Skocz do zawartości

Zakałapućkany Szaman

Zbanowany
 • Zawartość

  297
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

9 obserwujących

O Zakałapućkany Szaman

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 27 Kwiecień

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Court of Owls

Ostatnie wizyty

2597 wyświetleń profilu
 1. Zakałapućkany Szaman

  [Ban] Nairdax

  hehe
 2. Zakałapućkany Szaman

  [Plac zabaw] Ptyś

  Ptyś przekupił mnie kremufffkami więc jestem na tak.
 3. Zakałapućkany Szaman

  [BAN] Zakałapućkany Szaman.

  1. Nick, na który została nałożona kara: Zakałapućkany Szaman. 2. Steam ID: STEAM_0:1:122781992 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=szaman&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Zostałem zbanowany. 5. Coś od siebie: Popełniłem błąd rozmawiając o nie obecnych na serwerze.
 4. Zakałapućkany Szaman

  [Plac Zabaw] Podanie o Admina

  Popieram przedmówców, skoro nie potrafił być wierny ostatnio wątpię by tym razem nie zrezygnował z placu gdy natrafi się lepsza "oferta?".
 5. Zakałapućkany Szaman

  [Plac Zabaw] Wrona

  Mimo iż obecnie mam perma :D, to jestem na tak ponieważ wiem że się Ptaszysko nadaje :D
 6. Zakałapućkany Szaman

  [BAN] Zakałapućkany Szaman.

  Według Ciebie jaką skruchę miałbym okazać skoro tak naprawdę ban się nie należał? Dostałem go tylko dlatego że chciałeś się mnie pozbyć. Ktoś cię okłamał na temat rozpowszechniania Twoich danych a Ty mu uwierzyłeś bez wysłuchania drugiej strony. Staram się o unbana ze względu na starą ekipę z którą chciałbym jeszcze zagrać. Nie mam zamiaru ponownie wchodzić w grono administracji ze względu że ja również straciłem sporo nerwów "współpracując" z Tobą, więc nic Ci nie grozi z mojej strony tak jak uważałeś rok temu. Dlatego proszę o racjonalne rozpatrzenie prośby o usunięcie baniszmenta.
 7. Zakałapućkany Szaman

  [BAN] Zakałapućkany Szaman.

  Na Heheszkach się nie znasz :D
 8. Zakałapućkany Szaman

  [BAN] Zakałapućkany Szaman.

  1. Nick, na który została nałożona kara: Zakałapućkany Szaman. 2. Steam ID: STEAM_0:1:122781992 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=szaman&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Zostałem zbanowany za "Działanie na szkodę serwera, rozpowszechnianie danych osobowych, podburzanie ludzi przeciw administracji", co jest kłamstwem... Ban powstał tylko dlatego że Remzo który szczerze nie darzy mnie sympatią chciał mnie usunąć ze Strefy pod pretekstem wyżej wymienionym. Na swoją obronę dodam że to nie ja rozpowszechniałem jego dane osobowe które w tym czasie znał cały serwer, ani nie działałem na szkodę serwera. Wyraziłem tylko głośno i wyraźnie swoją opinie na temat Remza co mu się nie spodobało... Wracając do "powodu" to czy za to należał się ban na całej Strefie Gier? Zostałem zbanowany na: wszystkich serwerach Strefy, Ts'ie oraz forum. Opinie pozostawiam wam. Pozdrawiam.
 9. Zakałapućkany Szaman

  Najlepsze soundtracki do gier

  Ah ta super gra dla maniaków :D
 10. Zakałapućkany Szaman

  System reputacji czy ma prawo istnieć? (otwarta dyskusja)

  Co level będzie się odblokowywała czcionka podczas pisania postów.
 11. Zakałapućkany Szaman

  System reputacji czy ma prawo istnieć? (otwarta dyskusja)

  Nie rozumiem, mądrze napisały tylko osoby które poprały twoje zdanie? Jeżeli tak uważasz to nie ma sensu prowadzić z tobą dalszej dyskusji.
 12. Zakałapućkany Szaman

  System reputacji czy ma prawo istnieć? (otwarta dyskusja)

  Odejść bo na forum mam ujemna reputacje? W jakich my czasach żyjemy jeżeli to właśnie reputacja na forum jest czymś co określa człowieka? Co do samej próby odejścia Ravena bo ma ujemna reputacje umieszczam zdjęcie. Ps. Nie wiem jak "DOKŁADNIE" było z Ravenem.
 13. Zakałapućkany Szaman

  System reputacji czy ma prawo istnieć? (otwarta dyskusja)

  Hahahahahaha, hahahahahahahahahaha, hahahahahahaha, dobre, dobre, minusy sprawią jeszcze że jeżeli chodzi do szkoły spadną mu wyniki a z pracy zrezygnuje bo "reputacja" na forum, a kolor zmieni na czerwony... Tak jak napisałem, nie wiem jak dokładnie było z Ravenem, ale wiem jak jest z Donaldem. Ten człowiek zasłużył na to co posiada, czyli ujemna reputacja oraz brak osób które by go poparły poprzez zachowanie jakie reprezentuje. Nie wiem skąd wzieły się starania by go bronić, skoro nawet nie miałeś z nim styczności. Jesteś jego adwokatem któremu płaci, wiec wykonujesz robotę? A może sam starasz się dostać parę plusów poprzez pisanie takich tematów, bo w końcu zawsze ktoś kliknie na którąś ze strzałek.
 14. Zakałapućkany Szaman

  System reputacji czy ma prawo istnieć? (otwarta dyskusja)

  A ja słyszałem co nieco o innym forum i Ravenie... Co do samego Donalda Tuska to nick adekwatny do zachowania. Sam temat uważam za bezsensowny bo ile razy było to tutaj wałkowane.
 15. Zakałapućkany Szaman

  Muzyka: To co Strefowicze lubią najbardziej.

×