Skocz do zawartości

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  631
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  48

O pomidor™

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pomidor™

  odwołanie

  W takim razie ban zostaje do 1 marca, za kłamstwo się płaci. Powiem więcej, jakiś czas temu zarzekałem się, że więcej unbanów za używanie skryptów nie będzie, ale zważywszy na to, że byłeś raczej lubiany na serwerze, to ostatni raz zrobię wyjątek.
 2. pomidor™

  odwołanie

  Czyli jednak się przyznajesz, tak?
 3. pomidor™

  odwołanie

  Ups, chyba wzór skopiowany nie z tego forum co trzeba 😂. Masz rację, na wyżej wymienionym przez Ciebie serwerze może i ze skryptów nie korzystałeś, ale na naszym już tak.
 4. pomidor™

  [Ban]EyeZo

  To po co przepraszasz? 😂
 5. pomidor™

  [Plac Zabaw] Adaś

  Chyba ani razu nie zwracałem mu uwagi, dlatego również podzielam zdanie przedmówców i sądzę, że należy mu się szansa, zobaczymy jak sobie poradzi 😎.
 6. pomidor™

  [Ban]EyeZo

  Zadaj sobie pytanie. Czy taka błahostka była warta życzenia śmierci osobie, której nie znasz? Nie pojmuję czegoś takiego... Gwarantuję, że gdybyś powiedział do mnie tak w rzeczywistości, to zęby wylądowałyby na podłodze. Jesteś gówniarzem, który myśli, że wszystko mu wolno, utrzymują Cię rodzice i jeszcze cały ch*j wiesz o życiu. Ciekawe, co byś zrobił, gdyby ktoś z Twojej rodziny zginął, zachowałeś się jak totalny pajac. Dla mnie jesteś nic niewart.
 7. pomidor™

  [Skarga]o fuck! Pan Franciszek

  Która to była runda? Ktoś? Coś? Nie chce mi się oglądać całego demka, żeby jedną sytuację znaleźć 😎.
 8. pomidor™

  Plac Zabaw Sam_Fart

  Dałeś im szansę tylko dla tego że ich lubisz. Yyy? Garzki swoją decyzję normalnie uargumentował. Nie wiem, po co robisz offtop i snujesz jakieś teorie spiskowe.
 9. pomidor™

  (Plac zabaw ) ANSII

  Hmm, ciekawe. Chyba nic więcej dopisywać nie muszę...
 10. pomidor™

  (Plac zabaw ) ANSII

  Garzki, perfekcyjne podsumowanie sytuacji. Sam chciałem napisać coś podobnego, ale uprzedziłeś mnie swoim postem, dzięki 😉. Mój głos również brzmi - nie, może za jakiś czas, gdy się ogarniesz i wydoroślejesz. Ps. Rozumiem, że chciałeś napisać humorystyczne podanie, ale trochę Ci nie wyszło, bardziej działa "odpychająco" - przynajmniej na mnie.
 11. pomidor™

  [SKARGA] str|ke! :3

  Przestańcie się w końcu bawić w adwokatów i nie zaśmiecajcie tematu, wszystkie bezsensowne posty będę usuwał. #edit. Proponuję poczekać na Remza i pozwolić mu podjąć ostateczną decyzję w tej sprawie.
 12. pomidor™

  [Skarga] Nfz

  Mam na myśli wydanie konkretnej komendy, w tym przypadku - "wchodzicie na skakankę", nie całokształtu. Ok, frustracja, bo gość łamie regulamin, tyle że w tej sprawie miał prawo zabić osobę, która źle wykonała polecenie. PS. Resztę jasno i klarownie opisał Remzo.
 13. pomidor™

  [Skarga] Nfz

  Unknown, proszę Cię 😁. Obaj dobrze wiemy, że miałeś znajdować się na zabawie, nie nad zabawą. Już jakiś czas grasz na Placu, wcześniej takich problemów nie było, tylko akurat teraz zaczęliście czepiać się Nfz'a. Ok, może jest specyficzny i niektóre rzeczy rozumie na swój sposób, ale tak się go z serwera nie pozbędziecie. Spotkajcie się gdzieś na TeamSpeak'u i wypunktujecie mu to, co robi źle.
 14. pomidor™

  [Skarga] Nfz

  Uwaga! Słowo, a raczej zdanie klucz: "Wchodzicie na skakankę". 7. Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba że zostało powiedziane inaczej. Zostałeś zabity jak najbardziej słusznie. Mam nadzieję, że wszystko jasne 😊.
 15. pomidor™

  [skagra] NFZ

  Rozumiem, że go nie lubicie, ale przestańcie teraz szukać na siłę byle powodu, żeby napisać skargę i wylać swoje żale. #edit Btw., Nie podchodzi to pod żaden punkt regulaminu.
×