Skocz do zawartości

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  546
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  40

O pomidor™

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pomidor™

  HUNGER GAMES

  W przypadku dodawania nowych mapek/trybów trzeba czekać na odpowiedź Remza, nikt inny nie ma możliwości tego zrobić.
 2. pomidor™

  Nowy Moderator

 3. pomidor™

  [Ban] Bochen

  Skoro ma bana na forum, to chyba nie ma prawa głosu, a tym bardziej nie powinien wysługiwać się kimś innym. Według mnie temat do zamknięcia 🙂.
 4. pomidor™

  Nowe dźwięki na koniec rundy

  Wysyłam ponownie 😄 Download
 5. pomidor™

  Nowe dźwięki na koniec rundy

  HF DOWNLOAD
 6. pomidor™

  Odwołanie perm

  Składam prośbę do Administracji/Moderacji forum o ukaranie autora tematu za upierdliwość i ciągłe pisanie tych samych wątków.
 7. pomidor™

  Odwołanie

 8. pomidor™

  Odwołanie

  Tak, to jest właśnie równe traktowanie. Odstraszasz nowych graczy i zniechęcasz ich do pozostania na dłużej. Jeżeli uważasz, że nikomu nie uprzykrzałeś rozgrywki, to w ogóle nie mamy o czym gadać. PS. Powinieneś mieć swój rozum, a przy niektórych osobnikach serwerowych, to Ci palma o**ierdala - wybaczcie brzydkie słówko, ale nie umiem tego inaczej opisać 😐. Odpocznij sobie i spędź wakacje na świeżym powietrzu.
 9. pomidor™

  Odwołanie

  Chyba powinieneś napisać w czasie przeszłym - „witałem się”. Stopień tolerancji dla takich jak Ty jest równy 0. Nie interesuje mnie, że zabiłeś tylko kilka osób, zrobiłeś to z pełną premedytacją, żeby uprzykrzyć rozgrywkę innym (normalnym) graczom.
 10. pomidor™

  Odwołanie

  Brawo, nie chodzi nawet o ba_jail_rebellion_fix. Bana nałożyłem po obejrzeniu demka z jb_avalanche, na którym mimo braku mikrofonu, przeszedłeś do CT i zacząłeś freekillować razem z Rzufem, o Twoim słownictwie i ciągłym ubliżaniu drugiej osobie nie wspomnę (polecam przejrzeć dokładnie większość historii czatu, nie tylko pierwsze pięć stron). Tak internetowym kolegom nie zaimponujesz 😁. Kara jest za całokształt.
 11. pomidor™

  [Plac Zabaw] Zenix

  Temat zamykam i podanie z automatu odrzucam. Konsekwencje wobec osób zamieszanych w zaistniałą sytuację niech wyciąga @nonejm lub @Remzo. http://dema.strefagier.com.pl/demos/game2/demos/2018/07/28/auto-20180728-1653-workshop_277998696_mg_office_course_2013_fix.tar.bz2 --- Panowie @Rzuf @Heroes @zeniks W przyszłości Wasze zdanie będzie usuwane z podań i nie będzie w żaden sposób brane po uwagę. Jeszcze jedna taka akcja - a dostaniecie bana na forum jak i na serwerze. -nonejm- Rzułf oraz Heroes zostali nagrodzeni permbanem tak jak obiecywałem. - DragonFly
 12. pomidor™

  Skarga [BoguS]

  Data zajścia - 16.07.2018. Trochę za późno na pisanie skargi Panie Maksimus. Mimo to (BoguS i reszta), proszę o nienadużywanie tych komend. Mała poprawka. BoguS - ban na 72 godziny za namawianie do votebana, cwaniakowanie i rozpowiadanie nieprawdziwych informacji, mających na celu wprowadzenie zbędnego zamieszania. Z!X - ban na 48 godzin za namawianie do votebana i rozpowiadanie nieprawdziwych informacji, mających na celu wprowadzenie zbędnego zamieszania. Gadzik - ban na 24 godziny za bezpodstawny voteban. amb - perm mute za brak mutacji.
 13. pomidor™

  [skarga] WeeB

  Zbanowany, dzięki @Rzuf 😉
 14. pomidor™

  [skarga] A$tor

  Zbanowany. Przepraszam, że tak długo
 15. pomidor™

  Chatbox vs. Discord

  Przegłosowane, dziękuję i pozdrawiam 🍅.
×