Jump to content

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Content Count

  666
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

About pomidor™

 • Rank
  Aktywny forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pomidor™

  [ban] Czerwona Panda

  @nonejm Takich rzeczy to mi nie musisz mówić, na początku myślałem, że się pomylił z postem w forum GModa. W sumie, sam nie pamiętam za co był ban, ale mimo wszystko chodziło o coś związanego z działaniem na szkodę Placu. Odbanowuję, ale kolegów z GModa [w przypadku jakichkolwiek problemów] proszę o przywrócenie perma bez wahania.
 2. pomidor™

  [ban] Czerwona Panda

  Po co komu unban na aktualnie nieistniejącym serwerze?
 3. pomidor™

  Prośba o kanał

  Jaki Twój kanał?
 4. pomidor™

  Co dalej z placem?

  I still don't know what's going on. Pisałem coś o jakimś szacunku? ;o Fajnie, że bawi Cię moja postawa, bo najmniej mam do powiedzenia na temat przywrócenia serwera do życia i wszystko zależy od koloru #FF0000 😉 Strasznie dziecinne i męczące są Twoje posty, o podtekstach z d**y nie wspomnę, nie chce mi się tego czytać 🙂
 5. pomidor™

  Co dalej z placem?

  Mówiłem już, że nie mam zamiaru wdawać się Tobą w żadne bezsensowne dyskusje. Po prostu sam po sobie pocisnąłeś, pisząc coś, co miało dogryźć obecnej administracji, a teraz zarzucasz mi, że wytykam Ci lenistwo, tylko nie wiem, w którym momencie to zrobiłem ;-D Bądźmy szczerzy, gdyby nie Remzo, to Placu nie byłoby już dawno, a Twój wkład od strony technicznej był dość znikomy, sam napisałeś, że nie ogarniałeś i nikt nie ma Ci tego za złe. Ja też jestem zielony w te klocki i dobrze mi z tym. Tyle w temacie. Na koniec prośba, przestań zachowywać się w taki sposób, jakbyś miał jakiegoś foszka, bo odnoszę wrażenie, że Twoje posty są jedynie po to, aby przedstawić administrację w czarnym świetle, mimo że sam ją kiedyś tworzyłeś.
 6. pomidor™

  Co dalej z placem?

  Ta? Mimo wszystko to i tak Remzo zajmował się sprawami technicznymi, nie Jesus ;-)
 7. pomidor™

  Co dalej z placem?

  @Jesus, w tym momencie można powiedzieć, że srasz do własnej piaskownicy a po tylu latach spędzonych na Strefie nie powinieneś tego robić 😉 Chciałbym nadmienić, że Ty również pełniłeś funkcję Head Admina na serwerze, więc podczas Twojej kadencji też tak było? I nie, nie chcę shitstormu, ale zawiało ostrą hipokryzją. Co do serwera... Miałem przez ostatnie kilka miesięcy mało czasu, Timon i Remzo podobnie, dlatego nie będę osobiście zbytnio zabierał głosu w tej sprawie. Zobaczymy co da się zrobić. There is no ETA at this time 🙂
 8. pomidor™

  Zmiany na Placu

  No i właśnie tutaj leży problem, jeżeli każdy będzie tak samo myślał, to nigdy nie zapełnimy serwera 😊.
 9. pomidor™

  Zmiany na Placu

  Witam, jak zapewne zauważyliście (albo i nie) Plac Zabaw został delikatnie "odświeżony", Timon dodał nowe mapy, tryb chyba też 😊, także powoli idziemy naprzód. Z czasem pewnie będą testowane i wrzucane inne ciekawe rzeczy, ale na to przyjdzie jeszcze pora. Na razie potrzebujemy Was - graczy, żeby dostać jakikolwiek feedback, tzn., co jest do poprawy, usunięcie, etc. Wcześniej widziałem Wasze zaangażowanie w sprawę, dlatego pytanie, nie gracie na serwerze, bo się Wam znudził, czy planujecie już jakieś wyjazdy wakacyjne, a może jest jakiś inny powód, którym się podzielicie? Ja od siebie dodam, że jestem otwarty na propozycje, pogawędkę na TeamSpeak'u, itd. Reszta Administracji pewnie też 😉. PS. Chyba nie po to niektórzy się starali, żeby teraz wszystko ponownie poszło do piachu. Czekam na Wasz odzew.
 10. pomidor™

  ZRÓB PLAC LEPSZY PONOWNIE

  Drogi przedmówco, wyrwałeś coś z kontekstu i myślisz, że zabłysnąłeś, ale niestety muszę Cię uświadomić - nic mądrego nie napisałeś. Powodów, przez które serwer stoi pusty jest sporo, nie są to tylko wasze idiotyczne zabawy votebanem. Pamięć dobra, bo krótka. Kolejne zdanie mające na celu przyczepienie się do mnie bez powodu. Tak się składa, że mówiłem o całokształcie, nie tylko o tym poście. Już wcześniej pisałem do kilku osób (graczy), że trzeba coś zrobić z obecną sytuacją na serwerze, bo za długo to nie pociągnie. Proponowałem wspólne spotkanie na TeamSpeak'u, żeby porozmawiać, wyjaśnić sobie to i owo, ale po co? Przecież lepiej ciągle płakać i wylewać swoje żale w prywatnych wiadomościach na Steamie, myśląc, że to załatwi sprawę. A to ciekawe, serwer tworzycie głównie Wy - gracze. Nigdy nie powiedziałem, że administracja jest niewinna, ale po co się w jakikolwiek sposób starać, skoro ewidentnie widać, że aktualna społeczność Counter-Strike'a (niestety, Placu Zabaw również) spadła na psy - z całym szacunkiem do osób normalnych, które mają choć trochę dystansu do siebie i szarych komórek w mózgu. Wszystkich do jednego wora nie wrzucam, żeby nie było później płaczu. Wcale nie uważam, że jesteśmy bezradni. Myślę, że przez te wszystkie miesiące, może nawet lata wielu administratorów ma już dość robienia czegokolwiek, bo to pomaga tylko na moment. Zabawa w onkologa zrobiła się już nudna, zresztą rak zawsze wraca ze zdwojoną siłą. Tutaj zostawię tylko jebitne IKSDE, bo aż żal komentować. Jedyne, co przez ten cały czas zrobiłeś, to propozycja paru map jail, które i tak były katowane do porzygu. W czas się obudziłeś, gdzie byłeś wcześniej? ← Pytanie retoryczne.
 11. pomidor™

  ZRÓB PLAC LEPSZY PONOWNIE

  Ogólnie rzecz biorąc, wielu z was samych przyczyniło się do tego, że serwer stoi aktualnie pusty, więc nie oczekujcie teraz od nas nie wiadomo czego. Najpierw trzeba zmienić swoje podejście do całej sprawy, dopiero później żądać tego od innych, elo.
 12. pomidor™

  [Plac Zabaw] Rothen

  Jak powiedział, tak zrobił. Zacząłeś częściej korzystać z mikrofonu, prowadzić jaile i komunikować się z innymi - super. Aktualnie nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Szansa się należy 😉
 13. W celach humorystycznych zostały nałożone odpowiednie bany, uśmiałem się po pachy, jak to robiłem . Teraz tak na serio, polecam zakończyć te idiotyczne zabawy, kary z każdym razem będą coraz dłuższe.
 14. pomidor™

  Skarga na Bella, August D, Oski Lakers, Sans

  Trzydniowe bany na początek (chyba) wystarczą. #edit Wczoraj zmienione na 24h, ostrzeżenie.
 15. Bez sensu, po to jest stworzony napis nad głową (tak, wiem, czasami nie działa, ale to obowiązkiem CT jest pamiętać, która osoba wzięła FD, żeby jej nie zabić).
×