na, chodzeniu po: ogrodzeniu, siatce oraz dachu placówki. 7.3 (3-ci myślnik) troszkę niewykonalne, poza tym ustawi szpiega ci w niewygodnej pozycji. mtf będą za nim latać jak głupie, żeby uniemożliwić mu akcję. Moim zdaniem sensowniej byłoby uniemożliwienie graczom mówienia, kto jest szpiegiem CI, ale pozwolenie im na strzelanie. Tak czy inaczej do przedyskutowania. 11 Zakaz umieszczania dowolnych treści urażających graczy, nazistowksich, erotycznych, oraz zakazanych przez prawo RP. (nie brzmi lepiej? ) 13 Zakaz nadużywania mikrofonu, szczególnie, jeśli nie przeszedłeś mutacji, lub masz słabej jakości mikrofon (szum, trzeszczenie). (tyle wystarczy) 14 Będzie zawierał się w 11, jeżeli zostanie w zaproponowanej przeze mnie formie. 16.1.1 Odział mtf i odział ochrony powinny pozostać od siebie niezależne. Co najwyżej dyrektor placówki mógłby im na raz rozkazywać. 17.1 Punkt bezsensowny. Czemu cel, do którego dążyły obie strony sojuszu ma skutkować zerwaniem sojuszu? 17.2 173 i 966 nie może uciec bez sojuszu, przy założeniu, że mtf czy ochrona nie są kompletnymi idiotami. Stąd też brak możliwości zawierania sojuszu przez tych SCP będzie skutkować brakiem możliwości ucieczki tych SCP. Wydaje mi się, że regulamin daje dobry ogólny ogląd na zasady jakie powinny panować na serwerze, ale potrzebuje jeszcze dopracowania.
 8. Teraz D będzie wyglądać jak SCP. SCP będzie pomnikiem z wiatrakiem na głowie, znakiem stopu na twarzy, sukienką Hatsune Miku na tyłku i bucikami klauna? Przemyślałeś to? Gra jest mocno zależna od możliwości rozpoznania. Jeżeli rozpoznasz cel z daleka (na końcu długiego korytarza), to masz większą szansę na przeżycie. Dodanie takich zmian sprawi, że rozpoznanie nie jest wykonalne. Zarówno dla klasy D, jak i MTF jak i SCP, oraz naukowców.
 9. Proszę o utworzenie kanału wraz z 2-oma pod-kanałami i nadanie mi na nich prawa właściciela
 10. Na prawdę uważasz, że to wystarczy? Nie dość że byłeś świadom swojej głupoty, to jeszcze później nie chcesz się pogodzić z karą adekwatną do wykroczenia. Próbujesz oszukiwać system kar, jak i administrację korzystając z multikonta. To jest żałosne zachowanie i zapewniam cię, że tak długo jak SG będzie miało swoje serwery, tak długo tego typu zachowanie będzie tępione. Perm ban za oszustwo na systemie kar jest karą powiedziałbym, że wręcz za lekką. Mało tego odwołujesz się od wszystkiego nie całe 3 miesiące po zdarzeniu. Poczekaj do następnej gwiazdki. Może wtedy administracja zdecyduje się sprawić ci prezent w postaci unbana. Na ten moment jestem zdecydowanie przeciwny zdejmowaniu kary.
 11. Nie chciałbym cytować sam siebie, więc napiszę jeszcze raz. Wchodząc na miejsca, które wiesz, że są zabronione (NIEZALEŻNIE OD TEGO ILE CZASU ZOSTAŁO DO KOŃCA RUNDY) jest testowaniem cierpliwości administracji. Cierpliwość się skończyła, dostałeś bana. odczekaj go i nie wchodź więcej na miejsca zabronione.
 12. Czytamy słowo po słowie "Szczególnie" czyli przypadkiem szczególnym jest uzyskiwanie przewagi nad resztą graczy. Więc przypadkiem ogólnym (który ty zastosowałeś) jest ogólnie pojmowane wchodzenie na miejsca zabronione w dowolnym momencie. Skoro wszedłeś tam nawet 0,00005 sec przed zakończeniem rundy, to i tak jedyne co robisz, to igrasz z administracją i sprawdzasz ich nerwy, oraz granice, które przy których cię nie zbanują. Sprawdzałeś granicę, a Yor ją dokładnie zaznaczył wlepiając Ci bana. Na tym ogólna dyskusja powinna zostać zakończona.
 13. Planowałem grać w DS:T, ale szybko się zorientowałem, że nie mam zielonego pojęcia jak się w to gra, jakby się znalazła ekipa do wspólnej gry, to chętnie się podszkolę :D To jednak była masa zabawy biegać z dzidą i ciupać 3razy większe ptaki. (To chyba nie były strusie)
 14. Testowałem samochodzik całkiem długo. Sterowanie samochodzikiem graniczy z cudem, schody sa jego największym przeciwnikiem. Jedyne gdzie sensownie daje się go zasotosować to proste i ciasne korytarze, gdzie się tym samochodzikiem nie wypierdzielisz. Poza tym,że można go zblokować propem, łatwo odstrzelić, oraz jesteś wystawiony na innocentów, bo widać jak nim sterujesz. :)
 15. Moim zdaniem sprawa powinna wyglądać następująco: Kamera - Tak (chociaż trzeba uważać, bo można zbugować to dziadostwo) Skaner - Tak Riot Shield - Nie (Dawała niesamowitą przewagę dla detektywa, jeżeli umiał z niej korzystać) Plasma Shield - Nie (była masa problemów z ludźmi trollującymi tym przedmiotem) Samochodzik - Tak (chociaż jest to nudne i bezużyteczna dziadostwo :) ) Zarówno Skaner, jak i samochodzik to jest marnowanie punktów, ale jak ktoś ma za dużo, to spoko :D
×
×
 • Create New...