Jump to content

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Content Count

  659
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

About pomidor™

 • Rank
  Aktywny forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pomidor™

  Zmiany na Placu

  No i właśnie tutaj leży problem, jeżeli każdy będzie tak samo myślał, to nigdy nie zapełnimy serwera 😊.
 2. pomidor™

  Zmiany na Placu

  Witam, jak zapewne zauważyliście (albo i nie) Plac Zabaw został delikatnie "odświeżony", Timon dodał nowe mapy, tryb chyba też 😊, także powoli idziemy naprzód. Z czasem pewnie będą testowane i wrzucane inne ciekawe rzeczy, ale na to przyjdzie jeszcze pora. Na razie potrzebujemy Was - graczy, żeby dostać jakikolwiek feedback, tzn., co jest do poprawy, usunięcie, etc. Wcześniej widziałem Wasze zaangażowanie w sprawę, dlatego pytanie, nie gracie na serwerze, bo się Wam znudził, czy planujecie już jakieś wyjazdy wakacyjne, a może jest jakiś inny powód, którym się podzielicie? Ja od siebie dodam, że jestem otwarty na propozycje, pogawędkę na TeamSpeak'u, itd. Reszta Administracji pewnie też 😉. PS. Chyba nie po to niektórzy się starali, żeby teraz wszystko ponownie poszło do piachu. Czekam na Wasz odzew.
 3. pomidor™

  ZRÓB PLAC LEPSZY PONOWNIE

  Drogi przedmówco, wyrwałeś coś z kontekstu i myślisz, że zabłysnąłeś, ale niestety muszę Cię uświadomić - nic mądrego nie napisałeś. Powodów, przez które serwer stoi pusty jest sporo, nie są to tylko wasze idiotyczne zabawy votebanem. Pamięć dobra, bo krótka. Kolejne zdanie mające na celu przyczepienie się do mnie bez powodu. Tak się składa, że mówiłem o całokształcie, nie tylko o tym poście. Już wcześniej pisałem do kilku osób (graczy), że trzeba coś zrobić z obecną sytuacją na serwerze, bo za długo to nie pociągnie. Proponowałem wspólne spotkanie na TeamSpeak'u, żeby porozmawiać, wyjaśnić sobie to i owo, ale po co? Przecież lepiej ciągle płakać i wylewać swoje żale w prywatnych wiadomościach na Steamie, myśląc, że to załatwi sprawę. A to ciekawe, serwer tworzycie głównie Wy - gracze. Nigdy nie powiedziałem, że administracja jest niewinna, ale po co się w jakikolwiek sposób starać, skoro ewidentnie widać, że aktualna społeczność Counter-Strike'a (niestety, Placu Zabaw również) spadła na psy - z całym szacunkiem do osób normalnych, które mają choć trochę dystansu do siebie i szarych komórek w mózgu. Wszystkich do jednego wora nie wrzucam, żeby nie było później płaczu. Wcale nie uważam, że jesteśmy bezradni. Myślę, że przez te wszystkie miesiące, może nawet lata wielu administratorów ma już dość robienia czegokolwiek, bo to pomaga tylko na moment. Zabawa w onkologa zrobiła się już nudna, zresztą rak zawsze wraca ze zdwojoną siłą. Tutaj zostawię tylko jebitne IKSDE, bo aż żal komentować. Jedyne, co przez ten cały czas zrobiłeś, to propozycja paru map jail, które i tak były katowane do porzygu. W czas się obudziłeś, gdzie byłeś wcześniej? ← Pytanie retoryczne.
 4. pomidor™

  ZRÓB PLAC LEPSZY PONOWNIE

  Ogólnie rzecz biorąc, wielu z was samych przyczyniło się do tego, że serwer stoi aktualnie pusty, więc nie oczekujcie teraz od nas nie wiadomo czego. Najpierw trzeba zmienić swoje podejście do całej sprawy, dopiero później żądać tego od innych, elo.
 5. pomidor™

  [Plac Zabaw] Rothen

  Jak powiedział, tak zrobił. Zacząłeś częściej korzystać z mikrofonu, prowadzić jaile i komunikować się z innymi - super. Aktualnie nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Szansa się należy 😉
 6. W celach humorystycznych zostały nałożone odpowiednie bany, uśmiałem się po pachy, jak to robiłem . Teraz tak na serio, polecam zakończyć te idiotyczne zabawy, kary z każdym razem będą coraz dłuższe.
 7. pomidor™

  Skarga na Bella, August D, Oski Lakers, Sans

  Trzydniowe bany na początek (chyba) wystarczą. #edit Wczoraj zmienione na 24h, ostrzeżenie.
 8. Bez sensu, po to jest stworzony napis nad głową (tak, wiem, czasami nie działa, ale to obowiązkiem CT jest pamiętać, która osoba wzięła FD, żeby jej nie zabić).
 9. pomidor™

  [skarga] nex oraz rak wiec nie patrz

  Niech sam oskarżony się wypowie i wyjaśni zaistniałą sytuację. Ja też powiem krótko, albo konkrety, albo posty będą ukrywane. I dawane warny za takie idiotyczne posty. Nonejm.
 10. pomidor™

  [skarga] nex

  Podsumowane, zamykam.
 11. pomidor™

  Nowe dźwięki na koniec rundy

  600 pykło, chyba styknie 😂 DL
 12. pomidor™

  [Plac Zabaw] szalony

  Stanowczo za wcześnie na Twoją kandydaturę, może kiedyś.
 13. pomidor™

  Odwołanie (str|ke! :3)

  Ja bym szkodnika odbanował w sumie 🙂 W jego prawdomówność mógłbym wątpić, ale może trochę się ogarnął i chyba szansa się należy 😁
 14. pomidor™

  Skarga

  Mapy typu course chyba są po to, żeby je przechodzić, po co stałeś?
 15. pomidor™

  [Plac Zabaw] Rothen

  ??? Głosu nawet nie znam
×