Jump to content

Pandzia

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Pandzia

 1. Pandzia

  Długość warnów na forum

  @Laki Czytając twój post nie odniosłem wrażenia, że Twój tok myślenia był taki, jakim go teraz przedstawiasz. Może to moje głupota, może Twój błąd przy pisaniu wypowiedzi. Nie mnie to oceniać. Jednak dobrze usłyszeć, że mój post jest bezużyteczny. Troszkę was okłamałem odnośnie swojej propozycji na temat warnów. Jednak ma to swoje podstawy głównie u starego posta @Remzo (bo ja głupi nie wiedzieć jak zacytować post z inny temat) Jeżeli po ostatnich wydarzeniach, wiemy na co zwracać uwagę, a osoby pokrzywdzone przez moderatorów forum nie będą bały się podnieść głosu, to system permanentnych warnów jest moim zdaniem bardzo sensowny. Ostatecznie zebranie warna nie jest prostą rzeczą dla osoby, która 2-3 razy przeczyta swojego posta przed dodaniem go. Usunąć złą wypowiedź nie jest tak trudno. Reasumując, po przemyśleniu sytuacji moja opinia brzmi: zachować system warnów, a zachęcić użytkowników do pisania postów, niezależnie od tematu.
 2. Pandzia

  Długość warnów na forum

  Jeżeli ma wejść jakakolwiek zmiana w stosowanym systemie to wyrażam stanowczy sprzeciw, aby jeden post z komentarzem był podstawą do zmian. Zmiana w systemie, jeżeli ma pozostać na dłużej niż miesiąc powinna zostać spokojnie przemyślana i przedstawiona od początku do końca. Tutaj automatycznie pojawiło się dobre pytanie ze strony Garzki o usunięciu banów. Tak więc wstrzymajmy nasze konie i dajmy sobie trochę czasu na przemyślenie sprawy. Osobiście uważam @Laki, że Twój post powinien wyglądać bardziej w tym stylu: "Siema. Krótko zwięźle i na temat: Nie podobają mi się długości warnów. Mój zarys nowego systemu, to potraktować warny jak punkty karne w prawie jazdy - ważne rok od daty otrzymania. Jestem ciekaw waszych propozycji, również czekam na posty, które wytkną problemy powiązane z tym rozwiązaniem. P.S. Bolą w oczy warny które są z 2014 roku, gdy zaraz zetkniemy się z drugą dekadą XXI wieku. (Bo jak wszyscy wiemy to nic nie wnosi do dyskusji ) " Pomarudzić zawsze łatwo, a dobrego pomysłu nie ma komu. Tak więc, aby nie być gołosłownym za ok godzinę postaram się zedytować ten post dodając do niego mój oryginalny, nigdzie nie podejrzany i w pełni przemyślany pomysł na nowy system warnów.
 3. Pandzia

  Prośba o kanał

  Proszę o utworzenie kanału wraz z 2-oma pod-kanałami i nadanie mi na nich prawa właściciela
 4. Pandzia

  Problem z grą "Terraria"

  U mnie błąd się nigdy nie pojawił, jednak pierwsze wyniki wyszukiwania dają całkiem obiecujące rezultaty (źródło informacji: LINK_STEAM) Z tego co jest tam napisane rozwiązaniem problemu może być ręczne ustawienie opcji "executable" na pliku .exe terrari. Możesz tam też ustawić, żeby zawsze była uruchomiona z poziomu administratora, co może pozytywnie wpłynąć na ewentualne przyszłe problemy z programem. Nie mam pojęcia jak to ustawić na Windows7. Powinno być to gdzieś we właściwościach pliku w miarę na wierzchu, lub w opcjach zaawansowanych. Opcjonalnie można spróbować tego: LINK_YT. Jeżeli pomoże, to pisz które rozwiązanie zadziałało.
 5. Pandzia

  ranga czatownik

  Jak dla mnie to wygląda na to, że po prostu chcesz mieć możliwość karania ludzi i grożenia im "nie rób tak, bo cię kicknę", albo "rób jak mi się podoba, bo cię kicknę". Same komendy mute i gag dają niesamowitą władzę. Ty chcesz posiąść władzę bez odpowiedzialności, jaką ponosi się ze względu zostania adminem. Moje rozwiązanie jest proste. Tworzymy z ciebie materiał na admina. Zgłaszasz się dobrowolnie na serwerze do któregokolwiek z adminów, czekasz np 2 tyg na rozpatrzenie i albo dostajesz albo nie. Nie piszesz podania, nie należysz do grona administracji, nie masz praw na forum, sb, nie jesteś brany pod uwagę przy zebraniach administracji itp. Przyjmujesz tylko warunki, które wam przedstawiamy. Dostajesz władzę i klarowne postępowanie w wypadku jej nadużycia, lub jej niegodnej reprezentacji. Wszystko jak powinno być, tylko z pominięciem etapu rekrutacji na admina, której się tak boisz. ~Edit by Pandzia: P.S. Świetna robota. Zakładanie konta na forum tylko po to, żeby poprzeć pomysł kolegi.
 6. Pandzia

  ranga czatownik

  Chcąc pogodzić obie strony można chyba znaleźć rozwiązanie które zapewni nam sytego wilka i całą owcę. Zanstanawiając się chwilę nad problemem doszedłem do ciekawego pomysłu. Dla tych, którzy rzeczywiście są tacy "super fajni", chcą pomagać, przestrzegają ragulamin, pomagają już graczom, są przez wszystkich lubiania i są zaufani przez administrację, oraz nie chcą składać podania o administratora. Dla tych osobników można stworzyć rangę Wzorowy gracz. Ranga Wzorowy gracz posiadałaby wyżej wymienione komendy czyli: votemute, votegaga, votekick, slap, mute, gag, kick. Jednnakże zgłaszając się na tą rangę podejmujesz się wyzwania pozostania wzorowymm graczem. Co za tym idzie najmniejsze przewinienie, przekleństwo, bug mapy, glitch. Jedna taka akcja skutkowałaby usunięciem natychmiastowym rangi, banem na miesiąc, a następnie po powrocie gagiem i mutem na tydzień. Żeby osobnik przypomniał sobie jak miał się zachowywać. Po ukaraniu osobnik mógłby się zgłaszać po rangę ponownie tylko tym razem pod groźbą perm-bana za błąd, ponieważ już raz dostał szansę na udowodnienie siebie. W ten sposób wyeliminujey osobniki, które chcą mieć władzę pokroju admina bez odpowiedzialności admina, a także dostaniemy dobry materiał na przyszłych adminów, jeżeli postanowią zostać. Potem, jeżeli ktoś się utrzyma na pozycji przez powiedzmy 2 miesiące (czasu przeganego na serwerze po otrzymaniu rangi) można się zastanawiać nad nadaniem praw admina. Jestem szczerze ciekaw jakie macie zdanie na temat tego pomysłu!
 7. Pandzia

  Projekt Regulaminu

  Mam kilka zastrzeżeń. 2. To jest zbędne i trochę bezsensowne. No dalej chłopie. Trochę profesjonalizmu. 3. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu bez informowania użytkowników (to załatwia sprawę i jest krótsze) 5.3 Guziki i lampy są wystające. twórca mapy wystawiając je ponad przestrzeń ściany i ustawiając je przedmiotem fizycznym, a nie teksturą musiał się godzić na takie ich wykorzystanie. 6. Zakaz wchodzenia na, chodzeniu po: ogrodzeniu, siatce oraz dachu placówki. 7.3 (3-ci myślnik) troszkę niewykonalne, poza tym ustawi szpiega ci w niewygodnej pozycji. mtf będą za nim latać jak głupie, żeby uniemożliwić mu akcję. Moim zdaniem sensowniej byłoby uniemożliwienie graczom mówienia, kto jest szpiegiem CI, ale pozwolenie im na strzelanie. Tak czy inaczej do przedyskutowania. 11 Zakaz umieszczania dowolnych treści urażających graczy, nazistowksich, erotycznych, oraz zakazanych przez prawo RP. (nie brzmi lepiej? ) 13 Zakaz nadużywania mikrofonu, szczególnie, jeśli nie przeszedłeś mutacji, lub masz słabej jakości mikrofon (szum, trzeszczenie). (tyle wystarczy) 14 Będzie zawierał się w 11, jeżeli zostanie w zaproponowanej przeze mnie formie. 16.1.1 Odział mtf i odział ochrony powinny pozostać od siebie niezależne. Co najwyżej dyrektor placówki mógłby im na raz rozkazywać. 17.1 Punkt bezsensowny. Czemu cel, do którego dążyły obie strony sojuszu ma skutkować zerwaniem sojuszu? 17.2 173 i 966 nie może uciec bez sojuszu, przy założeniu, że mtf czy ochrona nie są kompletnymi idiotami. Stąd też brak możliwości zawierania sojuszu przez tych SCP będzie skutkować brakiem możliwości ucieczki tych SCP. Wydaje mi się, że regulamin daje dobry ogólny ogląd na zasady jakie powinny panować na serwerze, ale potrzebuje jeszcze dopracowania.
 8. Teraz D będzie wyglądać jak SCP. SCP będzie pomnikiem z wiatrakiem na głowie, znakiem stopu na twarzy, sukienką Hatsune Miku na tyłku i bucikami klauna? Przemyślałeś to? Gra jest mocno zależna od możliwości rozpoznania. Jeżeli rozpoznasz cel z daleka (na końcu długiego korytarza), to masz większą szansę na przeżycie. Dodanie takich zmian sprawi, że rozpoznanie nie jest wykonalne. Zarówno dla klasy D, jak i MTF jak i SCP, oraz naukowców.
 9. Pandzia

  Prośba o kanał

  Proszę o utworzenie kanału wraz z 2-oma pod-kanałami i nadanie mi na nich prawa właściciela
 10. Pandzia

  [ban] KRZESEL

  Na prawdę uważasz, że to wystarczy? Nie dość że byłeś świadom swojej głupoty, to jeszcze później nie chcesz się pogodzić z karą adekwatną do wykroczenia. Próbujesz oszukiwać system kar, jak i administrację korzystając z multikonta. To jest żałosne zachowanie i zapewniam cię, że tak długo jak SG będzie miało swoje serwery, tak długo tego typu zachowanie będzie tępione. Perm ban za oszustwo na systemie kar jest karą powiedziałbym, że wręcz za lekką. Mało tego odwołujesz się od wszystkiego nie całe 3 miesiące po zdarzeniu. Poczekaj do następnej gwiazdki. Może wtedy administracja zdecyduje się sprawić ci prezent w postaci unbana. Na ten moment jestem zdecydowanie przeciwny zdejmowaniu kary.
 11. Pandzia

  [BAN] Hans Kloss

  Nie chciałbym cytować sam siebie, więc napiszę jeszcze raz. Wchodząc na miejsca, które wiesz, że są zabronione (NIEZALEŻNIE OD TEGO ILE CZASU ZOSTAŁO DO KOŃCA RUNDY) jest testowaniem cierpliwości administracji. Cierpliwość się skończyła, dostałeś bana. odczekaj go i nie wchodź więcej na miejsca zabronione.
 12. Pandzia

  [BAN] Hans Kloss

  Czytamy słowo po słowie "Szczególnie" czyli przypadkiem szczególnym jest uzyskiwanie przewagi nad resztą graczy. Więc przypadkiem ogólnym (który ty zastosowałeś) jest ogólnie pojmowane wchodzenie na miejsca zabronione w dowolnym momencie. Skoro wszedłeś tam nawet 0,00005 sec przed zakończeniem rundy, to i tak jedyne co robisz, to igrasz z administracją i sprawdzasz ich nerwy, oraz granice, które przy których cię nie zbanują. Sprawdzałeś granicę, a Yor ją dokładnie zaznaczył wlepiając Ci bana. Na tym ogólna dyskusja powinna zostać zakończona.
 13. Pandzia

  Dead Island/Don't Starve Together

  Planowałem grać w DS:T, ale szybko się zorientowałem, że nie mam zielonego pojęcia jak się w to gra, jakby się znalazła ekipa do wspólnej gry, to chętnie się podszkolę :D To jednak była masa zabawy biegać z dzidą i ciupać 3razy większe ptaki. (To chyba nie były strusie)
 14. Pandzia

  Bronie do sklepu detektywa

  Testowałem samochodzik całkiem długo. Sterowanie samochodzikiem graniczy z cudem, schody sa jego największym przeciwnikiem. Jedyne gdzie sensownie daje się go zasotosować to proste i ciasne korytarze, gdzie się tym samochodzikiem nie wypierdzielisz. Poza tym,że można go zblokować propem, łatwo odstrzelić, oraz jesteś wystawiony na innocentów, bo widać jak nim sterujesz. :)
 15. Pandzia

  Bronie do sklepu detektywa

  Moim zdaniem sprawa powinna wyglądać następująco: Kamera - Tak (chociaż trzeba uważać, bo można zbugować to dziadostwo) Skaner - Tak Riot Shield - Nie (Dawała niesamowitą przewagę dla detektywa, jeżeli umiał z niej korzystać) Plasma Shield - Nie (była masa problemów z ludźmi trollującymi tym przedmiotem) Samochodzik - Tak (chociaż jest to nudne i bezużyteczna dziadostwo :) ) Zarówno Skaner, jak i samochodzik to jest marnowanie punktów, ale jak ktoś ma za dużo, to spoko :D
 16. Pandzia

  ROTMG

  Krążyły legendy, że ten dzień nadejdzie. Dzień w którym będzie trzeba wyciągnąć miecz, luk, topór, czy magicznego kija +5. Ten dzień nadszedł. Jedni widzą we mnie przywódcę, inny szaleńca, kolejni Pandziucha. Jakbyście mnie nie postrzegali. Dołączę w tej epickiej przygodzie i pomogę zgładzić szalonego Oryxa.
 17. Pandzia

  Propozycje lapków

  Studia już mi się pokazały w całości, a wożenie całego PC przez nasz cały piękny kraj okazało się wizją moich marzeń. Stąd też postanowiłem, że sprawię sobie jakiegoś laptopa. Tak więc uznałem, że warto się zgłosić z prośbą do was, abyście łaskawie podzielili się swoimi opiniami o tych maluszkach. Interesują mnie sprzęty: -w cenie nie większej niż 3500zł -większe niż te 13-14 cali (bo lubię coś widzieć na świecącym prostokącie :3). -50/50 z jednej strony mam zamiar wykorzystywać go na studiach jako sprzęt do pracy (zapisywanie notatek, tworzenie małych programów itp. ale z drugiej strony fajnie byłoby przysiąść i rozegrać jakąś partyjkę w DOTA2/LOL/CS:GO. Czyli cenię sobię żywotność baterii, ale nie ustawiam jej jako priorytet. -stylistyka jest w 100% dowolna, bo nie wpływa na sposób użytkowania sprzętu (przynajmniej moim zdaniem). -nie jestem zwolenikiem ekranów dotykowych, ale nie jestem ich przeciwnikiem. (tak więc dowolność) -USB 3.0 przynajmniej 1 jest w 100% wymagany, ale przy takim zakresie cenowym patrzymy na laptopy, które w większości mają to wejście. -ekran matowy Resztę pozostawiam waszej opinii. Prosiłbym o linki w temacie, jeżeli znajdziecie coś godnego polecenia :) Edit: mam nadzieję, że wystarczająco sprecyzowałem swoje wymagania.
 18. Pandzia

  Propozycje lapków

  Tu mnie arolek zaskoczyłeś. Poszukiwałeś laptopa "Cena: Maksymalna 2500 +- 200 zł" a wyskakujesz z czymś po 4500, ale niczego sobie kąsek :3
 19. Pandzia

  Ma ktoś do oddania konto Origin z BF3 ?

  Jak dobrze pójdzie, to moim zdaniem jego drugi post będzie brzmiał następująco: "Hej mam do sprzedania konto z BF3" :)
 20. Pandzia

  [Skarga] Adam104100

  1. adam104100 nie potrzebujemy posługiwać się kodeksem prawnym, który nam tu ładnie punktujesz. Pragnę Cię poinformować, że jeżeli administracja zadecyduje, że ma w d... to co mówisz, to znaczy, że ma w d... to co mówisz i możesz sobie nawet składać skargę do sądu. Ostatecznie nic nie wskórasz. 2. Z tego co mi wiadomo, to nie jest to pierwszy przypadek, kiedy są z tobą problemy. Moim zdaniem. Dać maksymalny rygor obu koleżkom. Jedno przekroczenie = regulaminu wakacje od serwera. Może w ten sposób jeden jak i drugi się oduczą :) btw. fajnie, żeby ktoś z grających wtedy graczy się wypowiedział.
 21. Pandzia

  BAN Adam104100

  Ale ludzie macie problemy. Osoba, która pisze odwołanie jest albo nieświadoma tego co pisze, albo nie świadoma tego co się działo, co jest równoznaczne z tym, że jej odwołanie nie ma najmniejszego sensu, gdyż nie wie do czego ma pretensje. *było napisane Tu rzucamy podejrzenia na AVP który to prawdopodobnie wysadził beczkę. Zauważcie, że wysadził beczkę łomem, co byłoby równoznaczne ze śmiercią AVP. (czego w logach doszukać się nie może ani jedna, ani druga strona) *jest napisane Tutaj napis "zabił mnie z ognia" przedstawia kompletnie inną sytuację. Detektyw rzuca granat zapalający zabijając naszą ofiarę, następnie podbiega do "krajoxa" i uderza go łomem z nieznanej nikomu przyczyny. Ostatecznie korzystając z tego samego narzędzia zbrodni rzuca klątwę na swój łom aby ten zadawał mniejsze obrażenia, dzięki czemu może podbiec do beczki, uderzyć ja podpalając (czyli nie powodując magicznej samodestrukcji) po czym ucieka daleko z dziewiczym okrzykiem przerażenia (i śmiechem szaleńca). Już pomijam fakt, że kolejne osoby zeznają iż zniesmaczona sposobem śmierci dusza bierze płonącą beczkę w łapy i biegnie do ludzi ponosząc przy tym drugą śmierć. :) Moim zdaniem temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
 22. Pandzia

  Team Fortress 2 - rozeznanie

  LGMgaming czyli jeden z 9-osobowej ekipy śmierci (ale nie jedynej takiej grupy) SG FFA (przynajmniej ja go tak pamiętam gdybym miał resztę nicków, to pewnie nawet byłbym zdolny określić jego klasę :D ) Ogólnie ekipa administracji z FFA była wyszkolona w boju. Wracając do tematu. Moim zdaniem jedyna szansa na odbudowanie serwera TF-a to nieograniczone źródło chęci ze strony pomysłodawcy, ale wydaje mi się, że musiałbyś zebrać naszą starszyznę TF-a czyli ludzi typu Erl (który trzymał administracje w kupie), i takiego Kopecia (jezeli dobrze napisałem, żeby odciążył draksa, wacha, żyda od wiecznej opieki technicznej) i kilku innych, których nicków nie pamiętam, bo nie miałem z nimi przyjemności pogadać aż tak dużo. Możesz próbować bez nich, ale znaleźć administrację dla TF-a po najnowszych dziwactwach jest ciężkim wyzwaniem.
 23. Pandzia

  Dota 2

  W wieczornych godzinkach może od czasu do czasu się przyłączę. Zawsze to jakiś normalny team zamiast 4 rusków z którymi nijak się nie dogadasz :)
 24. Pandzia

  [Ban] za RDM

  @migacz: nie planowałem go zdejmować tylko zmienić z perm na tymaczasowy. Ban zostanie zmieniony z perm na 5 dni. Pozdrawiam Zamykam.
 25. Pandzia

  [Ban] za RDM

  Takich informacji nie otrzymałem, delikatnie zmieniają cały obraz incydentu. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet kiedy ktoś Cię wyzywa, to zamiast rzucać w niego granatami. Tracić karmę przez to, lub przez strzelanie do niego, możesz to rozwiązać w prostszy sposób. To jakie możliwości daliśmy Tobie to właśnie składanie skarg i odwołań. Mały dowód by wystarczył, żeby to Piotrex został ukarany a nie Ty. Masz też piękną opcję mute która jest wgrana w samego Garry's mod-a jeżeli czyjś głos/słowa Ci przeszkadzają. Będąc na serwerze możesz się też zgłosić z prośbą o pomoc do innych graczy (tych "normalniejszych") żeby albo coś zrobili albo poprosili admina. Wybrałeś drogę przez revange-RDM. Sorry, ale to już jest duży błąd. Polecam dokładniej czytać co jest napisane w postach. Dalej pozostawiam bez komentarza. Podsumowując. Jeżeli to co mówisz jest prawdą, to pojmuję siłę emocji. Jeżeli to co mówisz jest prawdą, to oczekuję posta w postaci przeprosin (nie skierowanych do mnie lecz do graczy których zrdmowałeś) za twoje zachowanie oraz oczekuję, że taka sytuacja się nie powtórzy. Pozdrawiam
×