Jump to content

Pomidor

Admin Placu Zabaw
 • Content Count

  685
 • Joined

 • Days Won

  53

Everything posted by Pomidor

 1. Już zostałeś odbanowany.
 2. Gotowe, zgłoś się po uprawnienia na TeamSpeak'u.
 3. Będę dziś na TeamSpeak'u po 18.
 4. Gotowe, zgłoś się po uprawnienia.
 5. Gotowe, zgłoś się po uprawnienia na TS. #edit Kanały usunięte z powodu braku aktywności założyciela tematu.
 6. Nie, Remzo powiedział wtedy, że masz dożywotni zakaz wstępu na serwer za swoje wyczyny. Niech Twój przykład będzie przestrogą dla innych, żeby użyli móżdżka dwa razy, zanim coś podobnego zrobią. No, śmieszne w **** PS. Powód bana został już edytowany, żeby nie budził wątpliwości.
 7. Bez przesady, było, minęło. W ogóle, dlaczego skarga? Wystarczyło napisać prywatną wiadomość lub wejść na TS do osób, którym według Ciebie powinieneś coś wyjaśnić ;-D. Zresztą, jak widać po poście nonejma, nawet nie kojarzył, o co chodzi. Strzelam, że Remzo tym bardziej nie pamięta całego zajścia - gdyby jednak było inaczej, to zwracam honor ^^ Rozumiem, refleksje, przemyślenia itd., ale chyba podszedłeś do sprawy zbyt emocjonalnie. PiS, tzn. Peace
 8. Odpowiadając na zadane pytanie - absolutnie nie
 9. Witam. W związku z tym, że podanie było napisane bardzo dawno temu, nadszedł czas, żeby je po prostu zamknąć. Może niedługo nadarzy się okazja do ponownej kandydatury
 10. Gotowe, zgłoś się po uprawnienia na TS.
 11. @nonejm Takich rzeczy to mi nie musisz mówić, na początku myślałem, że się pomylił z postem w forum GModa. W sumie, sam nie pamiętam za co był ban, ale mimo wszystko chodziło o coś związanego z działaniem na szkodę Placu. Odbanowuję, ale kolegów z GModa [w przypadku jakichkolwiek problemów] proszę o przywrócenie perma bez wahania.
 12. Po co komu unban na aktualnie nieistniejącym serwerze?
 13. I still don't know what's going on. Pisałem coś o jakimś szacunku? ;o Fajnie, że bawi Cię moja postawa, bo najmniej mam do powiedzenia na temat przywrócenia serwera do życia i wszystko zależy od koloru #FF0000 Strasznie dziecinne i męczące są Twoje posty, o podtekstach z d**y nie wspomnę, nie chce mi się tego czytać
 14. Mówiłem już, że nie mam zamiaru wdawać się Tobą w żadne bezsensowne dyskusje. Po prostu sam po sobie pocisnąłeś, pisząc coś, co miało dogryźć obecnej administracji, a teraz zarzucasz mi, że wytykam Ci lenistwo, tylko nie wiem, w którym momencie to zrobiłem ;-D Bądźmy szczerzy, gdyby nie Remzo, to Placu nie byłoby już dawno, a Twój wkład od strony technicznej był dość znikomy, sam napisałeś, że nie ogarniałeś i nikt nie ma Ci tego za złe. Ja też jestem zielony w te klocki i dobrze mi z tym. Tyle w temacie. Na koniec prośba, przestań zachowywać się w taki sposób, jakbyś miał jakiegoś foszka, bo odnoszę wrażenie, że Twoje posty są jedynie po to, aby przedstawić administrację w czarnym świetle, mimo że sam ją kiedyś tworzyłeś.
 15. Ta? Mimo wszystko to i tak Remzo zajmował się sprawami technicznymi, nie Jesus ;-)
 16. @Jesus, w tym momencie można powiedzieć, że srasz do własnej piaskownicy a po tylu latach spędzonych na Strefie nie powinieneś tego robić Chciałbym nadmienić, że Ty również pełniłeś funkcję Head Admina na serwerze, więc podczas Twojej kadencji też tak było? I nie, nie chcę shitstormu, ale zawiało ostrą hipokryzją. Co do serwera... Miałem przez ostatnie kilka miesięcy mało czasu, Timon i Remzo podobnie, dlatego nie będę osobiście zbytnio zabierał głosu w tej sprawie. Zobaczymy co da się zrobić. There is no ETA at this time
 17. No i właśnie tutaj leży problem, jeżeli każdy będzie tak samo myślał, to nigdy nie zapełnimy serwera .
 18. Witam, jak zapewne zauważyliście (albo i nie) Plac Zabaw został delikatnie "odświeżony", Timon dodał nowe mapy, tryb chyba też , także powoli idziemy naprzód. Z czasem pewnie będą testowane i wrzucane inne ciekawe rzeczy, ale na to przyjdzie jeszcze pora. Na razie potrzebujemy Was - graczy, żeby dostać jakikolwiek feedback, tzn., co jest do poprawy, usunięcie, etc. Wcześniej widziałem Wasze zaangażowanie w sprawę, dlatego pytanie, nie gracie na serwerze, bo się Wam znudził, czy planujecie już jakieś wyjazdy wakacyjne, a może jest jakiś inny powód, którym się podzielicie? Ja od siebie dodam, że jestem otwarty na propozycje, pogawędkę na TeamSpeak'u, itd. Reszta Administracji pewnie też . PS. Chyba nie po to niektórzy się starali, żeby teraz wszystko ponownie poszło do piachu. Czekam na Wasz odzew.
 19. Drogi przedmówco, wyrwałeś coś z kontekstu i myślisz, że zabłysnąłeś, ale niestety muszę Cię uświadomić - nic mądrego nie napisałeś. Powodów, przez które serwer stoi pusty jest sporo, nie są to tylko wasze idiotyczne zabawy votebanem. Pamięć dobra, bo krótka. Kolejne zdanie mające na celu przyczepienie się do mnie bez powodu. Tak się składa, że mówiłem o całokształcie, nie tylko o tym poście. Już wcześniej pisałem do kilku osób (graczy), że trzeba coś zrobić z obecną sytuacją na serwerze, bo za długo to nie pociągnie. Proponowałem wspólne spotkanie na TeamSpeak'u, żeby porozmawiać, wyjaśnić sobie to i owo, ale po co? Przecież lepiej ciągle płakać i wylewać swoje żale w prywatnych wiadomościach na Steamie, myśląc, że to załatwi sprawę. A to ciekawe, serwer tworzycie głównie Wy - gracze. Nigdy nie powiedziałem, że administracja jest niewinna, ale po co się w jakikolwiek sposób starać, skoro ewidentnie widać, że aktualna społeczność Counter-Strike'a (niestety, Placu Zabaw również) spadła na psy - z całym szacunkiem do osób normalnych, które mają choć trochę dystansu do siebie i szarych komórek w mózgu. Wszystkich do jednego wora nie wrzucam, żeby nie było później płaczu. Wcale nie uważam, że jesteśmy bezradni. Myślę, że przez te wszystkie miesiące, może nawet lata wielu administratorów ma już dość robienia czegokolwiek, bo to pomaga tylko na moment. Zabawa w onkologa zrobiła się już nudna, zresztą rak zawsze wraca ze zdwojoną siłą. Tutaj zostawię tylko jebitne IKSDE, bo aż żal komentować. Jedyne, co przez ten cały czas zrobiłeś, to propozycja paru map jail, które i tak były katowane do porzygu. W czas się obudziłeś, gdzie byłeś wcześniej? ← Pytanie retoryczne.
 20. Ogólnie rzecz biorąc, wielu z was samych przyczyniło się do tego, że serwer stoi aktualnie pusty, więc nie oczekujcie teraz od nas nie wiadomo czego. Najpierw trzeba zmienić swoje podejście do całej sprawy, dopiero później żądać tego od innych, elo.
 21. Jak powiedział, tak zrobił. Zacząłeś częściej korzystać z mikrofonu, prowadzić jaile i komunikować się z innymi - super. Aktualnie nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Szansa się należy
 22. W celach humorystycznych zostały nałożone odpowiednie bany, uśmiałem się po pachy, jak to robiłem . Teraz tak na serio, polecam zakończyć te idiotyczne zabawy, kary z każdym razem będą coraz dłuższe.
 23. Trzydniowe bany na początek (chyba) wystarczą. #edit Wczoraj zmienione na 24h, ostrzeżenie.
 24. Bez sensu, po to jest stworzony napis nad głową (tak, wiem, czasami nie działa, ale to obowiązkiem CT jest pamiętać, która osoba wzięła FD, żeby jej nie zabić).
×
×
 • Create New...